Sala konferencyjna Papieża w formie głowy węża

Kiedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę z prawdziwej skali tego co przedstawia konstrukcja sali konferencyjnej Papieża, byłem zszokowany. I to pomimo 10 lat moich badań nad światowymi elitami, kontrolą świata, okultyzmem, ukrytą symboliką … Słyszeliście o sali konferencyjnej papieża?

Znana również jako Sala Konferencyjna Pawła VI lub Papieska Sala Audiencyjna, znajduje się częściowo w Watykanie, a częściowo w Rzymie, we Włoszech. Nazwana na cześć papieża Pawła VI i zbudowana w 1971 roku przez włoskiego architekta Pier Luigi Nervi, może pomieścić 6300 osób i znajduje się tam statua z brązu La Resurrezione, zaprojektowana przez Pericle Fazzini.

Jak dotąd wszystko to brzmi dość prosto, ale zagłębmy się w to, co czyni ten budynek tak dziwnym. Zaczniemy od mniej dziwnych rzeczy i stopniowo przejdziemy do coraz dziwniejszych.

Metoda budowy i konstrukcja

Budynek został zaprojektowany przy użyciu betonu zbrojonego przez słynnego architekta Pier Luigi Nervi. Znany jest on z prostych praktycznych projektów, trwałych i zrobionych rzetelnie…

Prosta krzywizna budynku może wydawać się bezpretensjonalna z zewnątrz, ale jest częścią tego, co zaczniemy odkrywać o tym budynku i obiecuję, że kiedy dojdziemy do końca, zobaczymy do czego zmierzam.

Spójrzmy na obrazek poniżej i porównajmy jego kształt z obrazem węża obok. Zwróćmy uwagę na szeroki tył, wąską zaokrągloną przednią część, oczy w środku, nozdrza z przodu i zakrzywioną górną część.

Okna

Jak widać na powyższym obrazku, po obu stronach budynku znajdują się dwa okna przypominające oczy. Są one wykonane z witraży i znajdują się pośrodku długości budynku po obu stronach.

W centrum oka znajduje się szczelina, która przypomina źrenicę gadów.

Aby zrozumieć całe ukryte znaczenie projektu, lepiej spojrzeć na oba oczy razem.

Nagle wszystko się przed nami otwiera, rzeczy przyjmują prawdziwą formę i zaczynamy dostrzegać całe sekretne znaczenie konstrukcji – dwoje oczu gada, które patrzą na ciebie, gdy obserwujesz scenę.

Łuski i kły

Spójrzmy jeszcze raz na powyższy obrazek – co zauważyliśmy w środku? W centrum stoi posąg, a po obu stronach dwa ostre kły. Dach i boczne części budynku również przypominają łuski węża.

Oto inny obrazek, który daje wyobrażenie o konstrukcji i zamyśle …

Teraz rozszerzmy nieco panoramę, abyśmy mogli naprawdę zobaczyć to, na co patrzymy. Na poniższym obrazku wszystko jest jasne i zrozumiałe. Oczy, kształt, łuski, kły, wygląd gada … wszystko to jest obecne na tej sali.

A teraz pomyślmy przez chwilę: jeśli cały budynek przypomina głowę węża, znacznie trudniej będzie to zignorować. Musimy zacząć rozumieć, że wszystko zostało zaprojektowane i zbudowane celowo.

W rzeczywistości istnieje oczywisty powód takiego obrazu.

Wielkie Pytanie

Możemy zapytać, jaki jest tego powód; Dlaczego ten budynek został zbudowany w taki sposób, że papież przemawia z ust gada? Jeśli nie zadamy tego pytania, po prostu zamykamy oczy. Nie chodzi o to, że nie ma dowodów, ale o to, że postanowiliśmy tego nie zauważyć. Istnieje siedem różnych elementów, które zawierają symbol węża lub gada. Jeżeli by to był jeden albo dwa, zrozumiałbym wasz sceptycyzm – nawet trzy. Ale kiedy jest siedem elementów razem, to nie mam cienia wątpliwości, że zrobiono to celowo.

Pomimo tego wiem, że to co mówię może być trudne do przyjęcia, ale każde trudne prawdy przechodzą fazy – śmiechu i drwin, częściowej akceptacji, a następnie w ostatniej fazie wydają się widoczne dla ludzi. Uważam, że zbliżamy się do trzeciego etapu, kiedy sprawa dochodzi do rozumienia, kto naprawdę działa i ma wpływ na nasz świat, dlatego symbolika węża jest tu obecna.

Badania wykazują, że istnieje głębokie państwo, które w dużej mierze kontroluje nasz świat – jest to grupa ludzi, którzy nie są Amerykanami, Europejczykami, Rosjanami, Kanadyjczykami itd., nie mają tożsamości narodowej i kontrolują cały nasz świat. Dawno temu już mówiono, że jest tam piekielny wpływ (bardziej poprawnie byłoby demoniczny, diabelski, który może wyglądać jak gady, które już od tysiącleci znajdują się na ziemi i pod nią. Istnieje również grupa ludzi, którzy wpływają na naszą planetę i są podporządkowani tym gadzim demonom i pracują z nimi na poziomie przywódców państwowych.)

Istnieje więcej dowodów na istnienie ET, niż ktokolwiek mógłby to sobie wyobrazić. Istnieje wiele dowodów na to, że sytuacja jest kontrolowana przez Deep State (Głębokie Państwo).

Nawet nasi właśni urzędnicy rządowi oświadczyli, że dobrze wiedzą o ET ale po prostu nie mówią o tym społeczeństwu. Mówił o tym były minister obrony Kanady Paul Heller.

Wiedza rządu na temat ET jest ogromna, a demaskatorzy-insiderzy pokazywali to wiele razy, z dużą ilością dokumentów na ten temat. Można obejrzeć film Unacknowledged na Netflix, aby dowiedzieć się więcej o tym.

Do czego jest wykorzystywana ta symbolika

Podczas wydarzeń w Kalifornii nazywanych „Kontakt na pustyni”, przeprowadziliśmy wywiad z Davidem Wilcockiem, wieloletnim badaczem okultyzmu. Podczas wywiadu wspomniał, że elity/Illuminati uważają, że muszą przekazać swoje intencje ludzkości aby w efekcie uzyskać od nas zgodę na ich przyjęcie. Przejawia się to w formie rytuałów podczas masowych wydarzeń sportowych i w symbolice wewnątrz całego społeczeństwa i w różnych branżach przemysłowych, w kinie i w muzyce.

Kiedy zaczniemy szczegółowo analizować ukryte znaczenie tego, czym naprawdę jest sala konferencyjna Papieża staje się jasne, że mówi on z paszczy węża. Staje on przed paszczą i mówi słowa Elit do wszystkich słuchaczy. Elita przemawia do ludzkości poprzez symbolikę, i tak jest w rzeczywistości.

Wywiad z Davidem Wilcockiem:

Wiele wybitnych światowych postaci o znanych nazwiskach mówi, że niektóre religie są używane do kontrolowania mas. Zobaczmy, na przykład, co się stało z ukrywaniem skandali przemocy seksualnej przez Watykan.

Na koniec nie proszę was, abyście wierzyli we wszystko co tu powiedziano, ale nie sugeruję też, żeby się z tego śmiać. Istnieją fakty, które można zbadać i które należy zbadać. Dzieje się coś bardzo rozmyślnego, przecież nikt nie wydaje bez przyczyny wielu milionów aby zaprojektować i zbudować watykański budynek, który tworzy oczywistą formę węża. Wykonajmy własne badania na temat gadów, elitarnych rodów i tego, co oznacza symbolika. Niech wasz umysł będzie otwarty, by połączyć wszystkie elementy mozaiki w jedną całość, aby spojrzeć na końcowy obraz, który u was powstanie.

źródło

źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 28 to “Sala konferencyjna Papieża w formie głowy węża”

 1. Wojwit Says:

  Cześć, Treborze
  Sformułowanie „głębokie państwo” jest dość niefortunnym tłumaczeniem. Lepiej: ukryte państwo, ukryta władza, tajne państwo albo nawet podziemne państwo ale nie głębokie państwo, bo automatycznie szuka się analogii z takimi nazwami historycznymi jak Górny Egipt, Stare Państwo, czyli wchodzi się w konotacje geograficzno-historyczne a nie przedmiotowe – tyczące form jego działania.
  Pozdrawiam!

  • treborok Says:

   No właśnie nie byłem pewny jak to przetłumaczyć. Wydaje mi się, że „tajny rząd” będzie dobrze.
   Pozdrawiam.

  • adambiernacki Says:

   VIDE INFRA to ukryte dzieci pana albo jak opisuje ich epos irański Devy (Deva) czyli boscy, pochodzący od Boga. Znani jako „nieludzie” i będący doradcami na dworach królów (takimi Prelatimi). Znani także jako budowniczy i najmowani do budowy wszelkich obiektów sakralnych i obronnych. W eposie irańskim Szahname jest zdaje się opis ich wyglądu i z tego co pamiętam pasował mi do Ormian (Ormianin był np doradcą na dworze Mieszka I) Oczywiście autorzy czy poprawiacze eposu mogli umieścić tam opis znienawidzonego narodu niemniej jednak Ormianie budowali coś na całym świecie więc coś w tym jest ;-) Devy (słowo używane w języku romskim i pochodzące bodaj z Sanskytu) kojarzyły mi się jednak z bezpaństwowymi diasporami ludzi uważających się za ulubieńców Boga a więc lepszych (tu pasują także tzw Żydzi będący rzekomo narodem). Nigdy nie uwierzę natomiast w podziemne jaszczurki, przepraszam.

  • VD Says:

   Nie zgodzę się z Tobą, ponieważ „głębokie państwo” to tylko w wolnym tłumaczeniu Deep state którym określa się przeciwników trumpa, przeciwników wszystkiego co dobre

  • Mar Says:

   Deep State

 2. liberalnapinky Says:

  Czyli jednak wąż /gad/ Wychodziło by na to ,że Szatan , Lucyfer demon zła ,jutrzenka zaranna i jak go tam jeszcze inaczej zwą jest jednak gadem. Mam taki mętlik w głowie i jak zobaczyłam to zdjęcie doznałam szoku. Przeczytałam cały ten blog, zwłaszcza o Annunakach ,mam wszystkie książki Denikena,Sithina Swerdłowa a także wypracowania Wojmusa czytam czytam i jeszcze raz czytam. I nic nie wiem. Czy jestem taka tępa.? Według zaginionej księdze Enki to jednak wąż Bibilijny w Sumerze zwanym Enkim nie był taki zły. Pomagał ludzkości ,wspierał i bronił przed mściwą personą swego brata Enlila ,który identyfikowany jest jako Jahwe .Enki był ponoć pół reptylianinem ponieważ jego matka była reptylianką jako żona jego ojca Anu . Był wysokiej klasy uczonym w medycynie był lekarzem i genetykiem. dzielił się swą wiedzą z ludźmi. To on ponoć uratował Noego /sum. Zasiudrego/ któremu polecił wykonać arkę według swojej instrukcji ,gdy zgromadzenie Annunaki postanowiło ludzi zatracić w powodzi. Adam też był ponoć jego synem którego miał ze swoją przyrodnią siostrą Ninhursag. Nie wiem doprawdy co o tym wszystkim myśleć ?,Najprawdopodobniej nie dowiemy się nigdy jak to w rzeczywistości było. Cała wiedza jest przed nami ukryta i trudno się do niej dokopać a wszystko co nam podają to dywagacje i przypuszczenia,teorie i spiski.

  • treborok Says:

   Masz mętlik ponieważ zakładasz jedną grupę obcych, którzy ingerowali i ingerują na Ziemi. Było ich bardzo wiele i w różnych przedziałach czasu (nie wspomnę o istotach z innych wymiarów https://treborok.wordpress.com/about/przeoczone-aspekty-obecnosci-obcych/ ). Zakładasz też, że byli tylko jedni Ziemianie. Jeśli zaczniesz postrzegać sprawę z innej perspektywy, wszystko zacznie się układać.

   • Leonardo Says:

    Ta strona o węzu.. ta cała budowla w Watykanie …masoneria… Deep State i wiele innych to prawda jest.Część z wielu filmów I artykułów które czytam pokrywa się ze Słowem Bożym…oby jak najwięcej ludzi się budzilo do prawdy I rzeczywistości jaka ich otacza a nie zdają sobie z tego sprawy,aby jak Największą liczba ludzi zdała sobie sprawę w jakich okrutnych czasach żyjemy takich samych jak za Dni Noego bo nasze czasy są do nich przyrownane I mówił o tym Jezus Chrystus będąc tutaj wśród ludzi na Ziemi …I czyż tak nie jest ?Czasy są podobne …zło rozplenilo się bowiem tak samo jak tuż przed potopem.

  • Kasia Says:

   Czytać Biblie,tam jest PRAWDA.uWAŻAJ NA CZIPY PRZEPOWIEDZIANE W BIBLII.Jezus powróci wkrótce.

  • Leonardo Says:

   Biblia mówi wyraźnie o Bogu Wszechmocnym który jest Stwórcą I jego przeciwniku Szatanie ktory byl kiedyś oddanym aniołem lecz zszedł na drogę buntu i jako stworzenie nie oddawał należnej czci swojemu stwórcy Jehowie Bogu lecz zapragnął Jego władzy co spowodowało że zrodziła się w jego sercu nienawiść po czym po stworzeniu Adama zaczął podchodzić do ludzi …do Ewy …I doprowadził do katastrofalnych skutków swego buntu czym sprowadził klątwę na cały rodzaj ludzki …Jednak jeden z synów Boga zgodził się przybrać ludzką postac i oddać życie za rodzaj ludzki zbeszczeszczony przez Szatana abyśmy mogli odzyskać doskonałość.Mowa o Jezusie bo właśnie Jego wybrał Bóg do tej misji nazywając go swoim Synem ….bo dochowywal wierności i mógł mu ufać.Zyjemy w okresie czasu końca w dziejach ludzkości A skąd możemy o tym wiedzieć? Po znakach które były przepowiadane przez Jezusa gdy był na Ziemi.Widzimy te znaki na codzień (24 rozdział ewangelii wg.Mateusza ).Szatan wkrótce zostanie zamknięty w otchłani podczas wielkiej wojny Armagedonu która będzie mieć wkrótce miejsce ale jeszcze przed nią wielki ucisk.A w nim wielki upadek religii tego świata które kłamią i obrażają Boga a ponadto są chciwe,skorumpowane oraz mają na rękach przelana krew niewinnych.Jak mówi Słowo Boże…ich grzechy narosly aż do nieba.Dlatego prawda I zbawienie jest tylko w Biblii słuchając Słowa Boga i stosując się do niego w życiu codziennym możemy uratować życie swoje oraz swoich bliskich którzy chcą słuchać i również się stosować do tych zasad lecz również naszych dzieci bo jak ważne i bardzo trudne jest dziś wychowanie dzieci każdy rodzic wie.Wiara w Boga uległa zachwianiu a Bóg stał się tylko mitem co dla większości…a w istnienie Szatana wierzy niewielu że to rzeczywisty stwór duchowy który rządzi tym światem I zaślepia umysły ludzi.Jak się chronić przed jego machinacjami ?mamy wskazówki w Biblii która jest cennym źródłem wiedzy i wiary bo nie ma drugiej takiej księgi która jest natchniona przez jej Autora Jehowę Boga …I czytając mój komentarz proszę nie obrażać.Bo oczywiste jest że prawda nie jest mile widziana tak jak Jezus I Jego nauki nie były mile widziane.Dziekuje pozdrawiam wszystkich tu komentujących bez względu na zdanie.

   • Cormi Says:

    Bóg ma przeciwnika ? To jaki byłby z niego Wszechmocny ? Bóg nie ma przeciwników i z nikim nie toczy wojny. Bo inaczej co to byłby za Bóg , który ma jakichś przeciwników. Szatan , szatan to funkcja. Dualizm. I wszędzie ta Biblia plagiat z sumeryjskich tabliczek z dodatkiem żydowskich bajek i opowieści o kontaktach z tym kosmitą Jahwe czy Jehowa czy jak tam ten kosmita się nazywał. Ponoć lubił zapach smażonego mięsa ten bóg :-))) Jehowa – Bogiem ? Kpina jakaś. Bóg , któremu się składa krwawe ofiary , to ma być Bóg. Mściwy , krwawy kosmita. W sobie kontakt z Bogiem odnaleźć można, poczuć go i po prostu wiedzieć, iż Bóg istnieje. Nie trzeba wierzyć bo się po prostu to wie.

  • Leonardo Says:

   Lucyfer czyli Diabeł jest pradawnym wężem ten sam co w Edenie …czytajcie Biblię Księga Objawienia 12: 9 gdzie czytamy: ,,Zrzucony więc został wielki smok,PRAWDAWNY WĄŻ zwany DIABŁEM I SZATANEM który wprowadza w błąd całą zamieszkaną ziemię a z nim zostali zrzuceni JEGO ANIOŁOWIE.”…Co to oznacza ?przedtem byla wojna w niebie wedlug kontekstu i Szatan przegrał tę wojnę I nie mógł już tam dłużej tam przebywać.On I jego aniołowie co warto zauważyć to OSOBY tyle że duchowe …to zbuntowani ANIOŁOWIE…,,JEGO aniolowie ” oznacza że to demony których pociągnął za sobą do buntu przeciwko Bogu…Wielu ludzi watpi w ich istnienie co jest błędem…

   • SłowiAnka Says:

    Watykan to nic innego jak tylko miejsce czczenia Szatana poprzez satanistyczne rytuały, min picia krwi niewinnych dzieci.
    Dobrze .że ten ostatni szatański pomiot Franciszek wreszcie zdechł.

 3. sandixei Says:

  Jak pisze Autor, mozna zamknąć oczy na dwa, trzy dowody ale nie więcej. Mnie jednak dobił dopiero kształt rzeźby za podium. O ile sam budynek wiele sugeruje, to tu juz nie ma miejsca na interpretację. Rzeźba jest jak ósmy dowód, jak czytelny podpis. Za podium rozgrywa się oczywisty horror dla tych, którzy mimo wszystko uznaliby poprzednie elementy za przypadek. Umysł chce się jeszcze ratować, ale oczu zamknąć juz się nie da.

  • Vd Says:

   Wiesz ze jak przefiltrujesz postać z tej figury lustrzanym odbiciem miej więcej z połowy to pokaże się mroczny demon????

   • sandixei Says:

    Zależy jak kto wybraża sobie demona. Ale wystraczy spojrzeć na kształt głowy głównego posągu a konkretnie jego prawą część, dotykającą prawej dłoni. I jeszcze raz spojrzeć na rzezbę. Wtedy nie widać tam człowieka.

 4. domingo30gda Says:

  tak podobno jeden obraz mówi wiecej niz tysiąc słów – swietny materiał
  ps
  10 lat badania i nic porównan do antychrysta – lepiej o gadach i new age ciekawe czy za 10 lat przyjmiesz w koncu ze new age pochodzi od masonów i to jest wiara jakaoni chca ludzkoci narzucic – a propagowana jest jakby była swiatłością swiata
  wszystko… byle nie chrzescijanswo biblijne,
  macie jak na dłoni ze biblia mowi prawde i szukcie jej wszedzie byle nie w biblii- szkoda

  • Leonardo Says:

   Zgadzam się z tą wypowiedzią…Szatan zwodzi na różne sposoby nawet poprzez połprawdy które I tak prowadzą do nikad nie dają pełnego obrazu prawdy lecz jest wpędzanie w ślepy zaułek dlatego szukajcie prawdy w Biblii porównując do dzisiejszych wydarzeń bo nie ma innej prawdy lecz tylko od Boga.

   • SłowiAnka Says:

    Przecież Biblia jest chazarskim wytworem, lepiej trzymać się z daleka od jej sfałszowanych tekstów.
    Każda ISKRA Źródła Wszechrzeczy WSZYSTKO ma w Sobie, po cóż więc szukać wiedzy na zewnątrz.

 5. Anna zmaja Says:

  Chodzi o Chrystusa połączonego z głową kozła?

 6. Lucia Says:

  Wiedzialam o tym od dawna Watykan to właśnie ta grupa 300 co wspólnie z ET rządzą światem Nie Wien co robił tam nasz papież że dlaczego dał się kupić Poza tym ta grupa w wielu filmach Hoolywood kich informuje nas o PR, ys, liści TO już nadchodzi Myślę że ET rzadaja ofiary z ludzi z całe populacji Zobaczymy

 7. Rrrrrrtttttttt Says:

  Szatan zadzi światem iniechce zabrać do siebie kilkadziesiąt milionów ludzi tylko nas wszystkich to pamiętajcie ludzie trzeba go pobić teraz jest chwila prawdy. Ona nedeszla już miejcie otwarte umotwartee umysły

  • Michał Gabriel Says:

   On już jest i to kwestiia czasu że
   by dokonało się to co ma się dokonać pozdrawiam wszystkich dobrych ludzi którzy w tych szalonych czasach nie zatracili czlowiecznstwa w tych zeariowanych czasach w których rządzi pieniadz. I wiele insrumentow diabla ukrytch we wszelakich urzywkach zlo ma 1000ce oblicz


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: