W Rosji zostanie otwarty pierwszy legalny burdel z seks-lalkami

Pod koniec kwietnia otwarto pierwszy legalny burdel w Rosji. I to nie jest żart. Chociaż w Rosji prostytucja jest zabroniona, można za nią dostać grzywnę administracyjną, a za jej organizowanie – artykuł karny. W tym przypadku normy prawne nie będą kolidować z otwarciem takiego przybytku.

W centrum rekreacyjnym Dolls Hotel w „Moscow-City” pojawi się „wesoła” LumiDolls. W burdelu można się zabawić ze specjalną seks-lalką. Jest mobilna i wyposażona w ogrzewanie i sztuczną inteligencję. Cena za pokój w Dolls Hotel wyniesie 1,5-2,5 tysiąca rubli za godzinę, a razem z lalką – 5 tysięcy rubli.

Nawiasem mówiąc, nie można ich nazwać tanimi – jeśli przeanalizujemy ceny „żywych” prostytutek, które są w sieci w wolnym dostępie, można zauważyć, że są one niemal identyczne z ceną oferowaną przez lalkę.

Założyciel centrum uważa, że jego potomstwo jest w stanie nie tylko zaspokoić potrzeby seksualne obywateli, ale także zmniejszyć liczbę „prawdziwych” prostytutek. Za granicą, takie salony są bardzo popularne wśród ludzi, którzy mają pewne upośledzenia umysłowe. Na przykład w Hiszpanii około jedna trzecia odwiedzających takie placówki to chorzy. Jednak w Rosji, biorąc pod uwagę poziom dochodów, jest mało prawdopodobne, że osoby niepełnosprawne umysłowo znajdą środki, aby odwiedzić takie przybytki.

źródło

źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s