„Uprzejmi ludzie.” Kim oni są?

Nazywają ich jeszcze i inaczej. „Zielone ludziki (człowieczki)”. Wszyscy, a priori uznali, że to rosyjscy żołnierze – „agresorzy”, „okupanci”, „gobliny, posłani na śmierć krwawym reżimom”, itd. A kto może jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, kim oni są w rzeczywistości i w jaki sposób dostali się na Krym?

01-ulk

Prezydent nazwał ich „Krymskimi Siłami Samoobrony”, za co otrzymał ogromną porcję sarkazmu i wręcz chamstwa. Nie będę występował w jego obronie, ponieważ mój stosunek do istniejącej władzy jest jednoznaczny i oczywiście nie „delikatny”. Głowę ma człowiek nie tylko po to, żeby tylko sobie tam była!

W ostatnio ciągle oglądam ukraińską „narodową” telewizję, a raczej staram się, dlatego że wytrzymanie nawet pół godzinnego schizofrenicznego majaczenia jest dość trudne, nawet dla przygotowanego na to widza. Oto jakie hasła w ostatnich dniach puszczają w eter pewne narodowe ukraiński kanały TV:

02-ulk

„Rosja wypowiedziała wojnę Ukrainie”.

Czy ktoś słyszał coś o tym? Gdzie tekst oficjalnego Wypowiedzenia wojny, albo chociażby Ultimatum? Z jakiego powodu ta histeria?

Dobrze. W eterze rozpowszechniła się masa rolek (filmów) z „uprzejmymi ludźmi”. Ukraińcy się oburzają, Rosjanie podzielili się na dwa obozy. Jeden optuje za powtórką z „Afganistanu”, drugi wylewa czułe łzy za tym, że Rosjanie nie pozostawią w nieszczęściu braterskiego ukraińskiego narodu.

Ale dlaczego Putin powiedział, że to nie jest wojsko rosyjskie? Po tym wszystkim, dał okazję by go oskarżono o „kapitulację” własnego wojska, prawie zdradę, w ocenie większości obu stron. Przecież jego oświadczenie, że „taką formę można kupić w każdym sklepie”, można oceniać jako fakt zaprzeczenia wojennej ingerencji Rosji w sprawy wewnętrzne Ukrainy, co oznacza zaprzeczenie odpowiedzialności za to co się dzieje a co najważniejsze udział w przyszłości chłopców z karabinami dzięki którym dzisiaj Krym czuje wsparcie, zaufanie i spokój. Mam na myśli zwykłych ludzi, na Krymie, oczywiście …

I „szkatułka po prostu się otwarła”… To przecież nie jest wojsko rosyjskie…. to..

03-ulk

No tak… Wszyscy wiedzą o prywatnych firmach wojskowych w Ameryce, ale dlaczego uważają, że nie ma ich u innych!

Mylicie się, kochani… Są! Jest legalne CZWK (prywatna wojenna kompania), członek rządu międzynarodowych
stowarzyszeń, która podaje się za „RSB Grup”. Pozwólcie przedstawić:

04-ulk

Naciśnijcie, żeby przejść na witrynę Rosyjskiej CZWK

Więc co? Coś zaświtało? Myślicie, że mamy tylko jedną taka „firmę”? Mylicie się. Własną witrynę posiada tylko ta, która jest „twarzą” Rosyjskiej armii najemników. Najbardziej atrakcyjne „otoki” z istniejących. Jest jeszcze więcej prywatnych armii, które nigdy nie umieszczą o sobie żadnej informacji, i słusznie. Wróg nie musi wiedzieć o istnieniu takowych, przecież na informacje o liczebności, uzbrojeniu, nazwiskach i adresach dowódców i prywatne tajne dane polują wywiady całego świata.

Powiem więcej. Krymskie siły „samoobrony”, w wojentorgowej formie (system przedsiębiorstw handlowych mający służyć personelowi wojskowemu i ich rodzinom) i ekwipunek kupiono, a przy okazji jeszcze i uzbrojenie z transporterami i bronią ciężką, które to faktycznie nie ma narodowości i zameldowania. CZWK jak i każde inne przedsiębiorstwo może wynajmować do pracy specjalistów z każdego kraju. Podatki płacą regularnie!

I jestem pewny, że wszyscy „uprzejmi ludzie” z Krymu choć wychowali się w zasadzie w Rosji ale obywatelstwo posiadają ukraińskie, dlatego znajdują się oni absolutnie legalnie na własnej ziemi. Nie ma agresji, nie ma wprowadzenia wojsk. Po prostu prywatna firma przyjmuje zlecenie na obronę mienia, zgodnie z podpisanym kontraktem. I WSZYSTKO JASNE!!! Bobik zdechł, i nie ma powodu aby mówić o tym dalej ponieważ przedmiotu rozmowy już nie ma.

„Ludowa władza” powierzyła rządzenie kluczowymi ukraiński miastami prawdziwym patriotom, rdzennym Ukraińcom:

Giennadijowi Kernesu w Charkowie

05-ulk

Siergiejowi Tarute w Doniecku

06-ulk

Igorowi Kołomojskiemu w Dniepropietrowsku

07-ulk

Ludzie, którzy przedstawiają siebie jako Ukraińców uważacie za SWOICH ludowych rządców?!!! A myślałem, że Ukraińcy to tacy:

08-ulk

Ci Ukraińcy, w zamian za sponsorowanie „jewroMANDAnu”(gra słów euro-żydo-męd-anu (idiotów)) dostały swoje
włości na wykup, razem z ludnością, z milionami chłopek pańszczyźnianych i za swoje pieniądze wynajęli…  CZWK. Ale nie w Rosji oczywiście, sami oni zdyskredytowali się do tego stopnia, że przynajmiej wypadłoby nazwę zmienić.

09-ulk

Stali się sławnymi, ze swoimi sadystami – mordercami, rozstrzeliwującymi cywilnych obywateli Afganistanu i Iraku dla rozrywki, nafaszerowani narkotykami i alkoholem.

I oto niespodzianka:

10-ulk

Samolotami braci – Słowian, które wybudowano w ZSRR, obywatelskimi rejsami czarterowymi TU-154 Polskich
Linii Lotniczych na Ukrainę każdego dnia przybywają szumowiny. „Krzepkie chłopaki, pracujące w firmie” Greystone Limited „, zarejestrowanej na Barbadosie. Ale my dobrze wiemy, że „Greystone, Ltd. is a division of Blackwater USA” to jest właśnie Blackwater (XE services)!!!

A oto co się dzieje:
– Na Ukrainie stacjonują teraz siły zbrojne, które są zaangażowane w przemarsze rotując zachodnie części ze wschodnimi.
– Na Ukrainie są teraz minimum trzy duże zgrupowania CZWK „Greystone Limited”.
– Na Ukrainie jest teraz minimum jedna Rosyjska CZWK na Krymie.

Co będzie dalej?
Nazwę konkretnie to, co nigdy nie nastąpi w tym świecie, jeżeli się tego nie nagłośni w porę:

1. „Psy wojny” z „Greystone Limited” – ochrona osobista nowych gospodarzy regionów, którą oni kupili sobie na własność razem z przemysłem, ziemią i niewolnikami. Będą „moczyć” wszystkich, kto „naruszy nowy porządek konstytucyjny”. Są bezużyteczni w ewentualnej wojnie.

2. Generałowie z Ukrainy nie naruszą przysięgi i zaczną operacji przeciwko „okupacyjnym wojskom Rosji na Krymie”.

3. CZWK na Krymie poniosą straszne straty od artylerii i lotnictwa sił zbrojnych UR na Perekopie.

4. Baza marynarki wojennej FR poniesie znaczne szkody od rakiet, artylerii i nalotów z Ukrainy.

5. Całemu światu pokażą góry trupów „uprzejmych ludzi” i ich ukraińskie dowody osobiste. Nowy reżim Ukrainy będzie ogłoszony bezprawnym, jak reżim Miloszevicia. Wszystkim otworzą się oczy: ukraiński wojska strzelały będą do obywateli Ukrainy w wariancie wojennym w mundurach bez znaków rozpoznawczych jako członkowie jednostek obrony cywilnej.

6. Rosja otrzyma absolutnie legalne prawo na wprowadzenie swoich regularnych wojsk na Ukrainę, przy aprobacie całego świata i zgrzytaniu zębami Anglosasów, którzy i tak nie mogą zdecydować się na wykorzystanie amerykańskiej floty na morzu Czarnym i amerykańskich CZWK.

A teraz przyjaciele, chodźcie golniemy gorzałki, i przekąsimy…

11-ulk

A potem i po papierosku można…
Pluję na te trendy w modzie na tytoń i alkohol. Szkodliwie żarcie, plastikowy majonez i picie coca-coli.

źródło

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: