Sześć Priorytetów Zarządzania Ludzkością

Czym jest globalizacja?

Sześć Priorytetów Zarządzania Ludzkością (anyfiles)

Sześć Priorytetów Zarządzania Ludzkością (dailymotion)

W XX wieku ludzkość zetknęła się z obiektywnym zjawiskiem globalizacji. Globalizacja to proces koncentracji zarządzania całą ludzkością w jednych rękach. Ten proces trwał na przeciągu całej historii ludzkości i teraz dobiega swojego zakończenia. Wiele lat temu kapłani Starożytnego Egiptu zrozumieli, że globalizacją można zarządzać. Opracowali ogólne zasady i schematy zarządzania społeczeństwem w celu realizacji własnych planów i stanęli na czele tego procesu. Spróbujmy prześledzić, jak realizuje się zarządzanie procesem globalizacji w naszych czasach.

01-spzl

Priorytet szósty – broń zagłady.

„Wojna jest tylko kontynuacją polityki innymi środkami”
Carl von Clausewitz

02-spzl

Wojny są najstarszym sposobem zarządzania ludźmi. Cel każdej wojny: zdobycie terytorium, bogactw, ludzkich zasobów albo całkowita zagłada przeciwnika. Historia ludzkości zarejestrowała dużo krwawych wojen. W trakcie globalnego historycznego procesu pojawiały się bardziej doskonałe i ulepszone narzędzia zagłady i zniewolenia. Teraz ludzkość znalazła się w pułapce, ponieważ jest zmuszona wydawać coraz więcej środków na wyścig zbrojeń, który nie ma końca. W końcu tworzyliśmy taką broń, którą możemy zniszczyć i przeciwnika, i całą cywilizację.

Priorytet piąty – broń ludobójcza

„Dla Słowian żadnej higieny, tylko wódka i tytoń!”
Adolf Hitler

03-spzl

Unicestwić albo podporządkować swoim celom cały naród można za pomocą broni ludobójczej: narkotyków, alkoholu, tytoniu, niektórych szczepionek i żywności genetycznie modyfikowanej. A żeby naród nie rozpoznał tych rzeczy jako broni, one zostały zamaskowane przez kulturę, środki masowego przekazu, specjalnie podrzucone powiedzonka i określenia dla jakoby nieszkodliwych środków relaksujących, odstresujących, do zabawy i wyrobienia odporności na choroby. Faktycznie to są niebezpieczne trucizny, wysadzające genetykę rodu, zabijające ludzi duchowo i fizycznie, zarówno żyjących, tak i przyszłe pokolenia. Myślicie, że to jest świadomy wybór każdego? To jest narzucony, iluzyjny wybór. Nasza kultura od samego dzieciństwa proponuje człowiekowi wybrać kłamstwo nr 1: spożywać różne środki odurzające w sensownej mierze. Albo kłamstwo nr 2 – bez miary.

Priorytet czwarty – ekonomiczny

“Dajcie mi zarządzać pieniędzmi kraju,
a przestanie mnie obchodzić, kto tworzy prawo.”
M. A. Rothschild

04-spzl

Globalizatorom nie ma sensu całkowicie unicestwiać narody. Ktoś z niewolników musi pozostać. Można podporządkować swoim klanowym interesom gospodarkę tych narodów tak, żeby naród nie rozumiał, co tak naprawdę się dzieje. To można zrobić poprzez światowe pieniądze, instytucję kredytu, dzięki lichwiarskim odsetkom od kredytów. Gdy klany bankierów, nie produkując nic pożytecznego dla społeczeństwa, dostają bajońskie zyski od procentów z kredytów. Ludzie, rodziny i całe narody pracują długo, żeby spłacić kredyty. Stając się niewolnikami. Żeby zrealizować ten mechanizm, potrzeba więcej czasu. Dlatego, że najpierw trzeba wrzucić do społeczeństwa teorię, ekonomicznie bezpodstawną. Ale to się opłaca większym efektem. W tym przypadku całe społeczeństwo, niezależnie od tego, czy biorą ludzie kredyty czy nie, czy rozumieją te mechanizmy czy nie, faktycznie znajdują się w ekonomicznym uzależnieniu od wąskiej warstwy bankierów, doładowując ten system niczym bateryjki.

Priorytet trzeci – faktologiczny

„Fakty nie istnieją, są tylko interpretacje”
Fryderyk Nietzsche

05-spzl

Bardziej skutecznie można zarządzać narodami lub wybranymi warstwami społeczeństwa, jeżeli znanym sposobem poddać obróbce ludzką świadomość. Za pomocą różnych ideologii, nauk religijnych, socjologicznych doktryn, masmediów. A jeżeli potrzeba, w pewnym momencie za pomocą specjalnych metod aktywacji wcześniej założonych sprzeczności, takich jak prowokacje, zabójstwo na zamówienie, skandaliczne artykuły, karykatury albo obiektywnie towarzyszące błędy, ludzi zderzają ze sobą. To może wyglądać jak przypadek. Teraz stajemy się świadkami prób zderzenia historycznie uformowanego islamu i biblijnego chrześcijaństwa. Jednym z najbardziej potężnych sposobów obróbki ludzkiej świadomości jest telewizja. Wbrew poglądom, środki masowego przekazu nie tyle odzwierciedlają obiektywną rzeczywistość, ile ją programują. Wyrabiając poglądy ludzi do tych albo innych wydarzeń.

Priorytet drugi – chronologiczny

„Częściej oglądaj się do tyłu, aby
uniknąć w przyszłości znacznych błędów”
Koźma Prutkow

06-spzl

Wiadomo, że człowiek, który zapomniał własną historię, historię swojej ojczyzny jest podobny do drzewa, które straciło korzenie. A co się stanie, jeżeli swoją historię zapomni cały naród albo uwierzy w jakiś historyczny mit narzucony przez wrogie siły? Przepisywanie historii narodu nieuchronnie prowadzi do zmiany jego przyszłości. Dlatego właśnie przyjściu nowej władzy zawsze towarzyszy przepisywanie historii. Przy tym sami władcy nie rozumieją, jak ich wykorzystują w ciemno. Bardzo wyraźnie to się przejawiło w byłych republikach, które oddzieliły się od ZSSR. Dlatego trzeba zawsze pamiętać, że historia nigdy niczego nie uczy, tylko karze za niewyuczone lekcje.

Priorytet pierwszy – światopoglądowy

„Chcesz pokonać wroga – wychowaj jego dzieci”
Wschodnia mądrość

07-spzl

Podbój narodu będzie najbardziej trwały, skuteczny, praktycznie nieodwracalny, jeżeli uda się w jakikolwiek sposób zmienić jego światopogląd w zakresie masowym, kiedy naród sam broni interesów swoich najeźdźców, uważając je za część swojego życia. Najbardziej zauważalnym przykładem wpływu światopoglądu na ludzi jest system kast w Indiach. W Indiach w całkowitej nędzy żyje około 300 mln. ludzi należących do kasty nietykalnych czyli „little people” którzy uważają, że to jest jedyny możliwy sposób ich istnienia w społeczeństwie. Ten przykład odzwierciedla, w jakim stopniu światopogląd określa życie wielu pokoleń ludzi w przeciągu tysiącleci. Dzisiaj można wyróżnić dwa główne typy światopoglądowe w społeczeństwie.

Światopogląd kalejdoskopowy

Kiedy ludzie w całej masie wydarzeń i faktów nie znajdują swojego miejsca w życiu. W ich rozumowaniu każde nowe wydarzenie tylko wprowadza do ich światopoglądu dodatkowy chaos. Tak samo jak wprowadzenie nowego szkiełka w kalejdoskopie zmienia cały obraz.

Mozaiczny światopogląd

Ludzie z takim światopoglądem widzą świat jako jedyny i całościowy, w którym wszystko jest uwarunkowane przyczyną i skutkiem. Gdzie nie ma przypadkowych wydarzeń i pojawienie się nowego faktu albo wydarzenia dopełnia obraz świata, robiąc go bardziej wyraźnym, tak samo jakdodanie nowego fragmentu do mozaiki. Niestety współczesna kultura w naszym społeczeństwie wytwarza przewagę światopoglądu typu kalejdoskopowego.

„Wszystko, co widzimy, to tylko pozór.
Daleko od góry świata do dna.
Uważaj jawne za nieistotne,
Gdyż tajny sens rzeczy niewidoczny jest.”
Omar Chajjam

Wcześniej wszystkie te mechanizmy zarządzania były ukryte i znane ograniczonej ilości wtajemniczonych. Lecz teraz pod wpływem działania obiektywnego prawa czasu wszystko tajne staje się jawne. I każdy człowiek, jeżeli zechce, może to zobaczyć. I teraz stała się widoczna ta sama ręka i jej właściciel, który w swoim czasie wymyślił te mechanizmy i umiejętnie odpalał w trakcie globalnego historycznego procesu. To obiektywne zjawisko w życiu społeczeństwa było nazwane władzą konceptualną. A mechanizmy prowadzenia wojen albo zarządzania społeczeństwem były określone jako uogólnione środki albo priorytety zarządzania tej samej władzy konceptualnej. Dzisiaj, uświadamiając te mechanizmy, każdy sam może przeciwstawić się działaniu na niego z zewnątrz na wszystkich priorytetów. I pojawia się świadomy wybór: pozostać niewolnikiem albo wyzwolić się i zostać człowiekiem.

08-spzl

Film oparty na materiałach:
Koncepcje bezpieczeństwa społecznego
„Martwa woda”

Cytaty z Matrixa:

Wiem, że tam jesteście.
Czuję was.
Wiem, że się obawiacie.
Obawiacie się nas.
Obawiacie się zmian.

SYSTEM ZAWIESZONY

Nie znam przyszłości.
I nie powiem wam,
jak to się skończy.
Przybyłem, aby powiedzieć
wam, jak to się rozpocznie.
Odwieszę telefon i pokażę tym ludziom
…coś, czego nie widzieli.
Co będzie dalej,
zależy od nas.

Studio Prawo Czasu

Reklamy

Komentarze 2 to “Sześć Priorytetów Zarządzania Ludzkością”

  1. marzecro Says:

    Trzymają nas w strachu bo wiedzą, że zastraszonymi łatwiej manipulować. Każdy człowiek jako obserwator zgodnie z mechaniką kwantową może kreować, inicjować otoczenie. Samemu w pojedynkę to można jedynie drobną, niewidoczną ilość materii wykreować z eteru, ale gdybyśmy się w pozytywnej intencji nagle wszyscy w tej samej chwili połączyli, wymyślili ten sam myślokszałt lub ideę, to ten fakt mógłby się najprawdopodobniej zrealizować. Mam nadzieję że okres zabawy w pana i niewolnika powoli dobiega końca. Próby obecnych administratorów Ziemi wywołania nowej wojny nie skutkują, broń atomowa najprawdopodobniej jest zdezaktywowana. Być może istnieje pewna graniczna ilość ludzi, tzw. masa krytyczna na naszej planecie przy której nastąpi nieunikniona gwałtowna ewolucja w wzwyż. Być może właśnie to przechodzimy. Być może tak rozpaczliwie dążą do depopulacji. Jest przeogromny wzrost informacji. Obecni włodarze Ziemi nie nadążają z dezinformacją. Światełko wiedzy zapalone, ciemność powoli znika.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: