Nowości Słowian

Nowości Słowian 71. Białoruś nie pomaga Donbasowi PL HD

W Republikach Donieckiej i Ługańskiej odbyły się wybory do władz rządowych. Wybory przebiegły zgodnie z wymaganymi zasadmi międzynarodowego prawa wyborczego. Nie spodziewano się że tak licznie wyborcy przystąpią do głosowania. Zachód odnotował ten fakt  z uznaniem.  W Mińsku ludzie pytają, dziennikarze dzwonią, chcą wiedzieć czy wybory w obu republikach należy uznać za prawomocne, jak zrobiła to Rosja, czy nie. Odpowiadam otwarcie: jeśli działania władz obu republik. W tych aktualnych warunkach wojennych, będą ukierunkowane na demokratyczna wolność narodu, unormowanie życia ludzi, jeśli polityka gospodarcza będzie miała charakter socjalny a polityka zewnętrzna ukierunkowana na stabilność w tych republikach i poza ich granicami, wówczas Białoruś powinna jednoznacznie uznać te republiki za praworządne, tak jak to uczyniła Rosja.

(dailymotion)

(anyfiles)

——————

Nowości Słowian 53. Kolejne spotkanie Bilderbergów

O tym co było na niedawnym kolejnym spotkaniu klubu Bilderberg. Ten klub od 60 lat, jest najważniejszą częścią tajnego światowego rządu – monarchowie, bankierzy, prezydenci, premierzy, szef NATO, Bill Gates z jego programami produkcji GMO, śmiercionośnych wirusów i programów antywirusowych, czyli szczepionek. To najbardziej nieodpowiedni władcy świata – oni planują i wszczynają wojny, epidemie, głód, oni odpowiadają za politykę redukcji populacji planety. Członkom tego kartelu podporządkowani są wykonawcy w poszczególnych krajach.

(dailymotion)

(anyfiles)

——————–

Nowości Słowian 47. Nowa krew

Wiceprezydent USA Biden w ślad za szefem Centralnej Agencji Wywiadowczej (CIA) rzucił się na Ukrainę. Odbył naradę i dał instrukcje samozwańcom. Posadzono go na głównym miejscu jak na posiedzeniu Waszyngtońskiego Komitetu Regionalnego. Trudno wyobrazić sobie większą hańbę dla Ukrainy. We wrześniu 2012r. minister spraw zagranicznych RP Sikorski, zaprosił 86 członków, właściwie bojowników Prawego Sektora na podstawie wymiany studenckiej. Przybywszy do Warszawy, wbrew oficjalnym planom nie pojechali oni na Politechnikę Warszawską, ale skierowano ich do obozów treningowych w Legionowie, niedaleko stolicy. I w ciągu dwóch miesięcy przeszli bardzo intensywne szkolenie w dziedzinie dyscypliny w działalności dywersyjno-terrorystycznej.

(dailymotion)

(anyfiles)

——————–

Nowości Słowian 46. Kto wyhodował Majdan

Nawet jeśli weźmiemy pod uwagę tylko wierzchołek góry lodowej, może to być mniej niż 1% tego co wypłynęło na powierzchnię, w odniesieniu do organizacji Majdanu w Kijowie. Widać tu oczywiście gwiezdno-pasiastą flagę gospodarzy rozpętanego obecnie ludobójstwa Słowian na Ukrainie.

Nowości Słowian 46. Kto wyhodował Majdan (anyfiles)

Nowości Słowian 46. Kto wyhodował Majdan (dailymotion)

——————–

Nowości Słowian 41. Sytuacja na Ukrainie

W poniedziałek (10 marca) przyszła informacja o tym, że rezerwy złota Ukrainy wywieziono do USA nieoznakowanym samolotem. Decyzję wydał samozwańczy premier Ukrainy Jaceniuk. W nocy na lotnisku Boryspol przekazano od 30-40 skrzyń, towarzyszyli temu ludzie w maskach. Minęły trzy dni, a w zachodnich mediach ani jednego komentarza. Wiadomość tą analizuje się tylko na alternatywnych stronach internetowych. Informację przekazał jeden z pracowników Narodowego Banku Ukrainy, pod warunkiem anonimowości.

(dailymotion)

(anyfiles)

——————–

Nowości Słowian 39. Ukraina – dzisiaj i w perspektywie

Chciało by się zmienić już temat lecz nie udaje się. Podświadomie nie jesteśmy w stanie. Całą uwagę przykuwa Braterska Ukraina. Szkoda tylko, że ludzie, którzy chcieli wykarczować korupcję i zaprowadzić porządek w organach państwa głupio i prymitywnie dali się wpuścić w kanał neonazizmu i neofaszyzmu.

(dailymotion)

(dailymotion)

——————–

 

Nowości Słowian 38. Ukraina, Wenezuela, Bośnia – co mają wspólnego?

Kolejne zaostrzenie sytuacji w Kijowie na 100% zsynchronizowane jest z początkiem przewrotów państwa w Bośni i Hercegowinie z początkiem nowych walk w Syrii, z początkiem zamachu stanu w Wenezueli. Wszystkie te wydarzenia powinniśmy rozpatrywać oddzielnie w danym państwie i przez globalne załamanie w skali całej planety, wtedy tylko będziemy mogli zrozumiemy plan zachodniej elity. Nic nie dzieje się spontanicznie, oddzielnie i przypadkowo. W Kijowie rozpoczęły się walki uliczne, i to jest absolutnie krótkowzroczne spojrzenie. Właściwy obraz jest całkiem inny, mianowicie w Kijowie rozpoczął się nowy poziom, nowy etap wojny przeciw Rosji i jej sojusznikom.

FORMA TEKSTOWA

(dailymotion)

(anyfiles)

—————–

Nowości Słowian 34. Bałkanizacja Ukrainy

(dailymotion)

(anyfiles)

——————

Nowości Słowian 33. Polityka depopulacji – Medycyna

Dzisiaj zakończymy rozważanie ogromnego tematu pod nazwą – “ Globalna polityka depopulacji ludności planety „. Przy tym zdaje sobie w pełni sprawę z tego, że ten cykl programów jest tylko małą próbą podniesienia kurtyny lub zajrzenia za kulisy. Czyli to co nazywa się Apokalipsą. Tą politykę urzeczywistniają całkowicie realne siły i realni ludzie – nazywamy ich światową elitą. Oni nie mają narodowych, religijnych lub barier językowych i korzeni.

FORMA TEKSTOWA

(dailymotion)

(anyfiles)

——————

DO POBRANIA NA CHOMIKU

——————

 

Komentarze 2 to “Nowości Słowian”

 1. antka kobity szwagra brat Says:

  Treborok!…mam pytanie za 5 pkt!…kto tu kogo robi w huja!?
  …cyt…
  rjadovoj_rus (rjadovoj_rus) napisał(a),
  2014-05-07 21:01:00

  Еще один „прагматик”?

  В связи с гибелью людей в результате трагических событий в ряде регионов Украины Президент Республики Беларусь Александр Лукашенко направил соболезнование Председателю Верховной Рады Украины, Исполняющему обязанности Президента Украины Александру Турчинову.Глава белорусского государства отметил: «В Республике Беларусь с глубокой скорбью воспринято известие о гибели людей в результате трагических событий в ряде регионов Украины. Выражаю искренние соболезнования народу Украины, родным и близким погибших, а также пожелания скорейшего выздоровления пострадавшим».

  Странное впечатление производит последнее время поведение Лукашенко. Он как бы не замечает гражданской войны, которая уже полыхает на Украине. И делает вид, что Турчинов – легитимный президент. Встречается с ним, пишет письма, выражает соболезнования. Хотя понятно, что именно Турчинов убивает людей на Украине.
  Лукашенко, вроде бы ближайший союзник России, хитро маневрирует, хотя даже в такой далекой стране, как Греция, проходят демонстрации против действий хунты.

  С другой стороны, прямо говорит, что сделает все, что ему скажет Россия. Так может ему Россия и сказала так себя вести? Может это такой запасной вариант связи?
  Кто знает? Но вот то, что Белоруссия до сих пор не признала Южную Осетию и Абхазию, говорит не в пользу согласованной с Россией политики.

  Батька ведет какую-то свою игру. Видимо, боится слишком поддержать Россию в ее присоединительных тенденциях и лишиться при этом всей полноты власти. Не очень прилично это смотрится.
  Таково мое мнение.

  А в целом странно смотрятся процессы, начавшиеся, как только началось обострение. Многие люди заняли позиции, совершенно не соответствующие произносимым ими же вчера словам. Например, русские и пророссийские антикоммунистические националисты, еще вчера почем зря поносившие Ленина, рискуя жизнью, защищают его памятники от озверевших представителей нацизма-2014. Думаю, если их попросить обосновать свою позицию, они не смогут ее обосновать словами. Но это так….

  http://rjadovoj-rus.livejournal.com/1786984.html

  …ps – sadzisz,ze to fotoszop?…mozesz sam przetlumaczyc…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: