Zagadkowa śmierć królowej Anglii. Czy ukrywana jest jej śmierć?

Jedną z najczarniejszych postaci światowej polityki królowa Anglii Elżbieta II prawdopodobnie zmarła. Taka wiadomość została umieszczona i szybko usunięta z oficjalnych źródeł Pałacu Buckingham.

01-zska

Co w rzeczywistości zaszło w rodzinie królewskiej, która jest zamieszana w międzynarodowy handel narkotykami, globalne przestępstwa finansowe, rytualne mordy, przemoc nad dziećmi i inne świństwa?

Publikacja nadzwyczajnej informacji prasowej a następnie jej szybkie usunięcie ze strony rodziny królewskiej doprowadziło wielu do wniosku, że królowa Elżbieta nie żyje.

Na oficjalnej witrynie rodziny królewskiej na krótko pojawił się komunikat, w którym była mowa o tym, że wczoraj wczesnym rankiem zmarła we śnie królowa Elżbieta, użytkownicy Internetu zdążyli zrobić zrzuty ekranu tego oświadczenia jako dowód, że informacja prasowa pojawiła się w Google.

W oficjalnym oświadczeniu wydanym przez sekretarza prasowego królowej na prośbę księcia Karola mowa jest, że królowa Elżbieta II zmarł we śnie w Sandringham po tym jak jej zdrowie gwałtownie “w ostatnich tygodniach bardzo się pogorszyło z powodu silnego kaszlu i infekcji w klatce piersiowej.”

Komunikat prasowy opublikowany na oficjalnej stronie internetowej Royal na chwilę pojawił się w górnej części wyników wyszukiwania Google dla królowej.

Przyczyna usunięcia tego komunikatu jest niezrozumiała i zagadkowa.

02-zska

Królewska witryna Royal nie odpowiada na zapytania o wyjaśnienie, dlaczego umieszczono to oświadczenie. W komunikacie szczegółowo opisano śmierć królowej, co świadczy o tym, że nie był to przypadkowy wpis.

Królewscy publicyści i zwolennicy teorii spiskowych uważają, że królowa już nie żyje a potajemny pogrzeb już się odbył. Sugerowano, że członkowie rodziny królewskiej mogą opóźniać ogłoszenie śmierci królowej Elżbiety, póki nie zadbają o tajemne rytuały i dlatego nie chcą aby opinia publiczna dowiedziała się o tym.

W wydaniu znalazły się cytaty premier wielkiej Brytanii Theresy May oraz z Białego Domu zakładając, że choć oświadczenie nie było złożone publicznie, to było zrobione prywatnie.

Krąży również opinia, że zwłoka w ogłoszeniem tej informacji wywołana jest walką o władzę w samej rodzinie królewskiej. Książę Karol prowadzi walkę o tron z Williamem. William wie o tajemnicach swojego ojca, których rodzina królewska nie chce rozgłaszać. William uważa, że pomoże mu to w pokonaniu ojca w wyścigu do koronacji na króla w 2017 roku. Tę sytuację można wyjaśnić jedynie pośpieszną publikacją – a następnie usunięciem powiadomienia o śmierci.

źródło

O śmierci królowej poinformował na Twitterze kanał BBC

Na Twitterze kanału BBC opublikowano szokującą wiadomość – „Pilna wiadomość: Pałac Buckingham ogłosił śmierć królowej Elżbiety II, w wieku 90 lat. Okoliczności nie są znane. Szczegóły w najbliższym czasie”.

Na tle najnowszych wiadomości o pogorszeniu się stanu zdrowia Jej Wysokości, informacja może być zgodna z prawdą. Nawet francuski ambasador w USA Gérard Araud uwierzył w autentyczność tej informacji i złożył kondolencje.

Jednak nieco później, dziennikarze uznali, że Twitter nie jest oficjalnym kanałem BBC, i że królowa wciąż żyje. A o jej zdrowiu w tej chwili nie ma żadnych informacji.

Przypomnimy, że wcześniej poinformowano, że królowa Elżbieta objęta jest „aresztem domowym” po sensacyjnej wiadomości w Boże Narodzenie.

Pomimo faktu, że wiadomość o śmierci królowej Wielkiej Brytanii Elżbiety II nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, warto będzie zapoznać czytelników z pięcioma faktami dotyczącymi rodziny królewskiej, które trudno spotkać w oficjalnych mediach:

1. Królowa Brytyjska i handel narkotykami

Część bogactwa królowej Anglii zasilają dochody z obrotu narkotykami.

Mówił o tym Jacques Cheminade, kandydat na prezydenta Francji w wyborach w 2012 roku.

Nadzór finansowy w wielkiej Brytanii wymierzył karę bankowi królowej brytyjskiej za nieprzestrzeganie procedur i za pranie brudnych pieniędzy. Kandydat na prezydenta Francji oświadczył, że część dochodów królowej zasilają pieniądze z handlu narkotykami.

Urząd Kontroli Finansowej (FSA) nałożył na bank królowej brytyjskiej – Coutts Banku karę w wysokości 8,75 miliona funtów za to, że bank ten nie przeprowadzał właściwej kontroli „publicznie odpowiedzialnych osób” i nie przeszkodził w praniu brudnych pieniędzy.

„Bank Coutts dopuścił do poważnych i systematyczne naruszeń prawa, które trwały prawie trzy lata. W rezultacie powstało niedopuszczalne ryzyko, że Bank Coutts obracał pieniędzmi uzyskanymi z działalności przestępczej”- czytamy w oficjalnym oświadczeniu na stronie internetowej urzędu kontroli finansowej.

Wiadomość ta pojawiła się w niecały tydzień po tym jak outsider do wyścigu prezydenckiego we Francji oświadczył, że królowa zawdzięcza swoje bogactwo pieniądzom z handlu narkotykami, które piorą „żydowscy bankierzy w londyńskim City”.

2. Wielka Brytania – Kraj Testamentu. Wszyscy członkowie rodziny królewskiej są obrzezani według zwyczaju żydowskiego.

B’nai-B’rith (an. B’nai-B’rith International, żyd. בְּנֵי בְּרִית ‎, niem. Bnei Briß. Przekład: Synowie Testamentu) — jedna z najbardziej znanych i najstarszych żydowskich organizacji. Ma loże (oddziały) w 40 krajach.

Źródło: Elektroniczna encyklopedia żydowska

Brit milah, which means „covenant of circumcision”, (dosłownie nakaz obrzezania) is a Jewish ritual performed on a baby boy eight days after he is born. It involves the removal of the foreskin from the penis by a mohel, who is a person that has been trained to safely perform the procedure. Brit milah is also known by the Yiddish word „bris.” It is one of the most well-known Jewish customs and signifies the unique relationship between a Jewish boy and God. Traditionally, a baby boy is named after his bris (w tym ustępie mowa jest o obrzędzie cyrkumcyzji ósmego dnia po urodzeniu dziecka. Inaczej mówiąc, jest mowa o obrzędzie obrzezania).

Źródło: Elektroniczna encyklopedia żydowska

Wszyscy członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej płci męskiej są zobowiązani do uczestnictwa w obrzędzie obrzezania. O obrzezaniu księcia Karola powiedział 10 lat temu, w programie Alexandra Gordona potomek Aarona, brata Mojżesza, Cohen, rabin  Zinowia Kogan.

Źródło: Fragment wideo, 57:50-58:15 min. http://youtu.be/ZOmhuLnmKrc#t=57m50s

Brit (w języku hebrajskim) jest w języku angielskim jako covenant, co oznacza – przymierze. Ish (w języku hebrajskim) człowiek. British – Brytyjczyk – człowiek przymierza.

Źródło: Hebrajski dla chrześcijan

3. Oficjalne uprawnienia Królowej wielkiej Brytanii

W 16 krajach brytyjska królowa oficjalnie jest uważana za głowę państwa i jej zadaniem jest wyznaczanie generalnego-gubernatora. Wśród tych krajów jest np. Kanada, gdzie brytyjska królowa jeździ co dwa lata z „wizytą przyjaźni”, która w rzeczywistości jest inspekcją.

4. Rodzina królewska i „gospodarze pieniędzy”

Książę Karol kontroluje tzw. „Island Club”, który obejmuje 4000 oligarchów wszystkich krajów Wspólnoty. To finansowo-gospodarcza „pięść” brytyjskiej monarchii, która może otworzyć lub wyłamać wiele drzwi.

Ponadto 117 korporacji, których siedziba znajduje się w City of London jest na liście 500 największych korporacji na świecie. A właściciele i szefowie prawie wszystkie z tych firm są członkami izby Parów.

Założyciele prywatnej prasy drukarskiej – FED USA – Warburgowie, Morganowie, Rockefellerowie i Rothschildowie – oraz brytyjscy parowie lub bankierzy brytyjskich parów.

Wybieralna w Wielkiej Brytanii jest tylko Izba Gmin. Górna ma prawo do cofnięcia decyzji niższej – Izba Parów jest dziedziczna. Parowie często wywodzą swój ród od przedstawicieli takich „godnych” zawodów jak reketierzy, złodzieje, przemytnicy, handlarzy narkotyków, broni i niewolników, piraci. Na przykład, sir Henry Morgan dostał tytuł para i stanowisko gubernatora Jamajki za piractwo. Jak również sir Francis Drake.

Mówiąc o współczesnym piractwie. Wiele pośrednich nici dowodów począwszy od somalijskich, południowo-chińskich i innych piratów prowadzą do Brytyjskiej Admiralicji. Właśnie stamtąd, jak wskazują źródła, idą informację do piratów kogo, gdzie i kiedy rabować.

5. Królowa i rytualne zabójstwa dzieci

Adwokat domagał się wydania przez sąd w Brukseli nakazu aresztowania królewskiej pary w związku ze zniknięciem dziesięciu dzieci. 25 lutego 2013 roku sześciu sędziów Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości uznało królową Elżbietę i księcia Filipa winnymi usunięcia dziesięciu indiańskich dzieci z kanadyjskiej szkoły z internatem Kamloops 10 października 1964 roku. Po tym incydencie dzieci już nikt nie widział, zniknęły bez śladu.

Później, królowa Elżbieta pomagała w zamknięciu adwokata Davida Compana. Z użyciem siły, pod narkozą przetrzymywano go w szpitalu psychiatrycznym przy  Imperial College.

Świadkowie zeznają: Watykan i kartele narkotykowe prowadzą handel dziećmi, dostarczając je na ofiary dla satanistów, którzy są pedofilami. Są nimi członkowie rodzin królewskich, szefowie korporacji i politycy.

Ogromne zyski otrzymują kościół katolicki i kartele narkotykowe, dostarczając dzieci do obrotu międzynarodowej sieci pedofilów, którzy czczą Szatana, – biznesmenów, polityków i członków królewskich rodzin Europy. Do maja ubiegłego roku ponad 34 świadków zeznawało w Międzynarodowym Trybunale Sprawiedliwości ogólnego prawa ICLCJ w Brukseli w sprawie przemocy seksualnej nad dziećmi i ofiar z dzieci, dokonywanych przez przedstawicieli światowej elity w Kulcie Dziewiątego kręgu szatana. Pięciu międzynarodowych sędziów rozpatrywało poszlaki przeciwko członkom tej społeczności, włączając w to głównych oskarżonych – papieża Franciszka, byłego papieża Ratzingera i królową Elżbietę. W 2013 roku sąd ICLCJ uznał królową Elżbietę i papieża Ratzingera winnymi zbrodni przeciwko ludzkości i wydał nakaz ich aresztowania.

Mafia Europejska, znana jako „Ośmiornica” lub ‚Ndràngheta robi duże pieniądze zaopatrując w narkotyki dzieci przedstawicieli najwyższych szczebli władzy w kościołach katolickich i anglikańskich, królową Elżbietę, członków rodzin królewskich, europejskich, kanadyjskich, australijskich i amerykańskich polityków i szefów korporacji. „Kościół katolicki jest największym dostawcą i sprzedawcą dzieci w historii ludzkości,  zarabia miliardy rocznie sprzedając noworodki z katolickich schronisk, domów dziecka i innych ukrytych źródeł, – zeznał Antonio Barrer przed pięcioma sędziami ICLCJ. – Tylko w Hiszpanii w okresie 1940-1980 kościół Katolicki zarobił ponad 20 mld dolarów na sprzedaży ponad 300 000 dzieci”.

Judy Byington, 16 lipca 2014

Źródło

Dowiedz się więcej o mordach rytualnych pod patronatem rodziny królewskiej w filmie „Sprut” (Ośmiornica) Galiny Carewej:

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarze 23 to “Zagadkowa śmierć królowej Anglii. Czy ukrywana jest jej śmierć?”

 1. Aneta D Falkiewicz Says:

  A w filmie Bonda „Spectre” przypadkiem nie wspominają o tej organizacji, która ma w swoim logo ośmiornicę?

  • treborok Says:

   Jeden z wielu dowodów na totalne zakłamanie… w zasadzie wszystkiego co ma związek z rozwojem człowieka.

   • Aneta D Falkiewicz Says:

    Że też na to pozwolili, przecież hołota się nie domyśli i tak.

    • treborok Says:

     Winą tu jest tylko ich hierarchia piramidalna… i zbyt mały rozwój większości na tej planecie, w przeciwnym razie nie mieli by szans. Z punktu widzenia obserwatora tego co się dzieje, mamy niezły bigos, w którym ciężko się połapać. Stąd tyle pseudoezoterycznych pułapek, po których ciężko odnaleźć właściwą drogę rozwoju.

 2. Jan Says:

  ludzie są eksperymentem…
  większość w to nie wierzy oprócz ludzi którzy dostali za zadanie zarządzać innymi ludźmi na Ziemi
  inżynierowie którzy w innych galaktykach kosmosu skonstruowali i stworzyli człowieka mają nad nami ciągły nadzór
  prawdopodobnie każdy człowiek ma w swoim ciele mikrochip który zdalnie wysyła wszystkie informacje o naszym życiu inżynierom na innej planecie w innej galaktyce
  gdy eksperyment się powiedzie prawdopodobnie inne planety we wszechświecie również zostaną zasiedlone przez rasę ludzką


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: