Klaus Dona

 

Klaus Dona poświęcił wiele lat na podróże, podczas których dokumentował znaleziska, których oficjalna nauka nie potrafiła (czyt. nie chciała) wytłumaczyć. Piramidy, starożytne miasta zalane przez ocean, czaszki o nieludzkiej budowie, ogromne szkielety ludzkie, kryształowe czaszki, rzeźby i przedmioty, zawierające informacje, których nie powinny zawierać, mapy Antarktyki pod lodem i Atlantydy — fizyczne dowody na to, że ludzkość zaledwie uchyliła rąbka tajemnicy związanej z naszym dziedzictwem.

Klaus Dona – Ukryta Historia Rasy Ludzkiej PL

CAŁOŚĆ FILMU:https://www.youtube.com/watch?v=Y4uhF08vIEo

WERSJA TEKSTOWA

Komentarze 4 to “Klaus Dona”

 1. Mariusz Jedrzejewski Says:

  Ludzie żyli wśród Dinozaurów….

 2. Mariusz Jedrzejewski Says:

  Mam uważam ciekawe przemyślenia,na temat niektórych niewygodnych odkryć ,archeologicznych,a także związanych z fenomenem UFO i Starożytnej Kosmicznej Historii Ludzkości, odkrywanych i studiowanych,przez wielu niezależnych naukowców i badaczy,ale kto chciałby mnie słuchać,skoro nie napisałem,żadnej książki,nie jestem znanym autorytetem,a w końcu gdy zacznie się rozmowa,czuję uniki ,zwody i wyraźną chęć zmiany tematu,coś się po prostu we mnie włączyło co pozwala , mi intuicyjnie w dość dobry sposób,kojarzyć fakty i filtrować informacje,nie mówię,że we wszystkim mam rację ,czy tak czy inaczej jesteśmy nierozłączni od kosmosu,nigdy nie byliśmy sami ,nie jesteśmy sami i nigdy nie będziemy sami,bo ludzkość to ogromna wszechświatowa filharmonia ,w której każdy instrument to indywidualna ego-osobowość różnych ras chumanoidalnych ,gdy jest zestrojona to gra najpiękniejsze nuty….

  • realista Says:

   Ludzie mają klapki na oczach, ale jak poczekasz i będziesz wytrwały to się doczekasz :) A ludzie zrozumieją i zaczną to zauważać. To nieuchronne. Nasze przemyślenie jedynie wyprzedza epokę, to wszystko…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: