Co powiedział pod przysięgą ojciec chrzestny szczepionek Stanley Plotkin

Niedawno w USA miała miejsce jedna z wielu spraw sądowych pomiędzy rozwiedzionymi rodzicami w sprawie ich dzieci. Jedną z rozbieżności było zagadnienie szczepień, których matka odmawiała. Branża szczepionkowa postanowiła zrobić proces pokazowym i nie tylko opłaciła pro szczepionkowemu ojcu adwokatów, ale też wysłała tam w charakterze top-eksperta jednego z najbardziej wpływowych w tej dziedzinie osób, autora szczepionki na różyczkę, Stanleya Plotkina. Ten ruch okazał się absolutną porażką.

Pltokin, który zgodził się zeznawać jako ekspert, w dniu 01/11/2018 został zmuszony do złożenia przysięgi w procedurze zwanej „deposition” i przez osiem kolejnych godzin odpowiadał na pytania prawnika reprezentującego matkę.

Podczas przesłuchania Plotkin potwierdził wszystkie oskarżenia i podejrzenia dotyczące szczepień i szczepionek, które przemysł i prasa nazywają zazwyczaj „teorią spiskową”.

Specjalista z honorowym dyplomem z UC Berkeley School of Law i doświadczeniem w Najwyższym Sądzie Izraela, Aaron Siri, przybył aby przesłuchać Plotkina. Prawie natychmiast adwokat sprawił, że ekspert od szczepionek rozpoznał istniejący otwarty konflikt interesów.

Plotkin potwierdził, że rzeczywiście przyszedł by zeznawać na korzyść przymusowego zaszczepienia dziecku farm-preparatów produkcji takich firm jak Merck, GSK, Sanofi i Pfizer, z których Plotkin regularnie przez dziesięciolecia otrzymuje miliony dolarów.

Ponadto Siri, z pomocą otrzymanej wcześniej dokumentacji podatkowej, zmusił Plotkina do przyznania się, że „popełnił błąd” w związku z brakiem finansowania przez przemysł farmaceutyczny jego pseudo-społecznej organizacji „Głosy za szczepionki”, i potwierdził, że jak i pozostałe założone na całym świecie analogiczne „Rodzice za jeszcze większą iniekcję” jego pseudo-OA istnieje za pieniądze przemysły farmaceutycznego.

W następnej rundzie pytań Siri dowiódł, że Plotkin osobiście ucieleśnia wszystkie oznaki „skorumpowanej nauki”, jakie opisała w znanym artykule na ten temat. redaktor naczelny New England Journal of Medicine Marcia Angell.

A mianowicie:

– Plotkin zapomina o wskazaniu konfliktu interesów, który wynika z jego pracy jako konsultanta w tych samych firmach, których ocenia produkty,
– oprócz „doradztwa” zasiada w radach nadzorczych spółek,
– ma umowy patentowe i należności licencyjne,
– zgodził się podpisać pseudonaukowe publikacje w interesach korporacji przez nieznanych ludzi,
– promuje preparaty farmaceutyczne sponsorowane przez firmy farmaceutyczne,
– z przyjemnością przyjmuje od firm farmaceutycznych drogie granty w postaci prezentów i podróży.

Siri metodycznie przeszedł każdy z tych punktów, mając na to niezbite dowody. W każdym z nich Plotkin odpowiedział „tak”.

Jeśli chodzi o przesłuchanie, które było poświęcone rzeczywistemu testowaniu szczepionek, Plotkin pod presją dowodów dostarczonych przez Siri, był zmuszony przyznać, że:
– wiele szczepionek z obecnego kalendarza dla dzieci zostało przetestowanych pod kątem bezpieczeństwa tylko kilka dni, co jest niewystarczające (i zostało to bezpośrednio potwierdzone przez Plotkina) i w celu wykrycia osłabienia układu odpornościowego,
– opublikowane wyniki badań celowo ukrywają lub zaniżają dane na temat działań niepożądanych, a jednocześnie przeszacowują skuteczność,
– efekt szczepienia jest słaby i trwa tylko kilka lat,
– zgłaszanie działań niepożądanych w rejestrach nadzoru po wprowadzeniu do obrotu tylko 1 ze 100 rzeczywistych skutków ubocznych.

Plotkin wykazał, że jest ateistą, z pogardą dla czyjejś wiary i odmawia wszystkim prawa do odmowy szczepienia z powodów religijnych.

Następnie izraelski prawnik postanowił zademonstrować poziom humanizmu samego lekarza i przystąpił do dwuminutowych pytań na temat:

Siri: Czy kiedykolwiek używał pan sierot do testowania eksperymentalnych szczepionek?

Plotkin:Tak

S: Czy kiedykolwiek używał pan szczepionek w swoich badaniach na umysłowo opóźnionych?

P: – Nie pamiętam mojego udziału w badaniach z udziałem osób upośledzonych umysłowo. W latach 60 uznawano to za powszechną praktykę. Być może brałem udział w takich badaniach.

S: – Czy pamięta pan ten artykuł o szczepionce przeciwko różyczce?

P: – Tak.

S: – 13 dzieci upośledzonych umysłowo zostało zaszczepionych tą eksperymentalną szczepionką.

P: – Ok. Tak. W tym przypadku ja to zrobiłem.

S: – Czy kiedykolwiek twierdził pan, że najlepiej jest eksperymentować z tymi, którzy w mniejszym stopniu przyczyniają się do dobrobytu społeczeństwa, na przykład dzieci niepełnosprawne?

P: – Nie pamiętam dokładnie, ale całkiem możliwe.

Adwokat cytuje artykuł Plotkina, który zawiera stwierdzenie, że szczepionki powinny najpierw zostać przebadane nie u zdrowych dzieci i dorosłych, a na dzieciach i dorosłych, „co ludzie mają w formie, ale nie w sensie potencjału społecznego”.

P: – Tak.

S: – Jest to bardzo podobne do filozofii nazistowskiej.

P: – Aha.

S: – Czy kiedykolwiek przeprowadzał pan doświadczenia, używając eksperymentalnej szczepionki na dzieciach, których matki były w więzieniu?

P: – Tak.

S: – Czy kiedykolwiek używał pan ludzi żyjących w krajach pod rządami kolonialnymi do doświadczeń ze szczepionkami eksperymentalnymi?

P: – Tak

S: – Czy prowadził pan te eksperymenty w Kongo Belgijskim?

P: – Tak.

S: – W tym eksperymencie uczestniczyło ponad milion osób?

P: – Tak.

Następnego ranka po tym przesłuchaniu Pan Plotkin oficjalnie odmówił dalszego udziału w procesie.

Można obejrzeć całe przesłuchanie osoby z najwyższej światowej szczepionkowej piramidy.

Oto ten odcinek spotkania, w którym Stanley o tym mówi:

(pełny zapis przesłuchania na rozprawie sądowej z dnia 11.01.2018 (lista odtwarzania 9 filmów z godziny na godzinę, łącznie 9 godzin za pomocą tego linku: https://www.youtube.com/watch?v=yevV_slu7Dw&list=PLPasbf7Hsc-8sO7aQNhy93AfkmVbFQ8jw )

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 11 to “Co powiedział pod przysięgą ojciec chrzestny szczepionek Stanley Plotkin”

 1. ats42 Says:

  Co za skurwiel!

  • hawkins Says:

   Dzięki temu skurwielowi my dzisiaj możemy żyć lepiej. Medycyna zawsze miała za soba miliony ofiar rozważ to.

   • tokkkotai Says:

    Lepiej?
    Miliony okaleczonych dzieci ty nazywasz lepiej?

    Zwyczajne mydło i przegotowana woda to jest zdrowie.
    Szczepionki to jest przyczyna tego, że miliony dzieci umierają na raka już 3 lata po urodzeniu i zaszczepieniu.
    Inne miliony umierają już jako płody, albo rodzą się z wadami wrodzonymi dzięki BASF ( d. Monsanto, jeszcze dawniej IG-Farben)

   • drakotr Says:

    Says dobrze by było, jakbyś był jedna z ofiar tego skurwiela…

 2. konservaTor Says:

  To samo jest z sterylizacją Indian, czyli rdzennej ludności USA. Procesy w sądach trwają. Dziennikarze, którzy o tym mówią tracą pracę. Tak samo są dowody podawania HIV pederastom podczas przymusowych szczepień przeciw WZW, akcja odbywała się na Haiti w Anglii i USA na przełomie lat 70 80. Typowe postępowe demokratyczne działania USA sterowane od środka przez dr. Mengele i jego kolegów hitlerowców gestapowców – całymi garściami wyciągniętymi z Rzeszy do USA. Mało. Rozwścieczę jeszcze współczesnych psychologów. Wasze nowoczesne metody NLP i inne też są bardziej niż wątpliwego pochodzenia wprost z Gestapo zafascynowanego Eneagramem autorstwa Gurdzijewa, czyli bezpośredniego nauczyciela Stalina Trockiego Lenina i Dzierżyńskiego. Obóz władzy twardo trzyma się tej tajnej wiedzy, no cóż a wy trzymacie się ”garnuszka” i robicie to za co władza wam płaci.

 3. egon Says:

  Dla wielu to dalej żaden dowód na szkodliwość szczepionek ponieważ ludzkość powinna korzystać z dobrodziejstw nauki.To według nich szczepionki a nie ponad 90% poprawa higieny sprawiły że wiele chorób zniknęło. Niestety ” łatwiej jest ogłupić ludzi niż przekonać że zostali ogłupieni” M.Twain ‚

 4. Suska Says:

  MASAKRA….

 5. Janek Says:

  W artykule piszą wprost o nazistach. Pan Plotkin nawet nie musi deklarować pochodzenia, cały ten przemysł jest zdominowany przez tych ludzi(?). A potem Jerzy Urban mówi:

  Podobnie jest ze szczepionkami. A oni mają konkretny program. Plotkin używał podobnych procedur co święty dr Mengele bo ci ludzie są reprezentantami tej samej ideologii.

 6. Barbara Zielinska Says:

  Tylko zanim zostaly wprowadzone przymusowe szczepienia to wiele z tych chorob juz nie bylo a zaczely sie rozpszeszczeniac dzieki szczepionkom,np.polio w ogole w polsce nie wystepuje od 92 roku.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s