Śmierć skosiła Rockefellera, Rothschilda, Primakowa

01-ssrŚwiatowy syjonizm w szoku: 24 czerwca zmarł David Rockefeller, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow. Pierwszych dwóch odpowiada za śmierć milionów ludzi na Ziemi. Ostatni jeszcze do niedawna domagał się od prezydenta Rosji „zwrotu” Krymu i zabraniał pomocy dla Donbasu.

Takie komunikaty nadeszły w ostatnich dniach.

Niektórzy obserwatorzy nazywają to zagładą „żmijownika”. Ale do zagłady jeszcze daleko, i poprawniej będzie zaliczyć tych „filantropów” do pasożytów, żerujących na ciele cywilizacji.

Dla podtrzymania życia w umierającym ciele głównego syjonisty musiano wyciąć serca sześciu ludzi! Pod koniec kwietnia 2015 roku 99-letniemu amerykańskiemu miliarderowi Davidowi Rockefellerowi szósty raz przeszczepiono serce, jak podaje World News Daily Report.

„Za każdym razem, kiedy otrzymuję nowe serce, jest to jak tchnienie życia przetaczane do mojego ciała”, – tryumfował Rockefeller.

Ilu ludzi trzeba było rozebrać na części, żeby utrzymać przy życiu jednego syjonistycznego starego człowieka? Oprócz sześciu transplantacji serca, dwukrotnie przeszczepiano mu nerki – w latach 1988 i 2004. I jeszcze coś „małego”…

Po raz pierwszy śmierć przyszła po Rockefellera w 1976 roku ale wtedy wykupił się on od niej cudzą śmiercią, w pierwszy raz zabrawszy sobie serce innego. Ale siódmy raz Śmierć wreszcie pokonała niemal nieśmiertelnego Żyda.

Jakiś czas temu media, zachłystając się w plebejskiej ekstazie podały, że Jacob Rothschild burzy Europę w sporze: „Rothschild przez fundusz inwestycyjny RIT Capital, którego jest głównym prezesem, zajął negatywne stanowisko w stosunku do euro (CNBC).” Rothschild obiecywał zniszczenie Europy do kwietnie 2013 roku. Wszystko to niewiele się opóźniło ale spór, zdaje się, że wygra. Chociaż pośmiertnie…

A Europa – ludzie, kraje, stare cywilizacje – ten spór przegrają nawet nie wiedząc o nim. Syjoniści po prostu zetrą Europejczyków z Ziemi, a z zasiedlą ją Afrykańczykami i Arabami po ostatnich ekscesach we Francji, które przybierają już znamiona wojny domowej.

Z ręki spokojnego Rothschilda karmiony jest główny Hitler współczesności – prezydent Ukrainy Petr Poroszenko. Tak, rok temu Poroszenko urzeczywistnił sprzedaż swoich aktyw przez spółkę inwestycyjną „Rothschild” (Agencja ITAR-TASS).

Czym odwdzięczył się Rothschildowi za taki raj Poroszenko? Tym, że Ukraina dzisiaj staje się obozem koncentracyjnym i liderem jako dawca organów. A jak mógłby to zrobić bez Donbasu? Przecież do utrzymania przy życiu jednego tylko Rothschilda potrzeba było rozebrać na części 8 ludzi!

Koryfeusze polityki i służb specjalnych pamiętają spotkania w Dartmouth (konferencje) w latach 70-80-tych. Brały w nich udział tylko dwa kraje. Na tych rosyjsko-amerykańskich treningach amerykańskie wojsko, tej „hybrydowej” wojny, dawało bezpośrednie wskazówki rosyjskiej piątej kolumnie, jak w ZSRR zbudować „społeczeństwo obywatelskie” i jak właściwie zniszczyć ZSRR.

Spotkania finansowały fundusze Forda i Ketterlinga (USA) i Radziecki Fundusz Świata i Instytut USA (później Instytut USA i Kanady) AN ZSRR. Wśród uczestników byli główni współcześni rusofobowie i człowiek, który osobiście odpowiedza za zniszczenie ZSRR. Zbigniew Brzeziński, główny syjonista David Rockefeller a także „król żydowski” Jewgienij Primakow.

„Co się tyczy spotkań w Dartmouth, regularnie przeprowadzano je w celu negocjowania i zbliżania podejść dwóch supermocarstw w związku z redukcją broni, poszukiwań wyjść z różnych międzynarodowych konfliktów, stworzenia warunków do współpracy gospodarczej. Szczególną rolę w organizacji takich spotkań odegrały dwa instytuty – IMEMO i ISKAN z naszej strony, a ze strony Amerykanów – grupa politologów, emerytowani wyżsi urzędnicy z Departamentu Stanu, Pentagonu, administracji, Centralnej Agencji Wywiadowczej, bankierów, biznesmenów. Długi czas amerykańską grupą kierował David Rockefeller, z którym łączyły mnie bardzo ciepłe stosunki”, – mówił Primakow.

Oto lista konferencji w Dartmouth:
– Dartmouth I – Hanover, New Hampshire, USA, październik 29-kwietnia 4 1960
– Dartmouth II – Dolna Oreanda, Krym, ZSRR, 21-28 maja 1961 roku May 21-28, 1961
– Dartmouth III – Andover, Massachusetts, USA, Październik 21-27, 1962
– Dartmouth IV – Leningrad, ZSRR, 21-31 lipca 1964 roku
– Dartmouth V – Rye, New York, USA Styczeń 13-18, 1969
– Dartmouth VI – Kijów, Ukraina, ZSRR, 12-16 lipca 1971 roku
– Dartmouth VII – Hanover, New Hampshire, USA, Grudzień 2-7, 1972
– Dartmouth VIII – Tbilisi, Gruzja, ZSRR, 21-24 kwietnia 1974 roku
– Dartmouth IX – Moskwa, ZSRR, 3-5 czerwca 1975 roku
– Dartmouth X – Rio Rico, Arizona, USA, Kwiecień 30-Maj 2, 1976
– Dartmouth XI – Jurmala, Łotwa, ZSRR, 8-13 lipca 1977 roku
– Dartmouth XII – Williamsburgh, Virginia, USA, Maj 3-7, 1979
– Dartmouth Leadership Conference – Bellagio, Italy, Maj 22-26, 1980
– Dartmouth XIII – Moskwa, ZSRR, 16-19 listopada 1981 roku
– Dartmouth XIV – Hanover, New Hampshire, USA, Maj 14-17, 1984
– Dartmouth XV – Baku, Azerbejdżan, ZSRR, 13-17 maja 1986 roku
– Dartmouth XVI – Austin, Texas, USA, Kwiecień 25-29, 1989[15]
– Dartmouth XVII – Leningrad, ZSRR, 22-27 lipca 1990 roku

Konferencja zakończyła się tuż przed państwowym demokratycznym przewrotem, a dzisiaj zbieramy owoce tego zbliżenia i ciepłych stosunków.

„W Tbilisi, Rockefeller cieszył się dużą popularnością. Ted Kennedy, który w tym czasie był z naszą grupą w stolicy Gruzji, skarżył się, że gdy pojawiał się na ulicach, wszędzie wokół krzyczano: „Pozdrowienia dla Rockefellera!” „, – wspominał Primakow.

Tak, jeszcze do niedawna Rockefeller sam rozbierał państwa po radzieckie, w których potem jak infekcje wybuchały „kolorowe rewolucje”, a dzisiaj staruszka Nuland rozwija wydeptane przez niego ścieżki i rozdaje „ciasteczka” – jak Malcziszam Płochiszam ze znanej bajki.

W Wielkiej Encyklopedii Radzieckiej jest takie określenie: syjonizm – najbardziej reakcyjna odmiana żydowskiego nacjonalizmu; 30 sesja zgromadzenia ogólnego ONZ (listopad 1975) zakwalifikowała syjonizm jako formę rasizmu i dyskryminacji rasowej.

Dziś, syjonizm próbuje się wybielić, ale czarnego kozła nie wymyjesz do białości. Politolodzy wiedzą, że państwową ideologią USA stał się wojujący syjonizm. W szczególności, w swoim materiale N. Andriejew mówi: „Współczesny syjonizm – to niezmiernie nacjonalistyczna, rasistowska ideologia, to polityka i praktyka wyrażająca interesy wielkiej żydowskiej burżuazji ściśle powiązanej z monopolistyczną imperialistyczną burżuazją państw. Główną treścią współczesnego syjonizmu jest wojujący szowinizm, rasizm, antykomunizm i antysowietyzm, orientacja na dominację nad światem i stworzenie tzw. Nowego Porządku Świata.”

Jeden z najbardziej doświadczonych polityków naszych czasów – Fidel Castro – powiedział, że pod koniec 2 wojny światowej, którą prowadziły narody przeciwko faszyzmowi, pojawiła się nowa władza, która opanowała cały świat i i nałożyła absolutystyczny i sztywny porządek.

Dalej rozszyfrowując Andriejewa: „Równolegle istnieje tajny rząd wyższego poziomu lub rzeczywistej, równoległej władzy, jego „elitarne jadro” – to żydowscy przemysłowcy i bankierzy wchodzący w skład 60 rodzin kierujących USA, otwarcie działających na Kapitolu na oczach Białego Domu, Kongresu USA na Downing Street 10. To – słudzy Światowego Rządu i New World Order (Nowego Porządku Świata), to absolutnie tajna społeczność składająca się z przedstawicieli nietykalnej klasy rządzącej, do grona której wchodzi również królowa Anglii, królowa Holandii, królowa Danii i rodziny królewskie Europy”.

Jest to bitwa o światowy tron ​. I, jak ilustruje udział królowej Danii: materiał wybuchowy do aktu terrorystycznego na port lotniczy „Domodiedowo” dostarczono w dwóch samochodach ambasady Danii – Volkswagen Golf z rejestracją 010 D 130 77 i Volvo XC70 z numerem 010 D 111 77. Było o tym w gazecie „Prezydent” zimą 2011 roku.

Przedstawiciele tej równoległej władzy w różnych kombinacjach wchodzą do Komitetu 300, klubu Rzymskiego i klubu Bilderberg. Przed masakrą na Ukrainie stworzono jeszcze żydowski Parlament Europejski – struktura, która zastępuje Parlament Europy i rozwiązuje oraz finansuje ludobójstwo na Ukrainie. Przewodniczącym żydowskiego Parlamentu Europejskiego jest znanym przestępca Igor Kołomojski.

Komitet 300 obejmuje NATO, Centralną Agencję Wywiadowczą i MOSSAD.

Dlaczego Jewgienija Primakowa pochowano z honorami żołnierskimi? Był przecież cywilem i nie przysługiwały mu takie honory. Jednak … Primakow był wojownikiem ciemności, wojownikiem Rockefellera, psem, który po drugiej stronie światowego syjonizmu merdał wspólnie ogonem. Za to właśnie honory żołnierskie.

Należący do Rothschilda bank centralny Rosji, pomimo nazwy według Konstytucji Rosji nie należy do naszego kraju. Właśnie Bank Centralny okradł ludność Rosji w grudniu 2014 roku. Bank Centralny zajmuje szczególne miejsce w świecie, skupione tam są ogromne pieniądze światowych syjonistycznych klanów, zagrabione na całym świecie, z których finansowano wszystkie operacje wojskowe USA, Unii Europejskiej i Izraela …

Niektórzy uważają, że Rosja musi wydostać się z Rockefellero-Rothschildowskiej okupacji i pożegnać się z klanem Romanowów (do którego należał Primakow). Inni uważają, że Rosja musi rozwiązać umowę z MFW. A tych, którzy podpisali porozumienie w Waszyngtonie 08 września 1977, dali początek rozpadowi ZSRR, ogłosić przestępcami państwowymi i pociągnąć do odpowiedzialności.

Nie wiadomo dokładnie, jakie środki należy podjąć, ale dziś decydują się losy całej cywilizacji. Przy takiej stawce świat nie może dopuścić, żeby Rothschildowie, Rockefellerowie i Romanowowie pasożytowali na całych krajach, szczuły na siebie narody pustosząc ich gospodarki.

Niektórzy analitycy śledzący tą sytuację, przypominają słowa rozmaitych proroków, którzy przepowiadali oczyszczenie świata z syjonistycznej dżumy od szeregu śmierci głównych jej filarów.

I oto mamy dziś trzy wycięte filary…

Andriej Tiunajew, redaktor naczelny gazety „Prezydent”

źródło

źródło 2

Reklamy

Komentarze 24 to “Śmierć skosiła Rockefellera, Rothschilda, Primakowa”

 1. Marek Kawszan Says:

  Z tego co mi wiadomo, stary Rockefeller nadal zyje:/

 2. maniek Says:

  …nie ma to jak…”zła nowina”…,:D
  …niestety moje komenty blokuje „trzecia siła” i na razie nic nie moge zrobić!…pozdrowionka!
  Octogon The Empire of Darkness

 3. czerstwy Says:

  Dorzuciłbym jeszcze taką informację uzupełniającą – http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2015/03/nacjonalizacja-centralnego-banku-rosji/

 4. Dona Says:

  Przeciez Rockefeler jest w spiaczce ale jeszcze zyje…Rotschild takze ,,,o jakich smierciach mowilmy? Troche zapoznac sie z faktami trzeba..

  • KOBIETA Says:

   To się módl by już się nie obudził by cała masoniera umarła a kiedy czas na Sorosa ? to co mamy w Europie to jego zasługa sam się psychol przyznał do tego on to finansuje czyli jego organizacje

 5. Siemirad Says:

  od kilkunastu dni oczekuje nowego artykułu na tej stronie :D

 6. gyan Says:

  Wydaje mi sie że rosyjski Bank Centralny jest od dawien dawna własnością państwa. Na pewno tak było w czasach ZSRR, a po jego rozpadzie banku centralnego przeciez nie sprywatyzowano ! Jak ktos ma inne informacje to nie pokaże źródła.

 7. gajun Says:

  Tez czekalem na ciekawy artykul, bo ostatniej tematyki nie mozna rozwazac zbyt powaznie… ten jest dobry ale bardzo ogolny i krotki, wiecej informacji by sie przydalo…

  Kilka sprostowan znaleziono dzis [21.07.2015]:

  Rockefeler znaje sie ze zyje i ma sie dobrze:
  http://en.mediamass.net/people/david-rockefeller/deathhoax.html

  „Dlaczego Jewgienija Primakowa pochowano z honorami żołnierskimi? Był przecież cywilem i nie przysługiwały mu takie honory. Jednak … Primakow był wojownikiem ciemności, wojownikiem Rockefellera, psem, który po drugiej stronie światowego syjonizmu merdał wspólnie ogonem. Za to właśnie honory żołnierskie.”

  Odpowiadajac na Twoje pytanie „czemu”:
  W czasie rządów Michaiła Gorbaczowa był zastępcą członka Biura Politycznego (1989–1990). W 1990 został członkiem Rady Prezydenckiej, a w 1991 jednym z członków Rady Bezpieczeństwa. Był przewodniczącym Izby Związku ZSRR w 1989 oraz deputowanym do Rady Najwyższej ZSRR. Naczelnik I Zarządu Głównego KGB ZSRR[2] oraz pierwszy zastępca szefa KGB w 1991, następnie zaś dyrektor Służby Wywiadu Zagranicznego Rosji w latach 1991–1995. Od 1996 minister spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej, zaś od 11 września 1998 do 12 maja 1999 jej premier.
  I to jest powod aby osobe pochowac z honorami zolnierskimi (Mimo ze osobiscie mozesz sie z tym nie zgadzac).

  „Dalej rozszyfrowując Andriejewa: „Równolegle istnieje tajny rząd wyższego poziomu lub rzeczywistej, równoległej władzy, jego „elitarne jadro” – to żydowscy przemysłowcy i bankierzy wchodzący w skład 60 rodzin kierujących USA, otwarcie działających na Kapitolu na oczach Białego Domu, Kongresu USA na Downing Street 10”

  Kongresu USA na Downing Street 10 ?? Pod tym adreses znajduje sie rezydencja i biuro premiera Wielkiej Brytanii oraz siedziba Rządu Jej Królewskiej Mości w Londynie…

  I tu dodam pytanie od siebie, bo temat szalenie ciekawy poruszyles: Skad wiesz ile rodzin wchodzi w sklad grupy kontrolujacej USA i czy sa to rodziny glownie zydowskie?? Rockefeller z pochodzenia nie jest Zydem a gojem, a na pewno jego familia ma realny wplyw na polityke za oceanem, podobnie jak rodzina Bushow wyplyneli na wydobyciu, przetworstwie i sprzedazy ropy. Wazna funkcje pelni rowniez rodzina Clintonow, ktora do grupy trzymajacej wladze dolaczyla stosunkowo niedawno, a w nadchodzacych wyborach prezydenckich ponownie wystawi swojego czlowieka !!
  Tu chcialbym zwrocic uwage czytelnika na fakt ze demokracja w rozumieniu USA przybiera forme, w ktorej obywatele wybieraja, ktora osoba z gabinetu cieni [pelniacych faktyczna wladze] ma siegnac bo wladze reprezentatywna {fotel prezydenta}. Mowiac wprost, spoleczenstwo zostalo pozbawione wyboru, ale nawet nie zdaje sobie z tego sprawy…

  I w sumie jedno pytanie jeszcze mine nurtuje, bo za cholere nie moge tego w sensowna calosc ubrac: jaki jest powod i cel proby obalenia cywilizacji bialego czlowieka ?? [ Zgodze sie z Twoim tokiem myslenia ze obecna polityka idzie w tym kierunku, ale po co?? ].

  Wiedza to potega…

  Zapraszam do dzielenia sie spostrzezeniami. pozdrawiam

  • Piter Says:

   Rockefeller nie jest zydem. Jest syjonista, ale nie zydem. Jest askenazyjczykiem i nie mozna go traktowac jak zyda. To tylko otoczka ktora wykorzystuja do swoich celow, aby wydrzec kase od polakow za ten caly pieprzony holokaust. Musze tutaj dodac, ze to tylko kropla w morzu calego tego przekretu, ktorym steruje rodzina rotszyldów, bo to oni maja wszystko w swoich lapach

  • shivdas Says:

   Oprócz żydowskiego,jest też,w USA syjonizm protestancki.I to w tych kręgach powstał pierwszy pomysł utworzenia panstwa izraelskiego.

  • Bars Says:

   Byc może dlatego że biali ludzie nie produkują nowych niewolników w takiej ilosci w jakiej by zadowalala tę Hierarchie (iluminacji i cała ta klika popaprancow) zyjaca na nasz koszt … A kolorowi są plodni wiec napłodzą im nowych niewolników ktorych będą wykorzystywać za kromke chlkeba i miske ryzu .. i ci bedą zawdowoleni .. i beda szczesliwi … Na tym polega ogłupianie i zniewolenie…. Zajrzyj do WingMakers.. Wywiad 5 z dr Neruda. Tam będiesz miał WSZYSTKO wytłumaczone … Będziesz zszkokowany .. i to co tu czygtamy doskonale sie zgadza z tym co tam wyczytasz.
   http://www.wingmakers.pl/

 8. Siemirad Says:

  Nie jest pewne czy nie żyją :? gdyż może już mają technologię aby przenieść się do innego ciała lub w inny sposób stać się nieśmiertelnym – ta śpiączka może być swego rodzaju poczekalnią na coś ? – może to dziwnie brzmi ale żyjemy w czasach gdy już wiadomo że są technologie wręcz magiczne , rzeczy i miejsca które zmieniają całkowicie nasze poszczeganie rzeczywistości …

 9. Darek Młynek Młynarczyk Says:

  ALBO BREDNIE ALBO??? 24 czerwca zmarł David Rockefeller – NIE ZNALAZŁEM INNEJ INFORMACJI POTWIERDZAJĄCEJ TEN FAKT, PROSZĘ O ŹRÓDŁA, 25 czerwca wpadł „w śpiączkę” Jacob Rothschild – – NIE ZNALAZŁEM INNEJ INFORMACJI POTWIERDZAJĄCEJ TEN FAKT, PROSZĘ O ŹRÓDŁA, a 26 czerwca zmarł „król Żydowski” Jewgienij Primakow – UMARŁ ROK TEMU 26 czerwca 2015 JEŚLI O TYM SAMYM MÓWIMY… Jewgienij Maksimowicz Primakow – rosyjski polityk, premier Federacji Rosyjskiej w latach 1998–1999, to ten?

 10. Kozak Says:

  Oglądam serial Strain (Wirus) w którym jest kilka postaci przypominających Rotschildów.

 11. Death Says:

  Nie byl bym taki pewien czy oni umarli

 12. Peter Ptaszynski Says:

  Przecież można ich wszystkich powystrzelać. Jednego po drugim. Potrzeba jedynie grupy ludzi o wielkiej determinacji i z gigantycznymi jajami.

 13. Piotr Says:

  To jak to jest. Najpierw sa ci ktorzy chca zniszczyc Europe, a potem okazuje sie ,ze to rodziny krolewskie Europy. To co oni chca zniszczys Europe??


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: