Światło naszej gwiazdki

Urodzony jako Pietrucha (przypomnimy, matka jego Naryszkina była karaimską żydówką http://www.ermanok.net/news/comment.php?1473) pod szestaklem (czyli gwiazdą Dawidową nad głową trzymającego nowo narodzonego Piotra)…

Kliknijmy na obrazki i uważnie oglądamy…

01-sng

Tak udał się do Finlandii (z za chmurki świeci oko piramidy)…

02-sng

Tak zaznaczył swój sukces po Hamburgu..

03-sng

Kontynuował swoją działalność pod pentagramem …

04-sng

Pod nim „umarł”…

05-sng

Elżbieta również kochała „wygrzewać się” od „chmurki”…

06-sng

Ale „ogrzać się od głazika” udało się jedynie Katarzynie II …

07-sng

Odpłaciła się ze wzajemnością…

08-sng

I pomknęli szestakle nową sukcesją…

09-sng

10-sng

11-sng

Jeszcze jedna zmiana warty…

12-sng

I jeszcze jedna…

13-sng

Jeszcze…

14-sng

I na koniec tego cyrku wróżąca wojnę prawostronna swastyka z 1917 r. (uważnie oglądajmy pieczołowicie wydrukowane w USA „kierienki”)…

15-sng

16-sng

17-sng

18-19-sng

20-21-sng

Źródło: http://instafxeducation.ru/history_of_money/kerenka.php

… Pierwsza wojna światowa zniszczyła złoty standard rubla, wyczyściła srebro z obiegu, a następnie miedzianą monetę (w rzeczywistości dokładnie tak samo zorganizowali to lichwiarze w Cesarstwie Rzymskim). Wewnętrzne pożyczki gwarantujące 4% corocznego dochodu przyniosły ich posiadaczom ogromne straty – tylko w 1915 roku inflacja osiągnęła 30%. Pożyczki dla państwa gwałtownie zmalały. Spadek produkcji, kompensacje rodzinom za pobór żywiciela na wojnę, zmniejszenie ceł i wpływów podatkowych, zakaz spożywania napojów alkoholowych (strata miliarda rubli rocznie od monopolu alkoholowego), ogromne wydatki na wojnę i jeszcze cały szereg przyczyn posłużyło za usprawiedliwienie dla rządu Kiereńskiego (a z pojawieniem się Kiereńskiego miała miejsce bardzo ciekawa historia http://svpressa.ru/politic/article/149976/) – wdrożenie maszyn drukarskich. Ceny wzrosły, rubel stracił stabilność szybko tracąc na wartości. Inflacja wzrosła do hiperinflacji. Od 1 stycznia 1914 do 1 stycznia 1917 roku, ceny wzrosły o 194%, a od 1 stycznia do 1 grudnia 1917 roku – 426%. Do Rewolucji Październikowej 1917 r. chleb w porównaniu z rokiem 1914 zdrożał 16 raz, ziemniaki – 20 razy, cukier – 27 razy (właściwie było to zadanie, które wykonywał specjalnie przygotowany do tego Kiereński co doprowadziło do jego ucieczki z Rosji w samochodzie amerykańskiego ambasadora).

22sng

23-sng

Były i takie momenty w historii American Bank Note Company:

24-sng

… Od pierwszych dni swojego istnienia Rząd Tymczasowy przystąpił do aktywnej emisji pieniądza. Od 4 marca do 6 października 1917 roku emisyjna została zwiększona do 16,5 mld rubli. Przez 8 miesięcy u władzy Rząd Tymczasowy wypuścił więcej pieniędzy papierowych niż rząd Mikołaja II przez 32 miesiące wojny światowej. Równolegle ze znakami pieniężnymi wzoru przed rewolucją dekretem od 26 kwietnia 1917 roku do obiegu wypuszczono państwowe obligacje kredytowe o nominałach 250 i 1000 rubli. Od końca 1917 roku kierenki rozprzestrzeniły się po całej Rosji. Dużą ich częścią płacono urzędnikom i pokrywały one wydatki struktur państwowych włączając w to wojsko, transport itd. Miały one „swoją służbę”, – w Moskwie, Piotrogrodzie i Centralnej Rosji, zaczęła szaleć hiperinflacja… (w ten sposób rozkręcała się finansowa katastrofa w Rosji). Te „rosyjskie pieniądze” (o których nie znajdziecie  żadnej wzmianki w Rosji (a także o dzisiejszych papierach wartościowych prywatnego Banku Rosji) ponieważ Romanowowie oddali w niewolę ludność i kraj zachodnim sefardyjczykom za swoje długi) 1917 i 1918 roku zostały zamówione przez rząd tymczasowy w Stanach Zjednoczonych (czyli połączenie Kiereński-Sefardyjczycy, przy okazji Kiereński: okazuje się, że jego krewny ze strony matki Fiodor Kiereński w młodości ożenił się z osobą, która miała syna Aarona Kibrica. Fiedor Kiereński, który pochodził z rosyjskiej rodziny prawosławnej, zaadoptował Aarona Kibrica, który i przemienił się w Aleksandra Fiedorowicza Kiereńskiego.
Źródło: Woejkow W. N. Z carem i bez cara: Wspomnienia ostatniego komendanta pałacowego /W. N. Woejkow. – Mn.: Harvest, 2002.- 384 s. (286 str.)).

Należy pamiętać, że 1000 rubli pojawiło się w 1917 roku a w 1918 doszło 5000 i 10000 tysięcy co oznacza ni mniej ni więcej a celową dewaluację rubla, która doprowadziła ludność do ubóstwa (a przy okazji ta sama „recepta” była wykorzystana przez naszą swołocz-„reformatorów” w 1990). Swastyka na papierach wartościowych jest w odwrotnym kierunku, czyli ma wartość przeciwną do wartości normalnej swastyki (szkatułka otwiera się po prostu jeśli uwzględnić to, że swastyka oznacza obrót, który w tym przypadku zaczyna ssanie, czyli pogrąża w chaos). W 1919 roku „inicjatywa” została już przejęta przez Żydów aszkenazyjskich.

Powiększ obrazki:

25-sng

Źródło: http://88.nm.ru/r1917.html

Po nieudanej próbie zamachu stanu z użyciem „opiekunów tradycyjnej Rusi” w osobie gen Aleksiejewa (zmusił on Mikołaja II do podpisania zrzeczenie się władzy, w następstwie czego został napuszczony przez amerykańskiego ambasadora do zorganizowania przejęcia władzy dzięki amerykańskim subsydiom operacyjnym pod nazwą wojna domowa, a przy okazji właśnie za tę usługę tzw. białogwardzistów ciepło przyjmowano na Zachodzie, stając się system gospodarczym zbudowanym przez sefardyjczyków) sefardyjczycy natychmiast „zmieniają” kurs na finansowanie nazistów w Niemczech gdzie swastyka pojawia się na oficjalnych banknotach (przypomnijmy, że sefardyjczycy z USA zaczęli finansować Hitlera w roku 1919).

http://terminator-slv.livejournal.com/6690.html

26-sng
Powiększ obrazek

P. S. A teraz ciekawy moment.

27-sng

Historia powstania Dwugłowego Orła…

Symbol Egipskiego boga pieniędzy i dobrobytu, -Mammon-Ra. Jest także symbolem heglowskiej doktryny praktykowanej przez żydowskie masońskie elity. Mało tego, – żydowska masońska elita nagradza tym symbolem masonów 33 stopnia. Przy okazji ten sam orzeł wisi na sztandarze templariuszy chroniących materialne interesy żydowskiej sekty w Rosji…

28-sng

http://www.texemarrs.com/042003/masonic_jews_plot_world_control.htm

P.S.
http://terminator-slv.livejournal.com/154173.html

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: