Ukraina, Wenezuela, Bośnia – co mają wspólnego?

Z Mińska z braterskiej Białorusi wita Ewgenij Nowikow z „Nowości Słowian” dla K-Ra-Mola witajcie.

Ukraina, Wenezuela, Bośnia – co mają wspólnego? (Anyfiles)

Ukraina, Wenezuela, Bośnia – co mają wspólnego? (Dailymotion)

Kolejne zaostrzenie sytuacji w Kijowie na 100% zsynchronizowane jest z początkiem przewrotów państwa w Bośni i Hercegowinie z początkiem nowych walk w Syrii, z początkiem zamachu stanu w Wenezueli. Wszystkie te wydarzenia powinniśmy rozpatrywać oddzielnie w danym państwie i przez globalne załamanie w skali całej planety, wtedy tylko będziemy mogli zrozumiemy plan zachodniej elity. Nic nie dzieje się spontanicznie, oddzielnie i przypadkowo. W Kijowie rozpoczęły się walki uliczne, i to jest absolutnie krótkowzroczne spojrzenie. Właściwy obraz jest całkiem inny, mianowicie w Kijowie rozpoczął się nowy poziom, nowy etap wojny przeciw Rosji i jej sojusznikom.

01-nsu

Świeże mięso dla Zachodu

Po tym jak liderzy Majdanu zlecieli się do Berlina i spotkali tam z Merkel, właśnie tak powinniśmy patrzeć na te wydarzenia. Taki jest nasz punkt widzenie tej sytuacji. Nie wiemy jeszcze jak skończy się to stadium wojny w Kijowie ale to, że ta wojna jest zachodu przeciw Rosji nie budzi wątpliwości co rozumieją już prawie wszyscy. Zauważcie jak tylko liderzy Majdanu spotykają się z liderami zachodnimi, tak natychmiast dosłownie na drugi dzień zaczynają się nowe starcia. Dlatego ponieważ dostają pieniądze na tych spotkaniach, nowe transze idą, takie jest wyjaśnianie. Pamiętacie jak przyjechał Nolan, McCain i natychmiast nastąpiła konfrontacja w Kijowie. Chwila i znowu lecieli do Berlina spotkać tam Merkel i jej partyjniaków a na drugi dzień dosłownie natychmiast obywatele Ukrainy od razu mają nową rundę wojny w Kijowie i nowe trupy, ponieważ nowe pieniądze pojechały na Majdan z Berlina.

02-nsu„Pal się, pal się jasno, żeby nie zgasło” to jest elementarne. Nawet same zachodnie media niczego tam już nie ukrywają, przeczytajcie sami „Świeże zamieszki w Kijowie”. „Świeże” czyli nowy nabór mięsa armatniego dla Zachodu i jeszcze skład obłąkanych, wściekłych banderowców. Obłąkanych ponieważ rzucili się do przejęcia władzy w Kijowie. A Berkut im na to pozwala. Oto fotografia, za tymi z butelkami stoi instruktor, tylko nie mówcie mi, że on jest z Ukrainy. On jest z Bliskiego Wschodu, jest nadzorującym, on zapamiętuje a potem zaznacza w swoim notesie kto ile razy rzucił butelkę z zapalającą mieszanką i trafił w cel. I również w tym miejscu rozliczają się w gotówce a nie od miotanych butelek, oni są tylko tępymi wykonawcami a on organizatorem. Natomiast zleceniodawcy siedzą w Berlinie, Brukseli, Londynie i Waszyngtonie. Zresztą na Bliskim Wschodzie również sądząc z sytuacji w Kijowie mocodawców więcej niż wystarczająco. Łakomym kąskiem jest widać terytorium Ukrainy i może zapłonąć teraz za pusty zielony papierek.

03-nsu

Węgierscy parlamentarzyści z okna parlamentu wyrzucili flagę UE

Oto znamienna chwila czytamy, że Węgierscy parlamentarzyści z okna parlamentu wyrzucili flagę Unii Europejskiej. Jest to odpowiedź władz węgierskich na to wszystko co Bruksela z Berlinem narobili w tym kraju. Pełne zniszczenie całej gospodarki narodowej w wyniku członkostwa w UE. Oto, co spotkało Węgry. Sytuacja okazała się jeszcze bardziej katastrofalna niż na Litwie, Łotwie, Estonii, Bułgarii, Hiszpanii, Portugalii, choć wydaje się, że jest o wiele gorzej. Myślicie, że Merkel, Barroso, Rompuy, Ashton i im podobni zmiękną z powodu wyrzucenia flagi przez okno? Nigdy. Oni dobrze rozumieją cały poziom swojej destrukcyjnej pracy przeciw tym krajom, które chociaż trochę zechcą bronić swojej narodowej suwerenności i niezależności. Niech ten film zobaczy sobie Ukraina. Na Majdanie już dawno nie brzmi słowo niezależność, niepodległość.

04-nsu

Napis na zdjęciu: Z dniem niepodległości Ukrainy!

Cały Majdan to tylko przystąpienie do UE a tym samym całkowite przeniesienie do Brukseli swojej państwowej narodowej suwerenności, w inny sposób członkostwa w UE nie otrzymasz. W tym kontekście Berkut i SBU milion
spraw oczyszczają na Majdanie. Wszystkie zdrowe siły WNP chwalą teraz odwagę tych struktur a cała wina lub
częściowa za śmierć ludzi w Kijowie leży po stronie Merkel, Barroso, Nolan, Ashton i oczywiście na miejscowych organizatorach tego Majdanu. Powinni stanąć przed sądem i żadna poselska nietykalność nie powinna ich już chronić. Cały naród Ukrainy powinien bić brawo strukturom siłowym za przywrócenia ładu i porządku w kraju i zabezpieczenie demokracji w społeczeństwie.

Tak, oczywiście zginęli ludzie, 25 ludzi w chwili kiedy przygotowuję moją wypowiedź – to bardzo dużo. Wszyscy z tego powodu bardzo szczerze ubolewamy, szczerze współczujemy rodzonym i bliskim. Nawet kiedy zginie jeden człowiek to już wiele, to tragedia ale w takich sytuacjach każdy prezydent, każdy organ ścigania i służby specjalne zawsze stoją przed dylematem ratować tych 25 obywateli, którzy za zachodnie pieniądze wzięli do rąk pałki i łańcuchy, i świadomie poszli zabijać milicjantów lub ratować 45 milionów obywateli Ukrainy, którzy chcieliby żyć w pokoju i spokoju. Tak, oczywiście każdy prezydent powinien ratować wszystkich, ale jak tu ratować człowieka, który umyślnie idzie zabijać milicjantów i gromić organy państwowe, jak ratować jego duszę, ciało, jak ratować powiedzcie dziennikarza od zagłady jeżeli on goni za sensacją, za kadrami krwi i tym samym dziennikarz staje się uczestnikiem pogromu na Majdanie lub gdziekolwiek indziej, ponieważ taki dziennikarz ani razu nie napisał: „Zastanówcie się ludzie co wy robicie?!” Dziennikarski obowiązek tu nie ma nic do rzeczy, nie można mieszać obowiązku zawodowego dziennikarza z realizacją jego osobistego ego, jego próżność.

Spójrzcie co obecnie dzieje się w Wenezueli, powtarzam wszystko na kuli ziemskiej jest dokładnie zsynchronizowane, nic nie jest tu przypadkowe. Tam teraz dokonuje się próba przewrotu państwowego dokładnie jak na Ukrainie. Ci sami mocodawcy, organizatorzy i wykonawcy, źródła finansowania, przepływy gotówki. W Wenezueli u władzy stoi jeszcze Nicolas Maduro mający poparcie w narodzie a cała piąta kolumna ci wszyscy banksterzy, cudzoziemscy handlowcy są jego przeciwnikami. Piąta kolumna obecnie kontroluje 80% wszystkich mediów w Wenezueli i w rezultacie to co widzimy, zwróćcie uwagę na tą fotografię, zalało 80% mediów przed atakiem na prezydenta i prawomocną władzę, tak działa wojna informacyjna.

05-nsu

Manipulacja

Popatrzcie na tą dziewczynę stojącą na przeciw policjanta mówiąc: „Oboje jesteśmy Wenezuelczykami, nie stosujcie siły przeciwko demonstrantom”. Jeszcze mogła by mu wsunąć kwiatek w tarczę, wszystko to jest znane z Kijowa. Okazuje się, że ta fotografia jest z manifestacji w Bułgarii, podobne gierki informacyjne obecnie dzieją się w Wenezueli.

06-nsu

Tak wygląda koszmar z zamienionej fotografii, zobaczcie sami na dopisek: „Jak wenezuelscy policjanci ciągną po jezdni kobietę uczestniczącą w manifestacji”. Koło siebie te same fotografie, okazuje się, że to wszystko działo się w Chile. A Wenezuela z jej prezydentem Maduro ta sytuacja w żaden sposób nie pasuje.

Uporządkujcie sobie poziom fałszowania informacji i uczestników odpowiedzialnych za porządek na Majdanie.
Jutro wszystkie zachodnie media będą dosłownie usiane fotografiami okrucieństwa Berkutu. A powinno się wyjaśni co wyprawiała policja w takich Niemczech, Anglii, Polski, wspomnicie moje słowa.(?) Nigdy nie zapominajcie przy tym tego, że przy każdych tego typu przewrotach zawsze jest obecna trzecia siła z bliskiego wschodu, jak my ich nazywamy, to zwykle są snajperzy, którzy we właściwym czasie są w amerykańskiej ambasadzie ale wystarczy moment i po rozkazie z góry zaczynają zabijać ludzi po obu stronach konfliktu. W Kijowie myślę, że to jest ich dzieło, 25 zabitych plus milicjanci.

07-nsu

Syryjscy bojownicy przybyli już do Kijowa

Spójrzcie na Majdan, postawiono tam flagę Ukrainy i flagę, tak – bojowników syryjskich międzynarodowej bandy zebranej przez zachód z granic dzisiejszej Syrii. Znaczy to, że Syryjscy bojownicy przybyli już do Kijowa, zachód przerzucił ich do Ukrainy. Assad ze swoją armią ich ze swoich granic wypędził to znaleźli nowe wykorzystanie w Ukrainie. Uprzedzałem o tym w swoich poprzednich programach. Teraz pozostaje tylko im wydać broń i wszystko, i naprzód, i wtedy tych 25 zabitych w nocy na 19 lutego wyda się dziecięcą zabawą. To już jest realna groźba dla całego obszaru Wspólnoty Niepodległych Państw. Myślę, że cierpliwość się skończyła dla Janukowycza i dla sił bezpieczeństwa na Ukrainie.

Zobaczymy jeszcze parę fotografii, na 2 z nich okazuje się, że to nie żadna Wenezuela, nie nasze czasy i nie jest to rozpędzanie manifestacji w Karakas a jest to Egipt z 18 grudnia ubiegłego roku. To jest kiedy..(?) do władzy. Zobaczycie sami, miliard razy mówiłem, że zachodnia poli-technologia jest na ich usługach.

08-nsu

To nie żadna Wenezuela, a Egipt

Sprzedajne w w całości media już w niczym sobie nie przeszkadzają, tzn.i oni niczego już nie wymyślą, im po prostu się nie chce. Idą do tych swoich archiwów znajdują materiały, oglądają, przeglądają te wieloletnie fotografie i przedstawiają je jako wczorajsze lub jako dzisiejsze, zmieniają tylko napisy. Był Egipt, była Bułgaria, Hiszpania, było Chile jaka różnica a teraz to wszystko w Wenezueli.

Oto fotografia przed wami, która obiegła świat.

09-nsu

Piszą, że tych dzieci nienawidził Maduro i z zimną krwią w izbie porodowej w koszykach zabił te niemowlęta. Świat zadrżał i faktycznie był cały wstrząśnięty. A dlaczego? Wczoraj opublikowano skąd wzięto to zdjęcie, które tak naprawdę pochodzi z Hondurasu. Te zabite niemowlęta to rezultat wojny pomiędzy tamtymi klanami. Myślicie, że ktoś przeprosił ludzi z Wenezueli z prezydentem Maduro, nawet okiem nie mrugnęli, nie ma ograniczeń w tej wojnie.

10-nsu

Wenezuela a w rzeczywistości Brazylia

Popatrzmy jeszcze na to, podpis: „Wenezuela a w rzeczywistości Brazylia” oto żywy łańcuch i też jakoby w Wenezueli proszą prezydenta, w rzeczywistości to Hiszpania w Katalonii. Katalończycy tak manifestują oddzielenie od Hiszpanii.

11-nsu

łańcuch w Wenezueli a w rzeczywistości to Hiszpania w Katalonii

To jest straszna fotografia z okrucieństwem przez Wenezuelskie służby specjalne w Karakas przeciw własnemu narodowi, a w rzeczywistości tą fotografię zrobiono w Syrii.

12-nsu

Miała być Wenezuela a w rzeczywistości to Syria

Bestialstwo te dokonane było przez tych samych syryjskich „powstańców” finansowanych przez zachód nad cywilnymi obywatelami Syrii, tzn. to jest kolejna oczywista rzeź i to właśnie ich flaga powiewa na Majdanie w Kijowie. Chcą pokazać, że już przybyli do wykonania zadania i takim właśnie fałszowaniem operują teraz również u Maduro. Naród Wenezueli jest nieugięty i dobrze zorientowany w takich technikach. Chociaż naród Wenezueli obecnie jest w posiadaniu tylko 20% swoich mediów w kraju. Co znaczy dla nich jedność narodu, co znaczy zrozumienie przez nich sytuacji w kraju i na świecie.

Czy są w stanie zrozumieć taką sytuację nasze narody Białoruski, Rosyjski, Ukraiński oraz inne narody wspólnoty? Stawiam tu celowo znak pytania?

Jeżeli zdolni będziemy rozpoznać pracę takich mediów, jeżeli zdolni będziemy rozpoznać oblicze piątej kolumny to wszystko w porządku, a jeżeli nie, to wróg szybko pokaże co potrafi, a tacy doświadczeni instruktorzy jak Merkel, Nuland, McCain i im podobni zawsze znajdą w swoich arsenałach nitki za pomocą, których zawsze będą mogli przywiązać marionetki na Majdanie w Kijowie, Moskwie lub Mińsku. Ale my nie mamy prawa do tego dopuścić do tej ich „roboty”, każdego dnia i każdy na swoim miejscu.

To wszystko ode mnie z Mińska z „Nowościami Sławian” Ewgenij Nowikow, do widzenia. Widzimy się za tydzień.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: