Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów 1

Wywiad z E. Muldaszewem

Wywiad przeprowadzony przez Nicholasa Zyatkova ( AIP )


Jakie są główne wynik ostatniej ekspedycji tybetańskiej?

– Doszliśmy do wniosku, że istnieje w Tybecie, największa grupa piramid na świecie. Tybetańskie piramidy są ściśle związane z matematycznymi prawidłowościami piramid egipskich i meksykańskich, jak również z Wyspy Wielkanocnej, Stonehenge i Biegunem Północnym. Mogliśmy naliczyć ponad 100 piramid i różnych pomników, wyraźnie zorientowanych na główną piramidę wysokości 6714 metrów (świętej góry Kailash). Uderza ogromna różnorodność kształtów i rozmiarów piramid. Według wstępnych obliczeń, ich wysokość od dołu do góry w przedziale od 100-1800 metrów (dla porównania, Piramida Cheopsa ma 146 metrów). Cały kompleks to starożytne piramidy, dlatego w znacznym stopniu zniszczonych. Po bliższym przyjrzeniu się możemy spostrzec całkiem odmienne zarysy piramid. Na ich tle wyróżniają się w kamieniu te z wklęsłymi lub płaskimi powierzchniami, które nazwaliśmy „lustra”. Ich rola po zapoznaniu się z materiałami naukowymi jest niezwykle interesujące. Znaleźliśmy też formę skalną bardzo podobną do ogromnego posągu człowieka. („lustro” i „figury” opiszemy szczegółowo w następnej części -) Mamy więc uzasadnione wrażenie, że w Tybecie jest kompleks zabytków starożytności, składający się głównie z piramid. Projektowanie Lustra „Happy House of Stone” wschodniej grupy piramid w kompleksie Kailash w południowym kompleksie piramid,Pyramidy z południowo-zachodniej grupy kompleks Kailash Wielki Lustrzany Kamień. Południowej stronie „Happy House of Stone” w tybetańskich górach.

Czy nie uważasz, że można pomylić w tybetańskich górach, naturalne rzeźbienia, z piramidami?

– Ta myśl nie opuszczała nas do końca przetwarzania wszystkich zdjęć, rysunków i filmów. Aby uniknąć pomyłek, użyliśmy metody nakreślania. Aby to zrobić, porównaliśmy obraz z komputera z piramidami i górami, po którym „w ciemno” określaliśmy podstawowe ich kontury. Jednocześnie stawało się wyraźnie widoczne czy  jest to piramida, lub fizycznie góra. Jesteśmy przyzwyczajeni do poglądu, że „piramidy” te przypominają wygladem egipskią piramidę Cheopsa. Ale, na przykład, meksykańskie piramidy lub mniej znana egipska Dzhossera zintensyfikowały ich charakter. W Tybecie, spotkaliśmy się głównie z piramidami, które naturalnie mają strukturę warstwową, co może spowodować zamieszanie w ich identyfikacji. Bardzo pomocne okazały się szkice piramid, które zrobiłem podczas wyprawy. Fakt, że wzory mogą być reprezentowane przez piramidalne struktury w głąb, przez co trudno jest osiągnąć efekt podczas fotografowania lub filmowania. W celu bardziej szczegółowych oględzin każdej piramidy, musieliśmy ciągle wchodzić pod górę, a następnie przenosić się na następną, potem w dół i wtedy zrobiliśmy zdjęcia. A wszystko to na wysokości 5000-5600 metrów. Wiele piramid kształtem zostały połączone w kompleksy. Niektóre z nich zachowały się dobrze, a inne były zniszczone. Stopniowo jednak zdaliśmy sobie sprawę, że główne cechy wyróżniające piramidy ułatwiają orientowanie się w nawigacjii.

– Musi być bardzo trudne poruszać się po stokach na takiej wysokości?

– Tak, oczywiście. Ponadto, w obrębie piramid zanikał apetyt. Dzięki jedzeniu cukru wzmacnialiśmy organizmy. Po opuszczeniu strefy piramid apetyt powracał.

– Ernscie Rifgatovichu, ostatnio w świecie po raz pierwszy przeprowadzono przeszczep oka. Ty jako chirurg zrozumiałeś po 4 akademickiech wyprawach w Himalaje i doTybetu, odkrywając niezwykłe piramidy. Jak wytłumaczyć tak dziwne zmiany w naukowym podejściu?

– Fakt, że to właśnie tutaj, w Rosji, opracowano naukowo dziedzinę studiów z zakresu tzw energi subtelnej. Należy w związku z tym wymienić, uczelnię akademicką Kaznacheyeva i takich wybitnych naukowców jak Kozyriew, Ilyin, Trofimov, Akimov, Proskuryakov i wielu innych. Naukowców z różnych dziedzin nauki (fizyków, biologów molekularnych, i innych) w trakcie swoich badań zmuszeni byli uznać istnienie Najwyższej Inteligencji. Oni zwrócili uwagę na wiedzę religii z naukowego punktu. My, lekarze, badając tajemnice ludzkiego ciała, również doszliśmy do tego samego wniosku. I wyprawy do Himalajów i Tybetu dały nam dość logiczny obraz. Ponadto lamowie tybetańscy powiedzieli, że religia nie jest tą religią jaką znamy, a zarejestrowaną i wykonywaną przez wieki wiedzą od poprzednich cywilizacji. Świat jest bardziej skomplikowany niż nam się wydaje! W świecie wszystko jest połączone, jak ludzie lub piramidy. Weźmy na przykład fakt, że większa część DNA ma piramidalną strukturę. Obliczenia do przeszczepu oczu ,zrobiliśmy biorąc pod uwagę nie tylko wiedzę medyczną, ale również wiedzę uzyskaną w trakcie wypraw istotną z punktu widzenia współczesnej fizyki i biologii. Ostatnia wyprawa do Tybetu w tym zakresie była szczególnie przydatna.

Miasto Bogów.

– Czy w kompleksie piramid, które znaleźliście w Tybecie, jest legendarne „Miasto Bogów”?

– Od starożytnych tybetańskich legend wynika, że w tych dniach, kiedy nie było Wielkiego Potopu i Biegun Północny znajdował się w innej części świata istniało „Sons of the Gods”(Miasto Bogów), które zostało zbudowane za mocą pięciu elementów i które to miasto miało ogromny wpływ na życie na ziemi.

Szliśmy śladami legendy, krok po kroku zbierając informację i starając się zlokalizować położenie hipotetycznego „City of the Gods”. W religiach Wschodu i u Heleny Bławatskiej, znaleźliśmy wzmianki o tym, że przed potopem, Biegun Północny znajdował się na obszarze Tybetu i Himalajów, oraz fakty, że Biegun Północny został uznany za siedzibę „Miasta Bogów”. Kiedy w ekspedycji himalajskiej w 1998 r. mnich indyjski pokazał nam zdjęcia świętej góry Kailash, położonej w Tybecie, krzyknąłem: „To nie jest góra, jest to ogromna piramida!” Podobieństwo było równie uderzające . Zakładamy, że legendarne „Miasto Bogów” znajduje się w Górze Kailas. Ponadto, nepalscy i tybetańscy lamowie powiedzieli nam, że ten region jest strefa tzw. uprawnień tantrycznych. Dostęp do tego obszaru jest ograniczony do „dedykowania” wybranycm ludziom. Istnieje również tzw Dolina Śmierci. –

Byłeś w Death Valley(Dolina Śmierci)?

– Tak. Minęliśmy je. Znajduje się na wysokości 5680 m, nie odbiegało od ścieżki, którą nam wskazał lama.

– Na Ziemi jest więcej białych plam. Prawdopodobnie i w tym regionie Tybetu, odwiedzanym przez lyudzi.Dlaczego przed tobą nikt nie zauważył tych piramid?

– Obszar świętej góry Kailash, mimo odległości i na dużej wysokości, często odwiedzany jest przez pielgrzymów z Indii, Nepalu, Bhutanu, a nawet krajów europejskich. Niektórzy z nich przyjeżdżają żeby tylko patrzeć na góry, inni próbują przejść wokół Kailash robiąc koło a jeszcze inni – z tych, którzy są silniejsi – próbują sprawdzić , obszar ma ponad 60 km. Przedstawiciele hinduskiej i buddyjskiej religii mają prawo do przejścia świętego okręgu w kierunku wskazówek zegara, przedstawiciele starożytnych religii w przeciwną. Uważa się, że osoba, która zatoczy koło, uwolniona zostanie od grzechu, a jeśli przejdzie wokoło 108 razy, staje się świętą. Pielgrzymi mają szczególną psychologię, która opiera się na depresji w sobie, gdy mają do czynienia z czymś świętym. Ci ludzie, przezwyciężając problemy i trudności starając się dotrzeć do miejsc świętych, boskich i zmysłowych docierając tam oddają się medytacji. Naukowe zrozumienie rzeczywistości im jest obce i nie do przyjęcia. Bo to właśnie Kailash jest we wschodnich krajach najświętszym miejscem na świecie. Więc można sobie wyobrazić tych pielgrzymów. Informacje o tej dziedzinie u ekspedycji naukowych, nie spotkałem. Ekspedycja Mikołaja Roericha dążyła do osiągnięcia góry Kailash, ale się nie udało. Przy okazji udało nam się uzyskać z wielkim trudem od chińskiego rządu zgodę na prowadzenie tej ekspedycji naukowej. Ale nawet na ludziach najbardziej skłonnych do badań naukowych w najtrudniejszych warunkach górskich, burzach piaskowych mógło naznaczyć swoje piętno. Wcześniej w Himalajach musiliśmy długo się aklimatyzować do tamtejszych warunków.

– A co jest napisane na świętej górze Kailash w słynnych pismach tybetańskich? Czy masz uprawnienia do ich badań?

Głównie piramidy. – Z wielkim trudem ale wciąż mogę badać niektóre z nich. Pisali oni, że góra Kailashoraz okoliczne góry były budowane mocą pięciu elementów. Bonpo Lama, którego poznaliśmy, wyjaśnił, że pięć elementów (powietrze, woda, ziemia, wiatr, ogień) musi być rozumiane jako energia psychiczna.

– Wiemy, że ludzie, którzy weszli na szczyt piramidy Cheopsa, mieli dziwne uczucie, porównywalne do głębokiego psychicznego transu. Jednocześnie płaskie, jakby odcięta góra meksykańskie piramidy są odwiedzane przez wiele osób, i nic z nimi się nie dzieje.Czy próbowałeś wspiąć się na górę co najmniej jednej z piramid w Tybecie?

– Tybetański Lama wzywał nas, byśmy nie zchodzili z drogi, która idzie świętym okręgiem, wyjaśniając, że poza szlakiem będziemy w strefie tantrycznej. Szczerze mówiąc, od czasu do czasu odchodziłem od szlaku w górę lub dół, rysując piramidy. A nawet byłem u stóp dwóch z nich, ale w zasadzie trzymaliśmy się sugesti lamy. Na szczycie piramidy się nie podnisły. Ponadto, mamy informacje o dziwnej śmierci czterech górskich wspinaczy, którzy stanęli na jednej z gór, w pobliżu Kailash. Wszyscy z nich zmarli na różne choróby (w sile wieku) w ciągu 1-2 lata po wizycie w Tybecie. Teraz z perspektywy czasu, cieszymy się, że posłuchaliśmy lamów. Po przetworzeniu wszystkich materiałów dowiedzieliśmy się, że piramidy tybetańskie łączą się z ogromnym kamieniem „lustrem” w wyniku czego, naszym zdaniem, zmieniają się właściwości czasu.

Kamień Lustro

– Na świecie jest wiele piramid. W Egipcie, na przykład, są 34 piramidy w Ameryce Łacińskiej – 16. A w Tybecie, na stosunkowo małej powierzchni, można znaleźć ponad 100. Jaka jest różnica tamtych  a tymi piramidami w Tybetu?

– Udało mi się wielokrotnie odwiedzać egipskie i meksykańskie kompleksy piramid. Tybetańskie piramidy przede wszystkim są znacznie większe (są po prostu ogromne!) I, naszym zdaniem, w czasach starożytnych powstało ich znacznie więcej. Ale główna ich różnica polega na tym, że większość tybetańskich piramid wiąże się z różnej wielkości wklęsłymi, półokrągłymi i płaskimi strukturami kamieni, które w przenośni nazywam „lustrami”. Tego niema nigdzie.

– Ostatnio w prasie zaczęły pojawiać się informacje o tzw „lustrach Kozyriewa”. Rosyjski naukowiec Mikołaj Kozyriew wynalazł półkoliste oraz inne formy „luster”, w ramach czego, na podstawie wyników swoich badań twierdzi, że zmienił bieg czasu. Czy są jakieś podobieństwa między Tybetańskimi „lustrami kamiennymi” a „lustrami Kozyriewa”?

– Analogia jest, moim zdaniem. Według Kozyriewa, czas – to energia, która jest w stanie się koncentrować („czas skompresowany”) lub rozproszyć („rozciąganie czasu”). W „lustrach Kozyriewa” efektem jest czas skompresowany. Dlatego nie można wykluczyć, że „lustro kamienne” z Tybetu może kompresować czasu. Czy nie dziwna wydaje się śmierć czterech wspinaczy po roku, być może wpadli w przestrzeń działania „lustra”? Czy to powód dla którego ostrzegł nas lama, aby nie zbaczać ze świętej drogi? Do tego należy dodać, że w opinii wielu badaczy, piramidy są w stanie skoncentrować subtelne formy energii, a ich połączenie z „lustrem czasu” może mieć duży wpływ na kontinuum „czasoprzestrzeni” Członek ekspedycji Sergey Seliverstov nawet nazywał kompleks Kailas  „Wehikułem czasu”.

Jakie są wymiary Tybetańskich „kamiennych luster”?

– W większości przypadków, są ogromne. Mające „struktury lustra”, lamowie nazywają je „Szczęśliwe Kamienne Domy”, wysokość wklęsłego „lustra” , oszacowaliśmy orientacyjnie na 800 metrów, czyli prawie 3 razy takie jak 100-piętrowy wieżowiec. Obok od północy tego „lustra” jest półokrągłe wysokości około 350 metrów. Lustra Kozyriewa” prawie kopie na południowej stronie „Happy House of Stone” jest na ogromnej płaszczyźnie, która jest połączona pod kątem prostym z innym ogromnym wklęsłym „lustrem” o wysokości około 700 m (fot. 2). Co ciekawe ludzie, którzy odwiedzali „lustra Kozyriewa” zauważyli, że dostawali zawrotów głowy, lęków, widząc latające spodki, widzą siebie jako dziecko itd. Wysokość „lustra Kozyriewa” to tylko ok. 2-3 metry. Trudno sobie wyobrazić, co stałoby się z osobą, gdyby ją umieszczono w przestrzeni „kamiennego lustra” z Tybetu. W związku z tym można by się pokusić o fantastyczne stwierdzenie, że miejsca te zostały zaprojektowane do poruszania się w równoległych światach, o których obecnie poważnie mówią tacy wybitni uczeni jak Koznacheev, prof. Trofimov, Timasheff i inni. Większość dużych luster jest wnazachodnich i północnych stokach głównej piramidy – góry Kailash. Te trasy mają wyraźny płasko-wklęsły kształt. Wysokość „lustrer” to około 1800 metrów (7 wieżowców 100 pięterowych). Jest także wiele więcej mniejszych „kamiennych luster”, które mają różne formy.

-A może te „kamienne lustra” odgrywają rolę nie tylko „Wehikułu czasu”, ale także chronią przepływ różnych energii?

Tybetańska społeczność twierdzi, że -bez wątpienia, tak. Wiele piramidalnych struktur Tybetu plus dodatkowo płaskie „kamienne lustra”, umożliwiają ekranowanie energii, „zbieranej” przez piramidy, połączone ze strumieniem energii innych piramid i „luster”. Badając strukture „lustrzanych-piramid” z samolotu mamy wrażenie, że „lustra” zostały wykonane oddzielnie, jak i piramidy. Ale jak były wykonane te wielkie płaszczyzny kamienia, pozostaje niejasne. Niektóre konstrukcje zwierciadeł są dość o nietypowym kształcie. Czasami na szczytach gór w Tybecie stoją regularne „struktury lustrzane”. Wydaje się, że subtelne energie są tak zróżnicowane, jak badania i wykorzystywanie różnego rodzaju kamieni używanych w budownictwie. Niestety, współczesna nauka dopiero zaczęła zdawać sobie sprawę z istnienia takich energii, ale istnieje poważne podłoże do ich badania, itp. Ci, którzy zbudowali „lustrzane piramidy” w Kailas” (City of the Gods), znali prawa tych subtelnych energii i czasu i nauczyli posługiwania się nimi. Energie te są, oczywiście, „formotropne”, tj. zależne od kształtu struktury. Dlatego mamy tak zróżnicowane struktury kamienia. –

-Jak myślisz, kto zbudował ten niesamowity „system lustrzanych piramid”?

-Cały czas zadawałem sobie to pytanie. Na szczęście ci, którzy zbudowali kompleks, zostawili ślady.

Sekrety z Atlantydy

– Erneście Rifgatovichu, z materiału badawczego wysłanego do redakcji, wydaje się, że piramidy i „lustra” z Tybetu są sztucznego pochodzenia. Dlaczego nie mogą pochodzić na przykład z kosmosu?

– Jest możliwe, że zdjęcia satelitarne obszaru Tybetu to potwierdzają. Nawet jeśli Kailash studiowany z kosmu pokazuje, że góry i odbicia piramid nie są tak doskonałe.

– Istnieje wiele spekulacji na temat tego, po co, budowano piramidy w Egipcie i Meksyku, począwszy od wyjaśnienia przeciągania bloków kamiennych na wiele osobów, a skończywszy na hipotezach o pozaziemskich budowniczych. Kto, Twoim zdaniem, skonstruował lustrzane piramidy w Tybecie?

– Myślę, że zostały one zbudowane przez ludzi o bardzo wysoko rozwiniętej cywilizacji, która miała władzę nad własną subtelną energią, posiadali, według niektórych efekt anty-grawitacyjny. W przeciwnym razie nie da się przenieść ogromnej masy kamieni lub oszlifować pasma górskiego wymaganego do budowy tych piramid. W tekstach tybetańskich, energia ta jest określana jako moc z pięciu elementów.

– Uważa się, (w szczególności mowa o tym w książce, „Od kogo pochodzimy?”), że najbardziej zaawansowaną cywilizacją na Ziemi byli Lemurianie którzy przejeli moc Świetego Ducha. Ta cywilizacja żyła wiele milionów lat temu. Jeśli uważasz, że kompleks został zbudowany przez Lemurian, konieczne jest uznanie jej za fakt. Czy to prawda?

– Nie sądzę. Fakt, że na kilku piramidach starożytni budowniczy pozostawili ślady w postaci rysunków, bardzo podobne do ludzkich twarzy (fot. 1). Osoba na zdjęciu nie wydaje się twarzą Lemurianina który, zgodnie z naszymi wcześniejszymi badaniami mał mały nos i duże oczy. Wyglądał bardziej jak człowiek Atlanta – cywilizacji, która była przed nami.

– Dlaczego Atlanta? Osoba na zdjęciu, choć rysunek częściowo zniszczony przez czas, możemy go z powodzeniem porównać do twarzy współczesnego człowieka.

– Nie różnił się zbytnio od twarzy wspólczesnego człowieka, kontrast, jak opisano w literaturze buddyjskiej, był w różnicy drugości – długi język, 40 zębów, połączone błoną palce, wzrost do 3-5 metra i więcej. Okazało się również pośrednio potwierdzać, że osoba przedstawiona na fotografii może być obliczem Atlanty. Na piramidalnej strukturze Gompo Pang wyrzeźbiono cztery ludzkie postacie, bardzo dobrze widoczne. Atlanta jest 4. W wyścigu cywilizacji na Ziemi (my jesteśmy – piątymi w wyścigu). Czy jest to bezpośrednie nawiązanie do faktu, że kompleks w Kailash wybudowali  4-ci w wyścigu – Atlanci? Co więcej, ludzie przedstawieni owalnie z dwoma otworami są bardzo podobny do opisu statku powietrznego Atlantydów – Vimana.

– Ale jeśli założymy, że główny kontynent Atlantyda został zniszczony podczas potopu 850.000 lat temu (Bławatska), możemy myśleć o kompleksie piramid Kailash, że zostały zbudowane niemal milion lat temu. Co o tym sądzisz?

– Logika nakazuje twierdzenie, że tak. Atlanci, jak opisano w tybetańskiej religii Bon, Guruna i innych, w pewnym momencie w ich historii, doszli do wiedzy Lemurian w przechwytywaniu władzy nad duchową energią. Wiedza ta została nagrana na specjalne płyty …

– Słynne złote płyty, gdzie spisano „całą wiedzę”?

– Tak. Według licznych legend, te płyty są jeszcze ukryte w głębokich zakamarkach Tybetu i Himalajów. Ale najbardziej zaskakujące było to, że znaleźliśmy w obszarze Kailash pomnik potwierdzający te przypuszczenia.

– Czy widziałeś złote płyty?

– Na szczycie jednej z największych piramid, zobaczyliśmy pomnik w postaci siedzącego mężczyzny (fot. 2). Wysokość tego pomnika, na przybliżeniu szacując, wynosi 40 metrów (wysokość budynku 16-piętrowego). Komputerowe przetworzenie zdjęć i materiału wideo wykazało, że postać na pomniku „siedzi” w pozycji Buddy, lekko pochylona, trzymając jakiś krążek na kolanach (lub książkę) i ją odczytuje. Twarz posągu zwrócona na południowy-wschód – gdzie leży Ocean Spokojny, tam gdzie już nie ma legendarnego kontynentu Lemurii. Możemy więc założyć, że ten pomnik symbolizuje wiedzę Lemurian, Atlantów na „złotych płytach”, które przyczyniły się do budowy piramid odzwierciedlających skomplikowany system Kailash.

– Czy pomnik wskazuje miejsce, gdzie ukryto „złote płyty”? Nie było ich we wewnątrz piramid egipskich i mumi starożytnych.

– Nie wykluczone. Ale aby osiągnąć status „prawnego odczytania” jest prawie niemożliwe aby to było w zasięgu jednego z „kamiennych luster”. Być może wymaga to cierpliwości i pewnej rezerwy do ludzi z naszej cywilizacji w dostępie do tej wiedzy tajemnej, która zmieniłaby nasze życie. Ponadto, tam i wszędzie w tym regionie są struktury kamienne jak pałace (zdjęcia 3, 4, 5). Ciekawe, że te struktury z kamienia, jak widać, nie wydają się nie mieć okien ani drzwi. Tylko dziwne kształty.

– W jakim celu myślisz, włożono tyle energii i inwencji we wzniesienie tych wielkich pałaców, „lustrzanych” i piramid?

-Celem, myślę, jest globalna wspólna naziemna skala. Odkryliśmy na to wiele dowodów.

Globalny system piramid

– Powiedział pan, że znalazł grupy piramid tybetańskich z innymi zabytkami starożytności.

– Główne zabytki (egipskie i meksykańskie piramidy, Wyspa Wielkanocna i Stonehenge w Anglii) na pierwszy rzut oka przypadkowo rozrzucone są na całym świecie. Jeśli badania obejmą tybetańskie piramidy złożone, to stwierdzimy matematyczny system ich położenie na powierzchni Ziemi. W szczególności, jeżeli główne piramidy Tybetu – Mount Kailash  odwrócimy osią przeciwną stronę kuli ziemskiej, oś ta wskaże dokładnie … Wyspę Wielkanocną z tajemniczymi postaciami z kamienia. Jeśli południk piramidy w Kailas z egipskimi piramidami, kontynuacja tej linii będzie ponownie na Wyspie Wielkanocnej, a odległość od Kailas do egipskich piramid jest dokładnie jedną czwartą linii południka Kailas – Wyspa Wielkanocna. Ale nie wszystkie. Jeśli połączysz Wyspę Wielkanocną z meksykańskimi piramidami, kontynuacja tej linii wyjdzie na górze Kailas, a odległość od Wyspy Wielkanocnej do meksykańskich piramid, także będzie dokładnie jedna czwarta linii południka. Wysp.Wielkanocna – Kailash.

– Odległości od piramid z Tybetu, Egiptu i Wyspy Wielkanocnej do meksykańskich piramid są takie same?

– Tak. Widać to każdej mapie świata. Przeprowadzono obliczenia komputerowe tego zestawienia. Okazało się, że linie, które łączą Kailash z Wyspą Wielkanocną i piramidami egipskimi i meksykańskimi, mają dokładnie jedną czwartą długości świata. Jeśli dołączyć do linii egipskie i meksykańskie piramidy, to „kwartał” świata jest podzielony na dwa trójkąty całkowicie równe.

– A co jest związane z geograficznym systemem starożytnego Stonehenge w Anglii?

– W przypadku połączenia zgodnie z piramidami Kailash, Stonehenge będzie kontynuacją tej linii i wyświetli się na Wyspie Wielkanocnej, odległości Kailas do Stonehenge jest dokładnie jedna trzecia linii południka Kailas – Wysp. Wielkanocna. Ta linia dzieli określone części świata na pół.

– A jeśli umieścimy na tej linii, jedną trzecią odległości od Wyspy Wielkanocnej …

– Będzie tam Trójkąt Bermudzki.

– Chcesz powiedzieć, że w Trójkącie Bermudzkim, jak pokazano na diagramie zatonął pomnik starożytności?

– Nie wykluczone. Wszystkie legendy o Trójkącie Bermudzkim są wytłumaczalne przy założeniu, że jest tam zatopiona piramida z kamienia „lustrzana” jak w Kailash, zmiany w czasie i przestrzenne zakręty itp. Wierzę w legendy, jedna czwarta wypraw opiera się na legendach i one znajdują naukowe uzasadnienie.

– Zgodnie z diagramem, po przeciwnej stronie świata piramid tybetańskich jest Wyspa Wielkanocna. Istnieją kamienne posągi, ale piramid niestety nie ma.

– Myślę, że na Wyspie Wielkanocnej powinny istnieć zatopione piramidy. Ponadto, Helena Bławatska, istnieją przesłanki twierdzi, że gdzieś na Pacyfiku zatonęły ogromne piramidy.

– Erneście Rifgatovichu w tekstach tybetańskich nie można znaleźć wzmianki o istnieniu systemu piramid na świecie?

– Nie znalazłem. Ale ważną wskazówką, jak sądzę, jest wysokość głównej piramidy w Tybecie – Mount Kailash – 6714 m. Fakt, że odległość między Stonehenge a Kailash jest 6714 km, jak również od Stonehenge do Trójkąta Bermudzkiego i Trójkąta Bermudzkiego na Wyspę Wielkanocną. Ponadto odległość od Kailas na Biegun Północny to 6714 km. Ten ostatni fakt jest szczególnie interesujący, ponieważ w starożytnych tybetańskich tekstach religijnych oraz Bławatska wspomina, że przed potopem, Biegun Północny znajdował się na obszarze Tybetu i byli w tym domu „synowie bogów”, a potop było przemieszczenie się biegunów Ziemi. Możliwe, że punkt góry Kailash był punktem byłego Bieguna Północnego i tajemniczy budowniczowie piramid odzwierciedlili wysokość piramid z Tybetu z odległością zbliżających się przesunięć biegunów.

– Ale w jednym przypadku miernik rysunek, aw innym – mile …

– Piramidy, myślę, zbudowano do wejścia w świat subtelnych energii.  Zgodnie z fizyką, fraktalami (ułamkową wymiaru w przestrzeni), to nie są przedmioty z subtelnych światów „samo-podobne” i w różnych skalach. Dlatego, 6714 m oraz 6714 km są to dwie duże cechy fraktalne. Należy zauważyć, że główne zachodnie „lustro” Kailas kieruje się właśnie na egipskie piramidy, a dwa północne „lustra” – w Meksyku. Nawiasem mówiąc, egipski Sfinks patrzy na Kailash.

– Logicznie rzecz biorąc, te sam równoległy system piramid i pomników musi istnieć po przeciwnej stronie globu. Ale tam nie znaleziono piramid.

– Kiedy wyciągnąć ten sam system z przeciwnej strony, okaże się, że wszystkie miejsca, są równoległe do egipskich i meksykańskich piramid, Stonehenge i tych pod wodą. Dlatego nie wiemy o nich. Może kiedyś to się uda, i innym badaczom. Wielki rosyjski fizyk George Tertyshny analizując piramidy tego świata stwierdził, że istnieje możliwość istnienia na Ziemi innych kompleksów piramid.

– Jeśli tak, to w jakim celu powstał światowy system piramid i starożytnych pomników?

-Nie posiadam takiej wiedzy, aby odpowiedzieć na to pytanie. Między innymi, można założyć, że system piramid był dla kogoś kto,następnie stworzył połączenie Ziemi z kosmosem.

źródło

POPRZEDNIA   NASTĘPNA

Reklamy
Możliwość komentowania Ernest Muldaszew i Tajemnice Himalajów 1 została wyłączona
%d blogerów lubi to: