Siergiej Albertowicz Sall

Siergiej Albertowicz Sall

SAMSUNG DIGITAL CAMERA

————————–

Co istniało na miejscu Sankt Petersburga 5000 lat temu PL HD

Badania geologiczne okolic Sankt Petersburga ujawniły interesujące fakty. Okazuje się, że kilka tysięcy lat temu na tych terenach było morze. Jest to sprzeczne z opinią niektórych badaczy historii starożytnej, którzy twierdzą, że na terenie Sankt Petersburga w przeszłość mogła istnieć nieznana megalityczna cywilizacja. Kandydat nauk fizyczno-matematycznych Siergiej Sall twierdzi, że jakby nie patrzeć na wszystkie te fakty, ślady wspomnianej starożytnej kultury zachowały się w charakterze ogromnych kamiennych bloków, których waga sięga około tysiąca ton rozmieszczonych niedaleko Sankt Petersburga. Do tej pory historycy nie potrafią odpowiedzieć kto stworzył te artefakty.

(Dailymotion)

(anyfiles)

—-

Antarktyda – nieznane fakty PL HD

Gdzie Kolumb zabrał mapy, na których istniała Ameryka? Gdzie pojawiła się mapa, na której przedstawiono Antarktydę bez lodu? Wybrani przedstawiciele ludzkości we wszystkich okresach mieli dostęp do ukrytej przedpotopowej wiedzy poprzedniej cywilizacji. Strażnikami tej wiedzy często były tajne i mistyczne stowarzyszenia, włączone w system globalnego kierowania ludzkością. Siergiej Sall, kandydat nauk fizyczno-matematycznych, twierdzi, że współczesne systemy echolokacji potwierdzają zgodność starożytnych map, co oznacza, że mogły być wykonane w czasach, gdy Antarktyda była kwitnącym kontynentem, na którym żyli ludzie.

(Dailymotion)

(anyfiles)

—-

Iluminaci-Siergiej Sall PL HD (2014)

Czym jest „czarna arystokracja”? Jakie tajemnice mają starożytne klany iluminatów i kim są ich przedstawiciele? Kandydat fizyczno-matematycznych nauk Siergiej Sall ujawnia hierarchiczny łańcuch zależności i podporządkowania w światowym globalnym zakulisowym systemie, który sprawuje rządy nad naszym światem. Na ile są realne tajne stowarzyszenia i jaką rzeczywistą rolę one odgrywają w polityce światowej i ekonomi?

(Dailymotion)

(anyfiles)

—–

Naukowy przewrót. Siergiej Sall PL HD (2014)

Już w 18-19 wieku badano zjawiska fizyczne, którymi według wersji oficjalnej zajęto się dopiero w XX wieku. W szczególności chodzi o formułę E = mc2. Fakty te wymazano ze wszystkich szkolnych i akademickich podręczników. Spowodowało to cofnięcie nauki i rozwoju cywilizacji daleko wstecz oraz przekierowało to ją na zgubne tory. Rolę w tym odegrało pojawienie się „teorii względności” Einsteina. Wśród celowo zapomnianych teorii ważne miejsce zajmuje teoria eteru. W ZSRR do końca lat 70-tych rozwijał je doktor nauk technicznych Władymir Acukowskij. Obecnie istnieje wiele praktycznych rozwiązań opartych na zakazanych technologiach: zimnej fuzji, wolnej energii, technologiach torsyjnych itd. Z tego wszystkiego w zasadzie może korzystać każdy z nas.

Naukowy przewrót. Siergiej Sall PL HD (dalimotion)

Naukowy przewrót. Siergiej Sall PL HD (anyfiles)

—–

Wykład z 2014

Jakie technologie budowlane posiadała cywilizacja, wznosząca starożytne świątynne kompleksy? Piramidy i dolmeny – czy to jest to samo? Jeżeli tak, to dlaczego się różnią? Swoją wersję na te pytania przedstawia kandydat fizyczno-matematycznych nauk, badacz Siergiej Sall.

Sall – Cywilizacja przedpotopowa była bardziej rozwinięta (1-5) PL HD

Sall-W jaki sposób przejawia się dzisiaj satanizm (2-6) PL HD

Sall – Zagadka magicznych kamieni (3-6) PL HD

Sall-”Czarna arystokracja” miesza w Rosji (4-6) PL HD

Sall-Jak nasi przodkowie przetrwali Apokalipsę (5-6) PL HD

Sall – Pozostałości Wedyjskiej cywilizacji (6-6) PL HD

Forma tekstowa

**********************************************

 

Tektoniczna i Klimatyczna Broń HAARP PL

Tu trzeba najpierw postawić pytanie, kto jest właścicielem tej broni i jakie cele ona spełnia? Najpierw opowiem o broni, która związana jest z kompleksem HAARP ponieważ korzystanie z innych rodzajów broni jest trywialne…
a nas interesuje właśnie ta broń, której kompleks HAARP należy do Brytyjskiej korporacji Air-Space.

Tektoniczna i Klimatyczna Broń HAARP PL (youtube)

Tektoniczna i Klimatyczna Broń HAARP (forma tekstowa)

********************************************

Perspektywy Ziemskiej Cywilizacji – Siergiej Sall PL

Ludzkość przeżywa kryzys we wszystkich dziedzinach życia staczając się w ekologiczną katastrofę. Pogłębia się niszczenie natury samego człowieka. Degradowany jest nie tylko fizycznie ale moralnie i intelektualnie. Postęp technologiczny jest wielką iluzją. Rozwija się technologie informacyjne, wszelakiego typu gadżety, notebooki, telefonia komórkowa itd. W praktyce, jest to prawdziwe elektromagnetyczne ludobójstwo dorastającego pokolenia.

Perspektywy Ziemskiej Cywilizacji – Siergiej Sall PL (forma tekstowa)

Materiały związane z filmem:

Gdzie ukrzyżowano Chrystusa i kiedy żył apostoł Paweł

Władimir Akimowicz Acjukowskij – Hipotezy Eterodynamiczne

*********************************************

Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych – Sall (wykład) PL

Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych PL (1-2) (vimeo)

Ukryta wiedza i nauka cywilizacji przedpotopowych PL (2-2) (vimeo)

PYTANIA PO WYKŁADZIE 1

PYTANIA PO WYKŁADZIE 2

********************************************

Komentarze 3 to “Siergiej Albertowicz Sall”

  1. Władysław Says:

    Wykłady bardzo ciekawe. Jednak było by dobrze, gdyby wykładowca pozbył się obłędnego rosyjskiego szowinizmu, który poważnie podważa jego wiarygodność.
    Na przykład, jak można mówić, że język sumerów był pochodnym od rosyjskiego ? Język rosyjski w formie pisanej, ale także ujednolicony w formie mówionej powstał w 18 wieku na mocy rozporządzenia cara Piotra I-go. Do tamtego czasu istniał język staroruski, który rozwinął się na terenie i dzięki Rzeczpospolitej, a w jej części Litewskiej był językiem urzędowym. Język ten stosował cyrylicę, ale nie był to język rosyjski. Nazwa Rosja pochodzi z języka greckiego, słowiańska nazwa to RUŚ, która w całości wchodziła w skład Rzeczpospolitej.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: