Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów

Profesor Ernest Muldaszew, dyrektor Oczu i Chirurgii Plastycznej rosyjskiego Ministerstwa Zdrowia, lekarz uhonorowany w Rosji medalem „Za zasługi opieki i ochrony zdrowia” najwyższy honorowy chirurg w kategorii konsultant Luisvil University (USA), członek American Academy of Ophthalmology, okulista z certyfikatem Meksykańskim, mistrz sportowej turystyki, trzykrotny mistrz ZSRR. Wielki rosyjski uczony o światowej renomie. Jest założycielem nowego trendu w medycynie – regeneracyjnej operacji, tj.Operacja na „wzrostowej” tkance ludzkiej. Są to pierwsze na świecie udane operacje przeszczepu oczu. Obecnie, naukowiec pracujący na podstawie chirurgii klonowania, tj. regeneracji i tworzeniu całych organów. Wraz z naukowcami opracował, wymyślił i wprowadzono do produkcji 60 rodzajów materiału biologicznego „Alloplant”, opublikował ponad 300 prac naukowych, otrzymał 56 patentów w Rosji i wielu krajach na całym świecie. Wykładał i operował, odwiedził ponad 40 krajów. Rocznie 600 – 800 skomplikowanych operacji. Profesir Muldaszew przyznaje, że wciąż nie może w pełni zrozumieć jego głównego wynalazku – biomateriału „Alloplant”, który stymuluje regenerację tkanek ludzkich. Zdając sobie sprawę, że „Alloplant” z martwej tkanki, posiada głębokie naturalne mechanizmy tworzenia ludzkiego ciała. Muldaszew w procesie badań, nie tylko kontaktuje się z naukowcami w różnych specyjalizacjach (fizyków, biologów molekularnych, i innych), ale także odnosi się do podstaw religii i wiedzy ezoterycznej.Dlatego odbyły się cztery ekspedycje naukowe do Himalajów i Tybetu, które przyniósł wiele korzyści w zrozumieniu regeneracyjnych operacji.Tym wyprawom towarzyszyły bardziej sensacyjne odkrycia w sensie filozoficznym i historycznym. Wynikiem pierwszej himalajskiej ekspedycji Muldaszewa była książka „Od kogo pochodzimy?”, Która była wielokrotnie wznawiana i tłumaczona na wiele języków.

—————————————————————————-

Urodzony 1 stycznia 1948, Sermenevo, Beloretsk obwód BASSR.

Profesor Baszkirskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego.
1972-1982 –  Naukowiec, kierownik Zakładu Chirurgii Plastycznej i Rekonstrukcyjnej, Ufa Instytut Chorób oczu, 1982-1988 – lekarz okulista oddziału okulistycznego szpitala nr. 10, NFM OLUNPZ, 1988-1990 – kierownik przeszczepów oczu laboratorium IRTC „mikrochirurgii oka”, 1990 – Dyrektor Rosyjskiego Centrum Chirurgii Plastycznej(Ufa).

Na operacje

Ernst Rifgatovich Muldaszewa stworzył nowy kierunek w dziedzinie okulistyki, oftalmogeometrie. Zwrócił uwagę na jedną z cech, mianowicie ludzie podczas rozmowy patrzą sobie w oczy. Oczy mogą wyrażać, jeśli źródła mówią prawdę,silną i słabą wolę, dobroć lub zło, itp. Okazuje się, że oko przeskanowane posiada dwadzieścia dwa parametry. Naukowiec, wraz ze współpracownikami prowadził badania nad tym zagadnieniem, aż w końcu stworzono program, z którym można było przywrócić obraz osoby odczytując informacje z oczu. Skanując fotografie oczu wszystkich ras świata, wraz z kolegami odkrył wygląd typowych oczu i stwierdził, że należą do przedstawicieli rasy tybetańskiej. Następnie matematycznie obliczył zbliżenia oczu wszystkich ludów i ras na świecie – otrzymał w cztery kierunki migracji ludzkości na całym świecie, źródłem były obszary Tybetu.

Muldaszewa i oczy na świątynie E. Muldaszew zasugerował, że dowodem tej hipotezy powinien być obraz oka w Tybecie. Kiedy jego przyjaciel wrócił z wyprawy do Tybetu, potwierdził, że w klasztorze są ogromne obraz niezwykłych oczu. Z naukowcami od oftalmogeometrii wyokonał portrety oczu ludzi, do których one należały ….

Szacunkowa portret Atlanta (pierwsze szkice) Po jego pierwszej wyprawie Muldaszew napisał książkę „Od kogo pochodzimy?”. W której opowiada o puli genów ludzkości. Są przedstawiciele trzech ras (głównie Lemurian i Atlantów) w stanie somatycznym. Stan „somatyczny” – jest stanem organizmu, prawdopodobnie wtedy, kiedy woda przechodzi do parametru czwartego, nieznanego nauce. W tym stanie, znaleziono w jaskiniach wspomniane istoty w temperaturze 4 stopni Celsjusza a wejście do niej jest chronione przez subtelne energie. Później po trzech kolejnych wyprawach wydali książkę „In Search of the Gods” (3 tomy). Zaprezentowali oni teorię kataklizmów na Ziemi, miast bogów, jogę i wiele innych.

źródło 1  źródło 2

—————————————————————————————

ARTYKUŁY

Strona 1

-Wywiad z E. Muldaszewem

Strona 2

-Tajemnica Himalajów

Strona 3

-Tajemnica Himalajów-Pochodzenie Ludzkości

Strona 4

Wywiad z E.Mułdaszewem 2 (Ekspedycja do Egiptu)

——————————————————————————-

Ernst Muldaszew – Żywa Martwa Woda PL

Ernst Muldaszew – Żywa Martwa Woda PL (dailymotion)

—————————————————————————————-

Tajemnicze Miasto Bogów PL

—————————————————————————————-

Ernst Muldaszew. W poszukiwaniu Labiryntu Minotaura PL

Ernst Muldaszew – W poszukiwaniu Labiryntu Minotaura PL (anyfile)

——————————————————————————

Książki z Translatorem PL:

W Poszukiwaniu Miasta Bogów cz.1

W Poszukiwaniu Miasta Bogów cz.2

W Poszukiwaniu Miasta Bogów cz.3

Od kogo pochodzimy Część I spotkanie z mistrzem?

Od kogo pochodzimy Część II: Co powiedzieli Tybetańscy lamowie?

Od kogo pochodzimy Część III: Pokój jest bardziej skomplikowany niż nam się wydawało?

Oryginały: „В поисках города богов”

I po rosyjsku do ściągnięcia z homika: „Od kogo pochodzimy?”

——————————————————————————-

1   2   3   4

NASTĘPNA

Możliwość komentowania Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów została wyłączona
%d blogerów lubi to: