Blog

Uwaga prośba! Starajcie się pisać komentarze po Polsku w przeciwnym razie będą spamem, chyba, że pochodzicie z innego kraju i nie znacie PL. To, że ja lub Wy znacie En to nie znaczy, że inni.
Pozdrawiam.

Jeśli ktoś czuje sie na siłach tłumaczyć filmy lub artykuły to zapraszam do współpracy! (będzie szybciej) Poza tym potrzebuję ludzi do „wygładzania” tekstu po tłumaczeniu.

Reklamy

Komentarzy 71 to “Blog”

 1. Jan Says:

  Dziękuję za ciekawe artykuły i za dobre tłumaczenia rosyjskich tekstów Kozyrewa. Czy są szanse na dobre tłumaczenia reszty tekstów Kozyrewa? (niestety Translator nie spełnia oczekiwać, zwłaszcza w tak wrażliwych tekstach specjalistycznych…)
  Pozdrowienia.

  • treborok Says:

   Artykuły tłumaczyłem z myślą o sobie w procesie mojego rozwoju. W tym rozumieniu czuję się zaspokojony. Nie chcę wracać do tematów, które już przerobiłem… aczkolwiek nie wykluczam, że któryś nowy wątek sprowadzi mnie z powrotem do Kozyriewa. I na koniec, w pewnym momencie są tacy co nie muszą już niczego sobie ani innym udowadniać, i są tacy co kręcą się wokół swojego ogona… mam nadzieję, że po przerobieniu Kozyriewa pójdziesz dalej, czego ci z serca życzę.
   Pozdrawiam

 2. liberalna Pinky Says:

  Witam serdecznie Pana ,albowiem domniemam ,że jest Pan mężczyzną. Kocham ten blog, jest to kompedium wiedzy i kawał roboty wykonanej z taką precyzją i poświeceniem ,które bije po oczach każdego czytelnika ,który jeżeli tylko posiada otwarty umysł ,potrafi tutaj zdobyć i uzupełnić swoją wiedzę. Rozwlekam tę stronki po fB i innych portalach jako uzasadnienie moich przekonań ,ale reakcja i agresja jaka mnie spotyka ze strony czytelników w grupie,internautów skądinąd mających się za inteligentnych i kulturalnych ,jest porażająca. Mam wrażenie ,że wiara w biblijnego boga Jahwe i Jezusa jest implementowana w DNA i już nie do ruszenia ,coś na kształt choroby genetycznej.Wszyscy z mojego otoczenia bliskiego i dalszego nie chcą w ogóle słuchać nic na ten temat, a życie i rzeczywistość z którą się zmagają , daje im kopniaka w dupę. Zanoszą swoje modły i energię co niedziela do swojego boga, który ich wysysa i ogłupia. Ba nawet Ci wszyscy w swojej masie ,ludzie wierzący,którzy wypełniali by przykazania swego boga chociaż częściowo, to było by już znośniej żyć, a tymczasem jest jak Pan sam widzi. Jest nieciekawie. Pozdrawiam Pana serdecznie i składam ogromne podziękowanie za próbę otwarcia ludziom oczu. Proszę skrobnąć do mnie jakiś pościk w odpowiedzi, będę wdzięczna.

  • treborok Says:

   Odpisałem Pani w mailu.

   • liberalna Pinky Says:

    Witam serdecznie i dziękuję na wstępie za szybki kontakt i odpowiedź. Jest tak jak Pan pisze, ludzie są zaprogramowani i tworzą tzw.Al Gregory /tak mówią psychoanalitycy/ to potężna moc, ale nie działa na wszystkich jak widać. Są tacy którzy się wyłamują i tym maluje się kółka na czole. Od dzieciństwa ,chociaż byłam wychowana w wierze katolickiej ,coś mi nie grało z tą wiarą ,jak również z innymi monoteistycznymi ,którymi zaczęłam się później interesować .Dużo czytałam, mam bibliotekę zawaloną tym tematem, a później odkryłam pana blog, i powoli wszystko wszystko stawało się dla mnie jasne. Oczywiście dalej poszukuję i jestem otwarta na wszystko co może uzupełnić moje zainteresowania, ale Pan ze swymi pracami jest dla mnie na pierwszym miejscu. Już dawno zauważyłam,że w człowieku siedzi potężna moc, sama tego wiele razy doświadczyłam i doświadczam. Aby być blisko przyrody którą uwielbiam i która ma na mnie zbawienny wpływ, czerpię z niej energię, parę lat temu wybudowaliśmy na polanie, prawie w lesie drewniany domek. Z dużego miasta przenieśliśmy się prawie z dnia na dzień na łono natury. Mam masę zwierząt w domu i dzikie za oknem, z którymi żyję w słodkiej biosymbiozie. Ale coś około roku, oboje z mężem ,zaczęliśmy dość poważnie chorować, obojgu na raz zaczęły dokuczać bóle różnego pochodzenia, zapalenia stawów,migreny, choroby skórne,do depresji włącznie. Jestem aktualnie od początku roku na zwolnieniu lekarskim ponieważ ,mam uczucie ,że brnę w syropie. Odstawiłam wszystkie leki i piję dziurawiec, po którym śpię jak po narkotyku, co przed tym w ogóle nie spałam. Ogólnie mówiąc jesteśmy chorzy. Chorują też nasze koty, mają te same kłopoty co my, niektóre nie chcą nawet przychodzić do domu, wyniosły się do lasu. A że mamy ich dużo, to opieka nad nimi w obecnej sytuacji jest trudna. Podejrzewamy z mężem ,że padliśmy ofiarami własnie mind control ,lub jakiegoś innego promieniowania mikrofalowego, ponieważ zauważyliśmy częste przelatujące nad naszą wsią helikoptery, czasem są dni ,że lata jeden za drugim. Wyłączyliśmy na jakiś czas wi-fi telefon i telewizor, ale to nic nie dało.Uruchomiłam wszystkie moje samo-uzdrawiające metody ale też bez skutku. Będziemy teraz uszczelniać dom, sposobem który opisał Pan wyżej w blogu, zobaczymy jaki przyniesie to efekt.Mam takie przeczucie iż jest to walka z ludzkością, nie wiem doprawdy czy robią to wybiórczo ,czy jak popadnie na tego bęc. Moi sąsiedzi z pod lasu mają się świetnie ,przynajmniej takie sprawiają wrażenie.Bardzo Pana przepraszam ,że się tak rozpisałam ale chciałam Pana uświadomić ,że na wsi też nie ma spokoju, ba nawet w lesie który mam za plecami dopadną człowieka. Uszczelnimy dom i zabezpieczymy działkę ,napisze Panu jaki jest efekt. Będę w kontakcie i pozdrawiam. Renia.

    • czart Says:

     mam pytania :dlaczego od razu „mind control”? Czy były przeprowadzone pomiary promieniowania elektromagnetycznego na miejscu?
     Takie objawy j.w. zdradzają obecność jakiś pasożytów w domu typu:grzyby ,bakterie itp .może te helikoptery coś rozpylały takiego i stąd te problemy

     • liberalnapinky Says:

      Podejrzewamy ,że jest to mind control dlatego że obserwujemy naszych sąsiadów, oni mają się świetnie ,tzn. nie zdradzają objawów żadnych niedomagań organizmu. Jeżeli helikoptery rozpylały by toksyny musiało by to też ich dotknąć. Nie wykluczam możliwości zaatakowania naszego domu przez grzyby lub bakterie, bardzo możliwe, ponieważ 7 lat temu mieliśmy powódź, Od tego czasu pasożyty mogły się rozplenić i zaatakować.Miałabym prośbę aby wyjaśnił Pan o jakie promieniowanie elektromagnetyczne może tutaj chodzić i jakie źródła mogą być podejrzane. Dziękuję serdecznie za zwrotną odpowiedź.

     • treborok Says:

      Proszę poszukać kogoś kto robi biorezonans, powinno potwierdzić lub wykluczyć bakterie, wirusy lub pasożyty.

 3. czart Says:

  Chodzi tu głównie o promieniowanie tzw. :wielkiej częstotliwości (Wi-Fi,LTE itp.) ,ale przy niskiej też mamy problemy ,nasza sieć domowa dostarczająca energię elektryczną też nie jest święta i to wiadomo od lat .Materiałów nie brakuje w internecie :

 4. Maria Says:

  „Efekty kontroli umysłu są równie wstrząsające, jak lądowanie człowieka na Księżycu.”
  Czyli… żadne. Bowiem żadnego lądowania na Xsiężycu NIE BYŁO.
  Proszę uruchomić myślenie.
  Czy jest efektywna nauka języków metodą „przez sen” ?
  Czy każdą osobę można poddać hipnozie ? Czy osoba zahipnotyzowana wykona polecenie, które JEST NIEZGODNE Z JEJ WEWNĘTRZNYM PRZEKONANIEM ?
  Nawet, gdyby człowiek chciał pozmieniac sobie coś w mózgu- usunąć złe wspomnienia, TEGO NIE MOŻNA zrobić. Człowiekowi można tylko mózg zniszczyć. Najlepiej strachem.
  Są osoby podatne na dezinformacje rozsiewane przez jakieś dziwne pseudonaukow-wojskowe źródła. Których wiarygodność jest żadna.
  A już raka mózgu żadna broń nie może spowodować.

  Proszę się zapoznać z nowym paradygmatem medycznym.
  Na yt np.
  Wpisując frazę Trzecia rewolucja w medycynie.

  Tekst o własciwościach grzybów- dobra informacja.
  Grzyby i bakterie są elementem organizacji życia na planecie Ziemia. W ciele organizmów żywych – człowieka spełniają pożyteczną rolę – rozkładu niepotrzebnych komórek. Które medycyna szkolna niszczy, twierdząc, że to rak.

  Życzę zrozumienia.

  W internecie od kilku lat niestworzone historie o „nękaniu” promieniami opowiada pani Ewa Pawela. Przykre, bo sporo osób o schizofrenicznych osobowościach WIERZY w te historie.

  • treborok Says:

   Proszę nie wypisywać głupot, jeśli szanowna pani czegoś nie wie to warto zapytać. Dowodów na istnienie i wykorzystywanie takich broni jest bardzo wiele. Oczywiście część ludzi chorych może łudzić się nadzieją, że na ich stan zdrowia mogą wpływać bronie, ale to jest margines (który najgłośniej krzyczy). Kończąc proponuje zapoznać się z materiałami na mojej stronie:
   fragment artykułu: 8.5 Mentalne modulatory. Pomyślnie przeszły testy laboratoryjne i próby poligonowe, zastosowano w realnych warunkach.
   8.10 „Radiogłos” (wewnętrzny głos). Translator myśli i obrazów działań. zastosowany w realnych warunkach.
   8.15 Psychotroniczne generatory. Wykorzystywane obecnie w realnych warunkach.
   9.6 Informacyjne dublowanie osobowości. Pomyślnie przeszło testy laboratoryjne i próby poligonowe.

   Badania w tym zakresie prowadzi się także w Krasnojarsku. Urządzenie „Gradient” z takimi właściwościami opracowuje się w naukowych zamkniętych instytutach w Rostowie nad Donem. Potwierdził to prowadzący konstruktor jednego z „licencjonowanych” instytutów B.Krutikow. Międzynarodowy Instytut praw rezerwy wydajności pracuje również zarządzając programem kierowania ludzkim materiałem za pomocą urządzeń technicznych. Nad stworzeniem psychotronicznej broni pracowali:

   – Centrum technologii nietradycyjnych Komitetu Państwowego ZSRR do spraw nauce i techniki (MNTC „WENT”);
   – Ministerstwo Obrony ZSRR;
   – Minatomenergoprom ZSRR;
   – KGB ZSRR;
   – GRU ZSRR;

   Obecnie tworzone są następujące typy urządzeń promieni psi, imitujące myślowe sugestie:
   – Urządzenia laserowe. Twórca – profesor W.M.Iniuszyn;
   – impulsowa infradźwiękowa technika. Ministerstwo Obrony ZSRR;
   – elektroniczna radio-falowa urządzenia. AN ZSRR;
   – mikrofalowe rezonansowe urządzenia. Ministerstwo Zdrowia Ukraińskiej SRR;
   – generatory magnetyczne. Zrobione razem z USA;
   – ultradźwiękowe generatory-lokalizatory. Zrobione razem z USA;
   – generator-UKF. Wykonany w laboratoriach Kijowa, w systemach Minatomenergoproma ZSRR;
   – spinarne i torsyjne generatory. Stworzone po programie „MK-ultra” KGB ZSRR;
   – Specjalny sprzęt medyczny ze zmodyfikowanymi parametrami. Wykonane w laboratorium 12 OTU numer z KGB;
   – Specjalne generatory mikrofalowe.Piąta i szóstego zarządzania KGB ZSRR;
   – urządzenie do radiohipnozy. Zarejestrowane 31 stycznia 1974 roku przez Komitet Państwowy ZSRR do spraw wynalazków i odkryć, „Sposoby wywoływania sztucznego snu na odległość za pomocą fal radiowych”. Autorzy I.Z. Kaczalin i inni (AN ZSRR);
   – urządzenie „radiosen”. Wykonane w 1972 roku w Ministerstwie Obrony ZSRR, wypróbowane w w/cz 71592 pod Nowosybirskiem.

   Miałem gdzieś dokładniejsze nazwy kodowe tych broni ale w linku poniżej znajdzie pani spójne informacje na temat ich istnienia:
   https://treborok.wordpress.com/?s=bronie+psychotroniczne


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: