Siedem serc Rockefellera

Czy dojdzie do tego, że ludzkość stanie się nieśmiertelna i wiecznie młoda  — czy nastąpi „koniec jej historii”?

U Davida Rockefellera w jego klatce piersiowej poczynając od 1976 roku biło siedem obcych serc — rekord świata! Otwarcie zachwycał się on tym, że każda z tych przesiadek: „dawała mi siły, tchnęła we mnie nowe życie”. Dożyć dwustu lat głowie rodziny Rockefeller nie udało się, zmarł we śnie w 102 roku swojego życia. Ciekawe jakie sny przyśniły mu się na koniec? I jeżeli sny rodziły się w sercu, czyje to były sny?

Dlaczego nie chciał opowiadać o miliardach dolarów i tajnych systemach globalnego rządzenia, do których niewątpliwie całe swoje długie życie należał Rockefeller. Chcę opowiedzieć o „końcu epoki”. Ludzie — nawet posiadający ogromne bogactwa i władzę są tak jak dawniej śmiertelni. W ślad za Davidem poszła jedna z pierwszych — 90-letnia brytyjska królowa Elżbieta II, którą tabloidy „Zamglonego Albionu” (brukowce) nie tylko zdążyły już pochować, ale też opowiedziały o konflikcie między księciem Karolem a jego starszym synem Williamem w kwestii sukcesji tronu …

Współczesna nauka obiecuje człowiekowi nie tylko nieśmiertelność ale też wieczną młodość.  Jej „odmładzające jabłka” powinny wyrastać z hodowli komórek macierzystych — tych właśnie „prakomórek”, które stopniowo stają się nami w życiu codziennym. Wszyscy jesteśmy tym co wewnątrz — nie tym czym wydaje nam się, że na zewnątrz, i nawet nie tym czym od dziecka przyzwyczailiśmy się uważać za swoje „ja” … Czy uda się naukowcom spełnić swoje obietnice? I jeśli uda im się, czy nie będzie nieśmiertelna i wiecznie młoda ludzkość (i czy to będzie ludzkość?) — a teraźniejszość „końcem historii”? Ilu szczęśliwcom z miliardów uda się wejść do tego sztucznego raju? Jakich wojen i katastrof należy oczekiwać w drodze do niego?

Przecież obecni „panowie tego świata” i bez tego pragną dziesięciokrotnie zmniejszyć populację homo sapiens na ziemi, jeśli nie więcej. Tak żeby pozostali mogli rozkoszować się nieludzką błogością na pięknej Ziemi, gdzie będą „Jurajskie Parki” z klonami „biorobotów”, podlegających całkowitej utylizacji po okresie użytkowania a także możliwości wolnego przekodowania „wybranych” w „nosicieli” niebiologicznej przyrody i na odwrót. I wiele jeszcze tego, co teraz wydaje się niemożliwe …

Tu nie ma złudzeń: właśnie taki „obraz przyszłości” tryumfuje i dominuje u globalnych „elit” współczesnego świata. Czy jest tam „humanizm”, „szczęście i swobodny rozwój dla wszystkich”? „Nie!” – taniej energii, „nie!” – taniego pożywienia: spowolnienia lub nawet zatrzymania zapadalności na „raka” ludzkości na tej planecie, nie! Przypomnijmy sobie słowa przedstawiciela „elity elit” obecnie 95-letniego księcia Edynburga Filipa, małżonka królowej Elżbiety II i ojca księcia Karola: „Chciałbym zrzucić na Ziemię śmiercionośnego wirusa, aby raz na zawsze pozbyć się nadmiaru liczby konsumentów”. Prawda, jakie poświęcenie ze strony wieloletniego szefa Funduszu na rzecz przyrody (World Wide Fund WWF), szczerego miłośnika pand i różnych chrząszczy, pająków (przy okazji David Rockefeller również był znanym entomologiem-amatorem, w kolekcji którego było ponad 40 tysięcy osobiście złowionych przez niego owadów)?!

Jeśli chcesz zobaczyć oblicze „elity przyszłości”, uważnie prześledź osobę spokojnego Davida Rockefellera — ten twór wzniósł się najbliżej pożądanego ideału. Otwarcie przyznał: „W ciągu już ponad stu lat ideologiczni ekstremiści na wszystkich stronach politycznego spektrum z entuzjazmem powołują się na niektóre znane wydarzenia — na przykład, takie, jak moje niefortunne doświadczenia z Castro, — aby oskarżyć rodzinę Rockefellerów za wszechobejmujące groźne wpływy, niektórzy wskazują amerykańskie polityczne i ekonomicznej instytucje. Niektórzy uważają nawet, że jesteśmy częścią tajnej grupy politycznej działającej przeciwko interesom Stanów Zjednoczonych i opisują moją rodzinę i mnie jako „internacjonalistów”, którzy zawarli umowy z innymi grupami z całego świata, aby zbudować bardziej zintegrowaną globalną strukturę polityczną i gospodarczą — świata, jeśli chcecie. Jeżeli oskarżenie opiera się na tym, to poczuwam się do winy, i jestem z tego dumny”. Komuś z tej samej „globalnej elity” przypisuje się słowa: „Gdyby ludzie wiedzieli, kim jesteśmy i czym właściwie się zajmujemy, to zniszczyliby nas”.

Być może to kolejny „kształt zasłony”. Widzę, że ideał przyszłości nieodwracalnie się zmienił, a niedawna antyutopia filozofów taka jak „globalnego czełowiejnika” Aleksandra Zinowjewa lub „Nowy wspaniały świat” Aldousa Huxleya, wydają się dziś jak opowiedziane nocą przerażające bajki dla dzieci. Wszystko jest znacznie gorsze i w pewnym sensie beznadziejne. W bajkach tych bohaterowie znajdowali radę na Koszczaji Nieśmiertelnych — a co tu mówi o spadkobiercach i innych wspólnikach Davida z siedmioma sercami, bynajmniej nie nieśmiertelnego, jak się okazało?

Oleg Szczukin

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Komentarzy 5 to “Siedem serc Rockefellera”

 1. maniek Says:

  …co tu komentowac…jednej zywej skamieliny – chazarskiej chimery – mniej…osobiscie po usłyszeniu tej wiesci – walnołem pindziestke…nie tylko ja…:))

  mam nadzieje,ze szybciej to teraz poleci…

  …skundlona yntelygencja…

 2. maniek Says:

  eugenika
  …cyt…
  Amerykanie zrobili znacznie więcej niż tylko dostarczenie Niemcom planu naukowego, Amerykanie finansowali również wszystkie instytuty eugeniczne w Niemieczech. Do 1926 roku, Rockefeller podarował 410,000 dolarów, czyli dziś prawie 4 miliony dolarów setkom niemieckich naukowców.

  W maju 1926 roku, Rockefeller przyznał 250,000 dolarów dotacji dla Niemieckiego Instytutu Psychiatrycznego (później :Kaiser Wilhelm Institute). Do czołowych psychiatrów w Niemieckim Instytucie Psychiatrycznym należał Ernst Rüdin, (pl.m.wikipedia.org/wiki/Ernst_Rüdin) który został dyrektorem i ostatecznie architektem systematycznych represji medycznych Hitlera wobec populacji całej Europy

  https://ligaswiata.blogspot.co.uk/2016/02/przerazajace-amerykanskie-korzenie.html?m=1

  chimery – specjalnosc tegoz instytutu psychopatów…

  https://www.google.co.uk/search?client=firefox-b&q=chimery+ludzko-zwierz%C4%99ce&sa=X&ved=0ahUKEwjaqLLEx_zSAhVBFMAKHSe5AjIQ1QIIaSgF&biw=1280&bih=640

  zamiast tej „zwjezdy” Андрея Фурсова – proponuje gen.Pietrowa – konkrety – stale aktualne – a nie ględzenie!..

  https://culturaliteraria.com/pl/general-petrov-biografiya-i-obshhestvennaya-deyatelnost/
  …malenkie sprostowanie…”zmarł” po spotkaniu z cięzarówką – miałem kiedys oswiadczenie swiadka z yeftjuby – mowiącego,ze cięzarówka gwałtownie skręciła na jadącego Pietrowa – nie miał zadnych szans…tez gdzieś „zeżarło”…

  …pare innych odcinków tez „zezarło” – tych najwazniejszych…
  jeden przesłałem Tobie mailem – bo linka nie mam – szkoda,że nie zamieściłaś…

  …dorzuce jak cos znajde…

 3. maniek Says:

  Rachel Maddow i Rothschild

  TEKST ZAWARTOŚCI W RODZINY SCHEMAT ROCKEFELLER:

  „Przez ponad sto lat ideologiczni ekstremiści na każdym końcu spektrum politycznego zajęli się tak dobrze ogłoszonymi incydentami, jak moje spotkanie z Castro, aby zaatakować rodzinę Rockefellera za nadmierny wpływ, jaki twierdzą, że mamy do czynienia z amerykańskimi instytucjami politycznymi i gospodarczymi. Niektórzy nawet uważają, że jesteśmy częścią tajnego koalicji pracującej przeciwko najlepszym interesom Stanów Zjednoczonych, charakteryzując rodzinę i mnie jako „internacjonistów” i spisków z innymi na całym świecie w celu zbudowania bardziej zintegrowanej globalnej struktury politycznej i gospodarczej – jednego świata , Jeśli będziesz. Jeśli to jest zarzut, jestem winny i jestem z tego dumny. „- David Rockefeller (wspomnienia, str. 405)

  Kilka z większości firm należących do Rockefellers

  Rockefellers finansował utworzenie CFR.

  David Rockefeller był amerykańskim członkiem założycielskim grupy Bilderberg.

  Rockefeller, Ford i Carnegie Foundations planują połączyć Stany z Rosją. Działka jest wystawiona przez Normana Dodda.

  W Carnegie Endowment znajduje się główna siedziba w Moskwie.

  Chubais należy do globalnej radcy doradców CFR, radcy doradczego Chase Bank. I członek Bilderberg. Pracował także z CIA w celu przeprowadzenia prywatyzacji rosyjskiej gospodarki.

  Peter Mandelson jest członkiem tajnej grupy Bilderberg. Baron Mandelson został mianowany „życiową rówieśnikiem” w Izbie Lordów królowej Elżbiety. Mandelson jest dyrektorem rosyjskiej firmy obronnej Sistema, która dostarcza Putina system wczesnego ostrzegania. Ten związek utrzymuje się mimo „sankcji”.

  Rosyjski gov. Rosnieft w prowadzeniu działalności gospodarczej z Rockefeller prowadzi Exxon i BP mimo „sankcji”.

  Rząd Putina i Chubais są wspólnymi właścicielami RUSNANO.

  W roku 2012 Rothschild Capital Partners kupił 37 procent udziałów w grupie doradców i asset management w Rockefeller.

  Rothschild uruchomił Glencore i rząd Putina połączył siły, tworząc największy na świecie firmę aluminiową RUSAL.

  Rothschild Global Financial Advisory znajduje się w śródmieściu Moskwy, a ich strona poświęcona jest „wysokiemu poziomowi politycznemu dostępu” do rządu rosyjskiego.

  Deripaska jest dyrektorem generalnym RUSAL.

  Abramowicz jest bliski przyjaciel Putina i wspólny akcjonariusz wraz z rządem Rosji w majątku takim jak Gazprom, Aeroflot i RUSAL.

  Putin wybrał bliskiego przyjaciela Olega Deripasę do reprezentowania Rosji w ABAC (APEC Business Advisory Council). Deripaska jest również bliskimi przyjaciółmi i partnerami biznesowymi RUSAL z Romanem Abramowiczem.

  Rodzina Rothschildów jest większościowymi udziałowcami Rio Tinto. RUSAL i Rio Tinto biorą udział w wspólnych operacjach górniczych mimo tak zwanych „sankcji” narzuconych przez Zachód.

  Rodzina Rothschildów jest większościowymi udziałowcami Rio Tinto. RUSAL i Rio Tinto biorą udział w wspólnych operacjach górniczych mimo tak zwanych „sankcji” narzuconych przez Zachód.

  Nat Rothschild jest kolegą inwestorem RUSAL i najlepszym przyjacielem Romana Abramowicza. Są też bliscy znajomi, a partnerzy biznesowi RUSAL z Oleg Deripaska.

  Peter Mandelson jest partnerem biznesowym i bliskim osobistym przyjacielem Nat Rothschild.

  Sir Evelyn Robert de Rothschild został odznaczony przez Królową Elżbietę, a także jej doradcą finansowym.

  Rodzina Rothschild zarządza Stypendium Rodos dla zmarłego przyjaciela rodziny Cecil Rhodes. Wszyscy uczeni Rhodes są osobiście zbierani przez Rothschildów.

  Rachel Maddow jest słynnym uczonym w Rodos.

  MSNBC jest rynkiem masowego przekazu z połączeniami Rothschild. /tłumacz google/

  http://www.dzig.de/sites/default/files/Putin-Rothschild-Rockefeller.htm
  ps.

  …”plotka” głosi,że szanowne zbiegowisko często korzysta z róznych „wysp” – byłych numerycznych miasteczek itp – gdzie „hoduje” sie …lolitki i nimfetki wszelakiej płci…i nie tylko..

  …czy „toto” to tez – wynik hodowli?…

  http://voprosik.net/dvojniki-putina/
  Żona Putina – mąż dawno nie żyje to są klony !
  http://www.cda.pl/video/20103248
  w takim razie kto korzysta z tego kompleksu?…
  https://www.google.co.uk/search?q=dom+putina+za+miliard&client=firefox-b-ab&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj_26CqnIDTAhVJDcAKHVAoDlQQsAQIKA&biw=1280&bih=640
  ten facio i w/w kumple…
  http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/4840-zyd-rosyjski-dmitrij-miedwiediew-premierem-rosji
  …ach!~… te teorie spiskowe…

 4. maniek Says:

  …Treboroczku…

  opowiem Ci „dowcip”!…

  W czasie rewolucji – przyjeżdza dowódca jednostki – do jednostki…
  oficer dyzurny przy wejsciu – składa raport….melduje,że nic ważnego – nie zaszło!…tylko pies zdechł!…
  ????…pies zdechł?!…jaki?…dlaczego?…
  …taki bezpanski!….bo sie nażarł pieczonej koniny…
  ????…bo stajnie sie spaliły…
  ????….bo „biali”napadli na nas i ukradli sztandar…
  …a gdzie „politruk”??…
  …własnie sie zastrzelił….,

  http://kochanezdrowie.blogspot.co.uk/2017/03/benjamin-fulford-27032017-peny-raport-pl.html

  …chyba to sie trzyma kupy…

  …poza tym wiosna…

  …pozdrawiam!


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: