Broń psychotroniczna wykorzystywana w Rosji

O istnieniu psychotronicznych broni za pomocą, których można kierować ludzką psychiką napisano tysiące artykułów. Ich wpływu na ludzi nie można zobaczyć, tak jak nie można zobaczyć fal radiowych. Ale pod względem swojej mocy broń psychotroniczna pozostawia daleko w tyle tradycyjne działa i karabiny maszynowe. W 2007 roku Borys Ratnikow generał-major FSB (Federalnych Służb Bezpieczeństwa) powiedział: „Nie minie 10 lat jak broń psychotroniczna stanie się tak niebezpieczna jak atomowa lub jądrowa, dlatego, że z jej pomocą można kontrolować milionami ludzi.”

01-bp

Istnienia broni psychotronicznych generalnie się nie ukrywa, ale po prostu się z nimi nie afiszuje. W 2010 roku prezydent Federacji Rosyjskiej przyjął doktrynę wojenną, która stwierdza: „W przyszłych wojnach będą szeroko stosowane nie tylko bronie konwencjonalne, ale również wysokozaawansowane technicznie, takie jak lasery, bronie elektromagnetyczne i infradźwiękowe”. W 2012 roku w swoim przedwyborczym artykule Władimir Putin napisał, że większe znaczenie w określaniu charakteru walki będą miały bronie opierające się na nowych zasadach.

Promieniowa, geofizyczna, falowa, genowa,psychofizyczna – takie bronie są realizowane w USA. Nie wchodzą one do międzynarodowych umów o nie nierozprzestrzenianiu niektórych z tych broni. Nikogo nie dziwią urządzenia ultradźwiękowe do fizjoterapii, które od dawna stosuje się w leczeniu. Ale przecież wyprodukować taki sam przyrząd, który zamiast leczyć będzie okaleczał nie jest trudno.

02-bp

Infradźwiękowych broni użyły wojska NATO w wojnie z Irakiem. Takie działko akustyczne było użyte w Tbilisi do rozpędzenia demonstracji opozycji. Kadry te zarejestrowali dziennikarze z NTV, widać na nich policyjny samochód na, którym ustawiono takie urządzenie. Operator urządzenia obracał je na boki w kierunku wiecujących a ci zakrywali uszy dłońmi i uciekali. Generowane pole przez takie urządzenie wywołuje u człowieka ostry ból w uszach oraz uczucie niewytłumaczalnego, niekontrolowanego strachu i paniki. Wielu uczestników tego mityngu znalazło się w szpitalach i ośrodkach zdrowia w ciągu trzech następnych dni, przy czym skargi poszkodowanych były bardzo nietypowe. W 80% przypadkach gruzińscy lekarze stwierdzili niepokój u pacjentów, nie były to urazy fizyczne lecz gwałtowne pogorszenie się stanu psychicznego. Pacjenci skarżyli się na strach przed otwartymi przestrzeniami. Bali się wyjść z domu, pójść do sklepu. Strach i odraza na poziomie fizycznym spowodowana była tłumem nieznajomych. Kiedy na przykład znajdowali się w przepełnionym wagonie metra lub autobusie doświadczali duszności, wysychały im wargi, dostawali bezwładu nóg lub podnosiła się u nich temperatura. Niektórzy zauważyli u siebie krótkotrwałe zaniki pamięci. Lekarze nie potrafili w sposób racjonalny wyjaśnić tego dziwnego zjawiska. Pierwsze informacje o takim urządzeniu pojawiły się w 1999 roku.

Laboratorium w Cambridge University stworzyło urządzenie przypominające biblijną trąbę jerychońską. W czasie demonstracji jej możliwości naukowcy zmienili ceglaną ścianę w piasek. Kolejne udoskonalone urządzenie stworzono w celu oddziaływania dźwięku o niskiej częstotliwości na ludzką psychikę. Tak zwane rytmy alfa na częstotliwości 7-8 herców wywołują strach, dyskomfort, halucynacje, silne bóle głowy. A przy długotrwałym oddziaływaniu, zaburzenia psychiczne, zakłócenia oddechu, pracy serca aż do śmierci. Przy okazji Izrael opracowała również podobny system o nazwie (CAAKA ????) Wykorzystany on został do rozgonienia demonstracji palestyńskiej w Jerozolimie.

Cały świat był zaszokowany kiedy generał Kobec oświadczył o możliwość zastosowania psychotronicznych generatorów podczas wydarzeń 19-22 sierpnia 1991 roku w Moskwie. Teodor Dyczew dr. nauk filozoficznych oficjalnie powiedział:”Z pokładu amerykańskiego krążownika Bil Knapp(?) zacumowanego w czasie sierpniowych wydarzeń 1991 roku skierowano do „obróbki” moskwian psychogeneratory. Działanie niewidzialnych promieni korygowano dzięki specjalnej technice włączonej z ambasadzie amerykańskiej w Moskwie, która znajduje się w pobliżu Białego Domu.

03-bp

napis: Rosja – psychotroniczne więzienie!

Nad tworzeniem broni psychotronicznych pracowało mnóstwo organizacji od KGB, FSB i GRU, do Akademie Nauk i ministerstwa przemysłu obronnego ZSRR i Rosji. W ZSRR badania naukowe w większości powiązane z KGB w temacie kierowania psychofizycznym stanem człowieka zdalnymi metodami odbywały się od początku lat 60-tych. Na przykład w końcu lat 60-tych służby specjalne przyjęły do uzbrojenia urządzenia infradźwiękowe osobistego kodowania i eliminacji montując je do mikrofonu słuchawki w telefonie i generując falę dźwiękową o takiej częstotliwości, że przekazane linią telefoniczną do ucha słuchacza była w stanie wpływać na podświadomość i po prostu rozrywać mózgi.

Nawiasem mówiąc, jest jeden przykład całkowicie legalnego wykorzystania tych osiągnięć. Na początku lat 90-tych były w sprzedaży partie generatorów do walki ze szczurami i termitami. Wspomniany generator promieniował sygnałami przerażenia i niepokoju, które odbierane przez mózgi gryzoni powodowały u nich przerażenie i uciekały.

W 1988 roku Rostowski instytut wspólnie z innymi zakończył próby najnowszej generacji psychotronowego generatora. Nowa broń mogła skutecznie tłumić ludzką wolę narzucając inną. Pomimo to nie toczą się żadne rozmowy o zakazie jej stosowania, chociaż jest ona o wiele straszniejsza od broni chemicznej i biologicznej. Wspomniane przykłady są zaledwie małą częścią tego w jaki sposób wykorzystywane są urządzenia kierujące ludźmi.

W ostatnich czasach przez Rosję przetoczyła się fala samobójstw u młodzieży. Nie wykluczone, że jest to powiązane z pracą psycho-generatorów, przecież ludzki mózg nie tylko promieniuje falami elektromagnetycznymi pracując jak odbiornik. Jeżeli zostaną przesłane myśli o samobójstwie konkretnym grupom społecznym na przykład dzieciom, które jak wiadomo są łatwo podatne na sugestię, efektem będą właśnie masowe samobójstwa.

Opracowaniami w dziedzinie psychotroniki zawsze interesowały się służby specjalne. Psychogeneratory wykorzystywane są najczęściej w czasie wyborów, masowych wieców, mitingów. Wręcz nieprawdopodobne możliwości kierowania masami dają psycho-generatory zainstalowane na satelicie. W ten sposób można oddziaływać na duże terytoria i podporządkować miliony ludzi.

Bronie psychotronowe przerażają tym, że są niewidoczne i zwykły człowiek nie może zrozumieć, że oddziałują na niektóre jego myśli i emocje. Psychiczna „obróbka” osiągnęła taki stopień, że laik nie jest w stanie odróżnić swoje myśli i emocji od obcych. Po prostu możecie odczuwać ciągłe zmęczenie lub ból głowy, strach, lęk, apatię. Tymi uczuciami bez wojny i pocisków można wpływać na cały naród. Jaskrawym tego przykładem jest Rosja. O ruskiej fantazji i odwadze krążyły legendy, a teraz staliśmy się tchórzami, boimy się żeby nie było gorzej. Obojętnie patrzymy na to jak niszczony jest nasz kraj i nie przykładamy żadnych wysiłków żeby przeciwstawić się temu.

Zwracamy się do tych ludzi, którzy pracują na psychotronowych urządzeniach: „Powiedzcie społeczeństwu o tym przestępstwie, nie bądźcie jego współuczestnikami, społeczeństwo wam podziękuję a wy unikniecie kary, która prędzej czy później dopada każdego łotra.

koniec

Polecam przede wszystkim ten artykuł:

Psychotroniczne bronie w ZSRR

Komentarzy 20 to “Broń psychotroniczna wykorzystywana w Rosji”

 1. Szponiasty Says:

  Oho. To już nie będą mnie nazywać agentem KGB tylko że jestem zdalnie sterowany :D

  PS. Prace nad bronią psychotroniczną rozpoczęło USA i ma ją rozwinięta w nie mniejszym, jak nie znacznie większym, stopniu niż Rosja.

  PPS. USA używa broni psychotronicznej od dawna, na całych krajach. HAARP.

  • marekjozef55 Says:

   W Polsce już od wielu lat stosują kontrolę umysłu wyselekcjonowanym ofiarom .Kontrolę myśli -dosłownie i manipulację ,Znane jest tez i stosowane na ofiarach modelowanie czyli wpływanie na ich formę fizyczna .Zmiany kostne pozrywane części mięśni.Już dawno mają to opanowane perfekcyjnie .Terenem eksperymentów były standardowo szpitale psychiatryczne, areszty, ośrodki dla ludzi np. bezdomnych ,samotnych itp.Przykrywa stara jak świat, chory, schizo…albo oszołom teorii spisków. MJ55.

 2. Marta Says:

  W Łodzi na Próchnika taką broń zainstalowano rodzinie(w tym dzieciom).

 3. marekjozef55 Says:

  Polska psychotroniczne wiezienie .

 4. DAD Says:

  Autor tego artykułu niewiele wie co grane w tym temacie, miesza ultradźwięki z infradźwiękami oraz bronią mikrofalową. Infradźwięki szkodliwe są o dużym ciśnieniu i żadna słuchawka czy przetwornik dowolnej konstrukcji małych wymiarów nie wytworzy infradźwięków o dostatecznym ciśnieniu. Siedzę w tym temacie od kilkudziesięciu lat i jako jedyny w tym kraju posiadam te przetworniki.

 5. ewa Says:

  gdymieszkal am szczecinie lekarz mająca znajomego policjnta powiedziała ze to jest znane policji było w poznaniu i lodzi obecnie mieszkam w pile tez jestem przez skiny zastraszana paralizatorem najwięcej wie adam goldyn policjant i jego rodzina zona to majtka z domu!

 6. evakuacia Says:

  Witam, czy mogę wiedzieć kto jest autorem tekstu?
  Chcę go zacytować

 7. Kris Wolf Says:

  Trochę bzdury. Jeśli np ruscy mają taką broń, to czemu jeszcze nie zajęli całej ukrainy.

  • treborok Says:

   Źle rozumujesz. Przemyśl swoje słowa i poszukaj linku w tym artykule o broniach w ZSRR. Masz tam nazwy kodowe broni. Pomyśl ile się zmieniło od tamtego czasu w technologii.

 8. Masz Maszyk Says:

  http://www.zwiastun2009.republika.pl/zdalna_manipulacja.htm
  Psychotroniczny generator przesyła fale dźwiękowe słyszalne wyłącznie przez osoby na które zostały one nakierowane wytwarzają one w mózgu człowieka wrażenia słuchowe z możliwością przekonania kogoś, że jest psychicznie chory. Manipulowanie ludzkim umysłem i jego zachowaniami przy pomocy programu HAARP dokonują operatorzy HAARPa w Krakowie Mały Rynek 4. Operatorzy HAARP-a gadają wulgarnie bezpośrednio do mojego mózgu za pomocą fal ultradźwiękowych przez 24 h./dobę, komentują odczytane przez nich moje myśli i to na co patrzę, krytykują, grożą i szantażują, ja ich słucham i odpowiadam, ataki słowne i ataki falą elektromagnetyczną dokonane przez operatorów HAARP-a opisuję w raportach.cd.raportu „będę cię usypiać i dawać w nerwy jednocześnie na odległość jak będziesz prowadzić samochód albo będziesz wariować za kierownicą podczas prowadzenia samochodu bo ci dam w c… i w nerwy falą elektromagnetyczną” mówi operator HAARP-a bioenergoterapeutka Lidia Miron „nikt ci w to nie uwierzy że my cię tak jebiemy” mówi ww Lidia Miron czytać www HAARP i wwwSTOPZET „ja ci teraz ustąpię ale na chwilę a jak mi nie dasz pieniędzy to będę cie jebać w jaja i nerwy kurwa w jaja i nerwy dajemy chłopom podczas prowadzenia samochodu fala elektromagne tyczną a tobie w cipę i w nerwy” mówi ww Lidia Miron http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/” „ty kurwo nie wytrzymasz tego bólu w cipie , to kurwa moja metoda na zdobycie pieniędzy , tak przymuszam cię energia elektromagnetyczną” mówi ww Lidia Miron „ciekawa jestem jak długo wytrzyma z tym chujem obrzezanym w cipie i naciskiem na nerwa w cipie” mówi ww Lidia Miron „ja ci będę dawać rozkazy a Stochmal będzie cię jebał w jaja i nerwy fala elektromagnetyczną” mówi ww Lidia Miron „pomalutku ,pomalutku wkładam do cipy wiązkę promieni, tak jak małej dziewce córeczki mojej pacjentki” mówi ww Lidia Miron „tak dźgam w cipki małe dziewczynki córki moich pacjentek bo nie chce żeby były zdrowe te dziewczynki” mówi bioenergoterapeutka Lidia Miron Centrum Seminaryjne – CUD Kraków, Mały Rynek 4 „ty kurwa nie usiedzisz za kierownicą żeby żeby prowadzić samochód bo ci będę dawać wiązką ultra w jaja i w nerwy kurwa w jaja i nerwy dajemy chłopom podczas prowadzenia samochodu fala elektromagnetyczną a tobie w cipę i w nerwy teraz i podczas prowadzenia samochodu” mówi ww Lidia Miron http://www.lidiamiron.pl/bioenergoterapia/” mówi ww Lidia Miron
  „ to się powieś jak pułkownik Berdychowski albo Lepper „ mówi ww Lidia Miron
  „tak mówiłam im do mózgu żeby to zrobili i groziłam że im zniszczę rodzinę” mówi ww Lidia Miron
  „albo się zabij jak minister Blida albo Wałęsa, tak myśmy nakierowali energię elektromagnetyczną na Papałę” mówi ww Lidia Miron
  „ napisz komendanta” mówi operator HAARP-a Zdzisław Stochmal


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: