James Casbolt 1

Project Mannequin, Part 1

Zaczerpnięte z Agent Buried Alive, The Autobiography of Commander James Casbolt (2008)

Rozdział 1

Nazywam się James Michael Casbolt. Oto moje świadectwo życia. Urodziłem się w Londynie w 1976 roku. Zostałem wybrany przez agencję wywiadowczą do programu kontroli umysłu i genetycznej poprawy przed moim urodzeniem. Urodziłem się w programie znanym jako projekt Mannequin. Projekt ten jest jednym z najbardziej tajnych w tym kraju(UK), i jest to pierwsza w historii książka o nim. Wyznaczony zostałem do urodzenia w tym projekcie ze względu na rzadkie genetyczne cechy, które posiadam i, których projekt poszukiwał – również z powodu mojej rodziny zaangażowanej w społeczność wywiadowczą i Illuminati. Moja rodzina pochodzi ze strony ojca z francuskiej rodziny królewskiej z czasów rewolucji francuskiej. Mój dziadek był zaangażowany w Wywiadzie Marynarki Wojennej w czasie II wojny światowej. Nazywał się James Casbolt. Był także wysokim rangą członkiem Wielkiego Loży Masońskiej Sindlesham w Berkshire. Berkshire jest ważnym ośrodkiem działalności „The New World Order” w Wielkiej Brytanii. Były syjonista, Żyd, a także silnie związany z Rupertem Murdochem, prowadził własną drukarnię po wojnie. Mój wujek był w operacyjnej MI5, w logistyce – jego nazwisko to Brain Casbolt – mój ojciec, też był w operacyjnym MI6, na imię miał Peter. Ojciec był znany w społeczności wywiadowczej pod wieloma pseudonimami. Mój ojczym, Neil Pettet, był wysokim dyrektorem wykonawczym w firmie aluminiowej o nazwie Hi-Mets (obecna nazywa Metale Service). Firma ta z siedzibą w Newbury, w praktyce należy do obiektu AL/499. Neil miał wojskową umowę z MOD i pracował pod ziemią w RAF w Welford połączonym podziemiami z AL/499. Pracował również w laboratorium genetyki w Harwell, okolice Boscombe Down w jednostce wojskowej w Wiltshire. Oba te miejsca są mocno powiązane z projektem „Manekin”, jak się później okaże w dalszej części tej książki.

Mam również związek z nazwiskiem Charles Casbolt. Charles miał wiele strąceń podczas walk powietrznych RAF w czasie II wojny światowej, bohater wojenny, ma stronę internetową jemu poświęconą. Wklep w Google „Charles Casbolt” to znajdziesz. Mój ojciec był zaangażowany w międzynarodowe operacje handlu narkotykami do Wielkiej Brytanii przynoszące miliony funtów począwszy od 1960 roku. Pracował z ludźmi z MI6, operacyjne znaki Howard, działając w Rzymie, Hiszpanii, na Bliskim Wschodzie i w innych miejscach. MI6 i CIA cieszyły się złą sławą, a pieniądze z narkotyków wykorzystywane były w tajnych projektach, znane jako „nie-odpowiednie fundusze.” Fundusze tajnych projektów są wyłączone z niektórych oficjalnych dokumentów rządowych. Wiele z tych kwestii, jak również moje zaangażowanie w Projekt Manekin, będzie wiodącym tematem w tej książce. Byłem straszony ciągłymi groźbami śmierci, a ludzie z wywiadu giną w bardzo podejrzanych okolicznościach godziny przed zorganizowanymi spotkaniami ze mną, jednak misja i ściśle tajne informacje muszą dotrzeć do wiadomości publicznej i nie narażać wiecej ludzi na kontynuowanie tych okropności pseudomedycznego projektu. Lekceważenie ludzkiego życia i cierpienia porównuje z kontrolą umysłu i genetycznymi eksperymentami nazistowskimi w czasie II wojny światowej.

Projekt Manekin jest programem kontroli umysłu i manipulacji genetycznej, prowadzony przez Agencję BezpieczeństwaNarodowego (NSA). Mimo, że NSA jest oficjalnie agendą Stanów Zjednoczonych, to uruchamili wiele tajnych „czarnych” projektów w wielu krajach na całym świecie. NSA szybko staje się najpotężniejszą na świecie tajną służbą, a obecnie przejmuje dużą część globalnego aparatu wywiadowczego. Projekt Manekin został rozpoczęty w 1972 roku i wciąż jest kontynuowany na 6-poziomie podziemnego miasteczka pod Peasemore w Berkshire , kilka kilometrów od miejsca gdzie dorastałem. Ta podziemna baza jest tak tajna, że mieszkańcy Peasemore nie są nawet świadomi, że istnieje.

Obiekt ten należy do NSA, znany w kręgach wywiadowczych jako AL/499, którego baza znajduje się 200 metrów poniżej wsi. Wejścia do obiektu, które istnieją to: w Greenham (tzw. wejście „Bravo” jest obecnie zamknięte), Watchfield Military Science College (wejście „Delta”) i laboratoria Harwell w Oxfordshire. Istnieje wejść do bazy w Lambourne i Welford w Berkshire. Podziemnych bazach jak Lambourne „Area 51” w Wielkiej Brytanii i jest tam wiele egzotycznych, antygrawitacyjnych samolotów przechowywane. Projekt zakłada porwania ukierunkowanych cywilów a także niektórych ludzi z wywiadu i wojskowych. Niektórzy z wywiadu i personelu wojskowego sami zgłosili się do projektu, ale wielu nie. Prawie wszyscy cywile „świnki morskie” nie zgłosili się dobrowolnie dlatego zostali porwani wbrew ich woli. Zostali „sprzedani” do projektu. Wiele osób cywilnych z małymi dziećmi również zostało wykorzystanych w projekcie. Celem jest stworzenie zaprogramowanych „uśpionych” agentów, przy użyciu zaawansowanego sprzętu elektronicznego na bazie hipnozy. Osoby te są programowane przez NSA do wykonywania przyszłych zadań określonych przez NSA, mają stać się aktywni jak osoby dorosłe. „Uśpieni” ludzie wykonują ogromną różnorodność zadań zaprogramowanych często z niską świadomością procedur medycznych. W projekcie Mannequin posiadają zaawansowane techniki usuwania pamięci.

Duża część projektu koncentruje się na tworzeniu szpiegów i morderców, którzy przeszli genetyczne ulepszenia,  zostanie to omówione bardziej szczegółowo w tej książce. Projekt Manekin jest rzeczywiście „szkołą” w, której dorastałem, nauczano mnie od piątego roku życia w AL/499 i innych bazach wojskowych w Wielkiej Brytanii a mój pierwszy ukryty zamach na środowisko wywiadowcze odbył się, kiedy miałem szesnaście lat w Brighton. Może się to wydawać niewiarygodne dla wielu, ale ogromną ilość dowodów zamierzam przedstawić w tej książce. Większość ludzi nic nie wie, o społeczności wywiadowczej. Zapomnij o filmach z Jamesem Bondem, większość tajnego aparatu w Wielkiej Brytanii i USA jest okultystyczna z siecią pedofilów prowadzonych przez skorumpowane frakcje „Illuminati” i masonerię (33 stopień i powyżej).

Cały projekt Mannequin organizowany jest przez żydowski system okultystycznej kabały, przy użyciu takich metod jak numerologia ezoteryczna i archeometria (zaawansowane Zdalne Postrzeganie). Nawet nazwa James Casbolt w Kabale numerologicznej oznacza „dzielny, piękny wojownik śmierci i zniszczenia” . Możesz to sprawdzić samodzielnie na kalkulatorze Kabala dostępnym w Internecie.

Mój kod bezpieczeństwa w Mannequin Projekt to X4566-2, a ja byłem dowódcą jako 5-członek grupy, która składała się z czterech mężczyzn i jednej kobiety. Nawet nasza grupa oparta była na kabale, a każdy z jej pięciu członków reprezentował jeden z pięciu żywiołów – powietrze, woda, ogień, ziemia, metal/dusza. Nasza jednostka zamachowa była częścią 15-osobowego zespołu „Delta”, który został podzielony na trzy grupy. Dowódca tego zespołu to Michael Prince. Podczas moich „wizyt” w AL/499 w większości mojego życia, wchodziłem przez wspólne wejście Greenham Bravo. Czasami przez inne. Przy wejściu Alpha w laboratoria Harwell, w jednym z budynków znajduje się strefa bezpieczeństwa. Ten obszar (A) chroniony jest przez dwóch oficerów ochrony, którzy są uzbrojeni. Na tym obszarze znajduje się winda, która schodzi 200 stóp w obszar bezpieczeństwa B., winda ma dwie części: jedna dla personelu i „świnek morskich” a inna dla pojazdów. Drugi obszar bezpieczeństwa jest większy i ma cztery, a czasem pięciu oficerów, którzy są w pełni uzbrojeni.

Obszar B ma dwa bardzo wytrzymałe drzwi antywybuchowe, które w przypadku awarii zamykają tunel do AL/499. Obszar B posiada dwa pojazdy służące do podróży do Harwell i z Peasmore. Funkcjonariusze bezpieczeństwa eskortują wszystkie „świnki” na całym obszarze AL/499. „Obiekty medyczne” są pod wpływem narkotyków w chwili ich wejścia do obiektu. Moje zaangażowanie w społeczność wywiadowczą sięga lat dziecięcych i byłem planowany w projekcie Manekin jako agent wywiadu. W tym czasie miałem osiemnaście lat, byłem zaangażowany w zaawansowane funkcje programu „Zdalnego Postrzegania” w podziemiach Londynu. Kiedy miał dziewiętnaście lat, brałem udział w tajnych operacjach MI6 handlu narkotykami, pracując dla mojego ojca. To było w Londynie w latach 1995 i 1999. Mój ojciec, wujek i dziadek również mieli problemy z kontrolą umysłu i byli programowani, gdzie ich programowano zostanie jeszcze omówione w tej książce.

Wywiadowcze operacje kontroli umysłu są zazwyczaj wielopokoleniowe, każde nowe pokolenie łatwiej zaprogramować, jako genetyczną pamięć poprzez przerażające procedury medyczne coraz głębiej zakorzeniane w rodzinie. W roku 1950, badania genetyczne rodów rozpoczęło NSA w laboratorium z siedzibą w Harwell. Szukali odpowiednich kandydatów, szczególnie dzieci, do wykorzystania w projekcie Manekin. Badania do tego projektu zostały rozpoczęte w 1972 roku, ale moja rodzina mogła być poddana kontroli umysłu wcześniej przed 1950.

NSA jest bardzo zainteresowana stworzeniem genetycznie ulepszonych morderców i szpiegów, którzy mają pewne wrodzone cechy genetyczne, takie jak PSI/zdolności pozazmysłowe. Te metody są kontynuacją hitlerowskich genetyków i lekarzy pracujących nad kontrolą umysłu w czasie II wojny światowej. Jak wiemy, naziści byli mocno zakorzenieni  w okultyzm a Hitler starał się stworzyć „Ubermana”, który byłby Niemieckim nadczłowiekiem. Jest to genetycznie ulepszonych żołnierz o wyostrzonych zmysłach, inteligencji, sile i zdolnościach paranormalnych, takich jak telepatia. Wszystko to zostanie szczegółowo omówione w rozdziale drugim. NSA szuka pewnych ludzi jako linii hodowlanych, a ci w większości pochodzą z Celtyckiej błękitnej krwi (arystokratycznej)i jej genów. Osoby z tymi genami mają skłonności do paranormalnych/PSI umiejętności, a w ich kulturze ćwiczono zdolności pozazmysłowe od pokoleń w starożytnych rytuałach, które mają swój wyraz w masonerii, dlatego jest ona w genetycznej pamięci ludzi z tych rodów, nawet jeśli nie praktykują zdolności parapsychicznych.

Istnieją pokolenia na wysokim szczeblu tej drabiny w mojej rodzinie. Osoby z Celtyckiej niebieskiej linii krwi Rh- minus. Jest to bardzo rzadka grupa krwi i stanowi około 5% populacji. W RH- minus tlenowe związki są przetwarzane we krwi inaczej niż u ludzi z krwią RH+ plus(dodatnią). Ilość tlenu przetwarzana przez organizm powoduje wielkość (intensywność) tych niezwykłych zdolności. Jest to widoczne w sztuce np. Tai Chi, Yoga itd. Istnieją również głębsze problemy, które łączą się tzw. starożytnymi „Nephilim” z Biblii. Matka mojego ojca była francuzką arystokratką o nazwisku Vera Tilard. Była pokoleniem wysokiego poziomu masonerii w rodzinie De Tilard. Ród następnie przeniósł i osiedlił się w Szkocji. Tilard mają herb, który jest przekazywany z pokolenia na pokolenie najstarszemu synowi. Ze względu na to wszystko i swoje zaangażowanie w sprawy globalnego aparatu wywiadowczego, zostaliśmy jako rodzina „rozbudowani”.

Gdy zacząłem uwalniać się od tego projektu, byłem bezpośrednio wspomagany przez frakcje renegatów z brytyjskiego wywiadu i NSA, którzy chcą zamknięcia projektu Mannequin. Posiadałem UMBRA-1 (poziom wyżej od top secret) poziom bezpieczeństwa  w NSA i miałem wiedzę o głębszych aspektach programu i spraw, które zmieniły całe moje życie. Ze względu na to, co mi powiedziano i pokazano, życie moje nigdy nie będzie takie same jak wcześniej. Większość o tym będzie w tej książce oraz różne oficjalne dokumenty, które posiadają moje nazwisko i numery, będą również tu zawarte. Istnieją zarówno pozytywne jak i negatywne frakcje w NSA i brytyjskim wywiadzie zaangażowane w wewnętrzne walki między sobą. W rzeczywistości, cała globalna społeczność wywiadowcza pogrążyła się w chaosie i wiele konfliktów istnieje pomiędzy rywalizującymi ze sobą frakcjami, często w tej samej organizacji. Otrzymałem również kilka technologii, które zostały stworzone przez NSA w 1960 roku, aktóre otwierają ścieżki neuronowe w mózgu służące do odzyskiwania wspomnień, które zostały usunięte w projekcie kontroli umysłu. Między innymi byłem wyposażony w ściśle tajne dokumenty, które uczą jak kontrolować własne fale mózgowe i je opanować przejmując kontrolę nad nimi, zamiast one nade mną.

Kontrola nad falami mózgowymi jest duża częścią projektu Manekin, a ludzie wyrwani z niego muszą być w stanie
kontrolować je. Metoda panowania, której sie uczylem, podobna jest do bardzo zaawansowanej medytacji, ale przy użyciu maszyn i zaawansowanej fizyki stworzonej przez bio-fizyków PHD.

Mając trzydzieści jeden lat, a w tym wieku, nerwy w mózgu, których wspomnienia zostały poddane procedurze kontroli
umysłu często zaczynają się otwierać, a ofiara zaczyna pamiętać dokładnie co się z nimi działo, procedurę i miejsce.
Często zdarza się, że „śpiący” ginie przed 30 urodzinami z tego powodu. Jest to znane w kręgach wywiadowczych jako „wypadnięcia z pociągu Wolności.” „Pociąg Wolności” jest hasłem mówiącym o wielkiej liczbie cywilnych ofiar, które są wykorzystywane w wielu projektach kontroli umysłu w kraju i za granicą. W pamięci ofiar Projektu Manekin instaluje się konkretne „programy”,  posiadające instrukcje dotyczące zadań a nawet zwiększenia swoich zdolności. W projekcie, uczą się rzeczy takich, jak sposób dostępu do zdolności PSI i jak z pomieszczenia lub pojazdu mogą np. prowadzić zaawansowaną walkę, kontrolować tłum, wojnę psychologiczną, torturować i prowadzić inne technik przesłuchań itp.

—————————————

Informacje te przechowywane są w moim umyśle i tylko obsługa projektu miała do nich dostęp, można przywołać podczas hipnotycznego wywołania. Dopiero wtedy moje wspomnienia ze szczegółami w 2006 roku zaczęły wracać, a bariera amnezji zaczęła się łamać. Z pomyślnymi wynikami mojego de-programowania, przypominam powoli sobie coraz więcej informacji. Co najmniej pięć programów Mannequin i całą mas powiązanych z nim podprojektów odkryto we mnie. Zostały one zainstalowane we mnie i są klasyfikowane literami greckimi, którymi przypisano również nazwy poszczególnych fal mózgowych. Na przykład, Alpha, Beta, Delta, Gamma, Theta i Omega. Program Theta jest PSI/telepatycznym programem, który pozwala mi fizycznie zobaczyć skalarne fale dźwiękowe radia. Mogę również obsługiwać te fale moim umysłem. Najważniejsza technologia społeczności wywiadowczej wykorzystuje skalarne/dźwieki radiowe. Można zatem wyobrazić sobie, jak ważna jest ta umiejętność dla osoby uczestniczącej w szpiegostwie.

Mózg ma zdolność do odbierania, wydzielania i manipulowania falami radiowymi. Jeśli przyłożysz szkło lub muszlę do ucha, usłyszysz szumiacy statyczny dźwięk (jak dźwięk pośpiesznie przepływajacego powietrza)szkło lub powłoka działają jak pojemnik i „przechwytują” fale rozgłośni radiowych, które wydziela mózg. Mózg ma nadajnik i odbiornik telepatyczny, który wykorzystuje fale dźwiękowe. W rzeczywistości, myśli są po prostu falami skalarnych dźwięków, któtych większość ludzi nie widzi, ale one są bardzo realne. Stąd „Tele” patia, „Tele” wizja i „Tele” fonia. Mam zdjęcia, które pojawią się w tej książce o moim manipulowaniu falami skalarnymi/radiowymi. Jest możliwe, aby je uchwycić na aparacie cyfrowym. Wyobraźcie sobie moje zaskoczenie, gdy w ubiegłym roku część mojego mózgu, która posiada zdolność PSI wraz z projektem rozpoczęło się integrowanie z moją osobowością. Widziałem fale światła pochodzące z głów ludzi, od anten na domach i samochodach, i masztów telefonii komórkowej. Myślałem, że oszaleję, aż jeden z moich przyjaciół wyjaśnił mi, co to było i pokazał mi, jak można robić zdjęcia tych fal radiowych. To dziwne do opisania. Fale dźwiękowe wyglądają jakby ktoś rzucił kamień do stawu, a fale wychodzące robiły koła.

W moim rozumieniu, dźwięk jest sekretem życia, a naukowcy PHD, którzy pracują dla NSA dobrze o tym wiedzą. Dlatego zaawansowana fizyka utrzymywana jest w tajemnicy i zdala od domeny publicznej. Ukazał się niedawno film o nazwie The Secret, w którym twierdzą, że człowiek może stworzyć rzeczywistość wokół siebie za pomocą swoich myśli(umysłu). Kiedy zobaczyłem film, od razu zauważyłem, że to był tylko mniejsza fizyka NSA, której uczono mnie w przeszłości. Zrobiłem coś w ubiegłym roku, wysłałem moje dane do milionów ludzi poprzez audycje radiowe, czasopisma i internet za pomocą metod, których mnie uczono w NSA. Oni nazywają to MPO((Manifest Production Observership)(Manifestacja Obserwator Produkcja)) i LERM (Light Encoded Reality Matrix(Światło Zakodowanej Rzeczywistości Matrixa)). Bez wchodzenia w techniczne szczegóły zasadniczo, LERM opiera się na zintegrowanym funkcjonowaniu trzech ważnych narządów w organizmie: kompleks korowo-mózgowy (w tym starych gadów, ssaków i martwicy mózgu), serca i narządów wewnętrznych lub jelitowy mózg. LERM uczy się uruchamiać na najwyższych poziomach masonerii, a także ludzi z NSA. Jest to dość proste do zrobienia, a ludzie, którzy rozumieją to mogą manifestować swoje pragnienia w rzeczywistość bardzo szybko.

Jest to jak magia dla niewtajemniczonych, ale to jest tak jak telewizja i radio dla kogoś z przed kilkaset lat. Ta tajna
technologia jest bardziej zaawansowana w latach niż wszystko co w domenie publicznej nazywamy nauką, która została opracowana w podziemnym Pine Gap NSA w Australii, a także innych miejscach. I będą niektóre z tych dokumentów NSA fizycznie w tej książce, dzięki czemu będzie można dowiedzieć się jak również to zrobić, choć niektórym grupom będzie nie w smak wyciek tych informacji. Chodzi o dokumenty o istniejącej czystej świadomości, jako czystego dźwięku o wyższej częstotliwości lub wymiaru, ale o tym później.

Inne programy Mannequina, które zainstalowano na mnie są znane jako „Janus/Koniec czasów.” Janus jest programem snem, który uaktywnia się, gdy dzieją się najważniejsze wydarzenia takie, jak np. 9-11 i nadejście planu wprowadzenia stanu wojennego w Ameryce, co niektórzy badacze nazywają New World Order(Nowy Porządek Świata). Janus jest dwugłowym Rzymskim bogiem zmian. Jestem aktualnie w momęcie de-programowania przed wydarzeniami, takimi jak stan wojenny w Ameryce. Jeśli nie zostanę de-programowany w tym czasie, mogę zostać „użyty” przez niektóre frakcje w globalnej sieci wywiadowczej do realizacji ich planów. Prywatne firmy ochroniarskie w Wielkiej Brytanii, obecnie prowadzone są przez zaprogramowanych agentów i członków zorganizowanej przestępczości, połączonych ze strukturami kierowania państwem wtedy, kiedy policja nie będzie w stanie zapanować nad chaosem. Np taka firma jak Noonan Security w Manchesterze prowadzona przez tamtejszego gangstera Dominica Noonana z kryminalnej rodziny Noonan. Przykro mi z powodu jego ostatniej straty, zamordowanego brata, ale wielkie rzeczy planowane są dla tych grup typu „milicja”. Ex przyjaciel z podziemnych tajnych służb , którego nazywam Carl, nawet w trakcie jego konfiguracji w Kornwalii i jako ex hit men na liście płac, zapytał mnie, czy jestem zainteresowany i powiedział, że niedawno na Bliskim Wschodzie zapewniano finansowanie syjonistów w Izraelu.

Znam również innych genetycznie ulepszonych ludzi, którzy mają miliony funtów i dolarów w procedurach im poświęcony. Niektóre z ich historii zostaną przedstawione w tej książce. Niektóre z tych osób nie były jeszcze „używane” w opinii publicznej i „zamrożeni” czekają na uaktywnienie swojego programu Janus. Byłem ostatnio wysłany z misją wywiadowczą do  dziewiętnastoletniego mężczyzny, który zniknął w USA po rozbiciu jego programu. Okazuje się, że ma wiele z wyżej wymienionych programów NSA zainstalowanych w nim. Czytałem jego raporty z sesji de-programowania, jest wśród coraz większej grupy ludzi, którzy przeszli na moją stronę, aby wydostać się z podobnych projektów. Zostały zainstalowane we mnie hipnotyczne polecenia, które  nazwę poleceniami Wernick. Były to dane podane mi pod wpływem narkotyków i elektrowstrząsów, podczas hipnozy w projekcie.

Polecenia(komendy) Wernick , umieścili we mnie lekarze NSA, są to „To się nie wydażyło”, „Nigdy nie mów o tym czy ludzie pomyślą, że jesteś wariatem”, „Jeśli powesz o tym ludzie cię znienawidzą”, „To tylko sen „,” To jest film „,” Jeśli
zaczniesz pamiętaj, dostaniesz ataku paniki „,” Jeśli zaczniesz pamiętać umrzesz”. W kontroli umysłu jest tak, że: całkowicie kontrolują umysł osoby, aby mogła być wywołana do robienia czegokolwiek według instrukcji. Programy te można aktywować za pomocą hipnotycznego wywołania takiego jak słowa kluczowe i frazy, niektórych wzorców i długich fal radiowych, które aktywują malutkie mikrochipy wstrzykiwane w organizm. Zdjęcia niektórych z tych układów są w tej książce. Implant pod czaszką miałem w 1988 roku, gdy miałem jedenaście lat, było to stare urządzenie z serii „Tetra”. Został już zmodernizowany, ale nie mogę powiedzieć nazwy tego urządzenia.

Tak długo,jak hipnotyczne wywołanie jest w odpowiedniej kolejności, tak śpiący może być aktywowany. Agenci Sleeper mogą być aktywowani również przez telefon. Poniżej znajduje się procedura stosowana przez projekt Manekin, jako zestaw zadań i danych przesyłanych do implantów – to robi komputer w AL/499. Zaprogramowane zadania dla śpiących zostały zainstalowane w bazach „zabezpieczonych na komputerach lata temu, jako projekt „plan życia” dla osób indywidualnych, do realizacji w agendzie. Informacja ta została przekazana mi przez Barry Kinga , byłego oficera AL/499 ds. bezpieczeństwa.

1) Podstawy bezpieczeństwa komputerowego, znajdywanie numer telefonu osoby i wybieranie numeru.

2) Załóżmy, że jednostka odbiera telefon … „Hello”

3) komputerowe bazy sprawdza voiceprint(model matematyczny danego głosu), jeśli odpowiada, to kontynuuje dalej.

4) sygnał elektryczny kodu wysyłany jest w dół linii telefonicznej, aby aktywować mikrochip wewnątrz ciała człowieka.
Gdy to nastąpi, człowiek jest zahipnotyzowany i w transie. Następnie przekazywany jest kod(telefonicznie). Oto przykład prawdziwego kodu Mannequin: „Lima, jeden, jeden, siedem, dwa, bravo, mike, xxxx”.

5) jednostka oczekuje dalszej części kodu i instrukcji.

6) Drugi sygnał elektryczny jest wysyłany w dół linii telefonicznej, a następnie pozostały kod: „lalki są ruchome, a my pociągamy za sznurki.”

7) Osoba jest w pełni ugruntowana i gotowa do działania, wysyła i odbiera dane dotyczące szczegółów zadania.

Jeśli ktoś inny odbiera telefon a komputer baza nie rozpoznaje voiceprint tej osoby, to połączenie zostanie przerwane.
Jeśli odpowiedź jest ponownie taka sama, połączenie zostanie natychmiast zakończone.

Jak powiedziałem, osoba pod wpływem kontroli umysłu zrobi wszystko, więc bardzo ważne, aby być zdeprogramowanym. Nie jest to łatwe, jednak, gdy jedna warstwa oprogramowania jest odkryta, to druga jest zwykle pod nią. To może trwać lata zanim zniesiemy te wszystkie warstwy istniejących programów. Biały Tygrys to program bojowy, który używa sztuk walki i automatycznie rozpoczyna się, kiedy czujesz się zagrożony. Ćwiczyłem sztuki walki od 6 roku życia, moja matka zmuszała mnie do Karate od dziecka. W projekcie Manekin, jeśli ktoś z rodziny jest w nim, to wszystkie inne najbliższe osoby z rodziny będą też – w mniejszym stopniu niż docelowy obiekt. Jest to metoda zabezpieczenia, w przeciwnym razie najbliżsi mogą zdać sobie sprawę, że coś jest nie tak i rozpocząć dochodzenie.

Mam 9 stopień Kyu w Shotakan Karate, 6 Kup w Tae Kwon Do, oraz posiadają wieloletnie doświadczenie w boksie, kick
boxing, i Kung fu poprzez szkolenia w wielu różnych klubach w Reading i Kornwalii. Walczyłem z francuskim mistrzem kick boxingu w Coventry w latach 90, co mam na filmie udokumentowane, pokonywałem wysoko notowanych w rankingach mistrzów boksu i judo w pełnych sesjach sparingowych.

W jednym ze sparingów w 1998, kiedy miałem dwadzieścia jeden lat, wykonywałem cztery uderzenia w nieco ponad sekundę. Mam to nagrane na video i pokażę to wraz z innymi nagraniami na mojej stronie internetowej. Istnieje wiele różnych rodzajów agentów w projekcie Manekin, z różnego rodzaju umiejętności. Jest to znane jako typ A i B. Typ A jest genetycznie ulepszonym człowiekiem przeznaczonym do walki z możliwością szpiegostwa. Typ B jest przeznaczony do szpiegostwa z możliwości walki. W ramach projektu jestem typu B. Jednym z pierwszych wspomnień z dzieciństwa było następujące: (byłem pod wpływem narkotyków i pamiętam wciąż bardzo mgliście) Kiedy przyjechaliśmy, zabrano mnie do laboratorium i przywiązano do siedzenia, które wyglądało jak fotel dentystyczny. Stał duży ekran przede mną, a mnie wstrzykiwano jakieś lekarstwo – później dowiedziałem się nazwy tego leku. Jest to lek przyspieszający uczenie się zwany Scopalaminą. Innym lekiem stosowanym jest również Dythenol C. Jeden człowiek stał po lewej stronie fotela, a drugi po prawej. Obaj byli ubrani w fartuchy laboratoryjne. Człowiek po prawej powiedział: „zapomnisz wszystko, o czym ci tu mówiłem, i pamiętać o jednej rzeczy: będzie chciał i przekonasz się, że ból sprawia przyjemność.” Zwrócił się do drugiego człowieka, kiedy to powiedział. Następnie zaczęły się pojawiać obrazy na ekranie przede mną, a ja niczego po tym już nie pamiętam.

Udało mi się wyśledzić niejakiego Barrego Kinga, który był byłym ochroniarzem w podziemnej bazie AL/499, udałem się do niego z wizytą w jego domu w Essex. Barry pokazał mi schemat tych miejsc programowania, które odnosiły się do NSA jako „Trip-seats(Miejsc podróży).” Kopia schematu trip-seat Barrego jest w tej książce. Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej siedzibie zanim nie poznałem tego człowieka. Wykres pokazał mi dokładnie to, co pamiętam o siedzibie w, której zostałem zaprogramowany. W komputerze są banki do przodu i tyłu „Trip-seats” oraz pulpit sterujący z tyłu w pokoju i po lewej od trip-seat. Dwa miejsca w, których siedzą programiści, są w tym pokoju. Ten oficer ochrony był świadkiem wielu dziwnych rzeczy w Projekcie Manekin. Np. małe wojskowe „bio-roboty”, które są maszynami z częściami organicznymi, znane jako PLF (Programowalne Formy Życia).

Są to niskie, szarego koloru istoty wykorzystywane do wielu zadań w projekcie. PLF opracowywano w 3 etapach i każdy etap ma swoją własną selekcję w bazie. Przechowuje się zwykle do 500 istot, których używa się w AL/499, a także wysyła do różnych baz wojskowych w kraju i za granicą. Rozwój między etapami jest szybki i wynosi około 3 miesięcy. W zależności od tego, do czego PLF są wykorzystywane, mają 3 palce i kciuk, a niektóre 4 palce plus kciuk. Szkice Barrego Kinga znajdują się w tej książce w rozdziale II – PLF w magazynach.

W wielu miejscach projektu, znosiłem intensywne i okrutne tortury „ból jako przyjemność”. Odegrywa to dużą rolę w
kontroli umysłu i procedurze usuwania pamięci. Będzie to omówione bardziej szczegółowo, z wymienionych powodów. Z tego powodu, odzyskałem części mojej pamięci, która jest „Buried Alive(Pogrzebana Żywcem)” w mojej podświadomości. Fakt, że procedury miały miejsce pod ziemią, jest powodem, dla którego w tytule tej książki odnoszę się do tego.

Wspomnienia, które upubliczniłem na temat mojego udziału w projekcie to tylko wierzchołek góry lodowej. Jednakże z
czasem dzieki, wysiłkom i pracy z prawdziwymi profesjonalistami, którzy specjalizują się w de-programowaniu kontroli
umysłu, będę odzyskiwał coraz wieksze części mojego życia z powrotem. Moja motywacja jest taka, abym przyczynił się w końcu do zamknięcia Projektu Manekin i zaprzestania narażania pracowników NSA biorących udział w tym strasznym projekcie kontroli umysłu i eksperymentów genetycznych. Nie byłem wolontariuszem w tym i osobą prowadzącą projekt, natomiast taki Pan Whitmore (były szef projektu) o nazwie kodowej „Sentinel”, Samms (szef ochrony), Hodge, dr. Pearson i dr. Perchowski, dowódca Clavius i Breaker, jak również nowe pokolenie naukowców, lekarzy i oprawców, drogo za to zapłaci.

– Koniec Rozdziału 1 –

POPRZEDNIA   NASTĘPNA

Możliwość komentowania James Casbolt 1 została wyłączona
%d blogerów lubi to: