Bob Dean

Robert Dean jest jednym z najbardziej szanowanych ufologów, który od kilkudziesięciu lat stara się uświadomić ludziom ogrom fałszu, którym karmią nas elity. Dotyczy to każdej sfery naszego życia: naukowej, kosmologicznej, wojskowej, historycznej, filozoficznej, religijnej, politycznej, komercyjnej i społecznej. W wielu wywiadach ujawnia ukrywane dokumenty, relacjonuje własne bezpośrednie spotkania z ludźmi z kosmosu, przekazuje informacje od licznych informatorów o tajnych technologiach, projektach i agendach, dzieli się informacjami o innych cywilizacjach i naszych odwiecznych związkach z nimi.

—————————————

Mimo że niektóre ujawnione w prezentowanym materiale fakty sprawiają wrażenie ocierających się o science-fiction, uznaliśmy, że drukowany w dwóch częściach wywiad należy udostępnić naszym czytelnikom, choćby ze względu na osobę Roberta Deana, którego życiorys i wojskowa kariera zdają się wykluczać, by postradał on zmysły. Skoro zaś tak – jest się nad czym zastanawiać.

Robert Dean – urodzony w 1920 r., odebrał wykształcenie w zakresie historii starożytnej, psychologii oraz filozofii na Indiana University. Emerytowany starszy sierżant sztabowy Armii Amerykańskiej, związany z organizacją MUFON.

Stał się znany w kręgach ufologicznych, gdy oświadczył, że zapoznał się z dokumentami Cosmic Top Secret potwierdzającymi aktywność Obcych na Ziemi. Obecnie wygłasza wykłady z ufologii na całym świecie. Wiele razy występował w radiu, telewizyjnych filmach dokumentalnych oraz na konferencjach poświęconych zagadnieniu UFO życia pozaziemskiego. Jest również znany z faktu, że wygrał sprawę sądową ze swym pracodawcą na podstawie prawa chroniącego przed dyskryminacją – chodziło o niesprawiedliwe traktowanie z powodu jego przekonań dotyczących UFO.
Dean służył w armii 27 lat. Walczył w wojnie koreańskiej. W roku 1963 został przydzielony do organizacji SHAPE (Supremo Headquarters Allied Powers Europe). W 1964 od płk. USAF Franka Collinsa otrzymał kopię dokumentu zatytułowanego Oszacowanie. Dean stwierdził, że istnieje tylko 15 kopii tego pisma, z których jedna jest przechowywana w sejfie. Powiedział, że czytał to, gdy tylko nadarzała się okazja, ponieważ miał zezwolenie tzw. Cosmic Top Secret Ciearance. Jak to zwykle bywa w przypadku dokumentu o tak wysokim stopniu tajności, Dean nie był w stanie dostarczyć dowodów potwierdzających jego oświadczenie.

Według Deana dokument o pełnym tytule Oszacowanie: Ocena możliwego zagrożenia dla sił aliantów w Europie (An Assessment: An Evaluation of a Possible Threaf to Allied Forces in Europe), wydany w roku 1964, miał grubość półtora cala i był tajnym raportem NATO na temat aktywności UFO. Dołączono do niego osiem i pół cala aneksów i dodatków.

Raport opracowano na zlecenie brytyjskiego marszałka sił powietrznych, sir Thomasa Geoffreya Pike’a w związku z wydarzeniem zaklasyfikowanym jako czerwony alarm (ang. Red Alert), które miało miejsce 2 lutego 1961 r. o godz. 2:00. Formacja około 50 obiektów, wyraźnie sterowana przez jakąś inteligentną siłę, przemieściła się wówczas nad Europą na znaczne wysokości i z dużą prędkością. Nadleciały ze wschodu, przeleciały nad Niemcami, Francją i Anglią, a następnie udały się na północ, znikając nad Morzem Norweskim.

Po odejściu ze służby Dean pracował dla Federalnej Agencji Zarządzania Kryzysowego (Federal Emergency Management Agency) aż do przejścia na emeryturę w roku 1996. W swoich licznych oświadczeniach utrzymuje, że rząd USA zataja informacje na temat kontaktów z obcymi cywilizacjami, w tym fakt wejścia w posiadanie pozaziemskiej technologii. Wielokrotnie występował do Kongresu, aby obowiązujące wojskowych rozkazy dotyczące tajności poluzowano tak, by większa ich grupa mogła bez ryzyka wypowiadać się na tematy związane z UFO. Poza tym często wyraża się z sympatią o Obcych, którzy – według niego – są źle traktowani przez utajniających wszystko rządowych oficjeli.

—————————————————————————————————-

Project Camelot – Konwersacja z Bobem Deanem 2011 (1-2) PL

Project Camelot – Konwersacja z Bobem Deanem 2011 (2-2) PL

—————————————————————————————————-

Bob Dean – Nadejście Nibiru PL (playlista całość)

Film do pobrania z chomika:

POBIERZ

——————————————————————-

Robert Dean X-Con 2009 Barcelona PL(playlista)

——————————————————————-

Clifford Stone & Robert Dean – The Truth about UFO (napisy PL)

——————————————————————

Możliwość komentowania Bob Dean została wyłączona
%d blogerów lubi to: