Zagadkowa śmierć królowej Anglii. Czy ukrywana jest jej śmierć?

Jedną z najczarniejszych postaci światowej polityki królowa Anglii Elżbieta II prawdopodobnie zmarła. Taka wiadomość została umieszczona i szybko usunięta z oficjalnych źródeł Pałacu Buckingham.

01-zska

Co w rzeczywistości zaszło w rodzinie królewskiej, która jest zamieszana w międzynarodowy handel narkotykami, globalne przestępstwa finansowe, rytualne mordy, przemoc nad dziećmi i inne świństwa?

Publikacja nadzwyczajnej informacji prasowej a następnie jej szybkie usunięcie ze strony rodziny królewskiej doprowadziło wielu do wniosku, że królowa Elżbieta nie żyje.

Na oficjalnej witrynie rodziny królewskiej na krótko pojawił się komunikat, w którym była mowa o tym, że wczoraj wczesnym rankiem zmarła we śnie królowa Elżbieta, użytkownicy Internetu zdążyli zrobić zrzuty ekranu tego oświadczenia jako dowód, że informacja prasowa pojawiła się w Google.

W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez sekretarza prasowego królowej na prośbę księcia Karola mowa jest, że królowa Elżbieta II zmarł we śnie w Sandringham po tym jak jej zdrowie gwałtownie “w ostatnich tygodniach bardzo się pogorszyło z powodu silnego kaszlu i infekcji w klatce piersiowej.”

Komunikat prasowy opublikowany na oficjalnej stronie internetowej Royal na chwilę pojawił się w górnej części wyników wyszukiwania Google dla królowej.

Przyczyna usunięcia tego komunikatu jest niezrozumiała i zagadkowa.

02-zska

Królewska witryna Royal nie odpowiada na zapytania o wyjaśnienie, dlaczego umieszczono to oświadczenie. W komunikacie szczegółowo opisano śmierć królowej, co świadczy o tym, że nie był to przypadkowy wpis.

Królewscy publicyści i zwolennicy teorii spiskowych uważają, że królowa już nie żyje a potajemny pogrzeb już się odbył. Sugerowano, że członkowie rodziny królewskiej mogą opóźniać ogłoszenie śmierci królowej Elżbiety, póki nie zadbają o tajemne rytuały i dlatego nie chcą aby opinia publiczna dowiedziała się o tym.

W wydaniu znalazły się cytaty premier wielkiej Brytanii Theresy May oraz z Białego Domu zakładając, że choć oświadczenie nie było złożone publicznie, to było zrobione prywatnie.

Krąży również opinia, że zwłoka w ogłoszeniem tej informacji wywołana jest walką o władzę w samej rodzinie królewskiej. Książę Karol prowadzi walkę o tron z Williamem. William wie o tajemnicach swojego ojca, których rodzina królewska nie chce rozgłaszać. William uważa, że pomoże mu to w pokonaniu ojca w wyścigu do koronacji na króla w 2017 roku. Tę sytuację można wyjaśnić jedynie pośpieszną publikacją – a następnie usunięciem powiadomienia o śmierci.

źródło

O śmierci królowej poinformował na Twitterze kanał BBC

Na Twitterze kanału BBC opublikowano szokującą wiadomość – „Pilna wiadomość: Pałac Buckingham ogłosił śmierć królowej Elżbiety II, w wieku 90 lat. Okoliczności nie są znane. Szczegóły w najbliższym czasie”.

Na tle najnowszych wiadomości o pogorszeniu się stanu zdrowia Jej Wysokości, informacja może być zgodna z prawdą. Nawet francuski ambasador w USA Gérard Araud uwierzył w autentyczność tej informacji i złożył kondolencje.

Jednak nieco później, dziennikarze uznali, że Twitter nie jest oficjalnym kanałem BBC, i że królowa wciąż żyje. A o jej zdrowiu w tej chwili nie ma żadnych informacji.

Przypomnimy, że wcześniej poinformowano, że królowa Elżbieta objęta jest „aresztem domowym” po sensacyjnej wiadomości w Boże Narodzenie.

Pomimo faktu, że wiadomość o śmierci królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, warto będzie zapoznać czytelników z pięcioma faktami dotyczącymi rodziny królewskiej, które trudno spotkać w oficjalnych mediach:

1. Królowa Brytyjska i handel narkotykami

Część bogactwa królowej Anglii zasilają dochody z obrotu narkotykami.

Mówił o tym Jacques Cheminade, kandydat na prezydenta Francji w wyborach w 2012 roku.

Nadzór finansowy w wielkiej Brytanii wymierzył karę bankowi królowej brytyjskiej za nieprzestrzeganie procedur i za pranie brudnych pieniędzy. Kandydat na prezydenta Francji oświadczył, że część dochodów królowej zasilają pieniądze z handlu narkotykami.

Urząd Kontroli Finansowej (FSA) nałożył na bank królowej brytyjskiej – Coutts Banku karę w wysokości 8,75 miliona funtów za to, że bank ten nie przeprowadzał właściwej kontroli „publicznie odpowiedzialnych osób” i nie przeszkodził w praniu brudnych pieniędzy.

„Bank Coutts dopuścił do poważnych i systematyczne naruszeń prawa, które trwały prawie trzy lata. W rezultacie powstało niedopuszczalne ryzyko, że Bank Coutts obracał pieniędzmi uzyskanymi z działalności przestępczej”- czytamy w oficjalnym oświadczeniu na stronie internetowej urzędu kontroli finansowej.

Wiadomość ta pojawiła się w niecały tydzień po tym jak outsider do wyścigu prezydenckiego we Francji oświadczył, że królowa zawdzięcza swoje bogactwo pieniądzom z handlu narkotykami, które piorą „żydowscy bankierzy w londyńskim City”.

2. Wielka Brytania – Kraj Testamentu. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej są obrzezani według zwyczaju żydowskiego.

B’nai-B’rith (an. B’nai-B’rith International, żyd. בְּנֵי בְּרִית ‎, niem. Bnei Briß. Przekład: Synowie Testamentu) — jedna z najbardziej znanych i najstarszych żydowskich organizacji. Ma loże (oddziały) w 40 krajach.

Źródło: Elektroniczna encyklopedia żydowska

Brit milah, which means „covenant of circumcision”, (dosłownie nakaz obrzezania) is a Jewish ritual performed on a baby boy eight days after he is born. It involves the removal of the foreskin from the penis by a mohel, who is a person that has been trained to safely perform the procedure. Brit milah is also known by the Yiddish word „bris.” It is one of the most well-known Jewish customs and signifies the unique relationship between a Jewish boy and God. Traditionally, a baby boy is named after his bris (w tym ustępie mowa jest o obrzędzie cyrkumcyzji ósmego dnia po urodzeniu dziecka. Inaczej mówiąc, jest mowa o obrzędzie obrzezania).

Źródło: Elektroniczna encyklopedia żydowska

Wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej płci męskiej są zobowiązani do uczestnictwa w obrzędzie obrzezania. O obrzezaniu księcia Karola powiedział 10 lat temu, w programie Alexandra Gordona potomek Aarona, brata Mojżesza, Cohen, rabin  Zinowia Kogan.

Źródło: Fragment wideo, 57:50-58:15 min. http://youtu.be/ZOmhuLnmKrc#t=57m50s

Brit (w języku hebrajskim) jest w języku angielskim jako covenant, co oznacza – przymierze. Ish (w języku hebrajskim) człowiek. British – Brytyjczyk – człowiek przymierza.

Źródło: Hebrajski dla chrześcijan

3. Oficjalne uprawnienia Królowej wielkiej Brytanii

W 16 krajach brytyjska królowa oficjalnie jest uważana za głowę państwa i jej zadaniem jest wyznaczanie generalnego-gubernatora. Wśród tych krajów jest np. Kanada, gdzie brytyjska królowa jeździ co dwa lata z „wizytą przyjaźni”, która w rzeczywistości jest inspekcją.

4. Rodzina królewska i „gospodarze pieniędzy”

Książę Karol kontroluje tzw. „Island Club”, który obejmuje 4000 oligarchów wszystkich krajów Wspólnoty. To finansowo-gospodarcza „pięść” brytyjskiej monarchii, która może otworzyć lub wyłamać wiele drzwi.

Ponadto 117 korporacji, których siedziba znajduje się w City of London jest na liście 500 największych korporacji na świecie. A właściciele i szefowie prawie wszystkie z tych firm są członkami izby Parów.

Założyciele prywatnej prasy drukarskiej – FED USA – Warburgowie, Morganowie, Rockefellerowie i Rothschildowie – oraz brytyjscy parowie lub bankierzy brytyjskich parów.

Wybieralna w Wielkiej Brytanii jest tylko Izba Gmin. Górna ma prawo do cofnięcia decyzji niższej – Izba Parów jest dziedziczna. Parowie często wywodzą swój ród od przedstawicieli takich „godnych” zawodów jak reketierzy, złodzieje, przemytnicy, handlarzy narkotyków, broni i niewolników, piraci. Na przykład, sir Henry Morgan dostał tytuł para i stanowisko gubernatora Jamajki za piractwo. Jak również sir Francis Drake.

Mówiąc o współczesnym piractwie. Wiele pośrednich nici dowodów począwszy od somalijskich, południowo-chińskich i innych piratów prowadzą do Brytyjskiej Admiralicji. Właśnie stamtąd, jak wskazują źródła, idą informację do piratów kogo, gdzie i kiedy rabować.

5. Królowa i rytualne zabójstwa dzieci

Adwokat domagał się wydania przez sąd w Brukseli nakazu aresztowania królewskiej pary w związku ze zniknięciem dziesięciu dzieci. 25 lutego 2013 roku sześciu sędziów Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości uznało królową Elżbietę i księcia Filipa winnymi usunięcia dziesięciu indiańskich dzieci z kanadyjskiej szkoły z internatem Kamloops 10 października 1964 roku. Po tym incydencie dzieci już nikt nie widział, zniknęły bez śladu.

Później, królowa Elżbieta pomagała w zamknięciu adwokata Davida Compana. Z użyciem siły, pod narkozą przetrzymywano go w szpitalu psychiatrycznym przy  Imperial College.

Świadkowie zeznają: Watykan i kartele narkotykowe prowadzą handel dziećmi, dostarczając je na ofiary dla satanistów, którzy są pedofilami. Są nimi członkowie rodzin królewskich, szefowie korporacji i politycy.

Ogromne zyski otrzymują kościół katolicki i kartele narkotykowe, dostarczając dzieci do obrotu międzynarodowej sieci pedofilów, którzy czczą Szatana, – biznesmenów, polityków i członków królewskich rodzin Europy. Do maja ubiegłego roku ponad 34 świadków zeznawało w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości ogólnego prawa ICLCJ w Brukseli w sprawie przemocy seksualnej nad dziećmi i ofiar z dzieci, dokonywanych przez przedstawicieli światowej elity w Kulcie Dziewiątego kręgu szatana. Pięciu międzynarodowych sędziów rozpatrywało poszlaki przeciwko członkom tej społeczności, włączając w to głównych oskarżonych – papieża Franciszka, byłego papieża Ratzingera i królową Elżbietę. W 2013 roku sąd ICLCJ uznał królową Elżbietę i papieża Ratzingera winnymi zbrodni przeciwko ludzkości i wydał nakaz ich aresztowania.

Mafia Europejska, znana jako „Ośmiornica” lub ‚Ndràngheta robi duże pieniądze zaopatrując w narkotyki dzieci przedstawicieli najwyższych szczebli władzy w kościołach katolickich i anglikańskich, królową Elżbietę, członków rodzin królewskich, europejskich, kanadyjskich, australijskich i amerykańskich polityków i szefów korporacji. „Kościół katolicki jest największym dostawcą i sprzedawcą dzieci w historii ludzkości,  zarabia miliardy rocznie sprzedając noworodki z katolickich schronisk, domów dziecka i innych ukrytych źródeł, – zeznał Antonio Barrer przed pięcioma sędziami ICLCJ. – Tylko w Hiszpanii w okresie 1940-1980 kościół Katolicki zarobił ponad 20 mld dolarów na sprzedaży ponad 300 000 dzieci”.

Judy Byington, 16 lipca 2014

Źródło

Dowiedz się więcej o mordach rytualnych pod patronatem rodziny królewskiej w filmie „Sprut” (Ośmiornica) Galiny Carewej:

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarze 23 to “Zagadkowa śmierć królowej Anglii. Czy ukrywana jest jej śmierć?”

 1. Barbara Maksymienko Says:

  Boze !Jeśli to prawda,to …NIECH SIE SMAZA W PIEKLE NA WIEKI

 2. darek Says:

  czas pokaże czy to prawda

 3. Gość anna Says:

  TO PRZECHODZI WSZELKIE WYOBRAŻENIA O CZŁOWIEKU , O GODNOŚCI CZŁOWIEKA , BOŻE WYBACZ IM BO NIE WIEDZA CO CZYNIĄ , A TO CO CZYNIĄ JEST CI OBRZYDLIWE ….

 4. Elba Says:

  Królestwo Boże nie jest z tego parszywego świata, stworzonego nam przez podłych ludzi… Bóg nie stworzył tych wszystkich okropieństw, jakie wymyślili słudzy złego!

 5. Kika Says:

  Bóg? Bogowie w ogóle? Świetne narzędzie do kontroli ludzkości i świetna przykrywka dla mafii. Bo inaczej się nie da nazwać tego, co się w tych instytucjach dzieje od wieków!

 6. qrdeblade Says:

  Na Ziemi żyją nadal przynajmniej dwa podobne, humanoidalne gatunki, które od zawsze ze sobą rywalizują o władzę. Jeden z nich to hybrydowi potomkowie, rodzina kosmicznych bogów ( a według Biblii to potomkowie węża – kainici i potomkowie smoka Seta ) nie wspominając już o potomkach tzw. dwustu upadłych, którzy to od zawsze byli surowo depopulowani przez stworzone do tej czynności armię wiadomych tzw. WYBRANYCH najemników. Oczywiście potomkowie wspomnianych, kosmicznych istot zostaliby natychmiast przez pozostały tubylczy LUD eksterminowani między innymi ze względu na ówczesne różnice w wyglądzie zewnętrznym ( np. rogi na głowie, gadzie oczy, reptyliańskia skóra na ramionach, ect. ), gdyby nie kryli się wśród wyuczonej w tym celu armii WYBRANYCH najemników dla których stali się prorokami, hierofantami, magami, faraonami, królami czy nawet BOGAMI. Oczywiście to również uproszczenie, gdyż humanoidalne gatunki różnią się między sobą DNA krwi ( której to surowo zabroniono mieszać i spożywać ) i tak zdecydowana większość 98% Żydów tzw. aszkenazyjskich , podobnie zresztą jak Polaków ma grupę RH plus ( RH od nazwy małpki Rhezus i sześciokątne wiązania chemiczne żelaza FeNH – stąd biorą się wszystkie znaki i symbole ) , co oznacza, że pochodzą z jednej gałęzi drzewa genealogicznego. Natomiast druga grupa humanoidów posiadająca krew RH minus ( drapieżniki nie posiadająca wspólnych genów z naczelnymi i nomen omen mające pięciokątne wiązania chemiczne CuNH ich krwi) jest dalekim potomstwem swych kosmicznych przodków i od niepamiętnych czasów, dzięki pozostawionej IM przez nich szczególnej wiedzy i świadomości oraz doprawdy szczególnych reprezentujących ICH gatunek drapieżnych cech niezmiennie rządzi planetą, tworząc piramidalny system władzy. Ponieważ zawsze było ICH znacznie mniej, zwykle chronili się wśród WYBRANEGO narodu w którym to czuli się bezpiecznie i którym potrafili swymi sztuczkami i determinacją umiejętnie i surowo zarządzać. Dzięki takiej sytuacji na świat przyszło ich kolejne hybrydowe potomstwo zwane czarną szlachtą z grupą krwi RH minus, czyli statystyczna większość wśród Żydów sefardyjskich. To szczególne cechy obcej świadomości, solidarność, wiedza, bystrość, temperament i determinacja pozwoliła IM na przejęcie władzy nad pozostałą ludzkością, która sprytnie traktowali jak mało bystre bioroboty, celowo doprowadzając ich rody i narody do pielęgnowania różnic między nimi, tworząc waśnie, chaos, wojny, zmieniając ich języki, historię i niszcząc, ukrywając przed nimi wiedzę – WEDY. Tak więc tworząc od samego początku dla tubylczej ludzkości socjologiczno, psychologiczne o religijnym charakterze oprogramowanie tworzyli zwycięzców i tych naiwnie o ludzkich cechach niezmiennie przegranych, pokornie starających się przebaczać, okazywać litość i nadstawić drugi policzek. Tak więc należy postawić TEZĘ, że to przede wszystkim sprytne, heglowskie zarządzanie oraz niezmienne, celowo fałszywe, lecz równie skuteczne OPROGRAMOWANIE z uporem maniaka wtłaczane za kompletną darmochę w szkółkach i uniwersytetach do małych łepetyn biorobotów czyni z jednych kastę uprzywilejowaną służącą elicie, a z drugich, dosłownie ich ofiary pozostawiając prawdziwych, słynnych już iluminowanych z tyłu sceny. Rosyjskie źródła podaję, że na dworze brytyjskim jeszcze do XVIII spożywano ludzkie mięso. To również tubylcza NIEŚWIADOMOŚĆ trwającego od dawna spisku zwanego z SEKRETNYM PRZYMIERZEM –> https://youtu.be/JWR2SzpR3yg i posługiwanie się nieprawdziwą informacją, nauką, wiedzą i historią o realiach otaczającego nas świata, a NIE BYNAJMNIEJ kolejne niskie pobudki, którymi sprytnie karmi nas wiadoma GRUPA, przeciwstawiając wzajemnie i zmuszając Żydów do trzymania strony swych, obcych ludzkości HEGEMONÓW, która do tego jak widać przynosi IM od dawna wyłącznie profity i władzę, choć nie zawsze świadomość i prawdziwą wiedzę ( gdyż w podobny do innych sposób są stale oszukiwani, poświęcani i depopulowani – ale czują się niezmiennie wybrani i docenieni ) powoduje, że mając wrażenie ODTRĄCONYCH przez ludzkość, naturalnie się jej przeciwstawiają . To oczywiście skutek zmanipulowanej sytuacji i naturalnie tylko wierzchołek góry lodowej na który zwróciłem waszą uwagę. Jednakże depopulacyjny spisek niezmiennie zagraża całej nieświadomej ludzkości, gdyż ukryty władca marionetek, stale zarządzający globalnym chaosem niezmiennie ADMIN-is-TRUJE…

 7. czart Says:

  Tak się składa ,ze mam grupę krwii 0 Rh – i nie czuje się jakąś żażydzoną małpiatką i potomkiem Lucy .To tyle na temat bzdetów powyżej.

  • anna Says:

   to nie ma znaczeniq co czujesz. wielu polaków ma krew semicką

   • czart Says:

    Wiem o tym ,ale co z tego ma wynikać? .Jak dla mnie tzw. krew nie ma znaczenia .Tylko cioty z tzw. „arystokracji ” uważają inaczej ,bo trudno by było utrzymać wokół siebie zaprogramowane marionetki ,a to jest podstawą dla zachowania tego chorego systemu .

 8. slaves Says:

  @qrdeblade; dzięki. Jestem absolutnie przekonany do Twojej teorii. Na ziemi żyją przynajmniej 2 gatunki ‚ludzi’ o różnym pochodzeniu. Sam mam grupę A Rh+ i w zw. z tym pochodzę biologicznie (ale tylko biologicznie) od sympatycznej małpiatki. Wszystkie wymienione przez Ciebie cechy się zgadzają, u innych też je obserwuję.

 9. Neutron Says:

  WAŻNE !!! Za każdym razem gdy przytaczacie jakieś fakty proszę dodawać linki do ich źródeł,
  by każdy szybko mógł sobie sprawdzić czy to nie są jakieś brednie.
  np.tych: „czytamy w oficjalnym oświadczeniu na stronie internetowej urzędu kontroli finansowej” + link do oswiadczenia.

  • treborok Says:

   Najpierw pomyśl, potem napisz. Linki w momencie Twojego czytania mogą być nieaktualne lub zmienione, jak to się często zdarza. Jeśli ktoś ma coś do ukrycia to na pewno zareaguje na podobne wpisy i je ocenzuruje lub usunie. Tak więc sam (leniu) poszukaj źródeł, zweryfikuj i porównaj. Tyle w temacie.

 10. Ema Says:

  A nie pomysleliscie że ona żyje bo niedawno miala spodkanie z ludzmi :) i że ktos wymysla takie rzeczy i to nie musi byc prawda ?

  • treborok Says:

   A słyszała ona o klonowaniu, o kontroli umysłu itd.? Oczywiście, że może to nie być prawdą. Komu tak naprawdę zaufać, oficjalnym źródłom czy mediom alternatywnym? A może swojemu sercu, intuicji? Napisała mi jakaś takaś, że widziała ją (królową) niedawno z bardzo bliska. Komu wierzyć, jakiejś takiejś, oficjalnym mediom czy źródłom alternatywnym? Ludzie opamiętajcie się i zaufajcie swojej intuicji (jeśli ją macie), prawda istnieje (powtórzę się) na wielu poziomach. Do, którego poziomy doszliście? Jesteście w stanie odpowiedzieć?…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: