Dan Winter

Dan Winter jest prawdopodobnie najwybitniejszym na świecie znawcą fizyki medytacji, fizyki kundalini i elektrycznej natury świadomości. Korzysta z czystego symetrycznego języka fizyki, twierdzi, że zachodni naukowcy są głupcami prowadząc wyścig ze śmiercią, ponieważ nie mają absolutnego pojęcia o elektrycznej naturze życia, jej funkcjach i celu – nawet o nieśmiertelnej spójności elektrycznych funkcji DNA.

Aktualnie naukowcy w swojej ignorancji nieprzeciętnie aroganccy („Dlaczego obiekt nie spada na ziemię, panie Einstein?”) nie mają najmniejszego pojęcia o grawitacji, jak jest stabilizowana (fraktalność) i w jaki sposób DNA tworzy implozyjne i grawitacyjne (faza koniugatu) pola spójności, które mogą być nieśmiertelne. W efekcie – zachodnia nauka jest dosłownie ślepa na wszystko, co w przypadku życia ma sens, a mianowicie – to, że ładunek (fraktali) DNA w punkcie BŁOGOŚCI (zobacz jak to jest mierzone) – sprawia, że jest zrównoważony (przetrwanie śmierci mierzone spójnym ładunkiem). Śledząc to zbadamy, w jaki sposób prosty fizyczny ładunek fraktalny dołębnie wyjaśnia – do tego stopnia prawdziwość argumentów – najgłębszą tajemnicę jakim jest życie!

Dan Winter na tym tle jest wieloaspektowy tak, jak jego punkt widzenia. Ukończył z wyróżnieniem University of Detroit,
kontynuował studia w dziedzinie psychofizjologii i pochodzenia języków. Ponadto pracował jako analityk systemów IBM, w metalurgii przemysłowej i krystalografii. Podejmował wiele różnych badań, od fizyki kwantowej do modelowania przy laboratorium MIT w rozwoju wczesnych prototypów urządzeń biofeedback(biologiczne sprzężenie zwrotne – dostarczania ludziom informacji zwrotnej („feedback”) o zmianach ich stanu fizjologicznego. Zmiany fizjologiczne organizmu monitorowane są przez odpowiednie urządzenie, np. pomiarowy system komputerowy) jako protegowany Dr Albert Axe. Wiele podróżuje, trafia do szkoły świętych tańców Gurdżijewa(Instytutu Harmonijnego Rozwoju Człowieka), we Florencji do Buckminster Fuller, piramid w Gizie, Izraela, Andów i na na Findhorn.

Dan jest utalentowanym artystą klawiszowym, był kiedyś organistą w kościele i kierownikiem chóru, wszystko przed
ukończeniem szkoły średniej. Lubuje się w odtwarzaniu muzyki z komputera za pomocą próbek dźwięków pochodzących z biologicznych zdarzeń – tonów serca, pieśni wielorybów i delfinów itp. Jego kreatywność, i pomysły wyłaniają się z zabawy, która może być współdzielona na różnych poziomach.

W 1980 roku założył alternatywną gazetę zatytułowaną „Network of Light”. Założył centrum eksperymentalnych nauk
zbiorowych bio-harmonii o nazwie „Crystal Hill Farm”. W Crystal Hill, rozbudowana sieć Dana wzrosła, gdy stał się
gospodarzem konferencji z płodną listą prezentacji na różne tematy od świętej geometrii do zrównoważonego ekosystemu. Tworzył opracowania komputerowe/audio/wideo obiektów animowanych robiąc filmy o świętej geometrii i „new age” oraz fizyce ewolucji. Kierując Crystal Hill, Dan był równocześnie wiceprezesem i dyrektorem technicznym w SS Electric, Inc w Buffalo, która sprzedaje swoje inżynierskie 3 fazowe konwersje technologii silników w całym kraju.

Na początku lat dziewięćdziesiątych, przeniósł się w Blue Ridge Mountains i założył Szkołę Świętego Graala, Świętej
Geometrii i Biodome Healing Center znajdującej się w Waynesville, Północna Karolina. Zainspirował wiele projektów, w tym grupę Planeta serca biofeedback „Timeless Architecture” cyklem konferencji z Henry MacLeanem: Konferencja Odrodzenie Starożytności i Piąte Kompendium Szkoły Misterium Drogi.

Przez lata, prowadził wykłady na temat ewolucji świadomości, świętej geometrii i spójnych emocji na wielu  krajowych i
międzynarodowych konferencjach. Jego teoria o spójnych emocjach inspirowana znaczącymi badaniami w Millard Fillmore Hospital w Buffalo i Heart Math Institute w Kalifornii w połowie lat dziewięćdziesiątych, wyniki, które opublikowano przez dr.Glena Reina dostarczyły rozstrzygających dowód, wspierających teorie Dana przedstawiającą serce. Efektem spójnego systemu harmonicznego serca podczas uczucia współczucia mierzonego powtarzalnym efektem skrętnego / programowania w DNA.

„Projekt Bijące Serce Ziemi”(Heart Beat Earth Project) dla globalnej spójności jako sen, w którym Dan wierzy, że można
„nauczyć samoświadomości” wykorzystując Internet jako narzędzie. Poprzez stosowanie biofeedback opracowanego i
podłączonego do komputera w domu, bicie serca w momencie współczucia rejestruje określoną sygnaturę częstotliwości, która posiada szczególne właściwości. Ta częstotliwość, lub fale, można dodawać i mnożyć w nieskończoność i nie są destrukcyjne, można je doświadczać poza sobą. Jego eksperymenty z ludźmi wysyłającymi miłość do drzew wykazały, że drzewa reagują na odległość niosąc i wyrównując się w fazie serca, pojemnościowo, w momentach szczytowych emocji. To rzeczywiście zdaje się potwierdzać, że nasze wybory spójnych odczuć mogą być naszym najlepszym sposobem na ekosystem twórczy, może ostatecznie przekraczając siłę buldożera w kształtowaniu naszego świata!

Tysiące serc są połączone w nagrane bazy danych wyświetlające bicie serca sygnowane współczuciem (przez Internet). Przez skupienie naszej zbiorowej intencji współczucia wokół planety, dowody wskazują na wiele możliwości, takie jak naprawa i stabilizacja atmosfery. Koncepcja ta wskazuje na zbiorową siłę, jako serca połączone z uczuciem współczucia możemy zmieniać nasz świat, będący prawdziwym fenomenem i być może punktem zwrotnym w naszej świadomej ewolucji. Dan poszukuje środków na rozwój „Projekt Bijące Serce Ziemi” oraz zestaw interaktywnych biofeedbackowych gier komputerowych dla dzieci korzystających z tych zasad.

Dan czerpie z wielu źródeł, w tym z nauki, mitologii, popkultury, a nawet chanelingowych informacji, szukając pomysłów
na głębokie powiązania tych wszystkich rzeczy i jako głęboki charakter naszej jedności może być rozpatrywany z
architekturą czy sztuką, matematyką, biologią, elektroniką/komputerami lub mitami. Z silnym poczuciem wiezi pomiędzy światami, Dan ma talent zarówno do poezji, jak i do rygoru języka z widoczną iskrę energii w oczach.

Wśród jego wielu projektów, jest opracowanie nowej przełomowej teorii dotyczącej grawitacji. Uważa on, że rekursywne zagnieżdżanie w dziedzinie geometrii, to co tworzy implozyjny „magnetyczny monopol” centrującej siły wiatru nazywamy grawitacją, i tym samym stanowi wskazówkę, w jaki sposób zorganizować długie magnetyczne fale do naprawy materiału grawitacyjnego i przywrócenia retencji atmosfery. To również sugeruje, że TYLKO MIŁOŚĆ ZMIENIA(wygina,formuje) ŚWIATŁO, i DLATEGO TYLKO MIŁOŚĆ, TWORZY. Fraktalny atraktor serca energii elektrycznej towarzyszący doświadczeniu i rozumnej umiejętności wyboru współczucia, przez rzeczywiste centralizowanie życia, które ostatecznie sprawia, że nawet gwiazda urodzenia jestem referentem, i w związku z tym samoświadoma!

Obecnie Dan jest konsultantem multimediów i projektów wirtualnych rzeczywistości animacji komputerowych, podróżuje i wykłada na całym świecie.

źródło

———————————————————————————————————————————————

The FRACTAL FIELD -Perfecting „Phase Conjugation”(EN)

Liczba PHI i Miłość (do pobrania) PL

———————————————————————————————————————————————

Szereg wiadomości dotyczących Danie Winterze i jego pracach pod:

http://swietageometria.info/o-danie-winterze/143-kim-jest-dan-winter-english

Dan Winter – Nowa nauka i feng shui

———————————————————————————————————————————————

*** FILMY Z JEGO UDZIAŁEM ***

———————————————————————————————————————————————

Możliwość komentowania Dan Winter została wyłączona
%d blogerów lubi to: