Praktyka spisku. 4 Szokujące fakty

01-pssfRealny satanizm a także masowe rytualne zabójstwa w USA/UE. Rytualna pedofilia. Normalność – jako podstawowa broń zła. Chcę ostrzec, że pomimo faktu, że znaczna część społeczeństwa nie jest gotowa na usłyszenie tego co zawiera opisana tu „teoria spiskowa”, zaprezentuję informacje, które są w najwyższym stopniu wiarygodne.

Kryteria które sobie kiedyś obrałem i do tej pory się ich trzymam są następujące:
1) Martwi raczej nie kłamią.
2) Wysokie persony federalne raczej nie kłamią (gdy mówią, o sprawach sprzecznych z ogólnym trendem). Oznacza to, że jeśli człowiek ginie po swoich nieprawdopodobnych oświadczeniach – prawdopodobieństwo, że mówi prawdę się zwiększa. A jeśli osoba była oficjalnie na wysokim stanowisku, prawdopodobieństwo tego, że wie to czego nie wiedzą przeciętni ludzie ogromnie się zwiększa. Oba te kryteria, dają podstawy aby sądzić, że są one w najwyższym stopniu wiarygodne. Do tego kryterium pasuje zabity prezydent Kennedy, od którego warto zacząć, ponieważ to był ostatni samodzielny i demokratycznie wybrany prezydent USA.

1) John Kennedy został zabity nie skończywszy na prezydenckim fotelu trzech lat. Został zastrzelony publicznie w Dallas, liczne badania i sprawozdania wykazały, że snajperów było kilku. Jednak oficjalne śledztwo zatrzymało się na Lee Harveyu Oswaldzie, który jakoby sam dokonał zamachu, przy czym pod wpływem swojej niepoczytalności. Przeciwnicy teorii spiskowej wykorzystają wersję o niepoczytalności, żeby usprawiedliwić normalność ich obrazu świata, aby świat nadal był OK. Harveyowi Oswaldowi mało pomogło dochodzenie, ponieważ też został zabity. Uparciuchy nadal będą wierzyć w przypadki kiedy brat Johna, Robert Kennedy zostaje po paru latach  zastrzelony będąc kandydatem na prezydenta z ramienia partii demokratycznej. To taka ironia, na wersję o przypadkowym zabiciu prezydenta USA przez szaleńca dla tych, którzy nie chcą widzieć realiów i wolą żyć w swoim wyimaginowanym światku norm.

John F. Kennedy wygrał prezydenturę z Nixonem przewagą w 0,2% głosów. Jeszcze raz, przewagą mniej niż jeden procent. Wynika z tego jasno, że to był nieplanowany prezydent, przecież przy takiej różnicy nie da się planować. Zbieg okoliczności i nowe technologie zrobiły złośliwy żart lalkarzom, którzy potem musieli w brudny sposób zacierać ślady, zabijając prezydenta. Przecież za Nixona i Kennedy’ego przeprowadzono pierwsze prezydenckie telewizyjne debaty, w których urok Johna był nie do pobicia (Nixon w telewizji wyglądał jak zły, głupi leprechaun (czyt. leprikon).

27 kwietnia 1961, Kennedy w wystąpieniu publicznie prosi prasę i naród o pomoc. Usłyszeć i przeczytać samo wystąpienie można pod tym linkiem …. . Skupię się na kilku kluczowych zdaniach tego wystąpienia: „„Samo słowo „tajemnica” jest odrażające w wolnym i otwartym społeczeństwie, a my jako naród jesteśmy z natury i historycznie przeciwni tajnym stowarzyszeniom, tajnym przysięgom oraz tajnym postępowaniom.”

„Na całym świecie mamy przeciwników w postaci monolitycznego i bezwzględnego spisku, który opiera się głównie na tajnych metodach służących rozszerzeniu swojej strefy wpływów – poprzez infiltrację zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru, poprzez partyzantów w nocy zamiast armii w dzień. Jest to system, który zarekwirował rozległe zasoby ludzkie i materialne, do budowy zwartej, bardzo skutecznej machiny, która łączy działania wojskowe, dyplomatyczne, wywiadowcze, gospodarcze, naukowe i polityczne.”

To jest punkt wyjścia „teorii spiskowych”, ale Kennedy nie mówił o żadnych teoriach, mówił, że jest to spisek.

Innymi słowy zabity prezydent USA mówił o ponadnarodowym tajnym stowarzyszeniu, monolitycznym i bezwzględnym, które działa w wojsku, dyplomacji, wywiadzie, sferze gospodarczej, naukowej i politycznej. „Normalnym” wiatr w oczy wieje, często myślę, że te barany rzeczywiście zasługują na takiego pastucha i wybieg. Puki  ich dzieci nie są gwałcone, wszystko jest OK. Właściwie do dzieci niebawem przejdziemy, chociaż przeskoczymy dziesięciolecia ujarzmiania amerykańskiego narodu.

2) Nancy Schaefer, senator stanu Georgia w latach 2004-2008 (była wybierana dwukrotnie). Została zastrzelona ze swoim mężem we własnym domu. Jej mąż rzekomo potem sam się zastrzelił. Świadka-wykonawcy znowu nie ma. Znów wysokie stanowisko, znów zabójstwo, przy czym ponownie nienormalność w ofiarach, żeby normalni czuli się bezpiecznie. Rzecz w tym,  że Nancy walczyła z prywatną organizacją CPS (Child Protection Service, czyli Służby Ochrony Dzieci), która porywa dzieci od ich rodziców bez sądu ani procesu. „Normalni” uśmiechają się, przecież gdyby to było możliwe, to wszyscy by o tym wiedzieli i trąbili. Komu tu trąbić, jeżeli większość – składa się z takich debili, jak ty? Mało tego, jedna rodzina nie jest w stanie obronić swojego dobrego imienia i dowieść swojej normalności, ponieważ system oczernia każdego samotnego (nawet z Putina robi się z powodzeniem demona, z Rosji również, a co mówić o jednej rodzinie?).

Zamieszczam link do wywiadu z Nancy: Nancy Schaefer on Alex Jones – CPS criminality

Niestety, szkoda że ten materiał nie został przetłumaczony na Rosyjski (i Polski), dlatego krótko ze słuch postaram się go podsumować:
– CPS (Child Protection Service, czyli Służba Ochrony Dzieci) – zabiera dzieci rodzicom. Jest to system, „Imperium”, który został zbudowany po to aby zniszczyć instytucję rodziny. Chcę jasno powiedzieć, że nie mówimy o tych dzieciach, które są zastraszane w rodzinach. Mówimy o rodzinach którym zabrano dzieci BEZ PRZYCZYNY. W moim stanie, zrobiliśmy spotkanie, gdzie było 37 rodzin, które dzieliły się swoimi historiami. Dzieci zabierano z autobusów szkolnych, z domów, z ulicy gdzie się bawiły. Nigdy nie widziałam tyle agonii i bólu w swoim życiu. Było jeszcze 50 rodzin, które stały za drzwiami, po prostu nie zmieścili się w sali, gdzie rozmawialiśmy. To miało miejsce w stanie Georgia. A przecież CPS działa w całej Ameryce i zarabia miliony dolarów na tym „biznesie”. CPS – to prywatna organizacja, która nie słucha sądów, policji, nie potrzebuje dowodów po to aby oskarżyć rodziców o niewłaściwe traktowanie dzieci aby zabrać je bez sądu i procesu.

– Kiedy pani (Nancy) dowiedziała się o tych wszystkich potwornościach?

– Sporządziłam raport dla rządu, który nazywa się „Corrupt business of CPS” – straciłam miejsce w senacie po jego opublikowaniu. Ale cieszyłam się, że dalej się tym zajmuję pomagając rodzinom, które się do mnie zwracały. Kiedy zwracałam się do sędziów i innych pracowników federalnych (ze wszystkich dziedzin), wielu mi mówiło, że nie mogą pomóc ponieważ boją się, że stracą pracę.

– W 1997 Clinton podpisał prawo, które dawało bonusy za każde porwane (typu uratowane) dziecko. Oznacza to, że CPS potrzebował więcej dzieci, żeby mieć większe dofinansowanie od rządu. Nagroda wynosiła od 4000 do 6000 dolarów za dziecko, ale to tylko stawka podstawowa, ona wielokrotnie rosła w poszczególnych przypadkach. Na przykład istnieje plan adopcji dzieci i jeżeli CPS wypełni taki plan, stawka podstawowa pomnożona zostaje przez multilpikator. Plan liczby dzieci zależy od populacji w każdym stanie, oblicza się to w procentach. Każdy bonus rośnie tym więcej, im bardziej zostanie przekroczony plan adopcji. Im więcej porwanych dzieci i oddanych innym rodzicom, tym więcej pieniędzy od rządu otrzymuje CPS.

– 60% porwanych dzieci biorą na „prozak” (ezoteryczne uspokajające), z powodu „złych genów”. Ale nie ma żadnego testu na złe lub dobre geny.

– CPS ma zamówienia na konkretne dzieci. Znaleźliśmy to w każdym stanie, zamówienia na konkretne parametry u dzieci. Na przykład kilkuletnie blondynki o niebieskich oczach. Mając takie zamówienia zaczynają polowanie na konkretne rodziny.

– Czasem zabierają dzieci bezpośrednio ze szpitala, 1-2 dzień po narodzinach.

– Najciekawsze, że porwanych dzieci nie oddają dziadkom. Przychodzi po prostu nieznajomy i spokojnie zabiera dziecko. To szaleństwo i niszczenie rodziny. (uwaga: było zeznanie kobiety, która powiedziała – no dobrze jestem zła, chociaż nigdy nie paliłam nawet marihuany, oddajcie zatem moje dziecko dziadkowi! Jest weteranem wojennym, nie można mu nić zarzucić! Nie, oddano je obcemu człowiekowi, nawet nie wiem komu i gdzie moje dziecko się znajduje).

– W rezultacie dzieci dostać się do alkoholików i narkomanów, którzy mają zaadoptowanych 4-5 dzieci ze względu na zasiłki. Najczęściej są to rodziny z problemami. Przy czym widać tendencję, że jeżeli przyjdzie normalna rodzina aby pomóc dziecku, zostaje odesłana z kwitkiem. Oni pracują na zasadzie im gorzej, tym lepiej.

– Zabrali dwie nieletnie dziewczynki z powodu tego, że koło maszyny stała zamknięta puszka piwa. Tak napisali w swoim sprawozdaniu. Dziewczynki znalazły się w domu gdzie było zorganizowane schronisko dla 16 dzieci zamkniętych w tym domu. Najciekawsze, że dom należał wcześniej do skazanego za pedofilię. Procesowaliśmy się wiele miesięcy, aby zamknąć te „schronisko”.

– Wszystko to są zalegalizowane porwania, inaczej nie można tego nazwać. Pedofile znajdują się bezpośrednio w systemie, w szkołach, w kościołach i CPS.

Jeszcze jedno krótkie wideo na ten temat z byłym urzędnikiem wymiaru sprawiedliwości, to wideo mogą zrozumieć nawet ci, którzy słabo znają angielski.

Były prokurator na pytanie „czy CPS stało się rządową siecią do porywaniu dzieci?”, mówi „ogólnie rzecz biorąc, tak.” Powiedział też, że finalny bonus za każde porwane dziecko to 85.000 dolarów. Bonus wzrasta jeżeli dziecko przyjmuje leki, 60% dzieci zabierane jest na przymusowe leczenie.

A teraz przypomnijmy sobie zakaz naszego rządu adopcji dzieci do USA i histerię liberałów z tego powodu (to było niedawno przed wprowadzeniem przeciwko nam sankcji). Rosja mogła to zrobić, jak tylko rozpoczęła się otwarta konfrontacja z rządem cieni a nie marionetkowym bałaganem oszustwa. W pierwszej kolejności zajęto się ratowaniem naszych dzieci. Co powinno ludziom orientującym się w temacie (z jednej i drugiej strony) dać wyraźny sygnał do przemyśleń. Podobnie jak w przypadku zakazu propagandy homosiów. Jest to wojna z konkretnymi siłami.

Paweł Astachow, którego liberałowie demonizują, nie tylko mówi prawdę w filmach o postępowaniu w sprawach nieletnich, on ją nawet pomniejsza! Wiecie dlaczego? Dlatego, że zadziobią go „normalni”. Dlatego, że u „normalnych” wszystko jest proste, albo tego nie ma, dlatego że on tak uważa, albo jest bardziej widoczne dla służb, najwidoczniej ci rodzice są źli i dlatego pozbawiono ich dziecka! Odebrane dzieci wykradane są nawet nowym rodzinom i nielegalnie wywożone z europy, aby wrócić ponownie do rodziny! Spec operacja za wielkie pieniądze! A „normalnemu” nawet nie przyjdzie do głowy, że rodzice nigdy by nie poszli na taki układ! Wielu satanistów mnie drażni, uparte barany, które na wszystko mają swoją odpowiedź, ponieważ inne barany powiedziały, że każdy ten baran jest ważny, a szczególnie jego opinia.

3) Ted Gunderson – agent specjalny FBI z 1951 r. W 1973 roku szef Federalnego Biura Śledczego w Memphis, w 1975 szef Federalnego Biura Śledczego w Dallas.

W 1995 roku na konferencji w Dallas oświadczył, że szybkie rozprzestrzenianie się grup satanistycznych jest częścią nowego porządku świata, który jest rządem cieni USA. Powiedział też, że w Las Vegas istnieje aukcja dzieci-niewolników, i że tylko do Nowego Jorku co roku przylatuje do 4000 ofiar zabijanych w rytualnych mordach. Gunderson mówił, że w USA istnieje sieć tajnych satanistycznych grup odpowiadających za porwania dzieci i rytualne ich zabójstwa.

W ogóle o tym człowieku można wiele znaleźć, spotyka się regularnie z rodzicami poszkodowanych dzieci. Tu jest dowód matki na jednym z takich spotkań, znowu krótkie wideo (tylko matki, Gunderson następnie podnosi kwestie organizacyjne wnioskując z dźwięków na sali jest tam około 500 ludzi):

– Znowu, krótko przetłumaczę o czym jest mowa: Świadectwo matki dzieci, która doznała cierpień ze strony SRA (satanic ritual abuse- satanistyczne nadużycie rytualne). Kiedy pisała oświadczenie o SRA – władze zapytały ją czy przechodziła testy psychologiczne, na to czy jest normalna? W rezultacie złożyła wniosek tylko o zgwałcenie dzieci, jak jej wytłumaczono innej formy (z satanizmem) oświadczeń zazwyczaj nie przyjmują.

– Oddała dzieci do leczenia, i na razie są w jego trakcie, zablokowano jej konto, pozbawiono domu, samochodów. Została tylko z rzeczami, z którymi opuściła szpital. Cały system był przeciw niej.

– Nawiązała kontakt z psychologiem. Obejrzała rysunki jej dzieci (rogi, kopyta, krew, seks grupowy i inne świństwa), i pokazała te rysunki,  na których były dzieci innych rodzin, w tym tych które zginęły w rytuałach i orgiach.

– Jej dzieci, Joe i Ben mające 8 i 11 lat żyły w niewoli u satanisty gwałciciela 15 miesięcy, figuruje on jako uczestnik kultu biorący udział w 25 sprawach o przemoc (podejrzenia), do tego kiedy zwracała się do wszelakich służb nie mogła nigdzie znaleźć sprawiedliwości i pomocy.

– Zaszczuwają ją „normalni” ludzie a także system. Mówią jej, tak wasze dzieci były dotykane, ale sataniści nie mają z tym nic wspólnego. Otrzymuje wiele telefonów i listów od innych poszkodowanych rodzin. Mowa jest właśnie o SRA. Dzwoniła do niej matka, której dziecko zostało znalezione w piwnicy na krzyżu, wykrwawione (reszty nie opiszę). Podczas tortur u ofiary uwalniane są endorfiny, podczas przyjęcia których satanista doznaje błogostanu, jak od narkozy. O tym mówią ofiary.

Tak właśnie płacząca matka na oczach wszystkich opowiada o swoim wstydzie, zmuszona do wystąpienia aby zatrzymać ten horror z innymi dziećmi, ponieważ „normalni” jej nie wierzą, coś takiego jest po prostu niemożliwe w ich tępym narzuconym obrazie świata.

4) Ofiara rodziny, masona wysokiego stopnia w Holandii. Opowiada po wielu latach.
… Jest też dwugodzinna wersja z Carl! Jednak przeglądając nawet te 15 minut siadła mi psychika. Tak więc opowiem tylko w skrócie i z pamięci (nie martwcie się, są rzeczy o których chcesz zapomnieć a nie możesz).

Jest prawie babcią, wspiera ją mąż (jeszcze po tym wszystkim udało jej się wyjść za mąż), stale drży kiedy opowiada, czasami milknie, zamyka się w sobie. Jej rodzina żyła w zamku, obok był las. W dwugodzinnej wersji chodzi z dziennikarzami po lesie i tłumaczy, jak nagie nieletnie dziewczynki uciekały przed mężczyznami, którzy polowali na nie z bronią. Pokazała na przykład, gdzie jedna z dziewczynek zmarła. Wrócimy jeszcze do jej rodziny, ojciec jej był zwykłym a dziadek wysokiego stopnia masonem. Miała kilka lat kiedy leżała na kamiennym stole z napisami. Wielokrotnie ją gwałcono. Ojciec, dziadek i inni. Lepiła się w kałuży krwi. Więcej nie będę opisywał, działo to się wszystko regularnie wiele lat i różnie, również ze zwierzętami. Mężczyźni, o których opowiada już nie żyją. Ale najważniejszy jest temat ojca i dziadka. Żeby nie było złudzeń co do tego kim są ci „ludzie” i komu oni służą. „Normalność” – to wymyślony i wprowadzony przez nich mit, żeby czynić swoje niegodziwości i obrzydliwości. OK?

Być może na tym etapie zakończę, dlatego że materiałów jest po prostu masa, przedstawię je innym razem jeżeli będą ciekawe. Zajmowałem się tym tematem rok, tak wyszło że zwolniłem się z pracy i wystarczyło mi pieniędzy, żeby w 2014 roku pojeździć po świecie. Temat ten spotkałem w Bangkoku, w trzygwiazdkowym hotelu gdzie zostałem na półtora miesiąca, żeby nikt nie przeszkadzał mi w studiowaniu informacji. Nie wiem jak to wszystko można uszczegółowić, dlatego że są widea zeznań samych ofiar. Są także informacje w jaki sposób ludzie dostają się do lóż, z każdej religii i każdej pozycji społecznej. W jaki sposób dochodzą do skutku „inicjacje”. Istnieje wiele informacji na temat gwiazd, przez co przechodziła przyszła gwiazda Hollywoodu i dlaczego milczy. O wychowywanych od dziecka przyszłych gwiazdach, w szczególności w strukturze Disney kids (tak, tak! tam w szczególności!). Ojciec Michaela Jacksona mason, doszedł do wniosku, że jednego syna można poświęcić dla komfortowego życia pozostałych. Od tych wszystkich obrzydliwości pozostał on w świecie dziecięcym, i dlatego chciał komunikować się tylko z dziećmi. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się, dlaczego gwiazdy hip-hop i rap obejmują swoją męskość? Mają swoje rytuały.

Wcześniej myślałem, że opisane w biblii „czasy ostateczne” jeszcze nie nastąpiły. Myślałem również, że walka z ciemnymi mocami jest figuratywna, że Bóg i diabeł prowadzą walkę w naszych duszach. Jednak okazuje się, że te siły już od minimum 50 lat istnieją w naszym świecie, z odwróconymi krzyżami, perwersjami i ludzkimi ofiarami. Realnie jak w filmach z książek Stephena Kinga. Tylko, że to jest realne.

Na pytanie czy chcesz to zgłębiać, odpowiedz sobie sam, dalej będzie coraz mroczniej. Jeżeli chcesz „się oczyścić” przeczytaj mój poprzedni artykuł o miłości. Nie przedstawiał bym tego materiału gdybym nie miał innego, przeciwstawnego. Jednak chcę powiedzieć, że dzięki zrozumieniu tego jak jest naprawdę i osiągnięciu dna otrzymałem od Boga nieskończenie wiele miłości. Po raz pierwszy stałem się naprawdę szczęśliwy. Ważę teraz plusy i minusy wnikania w ten temat. Przynajmniej mam nadzieję, że te informacje pozwolą niektórym osobom otworzyć się na to, że istnieje „nienormalność” w ich światopoglądzie. Nie bądźcie w tłumie, pozwalacie w ten sposób czynić szatanowi bezprawie.

artemiii

źródło

źródło 2

Artykuł do pobrania z chomika

Dean Warwick-Gdzie znikają dzieci PL

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Praktyka spisku. 4 Szokujące fakty”


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: