Woda

Woda – Wielka Tajemnica

CAŁOŚĆ (playlista)

Film „Woda. Wielka Tajemnica” składa się z wypowiedzi wybitnych naukowców – badaczy z Rosji (m.in. Korotkov), Japonii (Emoto), Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Anglii, Austrii, Argentyny, Chin i Tybetu, którzy przedstawiają wyniki swoich badań nad wodą. Większość badaczy na podstawie najnowszych badań twierdzi, że woda posiada właściwości, które wykraczają daleko poza nasze zwykłe codzienne wyobrażenia…

—————————————————————————

Voda

Voda 2a

Jeden z filmów o unikalnych właściwościach wody zjonizowanej żywej i martwej. Doskonały wynalazek, który pozwala na posiadanie źródła zdrowej wody w każdym domu.

—————————————————————————-

Tajemnice żywej wody cz.1/4

Tajemnice żywej wody cz.2/4

Tajemnice żywej wody cz.3/4

Tajemnice żywej wody cz.4/4

—————————————————————————–

Woda alkaliczna cz 1

Woda alkaliczna cz 2

Woda alkaliczna cz 3

Zjonizowana woda alkaliczna strukturalnie podobna jest do płynów ustrojowych człowieka. Wykazuje dużą aktywność w procesach biochemicznych zachodzących w organizmie. Ze względu na dużą ilość elektronów istnieją w niej warunki do powstawania aktywnego wodoru z ładunkiem ujemnym (proton z dwoma elektronami), będącym najskuteczniejszym antyoksydantem istniejącym w przyrodzie.

——————————————————————————

Masaru Emoto – Wieści z Wody (Napisy PL) 1/4

Masaru Emoto – Wieści z Wody (Napisy PL) 2/4

Masaru Emoto – Wieści z Wody (Napisy PL) 3/4

Masaru Emoto – Wieści z Wody (Napisy PL) 4/4

Film o niesamowitym odkryciu, którego dokonał japoński naukowiec Masaru Emoto.
Udowodnił bowiem naukowo, iż woda może magazynować nie tylko informacje, ale również uczucia i stany świadomości. Jej struktura krystaliczna zmienia się pod wpływem otoczenia, wypowiadanych słów, a nawet myśli! Negatywne myśli powodują, iż powstaje niemiły dla oka kryształ lub nie pojawia się wcale. Pozytywne myśli powodują pojawienie się pięknego kryształu. Warto zobaczyć!

——————————————————————————-

Możliwość komentowania Woda została wyłączona
%d blogerów lubi to: