Studio Prawo Czasu

Prawo Czasu

Czym jest czas? Wszystko, co dzieje się we Wszechświecie można opisać jako proces falowy, zarówno na poziomie mikro, jak i makro świata. Obrót elektronów po orbitach wokół jądra atomu, obrót Księżyca wokół Ziemi, obrót Ziemi i planet wokół Słońca, obrót galaktyk. Również wszystko w życiu człowieka podporządkowane jest określonym rytmom i opisywane jako proces falowy. W oparciu o ten czas – powiązane są częstotliwości procesów falowych, z których jeden bierzemy za wzorzec.

Forma tekstowa

Prawo Czasu (anyfiles)

Prawo Czasu (dailymotion)

——————

Sześć Priorytetów Zarządzania Ludzkością

Czym jest globalizacja? W XX wieku ludzkość zetknęła się z obiektywnym zjawiskiem globalizacji. Globalizacja to proces koncentracji zarządzania całą ludzkością w jednych rękach. Ten proces trwał na przeciągu całej historii ludzkości i teraz dobiega swojego zakończenia. Wiele lat temu kapłani Starożytnego Egiptu zrozumieli, że globalizacją można zarządzać. Opracowali ogólne zasady i schematy zarządzania społeczeństwem w celu realizacji własnych planów i stanęli na czele tego procesu. Spróbujmy prześledzić, jak realizuje się zarządzanie procesem globalizacji w naszych czasach.

Forma tekstowa

Sześć Priorytetów Zarządzania Ludzkością (anyfiles)

Sześć Priorytetów Zarządzania Ludzkością (dailymotion)

————-

Antykoraniczna strategia przywódców biblijnego projektu

We wszystkich czasach kwestia Boga interesowała ludzkość. Analiza całokształtu informacji o Bogu, znanej ludzkości, wskazuje na to, że najbardziej ogólnym pojęciem jest Idea Boga, Twórcy i Wszechmocnego – jedynego dla wszystkich istot na Ziemi jako Wszechogarniającej Ponadświatowej Rzeczywistości. Bóg nie jest obojętny na to, co się dzieje na Ziemi, dlatego w krytycznych chwilach rozwoju cywilizacji pojawiali się prorocy – ludzie zdolni wyrazić i przekazać innym informację z Góry, wskazującą drogę do sprawiedliwego układu życia. Oni przekazali ludziom Ideę o zbudowaniu Królestwa Bożego na Ziemi wysiłkiem samych ludzi pod Boskim przewodnictwem.

Forma tekstowa

Antykoraniczna strategia przywódców biblijnego projektu (anyfiles)

Antykoraniczna strategia przywódców biblijnego projektu (dailymotion)

————-

Pełne zatrudnienie

Większość ludzi pracuje całymi dniami, po to żeby przeżyć,
a jeśli pozostanie u nich odrobinę wolności, to do tego stopnia
 boją się jej, że szukają jakim tu sposobem od niej uciec.
Johann Goethe,  „Cierpienia młodego Wertera”

W ciągu ostatniego półtorawiecza historii ludzkiej energochłonności, wydajność produkcji wrosła o rzędy wielkości, podczas gdy populacja Ziemi zaledwie o siedem razy. Tak jak istotne zmiany sferze techniki i technologii wywołane są przejściem od wykorzystania w produkcji głównie siły mięśni człowieka i zwierząt z wykorzystaniem technogennych energii, tak również skokowy postęp naukowy i technologiczny jest temu podporządkowany.

Forma tekstowa

Pełne zatrudnienie (anyfiles)

Pełne zatrudnienie (dailymotion)

————-

Studio
Prawo Czasu

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: