Bławatska o żydowskiej historii: żadnych śladów

Słynna E.P. Bławatska, która objechała pół planety, całe życie utrzymywała stosunki z wieloma żydami, począwszy od żony rotszyldowskiej marionetki S. J. Witte, który był jej kuzynem. Tym nie mniej, spojrzyjmy jak trzeźwo twórczyni „Towarzystwa Teozoficznego”, niestrudzona badaczka tajnych znaczeń i wiedzy, pisze w liście do ciotki o żydowskich bajkach.

„… Gdyby w Judei żyli ludzie, którzy byli rządzeni przez Salomona, Dawida, Saula, to dlaczego jeszcze nie znaleziono żadnych starożytnych monet z inskrypcją w języku hebrajskim, to znaczy monetą judejską, chociaż odkryto już kilka monet samarytańskich? Jak żydzi, którzy nienawidzili Samarytan, mogli zgodzić się na używanie monet swoich wrogów i nie wybić swoich własnych pieniędzy?

Archeolodzy raz po raz znajdują monety, które leżą w ziemi od tysięcy lat; z pochówków ludzi, którzy żyli przed Mojżeszem, i istnieją dowody na poparcie ich istnienia.

Ale po narodzie żydowskim nie ma nic. Bez grobów, bez monet – nic. Można pomyśleć, że wszystkie ślady ich istnienie po prostu wyparowały, zniknęły jak od jakiś czarów.

Pozostały tylko święte księgi (sam Bóg tych świętych ksiąg został zabity przez samych Żydów), w które ludzkość musi ślepo wierzyć.

Jednak z takich wydarzeń jak exodus z Egiptu prawie trzech milionów ludzi (tak przy okazji, 150 lat wcześniej Jakub zabrał za sobą tylko 70 osób, a jeśli porównamy tę liczbę z trzema milionami, okazuje się, że ludzie rozmnażali się szybciej niż śledzie – wszystko to jest łatwe do potwierdzenia prawami statystyki!) na pewno pozostałyby jakieś ślady, przynajmniej w formie napisów na nagrobkach i grobach lub starożytnych rękopisach.

Ale żadnych śladów nie znaleziono – martwa cisza! Nigdzie ani aluzji ani najmniejszego dowodu! Niemożliwe! A same pisma! – Gdzie są historyczne dowody potwierdzające ich istnienie kolejne 200 czy nawet 150 lat pne.?

Język hebrajski lub język, który zwykle nazywamy hebrajskim nigdy tak naprawdę nie istniał; jest to język, który nie ma jednego języka przodków i składa się z elementów pochodzenia greckiego, arabskiego i chaldejskiego. Udało mi się to udowodnić profesorowi Rawsonowi [2] z Yale University.

Wezmę dowolne słowo z języka hebrajskiego i udowodnię, że pochodzi ono z arabskiego, greckiego lub chaldejskiego. Język hebrajski przypomina pstre, zestawione z różnokolorowych kawałków ubrania arlekina. Wszystkie biblijne nazwy składają się z obcych korzeni, ich struktura mówi sama za siebie. Jest to arabsko-etiopski dialekt zmieszany z chaldejskim; Język chaldejski jest zakorzeniony w sanskrycie.

Dzisiaj udowodniono już, że Babilonia była kiedyś zamieszkana przez braminów i miała szkołę sanskrycką. Nasi Asyriolodzy uznają, że mieszkańcy starożytnego miasta Akkad (według Rawlinsona) przybyli tam najprawdopodobniej z Armenii, nauczając Magów duchowego języka, który był czymś w rodzaju świętego języka. Innymi słowy, byli to właśnie Aryjczycy, których język jest również powiązany z pochodzeniem naszego języka słowiańskiego.

Jako przykład (przepraszam za odstąpienie od tematu) chcę przytoczyć linie z Rig-Vedy: „Dyaurvah pita prithvi mata somo bhrata-ditih svasa” i ich tłumaczenie:

„Niebo – waszym ojcem; ziemia – waszą matką; Soma – waszym bratem; Aditi – waszą siostrą”. Dlatego niedorzeczne jest żądanie, aby ludzie wierzyli, że hebrajskie rękopisy są starożytnymi objawieniami lub Słowem Bożym.

Bóg nigdy nie napisałby ani nie podyktował niczego, co mogłoby dać początek ziemi, którą stworzył, ludzkości, nauce i tak dalej, dając się oskarżyć o kłamstwo. Bezwarunkowe wierzenie w pisma hebrajskie, a jednocześnie w niebiańskiego ojca Jezusa, jest absurdem; Co gorsza, jest to świętokradztwo.

Jeżeli Ojciec Nieba i Ziemi, Ojciec całego bezgranicznego Wszechświata, rzeczywiście chciałby coś napisać, za nic nie dopuściłby aby w jego księdze były zawarte sprzeczności, nierzadko całkowicie bezsensowne, dające podstawę ludziom aby Go oskarżać. Towarzystwo Korekcji Biblii ujawniło w nim 64 900 błędów, a po ich poprawieniu Biblia nadal zawierała wiele innych sprzeczności. Wszystko to zostało zrobione przez żydowskich Masoretów.

Tak, najbardziej wykształceni rabini stracili tajemnicę swoich ksiąg i nie wiedzą, jak je poprawić. Nie jest tajemnicą, że żydzi z Tyberii stale wnosili poprawki do swojej Biblii, zmieniając słowa i cyfry, to korzystając z rad ojca-założyciela Kościoła Chrześcijańskiego, to oskarżając ich w czasie każdej dyskusji o złe skłonności fałszowania treść tekstów i ich chronologii, żeby wziąć górę nad swoimi oponentami.

W rezultacie mylili wszystko, ponieważ najstarszy ze znalezionych rękopisów Starego Testamentu pochodzi z X wieku. Spośród nich Bodleian Codex jest uważany za najwcześniejszy. Ale kto może zagwarantować jego dokładność? W swoim podręczniku do historii Tischendorf stwierdził (i udało mu się przekonać całą Europę, aby w to uwierzyła), że znalazł na Synaju tzw. „Kodeks synajski”.

Ale w rzeczywistości dwóch innych badaczy … którzy przez kilka lat mieszkali w Palestynie w pobliżu Góry Synaj, są dziś gotowi udowodnić, że taki „Kodeks” nigdy nie istniał w bibliotece. Przez dwa lata prowadzili różne badania; razem z mnichem, który mieszkał w tym kraju przez 60 lat i znał Tischendorfa, odwiedzili wszystkie zakątki tej ziemi.

Ten mnich przysiągł, że przez wiele lat studiował każdy rękopis, każdą księgę i znał je wszystkie, ale nigdy nie słyszał o wspomnianym Kodeksie. Oczywiste jest, że ten mnich będzie zmuszony zniknąć, a co do Tischendorfa, to wprowadził rosyjski rząd po prostu w błąd poprzez zwykłe kłamstwa. Z 260 rękopisach Starego i Nowego Testamentu w językach hebrajskim, greckim i innych językach nie znajdziesz dwóch identycznych. Czy to nie dziwne?

Księgi Mojżesza zaginęły i przez kilka stuleci nikt ich nie znalazł. Jednak w 600 r. pne. Ezechiel niespodziewanie je odnajduje. Ale świątynia Salomona została zniszczona, a jego lud został wygnany z miasta … (2 Królów, 23) i znowu wszystkie Księgi Mojżesza znikają. W 425 pne. Ezra z pamięci przywraca 40 ksiąg w 40 dni (!); i znowu się gubią. W 150 r. pne. Antioch Epifanes spalił je wszystkie, po czym ponownie zostają cudownie odkryte. Wszystko to jest tylko legendą, nie popartą żadnym faktem historycznym. A potem są słynni Masoreci.

Z pomocą Masoretów, imię Jehowa można zmienić na Adonis, a potem na Adonai – z taką samą łatwością, używając swoich sprytnych sztuczek, mogli nazywać swego boga nie Adonai, a Iwan Pietrowicz. Jednocześnie ich Kabała i Onkelos, najsłynniejszy rabin Babilonii, nauczają, że Jehowa nie jest Bogiem, ale Nemro to słowo, które oznacza „Logos” („słowo”).

Po przeanalizowaniu słowa „Iodhevau” łatwo ustalimy, że odnosi się ono do Adama i Ewy, ponieważ Jehowa jest pierwszym Adamem (nie drugim), panem wszechświata, nie ziemskim Adamem, o którym wspomina Biblia, ale pierwszym i najwyższym Elohimem ( „), Łączącym cechy męskie i żeńskie. Stworzono człowieka, którym jest Adam Kadmon, zadziwiająca dwupłciowa istota, którego imię składa się z liter imienia Iod [3] i trzech liter imienia Ewa [4].

Widzimy więc, że Jehowa jest tylko uosobieniem grzesznej ludzkości – ale wystarczy już tych wszystkich żydowskich bajek!”

źródło
źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarze 22 to “Bławatska o żydowskiej historii: żadnych śladów”

 1. maniekiimaniek II Says:

  „To w moim zastępstwie, to w zamian za mnie, to moja pokuta. Niech ten kogut idzie na śmierć, a ja wejdę w pokoju w dobre, długie życie”…
  …zakrecil kogutem nad glowa no i grzechy poszli w… pis-du!!

 2. liberalnapinky Says:

  Trudno się zgodzić z tym, że Jehowa to tylko słowo. Mógł istnieć jakiś reptyl , który pomógł zbudować arkę przymierza i wszystkie związane z nią przybytki a nawet fartuszki ochronne.A także pierścienie Urim i Tummim które zawierały laser. Chyba, że Mojżesz który był Egipcjaninem /faraonem Ehnatonem/ lub co bardziej prawdopodobne wcześniej Sumerem, nauczył się konstruować takie cudeńka od mistrzów rzemiosła w świątyniach bogów Anunnaki. A potem wykorzystał tę wiedzę aby utemperować krnąbrnych i buntowniczych hebrajczyków wymyślając im opiekuńcze bóstwo. Któż to wie naprawdę. chyba się tego nigdy nie dowiemy, ponieważ nigdy nie dotarli i nie otrzymali wedle przymierza z Jahwe swojej ziemi obiecanej. Cóż to Jahwe nie wiedział latając swoją chwałą Pana ,że ziemię którą obiecał swojemu wybranemu narodowi zamieszkują inne ludy Amoryci Hetyci i inne tyci? Jeżeli byli tak wybrani, którym opiekowało się potężne i uzbrojone po zęby bóstwo, dlaczego nie ukarało rzymian którzy zburzyli świątynie wzniesioną na jego cześć przez Salomona jego ulubieńca? Gdybyście byli Jahwe pozwolilibyście na taką zbrodnię?

  • qrde blade Says:

   Według żydowskiej księgi Jassera, charakterystycznie zwanego sprawiedliwym, Mojżesz po zabiciu egipskiego strażnika, uciekł przed karą na pustynie w pobliżu źródła wody. Tam zupełnie przypadkowo obronił przed napaścią młode kobiety, które przybyły w to miejsce zaczerpnąć z niego wody. To ich ojciec po ich szczęśliwym powrocie do domu i opowiedzianej mu relacji z wdzięcznością zaprosił do siebie Mojżesza. Tak się składało, że wszystkie one były córkami najwyższego kapłana Madianitów ( Kainity ) syna słynnego metalurga Tubal Kaina o imieniu Jetro, najwyższego kapłana biblijnej góry Horeb ( celowo błędnie nazywanej górą Synai ), gdy tymczasem górą tą byłą obecnie nazwana Serrabit el Khadim, na szczycie której stała świątynia poświęcona bogini Hato. Tubal Kain był ówczesnym, znającym tajniki Gnozy wielkim alchemikiem i to do niego Mojżesz przyprowadził swój lud, aby mu służył.
   Biblia celowo nie podaje tego miejsca, ukrywając koligacje kainitów z hebrajczykami. Jak wiemy Mojżesz wżenił się w ród Madianitów, biorąc sobie za żonę jedną z córek Jetro. Góra ta jak podaje Biblia, była stale zasnuta dymami, gdyż w jej świątyni, według skomplikowanych procesów metalurgicznych, wytwarzano dla egipskich kapłanów, faraonów i sino krwistych elit egipskie ma-na czyli monoatomowe ( wysokospinowe – nieznany nauce piaty stan skupienia, ) złoto nadprzewodnik w temp. pokojowej odkryty ponownie i opatentowany w 2000r. przez Dawida Hudsona jako ORME ) popularny zwykle przez wielu fałszowany ORMUS. Tak więc to iluminowany w gnozie potomek Kaina JETRO – Pan góry Horeb, był po spożyciu ( na podobieństwo kuszenia Jezusa na pustyni ) dla żydów: JHWH – Jestem, który jestem, który dał im PRAWA, ma-na i plan zbudowania arki do transportu substancji o unikalnych nawet obecnie dla wielu z naukowymi tytułami cechach nadprzewodzących, przykładowo pozwalających lewitować. Kainici znali ówcześnie m.in. produkcję prochu strzelniczego i metody strzelania z laski Pana, a więc za jej pomocą mogli pokonać ówczesnych gigantów .
   Więc wszystko chyba jasne !
   To dlatego całe złoto tego świata musi być własnością Żydów, dyskretnie reprezentujących interesy potomków Kaina.

   • liberalnapinky Says:

    Giganci gigantami ale co z murami Jerycha gdy arka je okrążała i nacinała przed zawyciem w trąby. Cóż takiego posiadała w swoim wnętrzu ta złota skrzynia? Czyżby Jetro posiadał materiał rozszczepialny lub miał do dyspozycji lasery? Bo rzeczywiście istnieją dowody na to, że Jetro to JHWH, ale skąd u Jetro taka wysoka technologia i wiedza? był wprawdzie potomkiem Kaina ale bez przesady, Enki nigdy by nie nauczył swojego syna na użycie broni aby zabijać innych, był temu zawsze przeciwny. Czy znajdziemy w końcu odpowiedź na te fundamentalne pytania bez których nie posuniemy się ani krok? Widać to coraz jaskrawiej, że na tej planecie działy się rzeczy którym scenarzystom Star Streka nie przyszły by do głowy.

    • JAN Says:

     Efekt Hutchisona – tak silne pole magnetyczne destrukcyjnie działa na, wydawałoby się, „twardą” Materię. Może podobnie tak arka(potężny kondensator), zakłócała miejscowo nośną, wzorcową hARmonijną falę elektromagnetyczną emitowaną przez Źródło Życia (Ducha Świętego).

     • was Says:

      Playfair Hill piszą w książce „Cykle nieba” o tybetańskim sposobie wyrzucania wielotonowych kamieni na kilkadziesiąt metrów w górę z zastosowaniem dźwięku trąb w które dęli uporczywie jacyś mnisi. . Czy ta energia transformowała się w jakiś inny rodzaj nie wiem. W każdym razie zburzenie Jerycha mogło wydarzyć się właśnie w ten sposób i arka nie musiała mieć z tym nic wspólnego.

 3. * Maniek* Says:

  No to teraz niech się zlecą i polamentują świadkowie Jehowy.Gdzie jesteście obrońcy swego egregora?

  Maniek prawdziwy.
  Pozdrawiam

 4. :) Says:

  Oni pisali proroctwa do tył. Przepisywali krętactwa i przypisywali sobie jakieś zasługi już po fakcie. Ich język pochodzi z arabskiego, greckiego chaldejskiego? Znaczy się ta wędrowna mafia grasowała wtedy w tamtych okolicach i kradła wszystko łącznie z językiem i księgami. Ten ich rasistowski bełkot jest o tyle ciekawy że można w nim znaleźć wykoślawione resztki starożytnej wiedzy – Wedy. Czytałem gdzieś, że talmudyczny pięcioksiąg jest w 80% przepisany właśnie z Wed.

 5. JAN Says:

  A do czego służy ten miś? No właśnie, tego nie wie nikt.

 6. qrde blade Says:

  Adam i Lilith ( według Bławackiej w „Isis Odsłonięta” Lilith zwana Isis, Izydą, Afrądytą, Lucy, ect. zostali razem stworzeni na podobieństwo aniołów wyższego nieba ( tego bliżej CENTRUM wodnej planety – torusocentrycznego, babilońskiego modelu zamieszkałego wnętrza planety ). Pierwsze hybrydy stale się kłóciły między sobą o zwierzchność więc Lilth opuściła Adama na rzecz Stwórcy, który zabrał ją ze sobą do nieba jako ulubionego Anioła o nazwie LUCY- FERA ( od fermentu, który uczyniła tak w niebie jak i po odprawieniu z powrotem na Ziemie ). Jej podobizna wykonana przez francuskich masonów została podarowana Ameryce i upubliczniona jako Statua na nowo odzyskanej Wolności. Tymczasem dla Adama stworzono Ewę na podobieństwo anioła niższego rzędu ( tego bliżej wewnętrznej skorupy Ziemi ), którą uwiodła wężowa istota, czego efektem jest Kain. Po zabiciu przez niego Abla, Bóg dał Ewie nowego syna i dał mu imię Set z Annunakich czyli Set-An

  • liberalnapinky Says:

   Grde blade mam do Ciebie wielki szacun za ogromną wiedzę i to ,że się z nią dzielisz z czytelnikami. ALE nie wiem o którym STWÓRCY piszesz w tym poście? Nie myślisz chyba ,że stwórcami wszechrzeczy byli bogowie Anunnaki lub inne obce cywilizacje odwiedzające naszą planetę na przestrzeni millenium. Pani Bławastska odpalała swoje dezinformacje w gronie ludzi którzy byli w stanie uwierzyć że Adam i Ewa byli jakimikolwiek aniołami i to niższego rzędu. Mogło by tak być jakby mogli obsługiwać urządzenia nawigacji powietrznej jak to robili właśnie posłańcy bogów zwani aniołami. Gdy tymczasem transport ten a także inne skomplikowane urządzenia nie były do dyspozycji ludzi ,mogli z nich korzystać w asyście boskich wysłanników i pod ich całkowitą kontrolą nawet jeżeli jeden z głównych bogów był ich rodzicem. Ale o to mniejsza, wiemy, że Adam był ziemianinem /Adamu- ziemia/ i synem Enki Samaela z jajeczka prymitywnej matki Eljo. Ale jego pierwsza żona Lilith była z królewskiego domu Anunnaki, była córką Nergala i Ereszigal dowódców kopalni złota w Abzu /dzisiejsza Kenia/ ,wydano ją za Adama aby jeszcze bardziej wzmocnić ich potomstwo w gen Anunnaki. Małżeństwo okazało się niewypałem, Lilith nie chciała współżyć z Adamem i mówiła dlaczego mam się kłaść pod Tobą jestem Tobie równa! Uciekała od niego w morze trzcin i już nie wróciła. Związała się ze swym wujem Enkim i miała z nim córkę Luluwę /Perła/ Luluwa zaś została żoną Kaina syna Enkiego i Ewy i ród ten wydał takie osobistości jak Henoh, Irad ,Mathuzael , Lameh,Tubal- Kain, Ham i Nimrod. Ród Kaina od Queen królowa. Także prawda o Lilith jest banalnie prosta, żaden z niej anioł ani tym bardziej demon a już na pewno nie Lucy. Nie wiem czy hebrajczycy znali prawdę o tej bogini ale bardzo możliwe, że niektórzy tak i dlatego nie akceptowali tak wyzwolonej i niezależnej” boskiej ” kobiety. Dla nich była demonem wypijającą krew niemowląt i rzucającą uroki na sprawność seksualną młodych mężczyzn. Ukazywanie jej podobizny ze szponami jak harpie, mówi samo za siebie. Ale to wszystko śmiechu warte i takie jest. A jeżeli chodzi o złoto tej ziemi,które jest wyborne, to nie należy ono do żydów ani już do Anunnaki, należy i jest drenowane do całkiem innej cywilizacji , która wierzcie mi nigdy tutaj nic nie stworzyła, nie zbudowała i nigdy nie miała i nie ma takiego zamiaru i co najbardziej prawdopodobne Anunnaki opuścili naszą planetę z jej powodu.

   • qrde blade Says:

    Wodną planetę Tiamat zaczęto w końcu eksploatować od wewnątrz, czyniąc w jej wnętrzu powietrzne bąble i odsłaniając zalaną wodą wewnętrzną ziemię. W tym celu do pracy przecież stworzono, sklonowano biorobotyczne ziemskie hybrydy o diametralnie różnym wzroście, sile i innych motorycznych charakterystycznych możliwościach. Na tym gruncie i wobec wiadomych planów, powstał dla nich osłonięty szkłem nieba prawdziwy wewnętrzny Eden, aby mogli jak na swoim pracować, wyżywić się i nie stanowić dla swych stwórców większych problemów. Stwórcą Kaina, Adama i Ewy był Enki władca mórz i wnętrza ziemi, natomiast ojcem Seta był Satanail Pan Ziemi, stąd jego syn Sat-AN ( patrz księga Jana z Katarów ). Podobieństwo istot zamieszkujących wewnętrzną ziemię porównywano do aniołów zamieszkujących bliższe lub dalsze od APSU – domu stwórcy Enki – CENTRUM strefy. Aniołowie wyższego rzędu ( bliżej centrum planety ) byli hermafrodytami i stąd ich stałe kłótnie o zwierzchnictwo. Bezpośredni potomkowie bogów zwani byli sprawiedliwymi, których wyposażenie i seksualność, była dla całej reszty zakazanym Tabu. Stąd kara dla Hama za widzenie ojca – Noego nagusieńkiego, bez odzienia. Z tego własnie powodu odpowiednio tak wymieniana w Biblii chronologia – syn z ojca…
    Tak właśnie powstała ludzka ferma z zarządzającymi ją krwiożerczymi, hybrydowymi elytami, które od dawien dawna bez względu na pochodzenie, uczestniczą w rytuałach „spożywania ciała i picia krwi syna człowieczego” oraz nie zrozumiałej dla tubylców kazirodczej prostytucji, czyniącej linie reinkarnacyjną w linii rodowej kobiet tzw. zawsze dziewic ( których pierwszymi partnerami seksualnymi byli ich ojcowie – jak u Lota czy arcykapłana Szymona ).

    • * Maniek* Says:

     Co do opowieści o Enkim,Enlilu i innych cudach.
     Wg.Księgi Enkiego Sitchina ci cwaniacy przylecieli na Ziemię po złoto aby ratować Nibiru przed zagładą.
     Na Ziemi Enki brał udział przy stwarzaniu nowej rasy robotników do wydobywania złota.
     Więc na logikę przy tak zaawansowanej technologii jaką mieli dziwne jest że nie posiadali inteligentnych maszyn
     do rycia w ziemi tylko musieli bawić się kawał czasu w jakiegoś Frankesteina.
     To jest tak porypane,że aż zabawne a w dodatku nikt tego nie widzi,że to są jaja na potęgę.
     Przylecieli pojazdami z innej planety głupcy z kosmosu z łopatami kopać złoto ale że to za ciężka robota postanowili z małp stworzyć mądrzejsze i silniejsze stworzenia.Jak się okazało te małpoludy były mądrzejsze i bystrzejsze od swoich stwórców.Więc głupcy z kosmosu zatopili kopalnie i zwiali ze złotem przed niebezpiecznymi małpoludami.
     Nie widzicie że Mędrcy Syjonu robią sobie z nas jaja?Nie widzicie tezy,antytezy i syntezy?
     Jest wiele dowodów,że coś takiego jak Sumer nie istniało.Istnieje zaś coś podobnego aby ukryć to co jest a tego nie ma.Tajemniczy ród który nie ma swojej ziemi,rodu,nazwisk a jest wszędzie i żyje sobie z niczego tysiące lat
     na nasz koszt.Ci niewidzialni piszą nam historię,tworzą wojny,religie,politykę,naukę,medycynę,pieniądze
     rozrywkę,technologie.Wszystko po to aby odwrócić uwagę na kogoś kogo nie ma.
     Czy to wszystko za proste żeby było prawdziwe?

     • JAN Says:

      Widzę MANIEK, że SYN[(teza), która dokonuje się w Tobie]objawił CI Ojca – Twoją najwyższą ISTOTĘ – JA. Zaczynasz rozumieć, że Słowa „wszyscy, którzy przybyli przede MNĄ, to złodzieje i zbójcy” wypowiada Najwyższa Istota – JA – mieszkające w MAŃKU. Zaczynasz rozumieć, że te wszystkie Rzeczy kiedyś ktoś Swoim Najwyższym JA, powołał do zaistnienia. Nie są one jednak, w żadnym razie władcą Najwyższego JA, które JEST MAŃKIEM i każdym zRODzonym CZŁOWIEKIEM. Jedynie ,gdy się złodziei i zbójców Boimy – oddajemy Swoje JA (pustynnej zarazie) w iluzoryczne władanie. Świat, w którym Nasze Najwyższe JA nie ma władzy nad całą Istotą Jaką JA JESTEM [mówi Maniek i każdy zRODzony CZŁOWIEK](SYN CZŁOWIECZY) TO tylko odczuwana jako PRAWDA fikcja. Sami czujecie, że coś Jest nie halo. Miej SERCE i patrzaj w SERCE.

     • JAN Says:

      A

     • qrde blade Says:

      Jest oczywiście wiele kontrowersji wobec Nibiru i samego Sitchina, ale są również RH minus hybrydy ludzkie dosłownie wszędzie wokół nas i dziwacznie, to one zwykle zajmują wszystkie ważne dobrze opłacane stanowiska, zostają politykami, szefami, celebrytami…Istnieje również hipoteza, że ONI nie przylecieli, a przypłynęli i że jest to cywilizacja wysoce zaawansowana biotechnologicznie – budująca biologiczne istoty i bioroboty, co nie wymaga tak wielkiej ilości energii, budowy kopalń, hut, fabryk, maszyn, serwisów, ect. Faktem jest, że istnieją spiski iluminowanych elyt tzw. MĘDRCÓW SYJONU, SEKRETNE PRZYMIERZE i ponad wszelką wątpliwość istnieje od zawsze religijna socjotechnika – czytaj OPROGRAMOWANIE systemowe dla biorobotów. Ponad wszelką wątpliwość nadal istnieje niewolnictwo, obecnie tylko sprytnie zawoalowane. Na świecie według oficjalnych statystyk giną bez wieści dziesiątki milionów dzieciaków i co z tym robimy?

  • SłowiAnka Says:

   Bo to jest najprawdziwsza prawda.

   Dlatego pustynni robią ciągle zamieszanie,bo sami stworzyli powiedzenie, że kłamstwo powiedziane 1000 – krotnie staje się prawdą.

   Ale im już co daj Boże nic nie pomoże,tylko OTCHŁAŃ.

 7. .............................. Says:

  …………………..pewnie już o żydach napisano wszystko ale żydzi też zdaje się są tylko posłusznymi wykonawcami zaleceń kogoś powyżej nich………………………….było zdaje się trzy rzuty tych żydów———-pierwszy od abrachama do mojżesza i troche dalej to oni mogli złupić i rozwalić egipt————mocarstwo które rządziło przez tysiąclecia później rozsypało się i tak jest do dzisiaj kto był w tym egipcie to ci ludzie są poniżej norm ludzkich………………………….tamci żydzi zebrani przez mojżesza przestępcy murzyni i arabowie chodząc po pustyni lepili cielce(((baale minotaury itp:)))) mieli tony złota————–na pustyni nie ma złota—————–chyba wynieśli złoto z egiptu grabiąc go……………………………….może nawet dostali tą broń,,,arkę,,,,coś w rodzaju lasera i bili wszystkich wokoło siebie……………………………….
  drugi rzut————–chazarzy arabowie —————–zajeli południowy—wschód europy duży obszar na kilka wieków żyli z grabieży dopiero władca księstwa kijowskiego zniszczył ich…………………………..
  trzeci rzut———————– dzisiejsi żydzi biali blondyni nawet rudzi i piegowaci(((dawni celtowie)) też żyją z grabieży(((banki lichwy))) można powiedzieć trzy rzuty trzy nacje ale podobny sposób działania……………………….ktoś tak jakby nimi steruje być może nawet ten sztuczny izrael powstał po to by ludzie w złości wybili żydów nie zauważając równocześnie tych rządzących żydami…………………….po żydach może inny naród,,,,,,,,,,,,,,,,,zostać wybrany jako wybraniec pana,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,i dalej kręcić to samo chyba trzeba zacząć czystki gdzieś od samej góry od szczytu wtedy może nastąpią zmiany na ziemi………………………………..
  musieli mieć dobrych menadżerów i pomoc od kogoś z góry skoro sprzedali swojego bozie na całą ziemie swoje banki i lichwy i co ciekawe wszystkie nacje na ziemi uwierzyły że ich bozio jest zły zaś bozio żydowski jest dobry—————-widać to przez wszystkie tysiąclecia ciągłe wojny walki i grabieże i sprzedali też wszystkim jedną trzecią bozi je-zus-a sama miłość po prostu miód-malina…………………………polacy też mieli swego janosika anglicy robin-choda którzy zabierali biednym dawali bogatym—————lecz żadnego z nich nie podniesiono do rangi jednej trzeciej bozi………………………..teraz w polsce wybory wygrała opcja żydookrągłostołowa—słudzy żydów co ciekawe ci słudzy żydów chcą być bardziej zżydzeni niż sami żydzi narodowcy jeszcze w niedzielę wieczorem mieli 6% w poniedziałek już tylko 4%
  biedroń i wiosna jakoś zdobyli te 6%…………………………..moim zdaniem to jest oszustwo i lipa i wmawianie naiwnym demokracji,,,,,,,,,,,,,,, w unii w europie i na świecie za sznurki pociągają niby żydzi lecz trzeba znależć tych kierujących żydami……………………………………….

  • SłowiAnka Says:

   Według mnie pierwszy zrzut pustynnej chazarskiej zarazy to Sumer,drugi Egipt,trzeci Zakaukazie,a kto nad nimi , toż wiadomo,że księżycowy wladca rogaty Kozioł.

   Pociechą jest,że już koniec ich panowania, bowiem podążają już w strachu do swojej Otchłani, gdzie jest ich miejsce.
   Tak się staje,bo tak się musi,co się posiało, zebrać się musi.
   Nadchodzi bowiem dziejowa sprawiedliwość
   Stwórcy Źródła Wszechświata.

   • Ania Says:

    SłowiAnka ale czy napewno Egipt? chazarska zaraza to napewno Sumer, Zakaukazie obecnie Ameryka i Izrael ale Egipt mi nie pasuje. Masz jakies informacje szczegolowe?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: