Stworzenie narodu wybranego

STWORZENIE NARODU WYBRANEGO lub utajniona operacja sił ciemności z użyciem sił specjalnych

Stworzenie narodu wybranego pl (Anyfiles)

Stworzenie narodu wybranego pl (youtube)

Stworzenie narodu wybranego pl (youtube2)

Historia narodu żydowskiego najlepiej opisana jest w Starym Testamencie (Księga 5 Mojżesza) i w Torze. Ale również Nowy Testament, który jest dzieckiem Tory „dopasowanym” do nie-żydów i odpowiednio przerobiony. Religia żydowska powstała około 4 tysięcy lat temu, właściwie nie tak bardzo dawno. Chrystus został ukrzyżowany 16 lutego 1086 roku nowej ery w Jerozolimie-Konstantynopolu…

W otwartych wojnach kosmiczni bandyci-pasożyty nie mieli większych osiągnięć. Nasi przodkowie zawsze ich zwalczali-przeganiali. Siły Światła prowadziły odwieczną wojnę z Siłami ciemności. Oddziały Aryjskie dwukrotnie udawały się z Azji do Drawidii (starożytne Indie), by przepędzić Czarnych Magów z czarnego narodu, który tam żył i czcił czarną Matkę Kali-Ma składając jej ofiary z ludzi. (Aryjczycy) Przyniesiono im WEDY-Wiedzę ( z ros. wiediet). Aryjczycy zwani „siedmiu białych Riczis”(Rusis?), ci którzy przybyli z północy”.

01-snw02-snw

                                           Matka Kali, Czarna Matka, Kali Ma,        Abraxas, przedstawiciel ciemnych
przedstawicielka Sił Ciemności (po lewej)

Siły ciemności szukały na ziemi „sprzymierzeńców” pomocników…wybór padł na młode narody (czarnych), z ich pomocą chcieli opanować świat… ale nadarzyła się im jeszcze lepsza okazja, dokładnie w tym samym czasie przybyli do Indii IZ-GOI biali przestępcy wypędzeni z Azji i co gorsze mieli oni już uszkodzony Gen-Pol. I TO BYLI BIALI!!! Lepszej okazji wrogowie nie mogli sobie znaleźć, w tym czasie Urowie (Uren) zajęci byli poprawą Gen-Polu u Drawidów i Nagów. Dokonywali tego w Indiach w celu zaprzestania oddawania czci czarnym Bogom (Pasożytom z Ciemnych światów). Gdyby eksperyment się powiódł, pozwoliło by to czarnemu narodowi na szybszy postęp w ewolucyjnym rozwoju i tym samym uwolnienie się od Sił Ciemności. Urowie mieli ten proces pod swoja opieka, wiedzieli oni dobrze, że dzieci dziedziczą po rodzicach nie tylko wygląd ale również przemianę materii, hormonalną równowagę, którą dziś nazywamy temperamentem, uzdolnieniami, skłonnościami, przyzwyczajeniami, cechami charakteru itp… Wiedzieli oni, że cechy Białej Rasy przekazywane są przez ojca a u czarnych przez matkę. Z tego powodu Urowie próbowali uruchomić kod genetyczny czarnych narodów wprowadzając do ich genetyki elementy genowe białej rasy (więcej o tym u N.Levaszowa „Rosja w krzywym zwierciadle”)

Genetyczną korektę przeprowadzili biali również na pozostałych 3 rasach, które zostały ewakuowane na ziemię. Celem tej korekty było zablokowanie negatywnych psychicznych reakcji i poprawa w zachowaniu. Przez wieki biali poświęcali się tej działalności, nie patrząc na trudy, rezygnując z wygód cierpliwie znosząc wszelkie niedogodności po to by pomóc mniej rozwiniętym narodom. Chronili je i pouczali tak by mogli powrócić na naturalną drogę ewolucyjnego rozwoju. Nie robili tego dla własnych interesów ale dlatego, że dla wysoko rozwiniętych ludzi (istot) jest to normalne i naturalne postępowanie. Wysoki rozwój Słowian i Ariów przejawiał się w ich trosce jaką mieli dla życia i natury. Nie mieliby żadnego problemu z pozbyciem się mniej rozwiniętych narodów i ich zagłady ale tego nie zrobili.. dlaczego? Wiedzieli, że droga rozwoju ewolucyjnego nie jest łatwa i każdy kto żyje zmuszony jest tysiąckrotnie przejść przez „ewolucyjną dżunglę” i każdy niezależnie od koloru skóry musi tą drogę przejść sam. Tysiące lat są potrzebne by wspinając się po drabinie „ewolucji” wejść na poziom uwalniający z okowów poziomu zwierzęcego. Dokładnie z tego samego powodu nasi przodkowie nie unicestwili mniej rozwiniętych „Gości”. Z tego powodu nazywamy ich WYSOKO ROZWINIĘTYMI LUDŹMI, a nie dlatego, że mieli wysoko rozwiniętą technologię, latające dyski i inne urządzenia! Nasze współczesne modne technologie są tyko ich naśladownictwem (kopiami) z tamtych czasów i służą zamiast rozwojowi tylko do niszczenia.

Wychwalani demokraci zniszczyli już prawie cały świat. Ludzie ci traktują życie i naturę całkiem inaczej aniżeli nasi przodkowie.Niszczą bezwzględnie życie na ziemi i jeszcze śmieją się twierdząc, że robią to dla naszego dobra. Uważają, że są najmądrzejsi, najbardziej ludzcy postępowi itd… to jest Szalone! To tylko potwierdza, że te człekokształtne stworzenia są daleko za prawdziwie wysoko rozwiniętymi ludźmi i w ewolucji osiągnęli poziom zwierząt, troszcząc się jedynie o zaspokojenie najniższych instynktów i do niczego innego jeszcze nie dojrzeli! Albo mówiąc ściślej, zostali oni wysłani przez swoich szefów/panów (Siły ciemności, socjalne pasożyty z Oriona Syriusza, Liry) po to by całą ludzkość pociągnąć w dół (rozwoju)… na zlecenie kosmicznych pasożytów!

A zaczęło się kilka tysięcy lat temu w Drawidii (starożytne Indie) Plemiona czarnych, dzięki przebiegłej strategii wojennej Sił Ciemności zostały ewakuowane na ziemię. Ludzie ci mają naturalne genetyczne skłonności do pasożytniczego trybu życia. Wpływ na to miało ekologiczne miejsce w kosmosie skąd pochodzą. Żeby móc przeżyć nie potrzebowali się specjalnie wysilać, wszystko znajdowali w obfitości przyrody. Dokładnie takich „pomocników”  potrzebowały Siły ciemności. Jednak ani Drawidowie ani Nagowie jak również inne pozostałe czarne plemiona nie miały nigdy na ziemi większych wpływów, tak że okazali się niewielką pomocą dla Sił ciemności zwłaszcza, że wielu z nich przyswoiło sobie już nauki Urów. Kosmiczne pasożyty potrzebowały pomocników z naszych własnych szeregów (białych), przestępców leni, obiboków. Tylko przy współpracy z takimi ludźmi mogli zrealizować swoje plany przejęcia ziemi. Musieli działać w ukryciu by ich operacja mogła się powieść. Ukrywali się z tego powodu ponieważ za bardzo się od nas różnią. Są oni 5 rasą Szarych żyjącą w światach ciemności. (Owe systemy słoneczne planet mają niskie częstotliwości i małą ilość światła ponieważ znajdują się one znacznie dalej od centrum Galaktyki niż Ziemia).

Gdy IZ-GOI przybyli do Drawidii kosmiczne pasożyty już tam „tańczyły” np. Shiva:

03-snw04-snw

… musiało to być przed 4-5 tysiącami lat…

05-snw

Sumeryjskie eksperymenty genetyczne…

06-snw

Sumeryjska Lilithu, później hebrajska Lilith…kabalistyczny demon nocy…

Wiele zła wyrządziły Siły Ciemności przez ostatnie tysiąclecia. Mikroby = mikro roboty, wprowadzono do działania jako niewidoczne Psi-generatory (z pozaziemskiej materii), użyto ich do kontrolowania świadomości. Tego zagrożenia nasi przodkowie nie rozpoznali….zbyt chytrze i w wielkiej tajemnicy działały siły ciemności. Socjalne pasożyty z ciemnych rejonów kosmosu są niezwykle przebiegłe. Dziwacznie, zupełnie inaczej niż my wyglądają te bestie… z takim wyglądem nie mogły za wiele osiągnąć… wiec wpadły na świetny pomysł… wykorzystania IZ-GOI, którzy sami im wpadli w ręce jako socjalne pasożyty z naszych własnych szeregów! Ci nadawali się najlepiej do zrealizowania tajnej i podstępnej operacji. Mieli oni razem wspólnych wrogów  BIAŁE NARODY… GOIS szaraki są zimnokrwiste, inteligentne, agresywne, bez sumienia, wyrachowane, zawistne, zazdrosne, chytre, podstępne, zakłamane i są hermafrodytami… i to jest u nich normalne, są to istoty z ciemnych obszarów Wszechświata gdzie mniejsza ilość światła sprawia, że brak tam subtelniejszych materii, które odpowiadają za rozwój sumienia.

Hermes+Afrodyta=Hermafrodyta
Hermafrodyci ci dwupłciowcy zależnie od fazy ksieżyca raz są mężczyzną raz kobietą
Hermes Hermaphroditus (Hermes Po Trzykroć Wielki lub Trzykroć Największy)
Merkury… Thot… nazwa tej samej persony (kosmiczny socjalny pasożyt)

Tak wymyślono zupełnie nową taktykę wojenną „użycie Oddziału Specjalnego”. Wilk w owczej skórze. Cytat ze Słowiano-Aryjskich WED, Santia Wedy Peruna: „Po szarym kolorze skóry rozpoznacie tych cudzoziemskich złodziei, a oczy ich sa koloru ciemności, ci obojniacy raz mogą być kobietą a raz mężczyzną…każdy z nich raz może być matką i na odwrót może być ojcem, malują sobie twarze by przypominały ludzkie i nigdy się nie rozbierają by ich zwierzęcy wygląd nie rzucał się w oczy”.

Kolekcja Morgana

07-snw08-snw

09-snw10-snw

11-snw12-snw

Hermes Trismegostos, Merkury (fot.po lewej na dole). Toth, Thoth Atlant, Hermes egipski bóg księżyca,mądrości, wiedzy, kalendarza… pisarz (kronikarz) (fot.po prawej na dole)

13-snw15-snw14-snw

To był piękny świat! Socjalne pasożyty z ich ziemskimi pomocnikami zniszczyly go.. a ich następcy (mający tą samą krew) czynią to dalej! Może teraz lepiej będzie wam zrozumieć dlaczego tematyka UFO i IT była latami trzymana w tajemnicy.. i dlaczego historie o „bogach” uznawaliśmy za głupstwa i wprowadzające zamieszanie… Socjalne pasożyty postanowiły, że nie wolno nam nic wiedzieć o naszej galaktycznej przeszłości. Nam „BIAŁYM” nie wolno nigdy i pod żadnym pozorem dowiedzieć się, kim naprawdę jesteśmy i dlatego jesteśmy teraz potajemnie i w przebiegły sposób truci… „środkami spożywczymi” jak GMO, chemtrailsami, falami dźwiękowymi, szczepieniami, tanią rozrywką, złym wykształceniem, ogłupianiem, wulgarną sztuką, prymitywną literaturą, seksem, alkoholem, papierosami, narkotykami i Rock and rollem. Oni chcą aby zamiast w górę do światła, spadliśmy w dół do ich świata ciemności, a wszystko to z ZAWIŚCI! Sami potrzebują milionów lat by osiągnąć genetyczny i moralny poziom białych.. i możliwe, że go nigdy nie osiągną, oni przecież nie mają sumienia, które nie rozwija się w świecie ciemności.

16-snw17-snw

                                           Paryż – Notre Dame (Nasza Pani)                     Coś takiego ozdabia tą katedrę

Demon… Bafomet? Diabeł?  Jehowa? lub Lucyfer? Dlaczego coś takiego zdobi nasze kościoły i katedry?

18-snw19-snw

                                                                            Bafomet

20-snw

Smoki ze świata Navii, świata umarłych w Biblii nazywa się on piekłem.

Myślisz, że wszystko to tylko bajki i halucynacje? Jeśli tak, to dlaczego są tak stałe, trwałe? …Czy ludzie niezależnie od Czasu i Mody od tysięcy lat mają te same halucynacje? Widzą demony, anioły, dlaczego nie widza np. baroku, hipisów, dyskotek? Tylko ciągle potwory, żmije, smoki, walki, wojny i mordowanie? …Bo one są REALNE! Kiedy umrzecie i „wylądujecie „u tych pasożytów, poznacie ich osobiście, miłej zabawy! Wielu alkoholików widzi niższe światy, ponieważ pasożyty odżywiają się ich polem energetycznym, uszkodzonym przez etanol… piją oni nieraz z „tamtymi”.. mówi się wtedy, że taki alkoholik cierpi na „schizofrenię” ….ale prawda jest zupełnie inna.. ale to inny temat. Małe dzieci często widzą w swoich snach niższe światy, żmije, ponieważ ich pole energetyczne nie jest jeszcze pełne… wtedy mówimy, że miały nocne mary ale jest inaczej. Nasze prawdziwe „JA” w czasie snu opuszcza ciało samodzielnie, tak samo jak, żołądek, serce i inne części ciała wiedzą doskonale co maja robić bez naszej interwencji.

Przejdźmy teraz dalej…

Kult księżyca jest kultem śmierci, kultem sił ciemności, czarnoksięstwa, kultem zniszczenia! Ozyrys, Attis, Adonis, Dionizos wszystko to były kulty księżyca….z nich „wykrojono” chrześcijaństwo. Religie żydowska i inne mówią TYLKO o Świetle i miłości… ale oszukują i kłamią. Wedy są „kultem słońca, światła, Życia! Wedy nigdy nie były Religia! Są sposobem jak żyć w zgodzie z prawami kosmosu, nieba i natury. Wedy i Słowiano-aryjskie narody, które żyły zgodnie z Wedami zawsze były zwalczane przez pasożyty! Wedyjskie dni świąteczne zostały zmienione a na ich miejsce „zainstalowano” nowe. Religie służą jako broń socjalna do manipulacji masami. To najpotężniejsza broń, jaką socjalne pasożyty zastosowały przeciwko nam. Mikroby (mikro-roboty) niszczą ciało fizyczne a religie niszczą nasz umysł ..robią z nas zombie. Jest to niezwykle podstępne.

To był znów długi wstęp..  dobierzmy się teraz „diabłowi do skóry” zabierzmy sie za Biblię. Jest tam czarno na białym w jaki sposób „diabeł” uzbroił swoją tajną broń na ludzkość…

W czasach Abrahama i Jakuba zaczyna się histeria Biblii poprzez przygotowanie i wychowanie „narodu wybranego” jako tajnej broni przeciwko białym narodom. …albo inaczej mówiąc dokładnie zaplanowana tajna operacja sił Ciemności. Jahwe (Jehowa) bóg żydowski, przyrzeka Żydom kraj – „ziemię obiecaną” o czym obeznani w Piśmie Świętym dobrze wiedzą. Dlaczego operacja skierowana była wyłącznie przeciwko białej rasie? Dlatego, że inne narody przybyłe na Ziemię około 40 tys lat temu nie stanowiły żadnego zagrożenia! Tylko biali Słowianie i Aryjczycy byli w stanie przeciwstawić się socjalnym pasożytom. Znamy to z naszej mitologii, we wszystkich ludowych bajkach zło zawsze było zwalczane…. zła się nigdy nie „upiększało”!

„Dam tobie i twojemu nasieniu po tobie (dzieciom) kraj obcych, cały kraj Kanaan na wieczne posiadanie, i będę waszym bogiem (Genesis 17.8) Ziemie, które należą do kanaanitów silnego i wojowniczego narodu, bóg obiecuje i przyrzeka Żydom. W tamtych czasach żyli w tym regionie Urowie -olbrzymy. Podobne obietnice daje Jehowa swojemu głównemu słudze – Mojżeszowi i „wspaniałomyślnie” przyrzeka mu również kilka innych krain, które należą do narodów Chetytów, Amorytów, Peryzzytów, Chiwwitów, Jebusytów Hemiterów i Jebuzejczyków, krajów miodem i mlekiem płynących ( 2 Mose, Kap.3.17) Ażeby się Żydzi nie zniechęcili i wiedzieli co maja zrobić i w jaki sposób postępować by zająć obce kraje, poucza ich „łaskawy” pan bóg bezwstydnie dalej. Nawołuje Żydów do ludobójstwa na narodach!

„Kiedy pan twój, twój bóg poprowadzi cię do kraju, który ci obiecał wziąć w posiadanie i kiedy ci wszystkie narody pomoże usunąć z drogi Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów, siedem plemion, które potężniejsze liczniejsze są jak ty-kiedy pan twój, twój bóg ci je wyda i je pobijesz, masz je skazać na zagładę. Masz z nimi nie zawierać żadnych paktów i nikogo nie oszczędzać.”
(Księga Powtórzonego Prawa, kap. 7. 1-2)

Jeżeli weźmiemy też pod uwagę, że Jehowa domagał się również krwawych ofiar, to możemy stwierdzić, że to było nie tylko ludobójstwo ale także rytualne poświecenie ofiar ludzkich, dokładnie nie jest to opisane w „świętej ” Biblii ale kilka wypowiedzi na to wskazuje…

Ześlę na ziemię potop, by wszystkie stworzenia pod niebem wszystko co ma w sobie siły żywotne, zgładzić. Wszystko ma zginąć na ziemi, ALE Z TOBĄ ZAWRĘ PRZYMIERZE….( Genesis 7. 17-18).

Całkiem „miły” jak widać jest ten żydowski bóg dla wszystkich pozostałych narodów na ziemi… „Wytępisz wszystkie narody, które ci daje Pan, Bóg twój. Nie zlituje się twoje oko nad nimi, abyś nie służył ich bogom, gdyż stałoby się to sidłem dla ciebie.” (Księga Powtórzonego Prawa 7 :16).

Wyraźne wskazówki(pouczenia) Demona! „Wspaniały” „miłościwy” wszechkochający” „mądry” i przynoszący światło” jest ten pan bóg Jehowa!…”wybranym przyniósł on światło” ( Lucyfer= przynoszący światło) a wszystkim innym narodom ciemność zniszczenie i cierpienie.. To ma być nasz Ojciec? to ojciec Żydów/syjonistów ! To nie nasz ojciec!

„I rzekł Pan do Mojżesza, nie miej strachu przed nim, ja daje ci jego naród i całą jego ziemię w twoje władanie, zrób z nim to co zrobiłeś z królem Amonitów Sihonem. Na te słowa rzucili się Izraelici i zatłukli Oga, jego synów i cały jego naród; Nikt nie uszedł z życiem a Izraelici zajęli ich ziemie” (21 34-35) „…Patrz, zacząłem oddawać na twój łup Sichona i jego ziemię. Zacznij zajmować, bierz w posiadanie jego kraj!.. Pan, Bóg nasz, wydał go nam i pobiliśmy jego samego, synów jego i cały jego lud. W tym czasie zdobyliśmy wszystkie jego miasta i klątwą obłożyliśmy każde miasto, mężczyzn, kobiety i dzieci, nie oszczędzając niczego oprócz zwierząt, któreśmy sobie pobrali, i łupu z miast przez nas zajętych. Od Aroeru, leżącego na brzegu potoku Arnon, i od miasta, które jest w dolinie, aż do Gileadu nie było dla nas grodu niedostępnego: wszystkie nam dał Pan, Bóg nasz. Ale do kraju synów Ammona nie zbliżyłeś się ani do okolicy potoku Jabbok, ani do miast w górach, ani do żadnego miejsca, do którego zabronił ci iść Pan, Bóg nasz. (Księga Powtórzonego Prawa 34 21-34)

Dlaczego zabronił nam Pan napaść na kraj Amonitów? Kim oni byli ? W „świętej Księdze -Exodus 32. 26-29  bezwzględność Mojżesza jest dobrze uwidoczniona… Stanął w bramie namiotów mówiąc: Ten, który z Panem przestawa, niech idzie ku mnie. I zbieżeli się do niego wszyscy Lewitowie. A on rzekł do niech: Tak rozkazuje Pan, Bóg izraelski: Przypasz każdy miecz do boku swego, a idźcie przez namioty od jednej brany do drugiej, mordując każdy brata swego, przyjaciela swego i bliźniego swego. I uczynili Lewitowie wszytko to, co jem rozkazał Mojżesz, a onego dnia zamordowali około trzech tysięcy ludu. Tedy rzekł Mojżesz: Dzisiaj poświęciliście Panu ręce swoje, każdy z was nad synem i nad bratem swojem, aby wam dziś było dane błogosławieństwo.

Wspaniałe błogosławieństwo! Tak wychowywał Jahwe swoje owieczki! dalej w „świętej” księdze (numer 31, 15-17)  teksty  robią się jeszcze bardziej „święte”. Mojżesz pyta się „dlaczego zostawiliście kobiety przy życiu?…zabijcie wszystkie dzieci płci męskiej i także wszystkie kobiety i panny i te które mają mężów„. W jaki sposób Żydzi zdobyli miasto Jerycho? To nie był żaden podbój, tylko zdrada na zlecenie prostytutki Rahab. Dzięki niej głodna krwi banda rabusiów dostała się do miasta i wypełniła zlecenie „wszechłaskawego” Jehowy. Cytat ze „świętej” księgi -Jozuego 6. 1-26: „Jerycho było silnie umocnione i zamknięte przed Izraelitami. Nikt nie wychodził ani nie wchodził. I rzekł Pan do Jozuego: Spójrz, Ja daję w twoje ręce Jerycho wraz z jego królem i dzielnymi wojownikami”… ” Całe miasto i wszystko co się w nim znajduje ma ku czci naszego Pana zginąć. Nierządnicę Rachab, dom jej ojca i wszystkich, którzy do niej należeli, pozostawił Jozue przy życiu. Zamieszkała ona wśród Izraela aż po dzień dzisiejszy ponieważ ukryła wywiadowców, których wysłał Jozue, by wybadali Jerycho. Całe zaś srebro i złoto, sprzęty z brązu i z żelaza są poświęcone dla Pana i pójdą do skarbca Pańskiego. Mury rozpadły się na miejscu. A lud wpadł do miasta, każdy wprost przed siebie, i tak zajęli miasto. I na mocy klątwy przeznaczyli na zabicie ostrzem miecza wszystko, co było w mieście: mężczyzn i kobiety, młodzieńców i starców, woły, owce i osły. …Jozue powiedział zdobywcom; Wejdźcie do domu owej nierządnicy i wyprowadźcie stamtąd tę kobietę wraz ze wszystkimi, którzy do niej należą, jak jej przysięgliście. Weszli więc młodzi ludzie, wywiadowcy i wyprowadzili Rachab, jej ojca i matkę, jej braci i tych wszystkich, którzy do niej należeli. Również wszystkich jej krewnych wyprowadzili i umieścili ich poza obozem izraelskim. Następnie miasto i wszystko, co w nim było, spalili, tylko srebro i złoto, jak i sprzęty z brązu i żelaza oddali do skarbca domu Pańskiego. Nierządnicę Rachab, dom jej ojca i wszystkich, którzy do niej należeli, pozostawił Jozue przy życiu. Zamieszkała ona wśród Izraela aż po dzień dzisiejszy ponieważ ukryła wywiadowców, których wysłał Jozue, by wybadali Jerycho. W owym czasie Jozue wypowiedział do ludu przysięgę: Niech będzie przeklęty przed obliczem Pana człowiek, który podjąłby się odbudować miasto Jerycho: Za cenę życia swego pierworodnego syna założy fundamenty, za cenę życia najmłodszego syna postawi bramy.”

Z cytatów tych widać wyraźnie, że ludność Jerycha została poświęcona przez spalenie w ofierze Jehowie i jego „bandzie”, próbujących zawładnąć całą ziemię. Takich cytatów  o ludobójstwie jest wiele w „świętej” żydowsko-chrześcijańskiej Biblii. Dla wielu ludzi „księgi” te pomimo tego, że przedstawiają wyraźnie skrajność (ekstremalność) żydowską wciąż niestety uznawane są za święte. Kryminalne uczynki Żydów na zlecenie Demona Jahwe (Jehowa), które w Biblii są bardzo dokładnie przedstawione, opisują również ludobójstwo w Persji w 4 wieku przed Jezusem (dzisiejszy Iran) można o tym przeczytać w Księdze Estery. Ówczesne zwycięstwo Żydzi świętują do dziś, koniec lutego początek marca – Purim. Świetny” (wspaniały) powód do świętowania, wyrżnęli krwawo cały naród! Oficjalnie mówi się, że Żydzi w tym czasie (367-353 przed Chrystusem) znajdowali się w niewoli perskiej podobnie jak wcześniej w niewoli egipskiej.. (rosyjscy uczeni udowodnili, ze Biblia została napisana dopiero w 16 wieku).

W Persji Żydzi żyli w spokoju i dostatku… aż pewnego dnia zły Antysemita-Haman, najwyższy (najważniejszy) po królu „ot tak po prostu” wpadł na pomysł aby zgładzić „bez żadnego powodu”  Niewolników… musiał to być bardzo marnotrawny król, skoro „ot tak” postanawia pozbyć się niewolników…. W Biblii nie ma o tym ani słowa w jaki sposób król i jego premier wpadli na tak marnotrawny pomysł, natomiast Biblia dokładnie opisuje jak Żydzi tak zwani niewolnicy, z detalami zaplanowali i przygotowali przejęcie władzy w Persji. Decydującym elementem planu było skryte posłużenie się tak zwanym „antysemityzmem” premiera Hamana. Haman musiał odkryć, że niewolnik Mordechaj coś planuje. Biblia nie mówi kto konkretnie za nim stoi, mówi natomiast, że żył na dworze królewskim w zamku Suza, pochodził z plemienia Benjamin i jest „jednym z przywleczonych z Jarusalem”. Był opiekunem Hadassy, która zwała się również Ester. Na polecenie króla przyprowadzono do dworu panny młode na przegląd i tak Ester została jedną z wybranek aby zostać na tym dworze, dostała sie pod opiekę Hegais, szybko wkradła sie w łaski dozorcy a ten dał jej siedem panien do usługiwania na dworze królewskim. Ester nic nie wspomniała o swoim Narodzie ani skąd pochodzi. Mordechaj nakazal jej NIC O TYM NIE MOWIC…każdego dnia szedł (Mordechaj) do królewskiego pałacu, by dowiedzieć się jak się wiedzie Ester…(powodzi)…” ( ona jest także Isthar, sumeryjska Inanna, Nana, Venus, Afrodyta, Isis, żona (kobieta) Baala i Setha. Info. Joseph Campbell). Mordechaj miał posadę na Bramach Królewskiego Pałacu co było mu pomocne w knuciu intryg, starał się o wpływy u króla a praca przy bramach umożliwiała mu usuwanie i pozbywanie się konkurencji. Tak to biedny żydowski niewolnik Mordechaj mógł bez przeszkód wchodzić i wychodzić do królewskiego pałacu. Codziennie otrzymywał sprawozdanie z tego co się dzieje na królewskim dworze, jak idzie Ester i dawał swej podopiecznej nowe polecenia. Agentkę tajnej operacji szkolono dalej, odpowiednio do rozwoju sytuacji. Co pozwala tak twierdzić? Ponieważ napisano w Biblii. A) Wódz niewolników zabronił mówić o jej żydowskim pochodzeniu. B) Na jego polecenie Ester wkradła się w łaski Hegaisa, bo ten najlepiej znal upodobania króla. C) Kiedy Ester nie słuchała wskazówek co i jak ma robic, Mordechai groził jej. Polecenia jego były krótkie i jednoznaczne: ” wierz i niech ci się nie wydaje, że żyjąc w królewskim pałacu uda ci sie jako jedynej z pośród Żydów uratować, jeżeli w tych dniach będziesz milczeć, to pomoc i ratunek nadejdzie dla Żydów skąd indziej. Ale ty i dom twojego ojca zostanie stracony (zniszczony). Kto wie może za jakiś czas za to co robisz zostaniesz królową?” …całkiem surowe były prawa żydowskiej Mafii-niewolników w tamtych czasach w Persji.

Czy wygląda to rzeczywiście na niewolnictwo? Nie! Wygląda to raczej na Wielki Spisek na  tajną operację!

W biblijnych bajkach wyraźnie rzuca się w oczy jak Żydzi samych siebie próbują przedstawić w dobrym świetle – dobry naród i biedne ofiary „złego” Hamana. Dlaczego był ten Haman taki „zły”? Może powodem było to, że Mordechaj całe dnie się obijał siedząc na bramie a jedynym jego zajęciem było knucie intryg? Dlaczego wchodził i wychodził z pałacu kiedy mu się podobało i zorganizował udział w zawodach siostrzyczki-niewolnicy na przyszłą królową państwa i przemilczał, że jest ona żydówką? Gdzie dokładnie widać złośliwość i twardość do Żydów? Co im Persowie zrobili? Łatwo zaleźć odpowiedź kiedy wiadomo, że wówczas Persja była częścią Wielkiego Słowiano-Aryjskiego Imperium jedynego prawdziwego imperium, które kiedykolwiek egzystowało na ziemi, pod przewodnictwem białych ludzi. Żydzi jednakże według planu ich demonicznego zleceniodawcy próbowali podstępnie usadowić się na obrzeżach imperium, ukraść je i oddzielić. I tych ludzi posadzić na stanowiskach, którzy będą posłuszni. Ich główną misją jest rozprzestrzenienie się po całej ziemi.(Renan ” Revue de deux Mondes”, 1890 str.801, http://www.levashov.info)

Biblia nie tylko opisuje historię Żydów ale służy tym, którzy się już rozproszyli, ale również jako tajna instrukcja opisów krwawego ludobójstwa, masakr nad zwyciężonymi i opisy świętowania zwycięstw. Pokazano jednoznacznie jakie „techniki” stosowane są w wypełnianiu „misji”. W Księdze Estery widzimy jak poprzez kłamstwa i krętactwo udaje się wcisnąć agenta do łoża królewskiego. Dzięki niezliczonym intrygom udało się Mordechajowi ulokować Ester w królewskim haremie gdzie została jedną z niezliczonych nałożnic i podobno udało jej się zostać królową… w ten sposób przygotowywano się do zemsty. Plan został ułożony, Mordechaj przekazywał Ester a Ester w jego imieniu królowi. Jego celem była posada premiera i żeby to osiągnąć  w przebiegły sposób pozbył się ludzi przyzwoitych i wiernych królowi. Lecz król Artaxerxes mianował premierem Hamana-Agatera-Słowianina, wolnego człowieka i tak zaczął Mordechaj knuć nowe intrygi. Haman szybko pojął co tak naprawdę kryje się za patriotyczną działalnością „biednych żydowskich niewolników” dowiedział się o ich tajnych planach przejęcia władzy i powiadomił o tym króla. Król zgodził się ze zdaniem premiera i podpisał rozkaz pozbycia się Żydów. Kto chciałby, aby w jego własnym kraju obcy przejął władzę? O zamiarze króla dowiedział się Mordechaj i zmusił Ester do szybkiego działania. W biblii nic oczywiście nie znajdziemy w jaki sposób Ester wpłynęła na króla, natomiast biblia donosi jakoby to król zapłonął wielką miłością do Ester i spełniał jej wszystkie życzenia. Podobno powiedziała mu prawdę, że jest żydówką, ale to nie wzruszyło króla.

Para ta z pewnością nie działała sama, a oto ich „osiągnięcia”: A) kompromitacja Hamana B) doprowadzenie

do jego śmierci C) doprowadzenie do podpisania innego rozkazu, który pozwalał na zemstę na Persach, za

coś, czego nie zrobili. Cytat „Napisano rozporządzenie w imieniu króla Artaxerxesa,  zapieczętowano

królewskim pierścieniem i wysłano pospiesznie posłańców na koniach z królewskich stajni… W rozporządzeniu tym zezwalał król Żydom we wszystkich miastach zebrać się by wystąpili, i we wszystkich narodach i prowincjach wszystkich, którzy byli przeciwko nim włącznie z kobietami i dziećmi wymordować, wytępić, zatłuc a ich majątek rozgrabić. Rosyjskie tłumaczenie biblii jest dokładniejsze , tam pisze „żeby w każdym narodzie w każdej prowincji wszystkich silnych mężczyzn zabic wraz z ich żonami i dziećmi..” Silnymi ludźmi nazywano Słowiano-Aryjczyków. Na rozkazie była data, dokładnie ta sama, którą wybrał zamordowany Haman by zabić Żydów. M.Lewaszow w swojej książce opisuje to dość dokładnie „Mieszkańcami  Persji w większości byli członkowie szarej i czarnej rasy, którzy dla Żydów nie stanowili żadnego zagrożenia natomiast by wybić swoich „przeciwników” Żydzi potrzebowali środków w ludziach i wyposażenie wojskowe, musiały to być setki tysięcy ludzi by móc urządzić taką masakrę i musieli oni też być wyszkoleni w sztuce wojennej. W zleceniu był nakaz; wymordować tylko silnych ludzi – 76 .000 białych Persów potomków Słowiano-Aryjskiego narodu, tych, którzy zbudowali imperium Perskie. Możliwe, że wymordowano więcej ponieważ w księdze Estery jest mowa tylko o mężczyznach, a w poleceniu wyraźnie jest mowa o zabiciu również kobiet i dzieci. Wliczając do zamordowanych mężczyzn ich rodziny to musiało ich być razem około 500.000 tysięcy. W tamtych czasach w rodzinach miano więcej niż jedno czy dwoje dzieci. W ciągu tylko dwóch dni dokonano tego masowego ludobójstwa. To są ci „biedni Żydzi”, których tak wyglądało „niewolnictwo” w Persji ! W biblii jest powiedziane – zabito 75.810 tysięcy ale to wszystko byli silni ludzie! Praktycznie wymordowano całą perską arystokrację pochodzenia Słowiano-Aryjskiego, ponieważ innych bialych/silnych ludzi na planecie po prostu nie było i do dnia dzisiejszego nie ma. Wszystkie te rodziny zostały również doszczętnie obrabowane. To też należało do Wielkiego Planu.  Dlaczego przechwycenie władzy było konieczne? Potrzebowali do przejęcia władzy nad całym światem olbrzymiego ” Kapitalu startowego” !…

Żydowskim przywódcom „powiedziano”, że do olbrzymiego majątku uczciwą pracą nie dojdą, wiec łatwiej jest zabrać tym co już coś mają. W taki oto sposób powstały na ziemi wojny i rewolucje. Wiele z ich było jak rewolucja Francuska, Rewolucja „Rosyjska” w 1917, które tak naprawdę były rewolucjami żydowskimi, ponieważ wszyscy rewolucjoniści zostali „importowani” z zachodu. Największe żydowskie święto-Purim jest obchodzone na cześć pierwszej Rewolucji, Rewolucji Perskiej w 4 wieku przed Chrystusem… Żydowscy niewolnicy” wyrządzili w Persji więcej nieszczęść, niż da się to tutaj opisać. Księga Powtórzonego Prawa, 7.6 2: Ty bowiem jesteś narodem poświęconym Panu Bogu twojemu. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, byś spośród wszystkich narodów, które są na powierzchni ziemi, był ludem będącym Jego szczególną własnością…. Jeśli powiesz sobie: „Narody te są ode mnie liczniejsze, nie zdołam ich wytępić”, nie lękaj się ich! Pamiętaj, co uczynił Pan, Bóg twój, faraonowi i wszystkim Egipcjanom.” Czy nie są to słowa Diabla? ( Lucyfera, szatana) 7.19…. Tak samo uczyni Pan, Bóg twój, wszystkim narodom, których ty się lękasz….  Nie drżyj więc przed nimi, bo Pan, Bóg twój, jest pośród ciebie, Bóg wielki i groźny. Z wolna i po trosze wypędzi Pan, Bóg twój, te narody sprzed twoich oczu. Nie będziesz mógł ich prędko wytępić, aby dzikie zwierzęta nie rozmnożyły się dokoła ciebie. Pan, Bóg twój, wyda je tobie, przerazi je ogromnym zamieszaniem, aż wyginą do szczętu. Królów ich wyda w twe ręce, abyś wygubił ich imię spod nieba. Nikt się z nich nie ostoi przed tobą, aż ich wytępisz. Posągi ich bogów spalisz… 8.2 Pamiętaj na wszystkie drogi, którymi cię prowadził Pan, Bóg twój, przez te czterdzieści lat na pustyni, aby cię utrapić, wypróbować … 8.3 poprzez GŁÓD sprawił cię uległym!… Tak wychowywał Jahwe swoje owieczki! „Zagubione owieczki z domu Izraela!” 9.1 Słuchaj, Izraelu, ty dzisiaj masz przejść przez Jordan, aby wydziedziczyć narody większe i mocniejsze od ciebie, miasta ogromne i umocnione pod niebo lud mocny i wysoki, synów Anaka, … On (pan Bóg) ich zniszczy, On ich poniży przed tobą, prędko ich wypędzisz, wytępisz, jak ci to przyrzekł Pan… Które to narody na ziemi są wysokiego wzrostu? własnie białe narody… I nie zapomnij o umowie , którą zawarliście z waszym Panem i nie miejcie strachu przed innymi bogami, lecz bójcie się Pana waszego boga, który was od wszystkich wrogów  [2 Królów 17 (38,39)] ” I Jehowa nawiedził Sarę jak zapowiedział i sprawił .. że Sara zaszła w ciążę i urodziła Abrahamowi syna w jego wieku w czasie zapowiedzianym przez Boga. I Abraham synowi, którego urodziła mu Sara nazwał Isaak [Genesis 21 (1-3)].

…. uważaliście?… i Jehowa nawiedził Sarę tak jak rzekł i i uczynił Pan Sarze, jako był powiedział. Bo poczęła i porodziła Sara Abrahamowi syna… …Jehowa uczynił Sarę ciężarną.  Jahwe, którego w biblii Jezus Chrystus nazywa..Diabłem.. .. ten kosmiczny hermafrodyta pasożyt pozostawił tutaj swoje geny…13 plemion Izraela musi je mieć. Nawet sami Żydzi mówią, że są szczególną rasą. Są ale nie w dobrym znaczeniu. Zmieszali swoją krew z naszymi galaktycznymi wrogami – kosmicznymi pasożytami z ciemnego świata. Należy to rozumieć jako popełnienie międzygalaktycznego kazirodztwa (Blutschande) (z Jehową) i zapoczątkowanie nowego gatunku krwi ponieważ Jehowa jest obojnakiem, musieli więc ten Gen przejąć. Zostało dokonana krzyżówka genetyczna, która doprowadziła do takich wypaczeń jak Homoseksualizm, pedofilia itd. Nie jest tajemnicą, że wśród Żydów bardzo rozpowszechnione są homoseksualizm i choroby psychiczne. Moje wypowiedzi opieram na dziełach następujących autorów: Grigori Klimow, Eduard Hodes, Nikolai Lewaszow, Prof. Cesare Lambroso i wielu innych i oczywiście na podstawie Starego i Nowego Testamentu!

Tylko w ciągu ostatnich 1000 lat wyrzucano Żydów prawie ze wszystkich krajów europy, informacja pochodzi z
żydowskiej strony internetowej w języku rosyjskim  http://www.chassidus.ru Kiedy poczytamy sobie Biblie i się zastanowimy co i w jaki sposób ten naród nawyprawiał, to nic dziwnego , że był wielokrotnie wypędzany z niektórych krajów. To jest ta lista, jak wspomniano z żydowskiej strony internetowej wiec powinno się zgadzać.

Czyżby mylili się wszyscy nasi przodkowie? Niesprawiedliwe wyroki przeciw Żydom? Jakby się zmówili? …takich udogodnień jak dziś w przekazywaniu informacji  nie mieli.. Internet nie istniał… i książek też było mało a druk wynaleziono dość późno… może to ciąży na tym narodzie, że go zewsząd przepędzano? W Biblii jest wyraźnie w jaki sposób wielka finansjera żydowska doszła do „start-Kapitalu” – przez podstęp, kłamstwa, oszustwa, ludobójstwo i rabunek… My dopuszczamy do tego, że ci ludzie rozkradają całą ziemię dalej, to się nazywa prywatyzacja, globalizacja. W czasie demokracji ukradli już prawie wszystko. Gdzie to wszystko się podziało? Np. całe złoto wydobywane przez tysiące lat.. Obliczono, że każdy mieszkaniec ziemi mógłby posiadać minimum kilo czystego złota. Złota na ziemi jednak nie ma. Gdzie zatem się ono podziewa… na Lira? W posiadaniu sekretnego rządu światowego?…czy gdzie mieszka Pan Bóg Jahwe, Jehowa.. Lucyfer? Na Orionie?…Syriuszu?…

21-snw

dobrzy przyjaciele.

Nasze rządy uważają, że skoro komuś z innej Galaktyki udało się do nas dostać, to musi być mądry i uzdolniony, niezależnie kim jest i jak wygląda. Żądza władzy wzięła górę nad zdrowym rozsądkiem… doszło do tego, że rządy na całym świecie trzymają w ukryciu akta UFO.. jeżeli to miałyby być bzdury to dlaczego są trzymane w sekrecie. To co zostało ujawnione jest tylko ziarnkiem prawdy np. (strefa 51). Najlepszym kłamstwem szatana jest to, że go w ogóle nie ma. ..a drugim to półprawdy! Od czasów starożytnego Egiptu za naszymi plecami prowadzone są intrygi… Kosmiczne pasożyty zmieniły taktykę wojenną… działają w tajemnicy przez telepatię, channelingi ale nie tylko..! Jeść też coś muszą .. jak myślicie dlaczego znikają z ziemi ludzie i zwierzęta? …to są zakłamani rabusie.

22-snw23-snw

…niektórzy są zabierani na wycieczkę.. aby móc później opowiedzieć prawdę .. półprawdę rozumie się!…

…całkiem niezauważalnie jesteśmy „obrabiani” …obce chipy mamy WSZYSCY od urodzenia,… z pozaziemskiej
niewidzialnej materii + serce mikrochipa jest z plutonu (Tolstih V.P) dziesięć rożnych istot jest w nas wbudowanych, które rosną w nas jak pleśń aż umrzemy. Bez tego moglibyśmy żyć wiecznie…TYSIĄCE LAT::!
mikrob = mikro robot = pleśń (grzyby)
mikrochipy powodują, że nasze częstotliwości są obniżone i równe rabusiom z układów gwiezdnych Oriona, Syriusza, Liry….

Właściwie prócz niewidocznych łańcuchów nie mamy nic więcej do stracenia! Wszystkie religie zostały zainstalowane przez kosmicznych socjalnych pasożytów …jako socjalna broń masowej manipulacji… Chrystus w nowożytnej grece znaczy Mesjasz.. On naprawdę był Mesjaszem wysłanym do „zagubionych owiec z domu Izraela” ( Mateusz), ale oni go ukrzyżowali i zrobili z tego religię! .. Stworzono kłamstwa nad kłamstwami…

Chrystus wiedział, że właśnie Żydzi padli ofiarą socjalnych pasożytów.. W Nowym Testamencie możecie przeczytać co Chrystus mówi do swoich apostołów…”nie idźcie do pogan ani do samarytan… tylko chorzy potrzebują lekarza, zdrowi nie potrzebują. A co powiedział Chrystus o bogu Żydów?… Diabeł… ojciec kłamstwa… Dlaczego Chrystus  to powiedział? Mało słów jest w Biblii tego co mówił Chrystus a te, które można przeczytać, nie ma też w Biblii Chrystusa/Ewangelii. Z 30 ewangelii pozostawił kościół w Biblii tylko 4 i to tylko te i w taki sposób ujęte, na które socjalne pasożyty wyraziły zgodę… tak wiec była to ręka pasożytów. Ale czasy się zmieniły!

Same szachrajstwa i krętactwa są w naszej historii (hisTORii, i Biblii też).. ezoteryka nie jest dużo lepsza, ale daje drogocenne wskazówki jak Biblia… w niektórych miejscach ujawniają się pasożyty …zdradzają się…
Żydzi = Chrześcijanie
Tora = Biblia

Naczelnym niewolnikiem demona Jehowy był Mojżesz… z chmury dymu wyłonił się Mojżeszowi channeling a la Mojżesz…  tak oto powstały „święte” pisma. Stary testament= 5 Ksiąg Mojżesza a więc żydowska Tora. Cieszą się kościoły ze swoich świętych głupków… ludzie wierzą w boga i nie rozumieją, że biblijny bóg jest tym samym diabłem o, którym mówił Chrystus. Jahwe, Jehowa = Lucyfer a więc Diabeł. Wielu wierzących z pewnością w ogóle nie czytało Biblii bo gdyby przeczytali to zaczęli by szukać Boga gdzie indziej. Siły ciemności, władcy ciemnych światów,
czarnoksiężnicy, to są niszczyciele wszystkiego! Biali „Bogowie”, nasi przodkowie (ich pola torsyjne kręcą się w prawo zgodnie z ruchem wskazówek zegara, w pola spiralne rozszerzające się) budują światy… Przeciwnikami białych są czarni mający niskie częstotliwości”.. ich pola torsyjne kręcą się w lewo.. jak u komórek rakowych… Ciemni ukrzyżowali Chrystusa -białego wojownika w święto Paschy jako ofiarę krwi dla swojego boga Jahwe… tak jak każe Tora…

Mojżesz 13 ,1-5 : Jeśli pojawi się u ciebie prorok, lub ktoś kto wyjaśnia sny, i zacznie czynić znaki lub cuda, i spełni się znak albo cud, jak ci zapowiedział, a potem ci powie: „Chodźmy do bogów obcych – których nie znałeś – i służmy im”, nie usłuchasz słów tego proroka, albo wyjaśniacza snów. Gdyż Pan Bóg Jahwe twój, doświadcza cię, chcąc poznać, czy miłujesz Pana, Boga swego, z całego swego serca i z całej duszy. Za Panem, Bogiem swoim, pójdziesz. Jego się będziesz bał, przestrzegając Jego poleceń. Jego głosu będziesz słuchał, Jemu będziesz służył i przylgniesz do Niego. Ów zaś prorok lub wyjaśniacz snów MUSI UMRZEĆ, bo chcąc cię odwieść od drogi, jaką iść ci nakazał Pan, Bóg twój, głosił odstępstwo od Pana, Boga twego, który cię wyprowadził z ziemi egipskiej, wybawił cię z domu niewoli. W ten sposób usuniesz zło spośród siebie. Żydowscy kapłani skazali Jezusa na śmierć, poświęcili w ofierze w święto Paschy tak jak przykazał Jehowa. W piśmie „świętym” znajdujemy wskazówki. Ofiara poświęcona Jehowie była bardzo „drogocenna” dla Żydów, ponieważ według starego Testamentu (Tory) był on fałszywym prorokiem marzycielem. To proste tłumaczenie uchyla rąbka tajemnicy i rozwiewa mgłę jaką spreparowała hisTORia o Jezusie
Chrystusie. Żydowscy kapłani zamordowali Jezusa – fałszywego proroka zgodnie z prawem Tory, ponieważ próbował on uwolnić stado Jehowy – jego pierwsze ofiary „zagubione owce z domu Izraela”. Jezus Chrystus miał cel uratowania i uwolnienia tych ludzi, lecz wierni Jehowie słudzy przeszkodzili mu w tym – żydowscy wyżsi kapłani  z rodu Lewitów bezpośrednie potomstwo Boga Jahwe, którzy mają u niego najwyższe uznanie. Rękami wiernych sług, siły ciemności usunęły dokładnie człowieka, który mógł ich wyciągnąć z niewoli!

24-snw25-snw

..w taki sposób obłudni ojcowie dostają się do kościelnego raju …zanoszeni przez czarnych aniołów.. …te podobne do ludzi istoty.. pracują dalej nad urzeczywistnieniem tajnego planu…

Zbójeccy, agresywni, zakłamani, podstępni, egoistyczni, niemoralni, przebiegli, chytrzy, nieodpowiedzialni i niszczący itd. są socjalnymi pasożytami z naszych i innych światów. Przez tysiące lat socjalne pasożyty celowo szykanowali i zabijali naszych najlepszych, najsilniejszych, najmądrzejszych, najbardziej uzdolnionych ludzi (np. Chrystus i Magdalena), wymordowali całe narody. Biblia donosi: był to Jehowa i Żydzi. Historia inkwizycji mówi – to był kościół….jedni i drudzy służą temu samemu Jehowie… Kiedy znamy przyczynę wtedy możemy rozwiązać problem. Dziś wiadomo, że plany NWO pochodzą „z góry” od czarnej hierarchii z kosmosu. Tajny rząd światowy (ew.Lira) rozbudował na całej ziemi swoją administrację poprzez swoich „wybranych”, wytresowanych przez tortury, głód i inne boskie metody…

26-snw27-snw

28-snw29-snw

Oddział specjalny Jehowy w akcji, czarne uniformy robocze…

Strzeżcie się fałszywych proroków, którzy przychodzą do was w owczej skórze, a wewnątrz są drapieżnymi wilkami. Poznacie ich po ich owocach. Mateusz 7.15-16

30-snw

…ciemny kolor stał się w międzyczasie kolorem prawie wszystkich rządów świata… …od lat ciemne ubrania… mówi
się, że „ubranie tworzy człowieka”

31-snw

…a ten dlaczego ma nałożoną Kippe?

…komu służą ci wszyscy politycy?…

32-snw

… zadziwiające podobieństwo…
po lewej: Protożyd, po prawej: Żyd

Michael Desmarquet (ten od książki Misja) musiał być z wizytą u tych olbrzymów… na Tiaaouba,… lecz humanoidy te kłamią jak z nut.. wiec jak nazywa się ta planeta naprawdę nie wiadomo…. byli oni hermafrodytami… świat pasożytów jest kolorowy. Szaraki niskiego i wysokiego wzrostu, biali wysocy, azjatyccy itd.. ..nasze kosmiczne socjalne pasożyty, źli siostry i  bracia są hermafrodytami…

Nasza hierarchia jest biała, tak jak inne białe narody skolonizowali ziemie około 600 tysięcy lat temu a przez miliony lat przygotowywali ją do zamieszkania ( Wedy Slowiano-Aryjskie) pasożyty ukradły, podbiły około 270.000 tysięcy lat temu kilka systemów słonecznych w tym naszą ziemię. W wymiarach kosmicznych nie kradnie się aut tylko od razu całe systemy gwiezdne. A po kradzieży nastał czas szachrajstw … Zadaniem Aleksandra „Wielkiego” było zniszczenie wszelkich pism Wedyjskich w Indiach…. Świętych Pism, które biali przynieśli z północy. Czarni próbowali wszystko zniszczyć, nie na darmo spłonęły Biblioteki światowe prawie równocześnie. Tym z Oriona Syriusza, Liry itd. widać zależało na tym. W międzyczasie wielu ludzi się obudziło i szukają bezustannie prawdy i ją znajdują, np. Nikolaj Lewaszow dotarł do następujących źródeł… Manuskrypt Genealogii gdzie czarno na białym napisane jest, że pierwszym królem żydowskim był Konstantyn Pierwszy!.. ten, którego znamy jako cesarza Bizancjum…

33-snw34-snw35-snw

…to są bardzo stare oryginały! Żadne kopie średniowieczne! Nie wszystko udało się spalić. Niektore pisma ocalały.

36-snw

znak.. z D’arii

Profesor Czudinow całe swoje życie poświęcił badaniu liter i znaków, stwierdził, że język Rosyjski liczy sobie przynajmniej 200. 000 tys. lat… odkrył o wiele więcej… Dysk z Fajstos odszyfrowany przez G.S. Griniewicza. Starosłowiańska Bukwica (alfabet).  H’aryjskie Runiki są doskonale zrozumiałe dla Inglingów (Starowierców)

37-snw

Praw=Świat+Inta+TriGław

Arkaim ..archeologiczne wykopaliska na stepach południowego Uralu, szacunkowy wiek około 4 tysiące lat, Epoka Brązu… Pomimo tego, że osiedle zostało spalone i opuszczone zachowało się wiele informacji. Na zewnętrznym kole usytuowanych było  około 39-40 budynków, do których wejścia znajdowały się frontem do wewnętrznej okrężnej ulicy w centrum osiedla, centrum osiedla stanowił plac o rozmiarach 25 na 27 metrów. Ulica główna była odwadniana przez kanał podziemny.

Na pustyni Taklamakan znaleziono  mumie białych ludzi.. wysokich niebieskookich blondynów .. szacunkowy wiek ok 4 tys. lat. Tocharowie – wymarli „biali chinczycy”.. Jak naprawdę wygląda historia „chińskiego muru” z jego wieżami obronnymi  i wejściami do tych wież, od strony  Tartarii? I co jest z Kalendarzem, który zaczęto na nowo po zawarciu pokoju przez Słowian i Ariów z Chińczykami? Wedy przynieśli do Indii wysocy biali ludzie zwani Rischis (Rassieni?), którzy przybyli z północy pustynią Taklamakan, która znajduje się na miej więcej północ od Indii. Wygląda na to, że „biali Chińczycy” znajdowali się w zagrożeniu i byli zmuszeni przenieść i ukryć Święte Pisma w bezpieczne miejsce. Słowiano-Aryjskie imperium zwano na zachodzie Tartaria… na niektórych oryginalnych średniowiecznych mapach jest wyraźnie zaznaczona… na mapach francuskich ..flamandzkich i innych…

39-snw38-snw40-snw

…mumie „białych chińczyków”…

W latach 90-tych odkopano ponad tysiąc zmarłych, a w 1989 rząd chiński wydał zakaz dalszych wykopalisk. Mogły by wyjść na jaw niepożądane dla „chińskich Legend” prawdy… np. że to nie Chińczycy wynaleźli żelazo i nie oni też pierwsi udomowili konie, lecz biały człowiek… Współcześnie Czyngis-chan ukazywany jest jako chińczyk (Azjata)… na średniowiecznych malunkach wygląda on raczej na białego człowieka.. Również w oryginale książki „Przygody Marco Polo” chiński wielki Khan jest przedstawiony jako biały… Również Tartarskie prowincje przedstawione przez Allaina Manessona Malet (1630-1706) wyglądają biało..

Rosyjski uczony W.A. Czudinow odkrył coś niezwykle ciekawego, mapę z kamienia Daszasa-Daschas, do którego
zrobienia, której wymagane są niezwykle wysokie umiejętności techniczne, jakimi dysponuje nasza obecna
cywilizacja. Płyta kamienna ważąca kilka ton pokazuje mapę regionu, trójwymiarową płaskorzeźbę wysokiej jakości, techniczne osiągniecie najwyższej klasy. Zdjęcia rentgenowskie potwierdziły, że do zrobienia płaskorzeźby konieczne były  narzędzia o dużej precyzji. To co mapa pokazuje jest tyko możliwe do zobaczenia z kosmosu.. np. kosmodromy (lądowiska) dla wiman i witwar ( statki międzyplanetarne). Po Wielkim Potopie cały świat uległ zniszczeniu i wiele nie pozostało… Pozwala to sądzić , że mapa ma minimum 13 tysięcy lat, a może więcej do 113 tys. lat…

Nasza prawdziwa historia jest o wiele bardziej interesująca aniżeli kłamliwa hisTORia, izTORia …Tora

41-snw

TARTARIA – Encyklopedia Britannica wol. III Edynburg 1771 p. 887.. tylko w pierwszym wydaniu… Wszystkie następne wydania zostały odpowiednio skorygowane na potrzeby sił ciemności…

Na zakończenie opowiem jaszcze o trzech rajach…

Wyszkolenie szarej podrasy – przyszłych Żydów na potrzeby szarych istot, tj. panów z ciemnego świata, trwało setki lat. Po pierwszej wyprawie Ariów do Drawidii (2006 przed Chr.) upadł pierwszy raj (Hawila) i stał się niedostępny dla niewolników czarnej matki (Kali-Ma). Te święte miejsca były strzeżone przez Białych Magów i wszyscy słudzy czarnych bogów zostali przepędzeni. Wynieśli się oni do miejsc, co jak później wyszło na jaw wcześniej zaplanowali i przygotowali (raj nr.2). N.Lewashow rozwiązał tę zagadkę i wszystkie trzy miejsca wskazał, te które szaraki wybrali na wyprodukowanie rasy wybranej. Na ziemi utworzono trzy raje (Eden) – zmyślna taktyka wojenna niema co. (Gen. 2. 10-14) A rzeka wychodziła z Eden dla odwilżenia sadu; i stamtąd dzieliła się na cztery główne rzeki; Imię jednej Fyson; ta okrąża wszystką ziemię Hewila, gdzie się rodzi złoto. A złoto ziemi onej jest wyborne. Tamże jest Bdellion, i kamień Onychyn. A imię rzeki drugiej Gihon; ta okrąża wszystkę ziemię Murzyńską. Imię zaś rzeki trzeciej Chydekel, ta płynie na wschód słońca ku Asyryi. A rzeka czwarta jest Perat (Eufrates).
1. Raj (Eden) znajdował się w starożytnych Indiach, kraj Hewila nad rzeką Fyson, która jest dopływem świętego Gangesu
2. Raj (Eden)  znajdował się w krainie Kusz ( starożytna Etiopia) nad rzeką Gihon ( święty Nil, który Flavius Josephus utożsamiał ze świętym Nilem)
3. Trzeci Raj znajdował się pomiędzy rzeką Chydekel-Tygrys i Eufratem ( Irak, sumeryjska, babilońska i asyryjska historia o Uruk Ur, Babilonie, Niniwie itd)
Drugi i trzeci raj utworzono dla pewności – po pierwszej wyprawie Ariów do starożytnych Indii (Drawidii) kiedy czarni magowie zostali pokonani. Pasożyty przypuszczali, że Ariowie udadzą się do Drawidii jeszcze raz, co tez zrobili. W drugiej wyprawie przyniesiono hindusom Wedy a niektórzy z Ariów zostali tam na zawsze. Z nich właśnie powstała kasta Braminów. Dziś wiemy, że Bramini maja w Indiach najjaśniejszą karnację skóry…

Po drugim zwycięstwie nad czarownikami wyrzucono ich razem z ich zwolennikami czcicielami czarnej matki Kali-ma z kraju. (ludzie szarej podrasy, Mieszanka Drawidów i Nagow-czarnej rasy z małą domieszką Izgoi (wypędzeni z białej rasy). Wysłano ich do „Gór stworzonych przez ludzi” ( więcej o tym w Santi Wedy-Peruna) I to im dokładnie pasowało! Ruszyli spiesznie do Gór stworzonych ludzką ręką i dalej prostą droga do krainy międzyrzecza- Kusz, gdzie pośredni raj czekał już przygotowany. Droga ze starożytnych Indii do Egiptu trwała ok. 200 lat. Ludzie ci wychodzili na zawsze wiec zabierali ze sobą wszystko co im było do życia potrzebne, wyposażenie domostw, narzędzia, zwierzęta domowe, broń itd. W drodze rodziły się dzieci, ludzie umierali w końcu, stali się tzw. „narodem wędrownym”. Historycy nazywają ich dziś – Hyksosi. Do Egiptu Hyksosi przywędrowali około 18-17 wieku przed Chrystusem 1675 rok pne. i zawładnęli tym krajem. Cześć z nich, ci którzy dalej byli na usługach Jahwe powędrowała dalej na południe do krainy Havija (dzisiejsza Etiopia) natomiast druga ich cześć pozostała na ok. 150 lat rządząc Egiptem – krajem z Górami zrobionymi przez nich samych. Władzę w Egipcie Hyksosi stracili w 1525 roku przed Chrystusem.. ok. 200 lat trwało nim osiągnęli następny raj. W raju numer 3 władcy ciemności kontynuowali selekcję i wychowanie swojego wybranego narodu”. Tutaj przygotowano broń, której nikt wcześniej na ziemi nie znał. Od tego momentu zaczęła się dla ziemskiej cywilizacji nowa era, era ciemności. Dowody, że Żydzi żyli w Etiopii można znaleźć w Internecie. W filmie Dana Cruickshana pt. „80 Cudów świata” film 7 „Od Jordanu do Etiopii”. Film ten mówi o tym, że na pustyni, ukryta przed oczami całego świata, do dziś znajduje się arka Przymierza. W filmie pokazane jest również kilka interesujących detali np. mozaika w jordańskim kościele z grawiura w języku rosyjskim. Księga Marii, licząca sobie ponoć 1500 lat również podobno tam jest… Kiedy w krainie kusz ukończono 150 letnie szkolenie, wysłano Hyksosów ponownie do Egiptu. Nie jest do końca wiadomo, co zrobiono dokładnie grupie, która udała się do Etiopii, ale należy definitywnie wyjść z założenia, że zainstalowano im „boska” iskrę, czyli, że tak powiem „boskie nasienie”. Zrobiono to tym, którzy przeżyli „boskie” metody wychowawcze i nareszcie odpowiadali „technicznym wymogom”. Wkrótce po tym, gdy „bogom” udało się otrzymać stabilne i psujące „potomstwo” i wyposażyć je w kilka trików czarnej magii i przyuczyć w jej posługiwaniu się i wysłano ich w drogę powrotną do Egiptu. Tych kilkuset ludzi zwało się już ŻYDAMI i patrzyli na innych z góry .. Można to zrozumieć, w końcu mieli „boska2 iskrę”, której inni nie mieli, no i kilkoma czarodziejskimi trikami również mogli się pochwalić! W Starym Testamencie można przeczytać jak kij wędrowny Aarona przemienia się w żmije, albo wodę zamienia się w krew i inne. Do opuszczenia Egiptu pozostało około 200 lat. Czas ten widocznie optymalnie wykorzystano na rozpowszechnienie genu wśród braci plemiennych i oczywiście by urobić ideologiczne masy.

„Wyprawy z Egiptu” to bardzo interesujący temat z wieloma ciekawymi detalami… ale o tym innym razem…  ten wykład jest już wystarczająco długi i musieli Państwo duuużo czytać…
… a to tutaj już nie była łatwa rozmowa
.. nie szukaliśmy „superstara”
.. szukaliśmy prawdy i nic więcej.
Pewnego dnia będziemy mieć wszystkie „czerwone nici”
(nici zaprowadza nas do kłębka)
Nie chcę więcej wysłuchiwać żydowskich kłamstw o równości, wolności, braterstwie, demokracji itd.. Sądzę, że wy również nie chcecie inaczej nie dobrnęlibyście do tego miejsca. Żydowskie wolnomularstwo z jego wszystkimi lożami, tajnymi klubami i towarzystwami nie tylko utworzyły naukowe akademie oni też decydują co jest nauką a co prawdą. Osobiście chcę znać prawdę a nie żydowskie krętactwa….

Wolność wygląda inaczej!

Ważne by być wolnym we wszystkich trzech światach Navi Javi i Pravi. ..bez socjalnych pasożytów…

I jeszcze kilka słów o równości. My nie możemy być wszyscy równi, ponieważ każdy naród każda rasa, każdy człowiek ma własny poziom rozwoju ewolucyjnego. Małe dziecko i dorosły człowiek chociaż obydwoje są ludźmi, nie są tacy sami, ponieważ od dziecka nie można wymagać tego co od dorosłego. Małe dziecko i dorosły człowiek nie są tacy sami chociaż obydwoje są ludźmi. Od dziecka nie można wymagać tego samego co od dorosłego. Czy małe dziecko może jeździć autem? Czy mu wolno? Gdy to zrobi to jakie będą konsekwencje, czy dziecku można wyjaśnić fizykę kwantowa? Tak to wygląda z równością!

koniec

Reklamy

Komentarzy 12 to “Stworzenie narodu wybranego”

 1. krzyk Says:

  Do-bre.

 2. qrde blade Says:

  Z przedstawionych tu treści można wysnuć wniosek, że cywilizacja w skrytości władająca naszą planetą i prawdopodobnie jeszcze wieloma innymi światami i systemami planetarnymi wykorzystuje je oraz Ziemię i stworzone na niej hybrydy ludzkie jak i inne wyprodukowane klony, posiadające w celu lepszej kontroli wyselekcjonowane i wyspecjalizowane geny stwórców oraz przez wiele lat pokoleń surowo szkolone i programowane do kontroli i administrowania narzucanych w tych światach niewolniczych systemów ich wiadomej eksploatacji i rządzenia. Wyjaśniałoby to fakt niby zagadkowego zniknięcia wielu rozwiniętych kultur w naszej historii tak np cywilizacji Indian, których rozwój na naszej planecie został gwałtownie przerwany, a które w zadziwiający do swej kultury i rozwoju sposób czciły i pielęgnowały krwawe rytuały mające na celu prawdopodobnie stworzenie całych, posłusznych ich stwórcom i kosmicznym bogom oddanych społeczeństw, awatarów żyjących w 3 gęstości materii w której mogliby się ukrywać, sprawować kontrolę, rządzić i zamieszkiwać w roli symbiotów ich skryci władcy właściwi energetyczni będący w 4 gęstości i wyżej kosmiczni bogowie. Wytworzenie takich społeczności w połączeniu z nowoczesną wiedzą i sprawdzonymi technikami sprawowania kontroli, umożliwia kontrolowanie i wielowiekowa sprawną eksploatację całych systemów planetarnych. Wprowadzone w tych światach powszechnie stosowane demon-kratyczne systemy sprawowania władzy są ściśle kontrolowane przez kosmicznych okupantów obsadzających wszystkie ważne stanowiska społeczne wiadomymi niby ludzkimi w większości jednak awatarami. Niestety ta upubliczniona wiedza spowoduje gwałtowne przyspieszenie procesów przejmowania ścisłej kontroli podobnie jak zamieszczony na YT wiadomy film, który bezwzględnie ją w całości potwierdza. wszelkie liczne uprowadzenia i historyczne znikanie całych rozwiniętych kultur świadczy niezbicie o dalszej eksploracji i przejmowaniu pod ścisłą kontrolę kolejnych ziem, państw, światów i naturalnie niewolniczym podporządkowywaniu ich dotychczasowych społeczeństw.

  • rafal Says:

   POLACY PO BITWIE POD GRUNWALDEM ,SĄ NARODEM PRZEKLĘTYM PRZEZ KOŚCIÓŁ ! ! !
   Ojciec Święty, żyd nie polak Jan Paweł II ,klątwy nie zdjął ! ! ! Watykan to WRÓG polaków ! ! !
   46.Lechia,-3 tys.lat historii Polski.cz.1/3.Spiskowa Historia Polski.https://www.youtube.com/watch?v=4Hq05Kvij3w&list=PLMljuBdUhXvsRJ-QD2ME1HHg7H7gaJ7fU
   AKOWCY strzelali do ŻOŁNIERZY NIEZŁOMNYCH którzy szli powstaniu na pomoc ! ! !
   KOPERNIK był satanistą .
   W roku 2020 szatan zostanie zniszczony do czwartego pokolenia .Polacy ocaleją ! ! ! ! NIEBOCENTRYZM i HONOR
   ISTAMBUŁ – to po prostu po polsku -IS TAM BUŁ – Jezus tam był . NOE , ADAM i EWA – byli polakami .Polska od Atlantyku po Ocean Spokojny .
   11.7/9 Narodowe Siły Zbrojne, fenomen polski: NARODOWCY, Żołnierze Niezłomni – NSZ WW 2https://www.youtube.com/watch?v=6oKx6tlM3ns&list=PLsl9qhb8vVlJ0iiU9p0OIjr_cEK3ECDb0&index=92

   HISTORYCY POLSCY TO OSZUŚCI . W POLSCE BYŁO NAJPIERW PRAWOSŁAWIE ! ! ! ! !
   JEZUS CHRYSTUS NIGDY NIE BYŁ W PALESTYNIE ! ! ! ! !reREWA

 3. rycerz.jedi Says:

  Ciekawe, zdarzyło mi się wejść na twoją stronkę i w tym momencie firefox sam mi się zamknął. Nie dałbyś rady ze wszystkich materiałów na yt zrobić paczki rar do ściągnięcia? Bo materiał zdaje się że jest jak gorący kartofel. Ciekawe co dokładnie ich tak parzy???

 4. Kaleb Says:

  Witam
  Pod koniec wykładu 1:08:23 jest mowa o temacie „Wyprawy z Egiptu” którym ma być omawiany innym razem. Czy istnieje jakaś druga część/kontynuacja powyższego tematu.
  ps. dzięki za tłumaczenie

 5. Ktoś Says:

  1. Śhiva przybył na Ziemię w czasie interwencji po zamordowaniu Ozyrysa czyli jakieś 3500 pne
  2. Śhiva DAŁ CYWILIZACJE Słowianom, jego DOM był na Łysej Górze. Na przykład mit o założeniu Kijowa przez Polan (Polaków) mówi o nim i jego braciach.
  3. Następca Śhivy zwany jego synem Swarożycem (Mardukiem) ratował świat podczas kolejnej odsłony tej wojny około 1400 pne. Od niego pochodzą rózne 4 literowe skróty jakich rozwinięcie można znaleźć pod hasłem Maruti.

  Inna jego nazwa to Lech.

  4. Pierwszą Biblijną Bestią czyli przywódczynią demonów z czasów pierwszej inwazji nie jest Kali a „chrześcijańska” Maryjka znana z murzyńskich mitów jako Wielka Gorylica. Znana jest ona też jako Tiamat. Jej baraniorogi wężoogoniasty synalek to zarówno „WĄŻ CO SKUSIŁ EWĘ” jak i współczesny jezusik (nastapiło PODMIENIENIE bytów).

  5. Do mniej więcej 2000 pne Kaganat Słowian czy wlaściwiej Wspólnota Wedyjska (wspólnota plemion gromadzonych około wedyjskiej kultury) sięgała dzisiejszych Chin (chińczycy Han). Potem poprzez gnuśność, zdrady czy rzegrane wojny się wszystko rozpadło.

  Aleksander Wielki próbował odzyskać o co wtedy było Slowiańskie ale …. polgł na ZDRADZIE. Można porównać mapę jego podbojów i mapę terenów Kaganatu z 500 r ne by dostrzec te wzajemnie uzupełniające się tereny.

  • Ktoś Says:

   Co do Jahve to są 2 byty złączone w jeden.

   Pierwszy o jakim mówią i kroniki chińske jak i egipskie przybył na ziemię około 1800 pne. Nim przybyli „żydzi” w właściwiej szkoci czy też achajowie. To coś w kulturze masowej robi za Orionitów/ Syriuszan czy też Reptylian.

   Drugim był rzeczony Marduk jakiego pojawienie zaobserwowano kilkaset lat później i jaki ROZWALIŁ tego pierwszego.

   Pierwszego opisywano w bibli jako „ochydę ammonitów” i jego czcili i czczą do dzisiaj zydzi (oczywiscie wespół z Pierwszą Biblijną Bestią na cześć której się obrzezają). Drugi dał im przykazania ale wkrótce po tym wydarzeniu powiązanym ze znanym także z bibli NIEMALZE 100% WYTRACENIU żydów szybko wr.ócili do kultu pierwszego.

   Ten 2 znany jest także jako Lucyfer i jest wypatrywany na niebie.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: