Tajemnicze ruchy Banku Centralnego FR i oczekiwanie na katastrofę

Rothschildowie na froncie Banku Centralnego postanowili nie czekać do 18-21 r. i zaczęli przejmować wszystkie rosyjskie banki. Ma to pomóc w utrzymaniu pod kontrolą prezydenta Rosji…

01-trbcr

Ze względu na niepewną sytuację finansową Tatfondbanku i zagrożenie interesów jego kredytodawców i deponentów Bank Centralny wprowadził tymczasową administrację na okres sześciu miesięcy. Jego funkcje przypisano do ASW. Uprawnienia akcjonariuszy związane z udziałem w kapitale statutowym, jak również uprawnień organów zarządzających Bankiem na ten czas są zawieszone. Podstawowym zadaniem tymczasowej administracji Banku Centralnego jest obserwacja sytuacji finansowej banku, jak to zwykle bywa w takich przypadkach. Poprzednim razem taki regulator tymczasowo wprowadzono w październiku w banku „Pereswet”. Po podsumowaniu kontroli ASW opracowano propozycje dalszej działalności Tatfondbanku, podała agencja.

Wiadomości

Wprowadzenie tymczasowej administracji w banku „Pereswet”, automatycznie pociągnęło za sobą wprowadzenie tymczasowej administracji w Tatfondbanku. To taka prosta kombinacja w dwa wejścia.

Tatfondbank nie wprowadził restrykcji na wypłaty w bankomatach i oddziałach banku, poinformował TASS powołując się na służby prasowe instytucji kredytowej.

… Według informacji prasowej, decyzja o ograniczeniu wypłat powstała „na tle publikacji w mediach oraz w sieciach społecznościowych o ewentualnej panice.”

Przypomnijmy, w ubiegłym tygodniu okazało się, że Tatfondbank stracił 5 mld rubli, czyli 15% własnego kapitału na lokatach w obligacje banku „Pereswet”, którego działalność została zawieszona w październiku.

Na tym tle obligacje samego Tatfondbanku załamały się: rentowność wystawionych papierów do lutego 2026 roku w piątek podniosła się do 110% rocznie.

7 grudnia rząd Tatarstanu rozpoczął pertraktacje z Bankiem Centralnym w sprawie restrukturyzacji finansowej Tatfondbanku.

Tatfondbank znajduje się wśród 50 największych rosyjskich banków pod względem aktywów (218 mld rubli poczynając od 1 września), udział państwa w kapitale banku wynosi 45,3%.

Finanse (12.12.2016)

Pieniądze, dzięki polityce Banku Centralnego i presji okoliczności zewnętrznych, wyciekają z kraju o siedem razy szybciej:

Odpływ kapitału z Rosji przyśpieszył 7 razy

Napływ walut w Rosji gwałtownie wzrósł, jednak uzyskany przez gospodarkę walutową zysk był prawie całkowicie „przejedzony” przez odpływ kapitału prywatnego, wynika z danych Banku Rosji opublikowanych w piątek.

…Zresztą, rozlany nad krajem deszcz dolarów niemal natychmiast wyparował: 95% dopływu waluty do FR (5,9 mld. dolarów) zostało wyeksportowane przez sektor prywatny. W porównaniu z październikiem odpływ kapitału przyśpieszył ponad 7 razy.

Finanse (12.12.2016)

A co jest takiego wartościowego w systemie bankowym Tatarstanu? Dlaczego Bank Centralny wykonał kombinację wielu ruchów z udziałem kolegów z Londynu w celu kontroli nad bankiem „Pereswet”? Po co Patriarcha jeździł do Londynu wiążąc w czasie swoją wizytę z początkiem problemów z bankiem „Pereswet”? Kto pomógł Bankowi Centralnemu położyć łapę, oj wybaczcie, przekazać pod kontrolę ASW Tatfondbank?

Nawiasem mówiąc, co będzie z równowagą rachunków banku, niewidocznych dla ministerstwa finansów, ani dla rozwoju gospodarczego?

Na pytanie na temat roli systemu finansowego Tatarstanu odpowiada raport „Sojusz-Antyterrorystyczny: informacja o grabieży Rosji”. Radzę przeczytać cały tekst, podam teraz tylko niewielki fragment:

Wyprowadzone przez bank „Tan” i „Fundację Szaszurina”, „Diamond Tan” środki kapitałowe w sumie 36 trylionów rubli i 323 mld. dol. USA zgodnie z zaleceniami zagranicznych menedżerów Rothschilda, Morgana zostały częściowo przeniesione do Sberbanku FR, którego podstawowym założycielem jest Amerykanin Morgan, a także oddziały Banku w 6 miastach Rosji. Pozostała część środków pozostaje na rachunkach Banku Centralne FR, założycielami którego są również wyżej wymienieni cudzoziemcy. Jedynym Rosyjskim założycielem Bank Centralny FR jest Gieraszczenko z 1% akcji. Wszystkie środki kapitałowe w Banku Centralnym FR i Kasie Oszczędnościowej FR znajdują się pod bezpośrednią kontrolą obcych właścicieli i nieistniejącego prawnie Banku Centralnego ZSRR (teraz banku Rosja), którym po upadku ZSRR do tego czasu kieruje Gieraszczenko, Szajmijew i inni przedstawiciele klanu gorbaczowskiego. Na rachunkach tych banków w ciemnym obrocie do niedawna znajdowały się bilionowe sumy, większe niż cały budżet kraju.

Tajne środki kapitałowe banku „Tan” przechowywane są w „Awersbanku” (Kazań) na rachunkach: najbliższych osób Szajmijewa prezydenta „TAIF” – Alberta Szygabuddinowa – 400 mld. rub.; jego zastępcy Alberta Sultiejewa – 300 mld. rub.; księgowego Safinoja Guziel – 100 mld. rub. i założycieli „TAIF” – dwóch synów Szajmijewa (Ajwara i Radika) – u każdego po 500 mld. rub. Na rachunkach samego Szajmijewa w krajach Bliskiego Wschodu zgromadzono nie mniej niż 400 mld. dol. USA.

„Sojusz-Antyterrorystyczny: informacja o grabieży Rosji”

Coś o rachunkach pozabilansowych wyjaśnia Siergiej Pietrowicz Szaszurin:

Siergiej Pietrowicz Szaszurin gdzie są teraz aktywa ZSRR

Siergiej Pietrowicz Szaszurin o tym jak okradziono wszystkich obywateli ZSRR

Chciał powiedzieć prawdę:

W Kazaniu znów sądzą byłego deputowanego do Duma Siergieja Szaszurina. Na początku lutego, sąd okręgu moskiewskiego skazał go za zniesławienie policji Tatarstanu na 1 rok pozbawienia wolności i 8 miesięcy kolonii karnej. We wtorek sąd rejonowy w Kazaniu zajął się rozpatrzeniem innej sprawy karnej przeciwko byłemu parlamentarzyście w sprawie defraudacji w kilku firmach jak również funduszach osób fizycznych na dużą skalę. … Adwokat oskarżonego Wadim Androsow spodziewa się, że proces będzie długi. – Szaszurin nie przyznaje się do winy, stanowisko obrony jest takie samo, – oświadczył adwokat Androsowa korespondentowi „Wiadomości”. – Uważamy, że oskarżenie jest niepoważne i nieuzasadnione. Te związki, które są badane w materiałach sprawy karnej, i które miały miejsce w rzeczywistości dotyczą nie Szaszurina, a innych osób. Muszą oni zostać pociągnięci do odpowiedzialności. Dlaczego Szaszurin oskarża siebie o te jakoby przestępstwa, jest niezrozumiałe. Był on deputowanym i nie zajmował się działalnością finansowo-gospodarczą. Obrona będzie za pomocą wszelkich środków prawnych usprawiedliwić Szaszurina, bez względu na to jak długo to by miało trwać „. Tymczasem, zgodnie z informacjami “Wiadomości”, w materiałach sprawy jest tak zwana odrębna uchwałą, zgodnie z którą w odniesieniu do osób rzekomo działających według wskazówek Szaszurina, podjęto decyzję o odmowie wszczęcia spraw karnych.

Izwiestija, (16 lutego 2005 roku)

Nawiasem mówiąc, po powołaniu G. Grefa do Rady Bezpieczeństwa Federacji Rosji z jego specjalnych kont zniknęło 6 bilionów! Rachunki nie posiadają ewidencji w bilansach, w Ministerstwie Finansów oraz Ministerstwie Federacji Ekonomicznej. Brane są pod uwagę tylko specjalne w Banku Centralnym.  Bank Centralny „stoi na straży”, co jest bardzo wygodne …

Przy okazji, kto będzie uznany za poszkodowanego, jeśli nie zostanie przywrócone ZSRR? Kto zostanie uznany za właściciela pieniędzy w międzynarodowych sądach arbitrażowych? I co zrobić z Bankiem Centralnym? Fursow proponuje — poczekać na poważny międzynarodowy kataklizm, a wtedy …

Fursow: dlaczego nie można teraz znacjonalizować Banku Centralnego

Nacjonalizacja Banku Centralnego — to wojna Rosji z dwudziestoma rodzinami, które rządzą światem. Nie wykluczam, że kiedy to nastąpi załamie się system. Inna sprawa to, kiedy system się załamie, trzeba być gotowym ponieważ nie będzie zasad — będą zupełnie inne zasady.

Podoba mi się taka postać rzecz: siadasz do gry z arcymistrzem: czy z nim wygrasz? Nie. Ale jeżeli ceną wygranej lub przegranej jest śmierć lub życie, to trzeba zrzucić figury, złapać deskę i uderzyć w głowę. Nacjonalizacja Banku Centralnego to uderzenie w głowę, w tym celu trzeba mieć bardzo dobre wsparcie.

Nawet Stalin, z którym już się liczono pod koniec lat 20-tych, mógł wykorzystać tylko sprzeczności między Rockefellerami a Rothschildami. Ale on nigdy, nawet wtedy kiedy ZSRR stało się supermocarstwem (pod koniec lat 40), nie mógł nic dyktować tym ludziom, bo kategorie wagowe były nie te: tak, mieliśmy bombę atomową, potem wodorowa.

Światowy system jest tak urządzony, że gwałtowne ruchy można wykonywać tylko wtedy, gdy on się rozpada. Na szczęście Rosja ma duże doświadczenie w wyskakiwaniu z takich historycznych pułapek w warunkach kryzysów europy i świata.

… Świat jest bardzo skomplikowany i nagłe ruchy mogą być wykonywane tylko w sytuacjach kryzysowych: ” popchnij padającego” jak mówił Nietzsche. A w sytuacji, gdy kryzys dopiero się rozwija, gwałtowne ruchy są niedopuszczalne.

Żeby nacjonalizować teraz Bank Centralny — trzeba być samobójcą. Stanie przeciw tobie „cały świat”. Kiedy „cały świat” będzie się walił, kiedy w jednym miejscu będzie „pożar”, w innym — „powódź”, wtedy można.

Kiedy Rosja odmówiła podpisania traktatu Paryskiego w 1856 roku, zabraniającego nam mieć flotę wojenna na morzu Czarnym? Kiedy Prusy uderzyły na Francję, a Anglia nie mogła sama walczyć. Wtedy właśnie wyszliśmy z tej umowy. Trzeba skorzystać z nadarzającej się chwili, aby być gotowym do „zrzucenia figury” i „skorzystania z deski”.

Andriej Fursow

Dlatego też Bank Centralny spieszy się aby oskubać Rosję ile się da, o czym jego prawdziwi właściciele również wiedzą — zacznie się kataklizm — nie będzie komu osłaniać.

źródło

źródło 2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Komentarze 3 to “Tajemnicze ruchy Banku Centralnego FR i oczekiwanie na katastrofę”

  1. darek Says:

    Treborok a co Rosjanie mówią o Ameryce. Kiedy można się spodziewac wojny, ogólnego kryzysu, depopulacji naswiecie itd

    • treborok Says:

      Jak można zauważyć wszyscy się zbroją na potęgę. Wszyscy liczący się gracze doją do siebie co się da. Jeśli chodzi o wojnę (III SW.) to ona już trwa, każdy zdaje sobie sprawę, że może się ona wymknąć spod kontroli. Systemy finansowe walą się na łeb, wojna wydaje się wybawieniem (reset) już dla wszystkich stron. Spory tylko idą o to kto będzie w czyjej strefie wpływów i na jakich warunkach. Pomimo, że już wcześniej ustalano kto będzie pod czyją strefą wpływu to nadal gra się toczy (kto ugra więcej). Warto szukać miejsca na wsi, ponieważ tak czy owak jesteśmy w strefie zgniotu.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: