James Casbolt 2

Rozdział 2 – Powrót Obserwatorów

Zaczerpnięty z Agent Buried Alive, The Autobiography of Commander James Casbolt (2008)

Dlatego ta książka jest jedyna w swoim rodzaju, ponieważ wraz z moim świadectwem, zawiera oficjalne listy polecające i weryfikujące wysokiego szczebla agentów w społeczności wywiadowczej. Jednen z nich jest członkiem 33 stopnia Zion Illuminati. Posiada UMBRA-8 (8 poziomów powyżej top secret) poświadczenia bezpieczeństwa NSA i DOE (Department of Energy), który jest jedną z pięciuset takich osób w USA, pracujących w różnych bazach wojskowych w Tennessee.

Jestem geniusze militarnym(to ich słowa nie moje), uważanym  przez niektórych członków aparatu wywiadowczego ze względu na mój wysoki poziom dokładności w odległości zdalnego postrzegania. Niedawno ukończyłem pracę RV(zdalnego postrzegania) dla Lincoln (mój kontakt Illuminati) i części brytyjskiego wywiadu. Moje intencje wektorowe zostały ustanowione w dwóch miejscach:

1) siedziba NSA w Fort Meade, Maryland
2) podziemia w Oak Ridge w Północnej Karolinie

Obie sesje zostały potwierdzone jako prawdziwe przez społeczność black-ops i wymienione w piśmie z Lincoln. Otrzymałem informacjeInne z ostatnich sesji RV, które bardzo dokładnie wskazują:

3) obiekty podwodne NATO u wybrzeży Korfu w Grecji
4) podziemne bio-genetyczne „Chrysantheum” obiekty w Dulce, Nowy Meksyk

Nawet w zabezpieczeniach Lincoln zrobiłem lukę, przenikając przez mur podczas próby dostępu do moich plików Manekin Project. Dane osobowe moich plików w Mannequin są tak ściśle tajne, że dokumenty mają „KLASĘ-8”, co oznacza, że nie można uzyskać dostępu do ich bazy danych NSA i muszą być kopiowane na papier ręcznie – aby uzyskąc informacje tam zawarte. Moje pliki przechowywane są w bezpiecznych lokalizacjach NSA w Ashburton, Devon w Wielkiej Brytanii, Fort Meade w stanie Maryland i centrum w Utah. Moje pliki Umbra są przechowywane są w obiekcie w Linville, North Carolina. Sesje Zdalnego i Wektorowego Postrzegania dla brytyjskiego wywiadu są bezpieczne w skarbcu w Fort Meade, gdzie mają Klasę-8 i przechowuje się je w plikach.

Ten skarbiec posiada urządzenia tak zaawansowane, że mogą wykrywać zdalne postrzeganie przez niewielkie wahania w powietrzu, a następnie wyłączane skalarnymi falami elektro-magnetycznymi. Niewielka ilość moich plików została zlokalizowana przez operacyjnego z NSA, którego nazywam „Sylus”, przekazanych mnie i Brytyjskiej frakcji wywiadowczej w, którą jestem zaangażowany. Ten człowiek jest głęboko zakorzeniona z Mannequin Projekt, ale nie może uzyskać dostępu do ponad połowy z moich plików.

Osoby prowadzące obiekt AL/499 w Berkshire i związane z podziemnymi bazami są twardym wojskowym reżimem, który wywodzi się z kultu religijnego wokół skorumpowanych syjonistów i różokrzyżowców. Te miejsca to centra religijne, gdzie odbywają się tzw.obrzędy „Czarnej Magii”, czczenie starożytnych bóstw i przeszkolonych dzieci i ofiar. Jako były członek Illuminati Leo Zagami mówi, że Czarna Magia (kontroli elektromagnetycznej energii szkody (zła,zniszczenia)) jest najstarszą formą techniki wojskowej znaną człowiekowi.

Widzimy w mediach głównego nurtu, że dzieci w „niecywilizowanych” krajach takich jak Birma, w Afryce i Ameryce
Południowej są zmuszane i wcielane do wojska aby zabijć dla ojczyzny. Dokładnie tą samą sytuację mamy w Wielkiej
Brytanii i USA – tylko się o tym nie mówi.

Ta sytuacja powoli zmienia się dzieki takim ludziom jak Cathy O’Brian, Duncan O’Finioan, Andy Pero „Svali”, Cisco
Wheeler i inni, którzy zostali wykorzystani przez rządy do tajnych operacji i szkoleni od najmłodszych lat. Oni wszyscy
pochodzą z Ameryki, sytuacja w naszym kraju jest taka, że Barry King i ja jesteśmy jedynymi ocalałymi z czarnych
projektów w Wielkiej Brytanii, którzy o tym mówią. jestem uważany za najmłodszego wyjawiającego te sekrety, który
przeżył projekty kontroli umysłu w nowożytnej historii. Aby zrozumieć Projekt Manekin, musimy posiadać podstawową wiedzę na temat systemu wierzeń ludzi tam pracujących(twórców). I nie chcę atakować tu Rosicrucian(Różokrzyżowcy) i syjonistów jako całości, ponieważ wiem, że jest tam wielu wielkich i szlachetnych ludzi, którzy pomagali mi w mojej sprawie, aby zatrzymać okropności tego programu. Polegam na tych osobach jak na moich krewnych. Z moim rozumieniu, wiele tajnych zgromadzeń zakonnych dzisiaj (The Magi, The Zoroastrians, The 33rd Degree of Zion, The White Lotus society, The Rosicrucians(takich jak Mędrcy, Zoroastrianie, 33.Stopień Syjonu, White Lotus, Różokrzyżowcy,itp.)) są podzieleni na dwie główne frakcje. Jedna z nich jest wierna swoim przekonaniom w tzw. upadłych aniołów, którzy byli lojalni wobec Lucyfera, w czasie wielkiej powodzi wymienionej w Biblii.

Magi(Mędrcy) i Zoroastrianie znani są jako „Muzułmańscy Illuminaci”w ośrodkach w Wielkiej Brytanii, takich jak 440
Alexandra Street, Harrow, Middlesex, HAZ 9TL, tel-020 8866 0765. Istnieją również muzułmańskie ośrodki Illuminati w
Rayners Lane w Londynie. Różokrzyżowcy Illuminaci mają ośrodki w Wielkiej Brytanii, w miejscach takich jak Francis Bacon Lodge w Peckham, Londyn i HQ, który jest w Greenwood Gate, Blackhill, Crowborough, TN6 1XE, tel-01892 653197.

White Lotus Society są znani jako ” Chińscy Illuminati „i mają ponad 250.000 zabójców pracujących dla nich . Były mason 32-giego stopnia Benjamin Fulford jest w kontakcie ze mną i zaproponował mi ochronę przez Biały Lotus gdybym udał się na wschód, jednak nie jest to opłacalne w chwili obecnej. Benjamin był zagrożony przez ninja pracując dla zachodnich Illuminatów w Japonii i wszedł pod skrzydła protektoratu Białego Lotusa z tego powodu. Obecnie trwa otwara wojna między tymi dwiema frakcjami. Google „Chińskiego tajnego stowarzyszenia Illuminatów ostrzega” aby to zrozumieć.

Upadłe anioły były znane w języku hebrajskim jako „Irin” co oznacza „tych, którzy obserwują”. Tłumaczone na język grecki jako „Grigorij” oznacza „Strażników”. Inne frakcje tych tajnych stowarzyszeń i ich nauki w formie bardziej
„chrześcijańskich” zasad starożytnej Księgi Henocha. Ten starożytny tekst zawiera rachunki obserwatorów, a wielu
przywódców wczesnego kościoła chrześcijańskiego używało jej od pierwszego do trzeciego wieku ne.

W epoce „Ojców Kościoła”, od czwartego wieku, Księga Henocha zaczęła być cenzurowana. Doprowadziły do tego dziwne decyzje Augustyna (AD 354-430), Księga Henocha była zbyt stara (antiquitatem nimian Ob)aby ją umieścić w Biblii. Rabbin Symeon Ben Jochai skłaniał się również w kierunku tej tezy oświadczając, że wszyscy są przeklęci, którzy wierzą, że anioły są istotami z ciała i krwi, które fizycznie przybyły na ziemię. To jest dokładnie tym, czym one są. Tych, których znamy jako „aniołów” są pozaziemskimi istototami, jak ktoś zbada dokładniej temat wymienionych podmiotów w tej książce zacznie w pełni zdawać sobie z tego sprawę. Wiara w fizycznych aniołów została uznana za herezję, a teksty zeszły do podziemia, prosto w ręce tajnych stowarzyszeń. Życzliwa część Illuminati i inne tajne stowarzyszenia, są lojalne w swoich wierzeniach w anioły Yud-heh-waw-he, które jest jednym z hebrajskie imiona „Boga”.

Dlatego prawdziwe tajemnice masonerii zaczynają się od 33 stopnia. Strażnicy (Obserwatorzy) pochodzą z innych planet, na Ziemię przybyli w czasach starożytnych na górę Hermon, na północ od Dan/Kaish na Bliskim Wschodzie. Góra znajduje się na 33 stopniu szerokości geograficznej. Po osiągnięciu 33 poziomu masońskiego wtajemniczenia, wprowadza się u „Illuminati” wiedzę o „tajemnicach aniołów.” Teoretycy spiskowi, którzy twierdzą, że Illuminati i masoneria odpowiedzialni są za całe zło i korupcję na świecie nie wiedzą, co mówią. Jednocześnie, chciałbym dodać, że skorumpowane frakcje w tych grupach są odpowiedzialne za wiele problemów tego świata.

Czy próby i inicjacja Projektu Manekin dokonywana jest przez silne indywidualności i mądrzejszych? Odpowiedź brzmi: tak – nie ma co do tego wątpliwości. Pozostawia ona również osoby uczestniczące w tym rodzaj pewnej żądzy krwi, która jest bardzo niebezpieczna, a dla wielu osób zaangażowanych w projekt zakończyło to się samobójstwem i uzależnieniem od narkotyków i alkoholu. Wielu miało również depresje i lęk napadowy w późniejszym życiu. Wykorzystywanie dzieci w projekcie jest niedopuszczalne. W tym momencie muszę zadać sobie pytanie, dlaczego zostałem oszukany i zmuszony do udziału w wysokiej rangi rytuałach Różokrzyżowców, takich jak „trzy pokoje atrium” inicjowanych w 2006 roku? Omówię to bardziej szczegółowo, ale rozważając to, doszedłem do następujących wniosków:

Illuminaci twierdzą, że tylko osoby szkolone od dzieciństwa z rzadką „grupą krwi”, gdzie każdy poziom staje się coraz
bardziej niebezpieczny, mogą przeżyć w warunkach wojennych jako dorośli. Mówią, że nie jest to tylko kwestia
bezpieczeństwa narodowego w odniesieniu do jednego kraju, ale przetrwanie rasy ludzkiej. Co jest takiego przerażającego, że żołnierze muszą być szkoleni od wczesnego dzieciństwa w znoszeniu tych rzeczy?

Szokująca odpowiedź brzmi następująco, że pracownicy projektu Mannequin stają twarzą w twarz, a czasem nawet w
sytuacjach konfliktowych, z wrogimi i przerażającymi istotami pozaziemskimi i pozawymiarowymi formami życia. Te ”
xeno-rasy” maja czasem tak przerażający, że widok ich mógłby zabić lub doprowadzić do szaleństwa większość zwykłych ludzi. Może się to wydawać śmieszne, niewtajemniczonym cywilom, ale traktowane to jest śmiertelnie poważnie przez tych z najwyższego szczebla władzy. Było to w 1960 roku podczas niesławnej „bitwy w Dulce”, kiedy naukowcy w laboratorium genetycznym byli zakładnikami gadów pozaziemskiej formy, którzy pracują z rządem USA pod pustynią w Nowym Meksyku. Ludzi z sił specjalnych, którzy poszli ratować naukowców musiano zahipnotyzować i byli pod wpływem narkotyków, aby móc poradzić sobie z tą sytuacją. Zachowaj otwarty umysł i zapoznaj się z dowodami. Uzbrój się prawdę, jaki mamy teraz problem na głowie na tej planecie i stań twarzą naprzeciw tego co będzie w najbliższych latach.

Jak mój przyjaciel Ronnie McMullen powiada-„prawda jest sama, zupełnie sama. Prawda nie potrzebuje nikogo i niczego aby być absolutną. Niektóre rzeczy są faktami, a następujące absolutną prawdą:

W 1945 roku został uruchomiony słynny „Projekt Paperclip”. Program ten był prowadzony przez wywiad brytyjski i
amerykańską organizację o nazwie OSS (Office of Strategic Services). Do Ameryki i Wielkiej Brytanii po II wojnie
światowej sprowadzono do Paperclip wiodących nazistowskich naukowców od kontroli umysłu, inżynierii genetycznej i innych obszarów technologicznych. CIA powstał dwa lata po American National Security Act z 1947 roku do kontroli umysłu i obsługi wielkiej liczby tych ludzi, klonowanie i inne tajne projekty, które zrodziły się z Paperclip. NSA jest
siostrzaną organizacją CIA, a obecnie jest od niej o wiele potężniejsza.

1947 był także rokiem katastrofy w Roswell i utworzeniem państwa Izrael. Rok później w 1948 roku, rozpoczęły się w
Wielkiej Brytanii badania genetyczne linii krwi rodowych, w celu znalezienia uzdolnionych dzieci, do wykorzystania w
szpiegostwie przez wywiad. Nazywany ” Anvil Projekt „, zmienił nazwę na „Projekt Oaktree” w 1950 roku. Oaktree był w tym czasie pod kontrolą NSA i był prowadzony przez Harwell genetyczne laboratoria w Oxfordshire. Powiązany ze wszystkimi głównymi szpitalami w Wielkiej Brytanii został dołączony do programu Mannequin, który się urodził. Manekin rozpoczął się w 1972 w bazie Peasemore w pobliżu, gdzie dorastałem w Tilehurst, Berkshire.

Projekt Oaktree faktycznie skonfigurowano tak, aby znaleźć potomków „pokolenia Dana”, które jest tzw. „Lost Tribe of
Izrael(Zaginionym Plemieniem Izraela)”. Ten blisko-wschodni lud posiadał białą skórę, a ci potomkowie nie są
rzeczywiście zginieni, ale trzymane to jest w tajemnicy. Niektórzy mogli słyszeć o „Brytyjskich Izraelitach”, a Gordon
Brown należy do tej szkoły myślenia. Pokolenia Dana podróżowały z Dan („Kaish” w języku hebrajskim) tuż pod górę Hermon a stamtąd udały się do Grecji w czasie wyjścia z Egiptu. W Grecji byli oni znani jako Spartanie. Z Grecji przenieśli się do Francji, gdzie byli Merowingami Kapłanami-Królami oraz innymi francuskimi liniami królewskimi. Z Francji przybyli do Szkocji, Irlandii i USA. Byli znani jako ” Tuatha De Danann” w Irlandii i Celtyckich klanach, takich jak „Campbells” w Szkocji. Byli wyznawcami Bogiń energii, takich jak Asartes i Isztar i są mocno w szamaniźmie zwierząt, takich jak ptak i symbolika węża. Orzeł jest jednym z ich symboli , a orzeł na amerykańskim godle i symbol NSA reprezentuje pokolenia Dana.

Sowa jest także innym ich symbolem, którego reprezentuje „anioł” Ishtar.

Jest to bardzo święty ród o potężnych zdolnościach PSI. Lucyferianie w swojej religii wierzą, że wykorzystywanie dzieci
i ludzi tego rodu, jest bezpośrednim atakiem na Boga. Obserwatorzy wśród nich byli dobrzy i zli. Archanioł Michał jest
nazwany fizycznie obserwatorem w tzw. zwojach znad Morza Martwego. W tej pracy jest mowa o walce pomiędzy „Synami Światła” a „Synami Ciemności”. Ta walka trwa do dzisiaj. Niektórzy twierdzą, że w projekcie Oaktree tak naprawdę szuka się ludzkich potomków Obserwatorów. Musimy zadać sobie pytanie, dlaczego 12 plemion Izraela jest tak ważne, kto fizycznie „zasila” te rody. Odpowiedzi, udzielają nam instytucje zakonne na całym świecie, takie stwierdzenie jak „Oni są narodem wybranym przez Boga,” już nie wystarczy. Ludzie pytają, dlaczego nazywani są Obserwatorami(Strażnikami). Odpowiedzią wydaje się, że ze względu na ich zdolności projektowania świadomości z ciała i wykonywanie starożytnych form zaawansowanego „Zdalne Postrzegania”.

-Koniec Rozdziału 2 –

POPRZEDNIA   GŁÓWNA   NASTĘPNA

Możliwość komentowania James Casbolt 2 została wyłączona
%d blogerów lubi to: