Porady

Jesli ktoś ma pytania odnośnie budowy,zastosowania i działania to jest to właściwe miejsce :)

Komentarzy 11 to “Porady”

 1. Mariusz Jedrzejewski Says:

  Witam.Mam pytanie na temat Akomulatora Orgonowego dla Osób ,czy można gdzieś dostać płyty Orgonitowe według wynalazku Karla Hanza ,lub czy można w jakiś prosty sposób samemu je zbudować,bo pomyślałem że wtedy jest zbędna konstrukcja wielowarstwowa z wełny i stali,jakie dostępne płyty ,które maksymilizują przyciąganie Orgonu można by dostać w sklepach,i użyć do budowy Akomulatora,czytałem na temat płyt to podwieszania sufitu czy to gipsowe płyty? Proszę o odpowiedź i z Wdzięcznością Dziękuję Mariusz….

  • treborok Says:

   Taka płyta musi być zrobiona wedłu zasady 50% – materiał organiczny, 50% metal (najlepsza stal bez dodatków czyli stopu z innym metalem). W tym przypadku trzebaby było sprawdzić opłacalność takiego przedsięwzięcia, czy bardziej opłacałby się wydatek na żywice polisterową i wióry stalowe czy też na blachę i wełnę (zamiast wełny są zamienniki). Odsyłam cię do tej książki: ORGON – OCEAN ENERGII KOSMICZNEJ
   strona 19 w tym linku masz napisane jakie składniki się nadają a jakie nie:

   Polecam ci żywicę poliestrową Aropol M 105 TB z tej aukcji:
   http://allegro.pl/zywica-poliestrowa-utwardz-gratis-fv-i2485202193.html
   Pozdrawiam

 2. Mariusz Jedrzejewski Says:

  Dziękuję Bardzo za Pomoc i Pozdrawiam….

 3. Mariusz Jedrzejewski Says:

  Witam.Proszę mi wyjaśnić jeśli ktoś może ,które aluminium jest toksyczne ,a które nie i,bo ogólnie samo słowo aluminium działa na mnie jak ,,czerwona płachta na byka,,Dziękuję i Pozdrawiam….

  • treborok Says:

   Generalnie aluminium stosuje się do TB(tower buster) i HHG w celu neutralizacji wierz śmierci, można też w
   chembusterach, natomiast do domu stal jest najzdrowsza. Do wisiorków orgonitowych dodawałem stal, miedź, mosiądz.

 4. Mariusz Jedrzejewski Says:

  Dziękuję za Pomoc i Pozdrawiam….

 5. Mieczysław Says:

  Żyjemy w świecie dualistycznym – spolaryzowanym, Wszystko jest spolaryzowane zarówno ludzie , zwierzęta, rośliny, minerały, energia (spin) I wiadomo jest, że jeżeli coś ma polaryzację ujemną to nie może wytworzyć polaryzacji dodatnie, to nie matematyka gdzie minus i minus daje plus. Tymczasem bezkrytycznie ładuje się do orgonitów małych i dużych ujemnie spolaryzowane minerały. Produkujące wraz z kryształem górskim , który jest w swej naturze neutralny ale przejmuje polaryzację tego ca na nie oddziaływuje, np takiego ametystu i wielu innych czy też ujemnie spolaryzowanych ludzi, Mówi się, że się je oczyszcza i programuje tylko jeżeli robi to osoba ujemnie spolaryzowana to skutek jest wiadomy, ona owszem będzie się w nim dobrze czuła bo będą mieli tą samą polaryzację ale dla świata jest to destrukcyjne. A nawet jeżeli zaprogramuje go osoba spolaryzowana dodatnio, to może go przeprogramować każdy kto ma mocniejszą energię ujemną, mogą to być również pola EM. A więc z deszczu pod rynnę. Dzięki takim nie przemyślanym lekkomyślnym działaniom mamy teraz miażdżącą dominację energii ujemnych 7:3 a form inteligentnych (świadomych) 8:2 Wnioski wyciągnijcie sami a nie będziecie się dziwić temu co się dzieje wokół nas. Nie oceniajcie ludzi po ich pięknych słowach i obietnicach. Nie to złoto co się świeci. Wielu z nich nawet nie ma pojęcia, że robi światu złą przysługę. Oni czują się dobrze ale to dlatego, że sami posiadają ujemną polaryzację. Tyle, że zmaterializowana ujemna energia w formie ludzkich myśli, pożądań i czynów, już nie wybiera. Agresja, brak pracy, niewolnictwo, głód i choroby tak samo dotykają tych dodatnio jak i ujemnie spolaryzowanych.

  • treborok Says:

   Głupoty Waść piszesz, jeśli jest dobrze zaprogramowany orgonit wszystko działa jak należy. Ważny jest tylko człowiek, który zaprogramuje kryształ i jego intencje. Temat jest dość rozległy, nie będą wdawał się w dywagacje. Materiał o orgonitach jest dość obszerny warto więc się z nim zapoznać, ważne tylko aby pamiętać o dobrze dobranym materiale (wiórki, żywica, kryształy) i robić swoje.

   • Mieczysław Says:

    Chętnie poznaje rację innych, powiedz mi więc co to znaczy „wszystko działa jak należy” jakie działanie masz na myśli, jak to się objawia, jako to sprawdzasz, jak mierzysz, jaki wzorzec przyjmujesz, itp, Chętnie to poznam. Czytałem i budowałem sam orgonity z rurami i bez rur. Z różnymi wiórkami i minerałami. Ale zawsze chętnie uczę się czegoś nowego. Jeżeli znasz takiego skutecznego programistę kryształów, chętnie go poznam (nie koniecznie osobiście). Proszę Cię tylko o konkrety a nie slogany.

    • treborok Says:

     Zrobiłem w swoim życiu sporo orgonitów i działy jak trzeba. Jak mierzę? …chm.. jak zobaczysz helikopter krążący wokół działka będziesz wiedział. Cloudbuster: im dłuższa rura tym wyżej niesie, stąd opryski zaczęto robić niżej (wystarczy skrócić rurę). Myślę też, że odpowiednie zaprogramowanie kryształów jest kluczowe (nie każdy ma dar). W rurze 5-6 kryształów. I na koniec rada jak przeleci ci helikopter, samolot musisz ponownie zaprogramować kryształy. Powtórzę się, nie każdy ma „dar” do programowania kryształów. Reszta jest u mnie w dziale z orgonitami. Obecnie czy Ci odpowiem czy nie na następne pytania, nie ma już znaczenia. Jak to się mówi… „jest już pozamiatane”.
     Pozdrawiam

     • Mieczysław Says:

      Umieść na stronie zdjęcie swojego najlepszego orgonitu lub chembustera to powiem Ci jak działa.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: