Gry Bogów

Gry Bogów

Prawdziwe losy ludzkości według skrywanych skrupulatnie źródeł -Słowiano-Aryjskich Wed ( większość ksiąg zniszczyli ci co zasłaniają się wynaturzonym nauczaniem Jezusa-ale Wedy przetrwały w podziemnych bibliotekach pod Uralem) . Filmy to analiza zdarzeń w kończącym się okresie kilku tysięcy lat panowania kłamstwa na Ziemi.

Projekt Gry Bogów – to kolejno rozwijająca się seria filmów z gatunku publicystyki, obejmujących tematem badania starożytnej i współczesnej sławiano-aryjskiej kultury. Każdy film serii ma konkretny temat i powstał na podstawie kontaktów autora ze ludźmi znającymi wedy oraz innymi źródłami.

Projekt Gry Bogów – to twórcze spotkania, wykłady, seminaria, społeczne dyskusje z omawianiem filmów i inne imprezy kulturalne, sprzyjające przywróceniu naturalnego potencjału człowieka.

Uczestnicy projektu Gry Bogów – to twórczo aktywni asceci, żyjący w różnych miastach i krajach, studiujący Dziedzictwo Przodków i odradzającą się Rodzimą Kulturę ze swoim konkretnym działaniem.

Celem projektu Gry Bogów – przyciągnąć uwagę do środków świata wewnętrznego człowieka, poznać, badać i zrobić znanymi wiedza i doświadczenie naszych Praszczurów i prapraszczur dla przywrócenia zdolności do wspinaczki po duchowej drodze ewolucji. A także, nauczyć się stosować nagromadzone przez tysiąclecia doświadczenie w życiu codziennym.

Oryginalna strona do Gry Bogów: http://igrybogov.com/

————————————————————-

ARTYKUŁY

Siergiej Striżak: „przede wszystkim – ufać sobie”

————————————————————-

FILMY

Gry Bogów – Akt 1 Teatr PL

Kiedy bardzo dawno temu, zapomnieliśmy patrzenia na siebie od innej strony, jedną z ulubionych zabaw pozostało lustro. Niestety, lustro może odzwierciedlać jedynie twarz. Wydaje się, że to za mało. Żeby móc patrzeć na siebie, przypomnieliśmy sobie jedną bardzo pasjonującą grę. To bardzo stara gra. Kiedyś w nią grali potężni bogowie. Ktoś kiedyś nazwał ją pięknym słowem « teatr ».

Gry Bogów – Akt 1 Teatr PL (youtube)

————————

Gry Bogów Akt 2 – Artyści i Widzowie PL

Co robi aktor, grając tę albo inną scenę? Aktor, za pomocą emocji, przekazuje widzom wiadomość, ideę. Co robi widz obserwując aktora? Widz odnosi wrażenie i zestawia to z własnymi ideami i doświadczeniem. Publiczność może coś wnieść do spektaklu. Tak więc, może czynnie przyczyniać się do tego co przeżywa. Dobry dowcip, jak dzieło sztuki, rozchodzi się lotem błyskawicy, a po mistrzowsku opowiedziany, wywołuje zachwyt i podnosi emocjonalny ton. Właśnie pragnienie wniesienia wkładu staje się kryterium spójności dowolnego dzieła sztuki. To zaś odróżnia go od zwykłej ilustracji, która nie zawiera przestrzeni dla niego. Jest formą kontaktów między ludźmi. Sztuka – jego najwyższa jakością. Życie samo w sobie, w zasadzie, jest jedeną z różnych form sztuki. Artyści i widzowie spotykają się z powodu wzajemnego przyciągania.

Gry Bogów Akt 2 – Artyści i Widzowie PL (youtube)

———————–

Gry Bogów Akt 3 Estetyka PL

Bardzo dawno temu, kiedy potężni Bogowie bardzo lubili podróżować… oczywiście, Bogom wystarczyło
zobrazować myślowo każdy Wszechświat, żeby się w nim znaleźć. Jednak to było zbyt proste. Dlatego Bogowie wymyślali ciągle nowe formy zabaw, ograniczali rozmyślnie swoje zdolności i materializowali się w różnych formach ciał. Taka gra stawała się bardziej interesująca. W czasie podróży, Bogom przydarzały się różne historie. Spodobało się im przeżywanie skrajnych emocji. Coraz bardziej komplikowali zasady i kontynuowali swoje ekstremalne gry. Rywalizując, Bogowie zaczeli kłamać, oszukiwać się i stosować zdradzieckie taktyki; narzucali sobie nawzajem idee dobra i zła, piękna i brzydoty. Bogowie tak długo bawili się w te gry, aż pogubili się w nich i zapomnieli jak się powraca do początkowego boskiego stanu. W taki sposób  znaleźli się na pewnej pięknej planecie, gdzie po dziś dzień kontynuują swoją grę, którą ktoś kiedyś nazwał pięknym słowem Estetyka.

Gry Bogów Akt 3 Estetyka PL (dailymotion)

Gry Bogów Akt 3 Estetyka PL (anyfiles)

———————-

Gry Bogów Akt 4 -Komunikacja, Muzyka, Słowo PL

Bardzo dawno temu niegdyś potężni Bogowie lubili grać w gry. Najciekawszą grą była ta, w której uczestniczyło wielu Bogów. Żeby grać, Bogowie stworzyli przeszkody i wolności, inaczej gra nie wychodziła. Wymyślali cele i, osiągając je razem doświadczali zadowolenia. Wśród Bogów znaleźli się spryciarze, którzy dążyli do celu obchodząc przyjęte reguły. Wtedy Bogowie wprowadzili dodatkowe zasady. Stopniowo uwaga Bogów coraz bardziej skupiała się na całym wszechświecie, a oni coraz bardziej komplikowali go nowymi zasadami i zakazami. Ale im bardziej ograniczali innych, tym mniejsi stawali się oni sami. Bogowie do tego stopnia osiągnęli perfekcję w ograniczaniu wolności, że sami stali się niewolnikami własnych decyzji. Stali się podobni do siebie i zapomnieli, że kiedyś byli Bogami. Tak znaleźli się na jednej pięknej planecie, gdzie w nadziei na wyzwolenie prowadzą nadal grę, którą ktoś kiedyś nazwał pięknym słowem Komunikacja (Komunikowanie się).

Gry Bogów Akt 4 -Komunikacja, Muzyka, Słowo PL (youtube)

———————–

Gry Bogów Akt 5 cz.1 – Prawidłowe Obrazowanie PL

Bardzo dawno, w pewnych czasach potężnym bogom podobało się grać w gry. Bogowie byli pełni i samowystarczalni, i tworzyli zachwycającą różnorodność. Kontaktowali się obrazami i nie potrzebowali słów, bo nie musieli niczego ukrywać. Pewnego razu, do tęczowych gier bogów-magów dołączyli dziwni przybysze. Wyglądali na bezradnych i
magowie chętnie im pomagali, hamując swe magiczne zdolności. Przybyszom spodobało się takie zainteresowanie,
ale nie rozumieli magów. Magowie tworzyli coraz to nowe sposoby nauczania, ale bez rezultatów. Przybysze się
nie zmieniali. Wtedy bogowie postanowili zmienić swoją grę. Żeby poznać, dlaczego ich pomoc jest nieefektywna,
niektórzy bogowie ograniczyli siebie do poziomu zrozumienia świata przybyszów, i dali im słowa praźródeł, w których można było ujrzeć harmonię. Przybysze ożywili się, i wtedy zaczęli obwiniać i krytykować bogów za nieudolną pomoc. Byli tak aktywni, że magowie przestali być pewni swoich magicznych zdolności. Inni, pełnowartościowi bogowie, próbowali pomóc swoim braciom odzyskać jedność. Ale podzielili ich los. Stopniowo rozdzielając bogoów na części, przybysze skłócili ich, i wymusili nowe reguły gry. Oszustwem i szantażem narzucali bogom swoje prawa i zmusili ich do wiary w sens takiego losu. Niektórzy bogowie domyślali się, że wyjście z narzuconej im gry jest proste, i to, że jest to tylko gra. Ale między nimi już dawno nie było zgody, więc dalej zaczynali nowe gry, zamiast dokończyć stare. Po pewnym czasie gry były dla nich ciężkie. Pamięć bogów stała się krótka, i zaczęli nazywać gry – życiami. W taki sposób pojawili się na pewnej małej planecie, gdzie w próbach powtórnego połączenia się prowadzą nieświadomą grę, którą ktoś kiedyś nazwał tajemniczym słowem… OBRAZOWANIE.

Gry Bogów Akt 5 cz.1 – Prawidłowe Obrazowanie PL (youtube)

——

Gry Bogów Akt 5 cz.2 – Prawidłowe Obrazowanie PL

Gry Bogów Akt 5 cz.3 – Prawidłowe Obrazowanie PL

Gry Bogów Akt 5 cz.3 – Prawidłowe Obrazowanie PL (anyfiles)

—————————-

Gry Bogów Akt 6 – Słowiańskie Nawyki PL

Twórcy i uczestnicy projektu “GRY BOGÓW” nie dzielą ludzi RASY według narodowości. Dla nas Rusini, Ukraińcy, Białorusini, Polacy, Czesi, Słowacy, Łużyczanie, Bułgarzy, Serbowie, Chorwaci, Słoweńcy, Macedończycy, Czarnogórcy, Niemcy, Skandynawowie, Szkoci, Francuzi, Irlandczycy oraz inni Słowiano-Ariowie stanowią jeden Naród. W filmie zadano pytania co to takiego przyzwyczajenie? Jakie przyzwyczajenia są dobre, które złe? Jaka jest etymologia słów “Przyzwyczajenie”, “Życie”, “tryb życia”. W Akcie 6 dowiemy się też o swastyce i o innych niezwykle interesujących rzeczach.

Gry Bogów Akt 6 – Słowiańskie Nawyki PL (youtube)

—————————-

Gry Bogów Akt 7 – Żywy Ogień cz.1 – Wiara PL

Ci z nas, którzy są ciekawi, mają szczęście. Żyjemy w czasach ogromnych zmian i historycznych niespodzianek. Historia, która ktoś odważył się nazwać nauką, okazała się kapryśną panną, żeby nie powiedzieć dziewką hulaszczą i bez zasad. Nie jest ona naszą przeszłością. Ona tylko odgrywa w naszej świadomości dramatyczne dzieło, które w ciągu kilku ostatnich stuleci powstawało dzieki wybitnym umysłom ludzkości. Te umysły historia albo odnotowała jako wybranych, albo na zawsze wymazała z listy kiedyś żyjących. Ile wybitnych nazwisk poszło w niepamięć tylko dlatego, że ich dzieła były niszczone przez inkwizycję, chińskich cesarzy, NKWD, gestapo i innych podobnych instytucji w pracy dla polityki i ideologii.

Gry Bogów Akt 7 cz.1 – Żywy Ogień PL (youtube)

————-

Gry Bogów Akt 7 – Żywy Ogień cz.2 – Prawda i kłamstwo PL

Zgodnie ze starożytnym Słowiano-Aryjskim kalendarzem, który jest zwany Koliady Dar, na przełomie 2012 roku powinna odbyć się zmiana epok. Nasze ramię galaktyki opuszcza przestrzeń (dom ) Lisa i przemieszcza się  w przestrzeń Wilka. W Greckim systemie zodiakalnym nazywa się to nadejściem ery Wodnika. Zgodnie z Wedyjską tradycją epoka Kali Juga, której cechą szczególną jest totalne kłamstwo i zdrada kończy się. 40 tysięcy lat temu odwiedzając ziemię Midgard Bóg Pierun uprzedzał naszych Przodków o przyszłych zmianach. Dziś mamy możliwośc ocenić to proroctwo na bazie już zaistniałych zdarzeń. Dlaczego zmieniana jest historia? Anatomia tego zjawiska jest prosta.
– Jako pierwsze rzuca się w oczy umiejszanie tego co dawniej było oczywiste.
– Po drugie, każdy nieuczciwy władca, który osiągnął władzę z pomocą ukrytych graczy, staje się ich zakładnikiem. Tak czy inaczej, zostanie zmuszony do wyretuszowania pewnych niepopularnych zdarzeń jasnymi kolorami. A jeżeli jasnych barw jest za mało, zostanie wykorzystany zaczerpnięty z malarstwa sposób: przyciemnienie tła historycznego. Taka władza będzie od nowa ogradzać swoim poddanym całą zmiejszającą się piaskownicę i tworzyć pozory, że ta piaskownica jest lepsza od poprzedniej. Taka władza słusznie się boi, że jej poddani mogą zbudować swoją piaskownicę. Dlatego broni się podporzątkowując sobie ideologiczne, religijne i siłowe struktury.

Gry Bogów Akt 7 – Żywy Ogień cz.2 – Prawda i kłamstwo PL (youtube)

————–

Gry Bogów Akt 7 – Żywy Ogień cz.3 – JA i My PL

Tradycyjna historia pęka w szwach. Ramki tej historii są za wąskie dla wiedzy, która dzisiaj otwiera się dla nauki, dla ludzi oświeconych i tych, których interesuje prawdą. Kiedy ludzie spierają się o to jakie słowo jestpoprawne lub jaka data niewłaściwa. Wydaje mi się, że nie jest to czas na kłótnie – jest to czas by posłuchać siebie wzajem i zebrać prawdę tak jak dzieci układają obrazki nazywane “puzzle”, słowo osobliwe ale to jest obraz. Przeszłość to to co się wydarzyło, historia natomiast jest tym co napisali kronikarze w poszczególnych wiekach na zamówienie polityków i kupców. Nasz naród miał te przekazy, które sami zapomnieliśmy. Nieważne z jakiego powodu – skoro zapomnieliśmy to musimy to sami wskrzesić dlatego też zrobiłem na swojej stronie link do filmów, które mi się bardzo podobają. Akurat te filmy nas do tej prawdy przybliżają. Filmy nazywają się “Gry Bogów”, poszczególne akty mają swoje nazwy, ale najważniejsze jest to, że gdy komuś polecam by obejrzał. Gdy pytam: “czy chce pan poznać prawdę?” to ciekawe jest to, że u ludzi pojawia się blask w oczach. Wielu chce poznać prawdę – tak więc do dzieła! Idźcie ku prawdzie!
Michaił Zadornow

Gry Bogów Akt 7 Żywy Ogień cz.3 JA i My PL (anyfiles)

———————-

Gry Bogów Akt 7 – Żywy Ogień cz.4 – Elementarne Prawdy PL

Seria filmów Siergieja Striżaka “Gry Bogów” jest od dawna popularna, a wielu o niej słyszało. W filmach tych, autor ujawnia istotę starożytnej kultury Słowiańskiej, zwraca uwagę na Rosjan, świat w którym żyjemy, i nasze środowiska. Oglądnięcie całej serii pomoże Ci lepiej zrozumieć strukturę naszego życia i twoje miejsce w nim. Pokaże mocne i słabe strony naszej współczesności i w perspektywie utraconej wiedzy z naszej wspólnej przeszłości. Ponadto, widać rozpiętość i różnorodność języka rosyjskiego oraz ukrytego w nim sakralnego znaczenie. Projekt Gry Bogów – jest konsekwentnie rozwijany jako seria filmów mająca na celu badanie starożytnej i najnowszej Słowiano-Aryjskiej kultury. Każda część ma określony temat, i opiera się na spotkaniach autora z ludźmi znającymi Wedy oraz innych źródłach. Autor śledzi historię Słowian przedstawianą w podręcznikach szkolnych, a następnie weryfikuje ją ze stanem rzeczywistym.

Gry Bogów Akt 7 – Żywy Ogień cz.4 – Elementarne Prawdy PL (youtube)

——————————–

Gry Bogów Akt 8 cz.1 – Świat PL

Gdy mówimy o Słowiano-Aryjskiej tradycji i Wedyjskim Prawosławiu, to jest to kult miłości i sprawiedliwości. Bardzo często tych, którzy dobrze mówią o Ruskich obwinia się, jakoby starali się przedstawić naród Ruski jako wybrany, a jeszcze do tego straszą Hitlerem, co jest kompletną bzdurą. Słowianie nigdy nie chorowali na „bycie wybranymi”. Do tego dobrze wiemy, kto zazwyczaj krzyczy: „łapać złodzieja”. A nadstawiać policzki z powodem czy bez, przyzwyczajono nas już dawno. To się już stało niemal cechą narodową. Zamiast ochraniać i wspierać swoich, tak jak to robią wszystkie narody bez wyjątku, nasi nie gorsi współplemieńcy niewolniczo przesiadują przed nowo-przybyłym gospodarzem i stopniowo sami zamieniają się w pasożyty.

Gry Bogów Akt 8 cz.1 – Świat PL (youtube)

————————-

Gry Bogów Akt 8 cz.2 – Świat PL

System stosunków kapitalistycznych jest nieuleczalną chorobą. Każdy kolejny kryzys pokonywany jest zdobywaniem nowych dolarów. Najpierw kolonie, potem kraje trzeciego świata, potem rewolucje w krajach drugiego świata. A kiedy kończą się dolary, pasożyt, droga kłamstw i szantażu, wprowadza system globalnego rządu-rządzenia. I pożera wszystko co jeszcze zostało. A następnie sytuacja odwraca się. Pasożyt przenika w zdrowe, ufne społeczeństwo zgodnie z idealnie wypracowanym schematem. Zupełnie jak w anegdocie: dajcie napić się wody. Tylko tak bardzo chce się jeść, że nie ma gdzie przenocować. I wszystko zaczyna się od początku. Dokładnie tak żyją pasożyty biologiczne. Nie ma między nimi różnicy. Różni ich tylko forma-wygląd i zdolność mutowania – mnożenia się. Algorytm działania jest dokładnie taki sam u wszystkich.

Gry Bogów Akt 8 cz.2 – Świat PL (1-2)

Gry Bogów Akt 8 cz.2 – Świat PL (2-2)

Gry Bogów Akt 8 cz.2 – Świat PL (anyfiles)

———————————————–

DO POBRANIA W NAJLEPSZEJ JAKOŚCI

———————————————–

SŁOWIAŃSZCZYZNA

Możliwość komentowania Gry Bogów została wyłączona
%d blogerów lubi to: