Sall – Wykład z 2014

Cywilizacja przedpotopowa była bardziej rozwinięta

Jakie technologie budowlane posiadała cywilizacja, wznosząca starożytne świątynne kompleksy? Piramidy i Dolmeny – czy to jest to samo? Jeżeli tak, to dlaczego się różnią? Swoją wersję na te pytania przedstawia kandydat fizyczno-matematycznych nauk, badacz Siergiej Sall.

W bardzo prosty sposób można ustalić datowanie według orientacji piramid. Oznacza to, że jeśli piramida swoją granią zorientowana jest na Grenlandię, to jest przedpotopowa. Jeżeli na współczesny biegun północny, to po potopie. Stąd Egipskie piramidy są po potopowe, tzn. prawdopodobnie, zostały zbudowane około 8-9 tysięcy lat temu. To znaczy wtedy kiedy klimat po potopie mniej-więcej się tam już ustabilizował.

01-s201402-s2014

Swego czasu byłem zaskoczony badaniami Czudinowa. Odkrył on gigantyczne napisy w pobliżu trzech egipskich piramid. Są to następujące napisy: Świątynia Jary, Świątynia Mary i Świątynia Rodu. Świątynia Rodu – to właśnie wielka piramida Cheopsa.

03-s2014

Na początku nie uwierzyłem, wszedłem do programu Google Earth, i rzeczywiście w pobliżu średniej piramidy stwierdziłem napis Świątynia Jary. Tych dwóch pozostałych napisów, które znalazł Czudinow, nie udało mi się znaleźć. Ale Czudinow jest oczywiście specjalista w tej dziedzinie. Poprawiając kontrast obrazu, specjalnie go badałem. Mogę potwierdzić, że taki napis był jeszcze 4 lata temu, kiedy go oglądałem. Czy istnieje on nadal, uczciwie powiem, że nie sprawdzałem. To znaczy, że piramidy zostały zbudowane przez starożytną Ruską cywilizację. To były świątynie. Świątynie. W tym przypadku świątynia Jary, Mary i Rodu.

04-s201405-s2014

 Jeśli chodzi o inne piramidy, to również były świątyniami ale zostały rozrzucone na całej ziemi. Znaczy to, że powstawały na miejscach mocy, tzn. w szczególnych węzłowych punktach Ziemi. I wyobraźcie sobie, że jeżeli w tych czasach potrafiono budować takie gigantyczne struktury, to poziom techniki był zupełnie inny. To znaczy, że człowiek mógł przemieszczać się za pomocą nieistniejących teraz latających pojazdów.

06-s201407-s2014

Wydaje się, że to była jedna cywilizacją, ponieważ te same techniki budowy takich olbrzymich obiektów wykorzystywano na wszystkich kontynentach. To była dawna wedyjska cywilizacja, która posiadała ogromne techniczne możliwości. Ale niestety… oprócz granitu i twardych gatunków skał, nic innego długo nie przetrwa. Jeżeli postawicie budynek z żelazobetonu, to on po 2-3 tysiącach lat po prostu ulegnie zniszczeniu. Żelazo zerdzewieje, a beton się skruszy. Wynika z tego, że jest to zbudowane ze specjalnego betonu albo granitu, bazaltu i innych twardych skał – takie budowle będą istnieć dziesiątki tysięcy lat.

08-s2014

Bośniacka piramida – to jeden z takich przykładów. To jest piramida przedpotopowa, dlatego że została zasypana dużą warstwą ziemi. To naprawdę fenomenalne odkrycie w ostatnim czasie. Jest to kolejne potwierdzenie istnienia jeszcze starszej wedyjskiej cywilizacji. Jeżeli budowle nie będą wykonane z twardej skały, to szybko się zniszczą. A na Rusi, jak sami wiecie, było dużo lasów dlatego większość budowli wykonano z drzewa. Dlatego nic się nie zachowało.

Czy dolmeny Kaukazu i piramidy budowała ta sama cywilizacja?

W mojej opinii, dolmeny – to te same kompleksy świątynne. Jak piramidy, jak Stonehenge na przykład.
Takie struktury rozrzucone są we wszystkich regionach Ziemi. Stąd też istnieją one nie tylko na Kaukazie.

09-s201410-s2014

Oznacza, że jest to również kompleks świątynny. Specjalny kompleks świątynny. Po prostu to byli różni przedstawiciele tej samej cywilizacji, którzy nieznacznie się różnili w przedstawianiu świata, to naturalne. Dlatego budowali różne struktury.

W jaki sposób przejawia się dzisiaj satanizm?

Sall-W jaki sposób przejawia się dzisiaj satanizm (2-6) PL HD

Na Rusi było wiele wojen, tak, wojen zachwatczeskich(?). I z wszystkich tych wojen Ruś wychodziła zwycięzcą. Dlatego czarna arystokracja zrozumiała, że prowadzenie wojny z Rusią praktycznie nie ma sensu i lepiej ją po prostu zniszczyć od wewnątrz. Co, w sumie, robiono również wcześniej, ale teraz robi się to już całkowicie innymi metodami, współczesnymi technicznymi metodami, w tym, za pomocą Internetu, za pomocą każdej produkcji rozrywkowej itd. Zburzyć świadomość cywilizacji – to znaczy ją zniszczyć. A z drugiej strony: zasiedlenie Rusi narodami z południa, które są również aktywnie wykorzystywane. Działają oni takimi metodami plus jeszcze bronią innego rodzaju, genetyczną – narkotyki, alkohol itd.

Można to osiągnąć, chociaż można to oczywiście w przeciągu kilku 10-leci, a 10-lecia dla illuminatow – to nic, dlatego że oni myślą w kategoriach stuleci i tysiącleci. To jest ich cel, który oni prowadzą już trzy tysiąclecia. I teraz są oni jak nigdy bliscy realizacji swojego celu, tzn. budowy nowego światowego porządku, z jednym światowym władcą, tzw. antychrystem – w nieustającej walce dziesiątki tysięcy lat.

11-s2014

Przecież jeżeli weźmiemy Atlantydę, było to szatańskie imperium, to jest przyczyna rozprzestrzenienia się satanizmu. To walką satanizmu i nauki wedyjskiej – to jest podstawa tych wojen, tych katastrof, które zdarzały się ludzkości. To we jaki sposób satanizm przenika do świadomości człowieka – jest złożonym problemem. Istnieją pewne siły demoniczne, które przenikają do świadomości człowieka i sprawiają, że on zaczyna dla nich pracować. Można je nazwać cywilizacją pasożytniczą. To jest pasożytnicza infernalna cywilizacja, która istnieje dziesiątki, a być może nawet setki tysięcy lat. Ich główne zadanie to skłócanie i władza.

Tak, szczuli Atlantydę ze starożytną Tartarią lub Hyperboreą, jakkolwiek je nazwiemy. Wszystkie straszne wojny, które wtedy miały miejsce były wynikiem tej piekielnej genetycznej ingerencji. Działo się to wiele razy w historii ludzkości, a ostatni ich projekt, który obecnie obowiązuje, to projekt egipskich królów Hyksosów, potomkowie których stanowią podstawę czarnej arystokracji. Tak więc ten projekt obowiązuje do tej pory.

Teraz można studiować starożytne cywilizacje istniejącymi metodami technicznymi, jest program Google Earth gdzie można zobaczyć zdjęcia z kosmosu w zadowalającej rozdzielczości. Jeszcze kilka lat temu były zdjęcia z kosmosu w internecie, gdzie można było zobaczyć na szelfie Północnego Oceanu Lodowatego ruiny starożytnych budowli, w tym piramid.

12-s201413-s2014

Wszystko to co się zachowało, można znaleźć w internecie, ale w samym programie Google Earth już nie
znajdziecie, tam wszystko wyretuszowano. Podobnie, kilka lat temu znaleziono piramidy na Putorano, nie mniejsze niż w Chinach. Te piramidy również wyretuszowano.

14-s201416-s2014

Nasze towarzystwo geograficzne kilka lat temu, z zadowoleniem od dawna studiowało wyspy Kuzowskie na morzu Białym i wybrzeżu półwyspu Kola. I znalazło bardzo wiele zadziwiających artefaktów, znaleziono ogromne obrobione masywy górskie. Wykonane w określonej formie, na przykład w kształcie słońca. To jest absolutnie fantastyczna ilość prac w kamieniu, której współczesna cywilizacja nie jest w stanie zrobić. To jest na wyspach na morzu Białym. Ale, żeby zobaczyć kosmiczne zdjęcia morza Białego, trzeba mieć zdjęcia z przed 10-lat. Już 8-9 lat temu, wszystkie te zdjęcia były wyretuszowane, obecnie niczego nie widać. Zobaczcie, takie działania idą również na poziomie NASA. NASA zleca retuszowanie, niszczenie takich pomników.

15-s2014A przecież była taka Gołębia Księga, znalazł ją poeta Nikołaj Gumilew. I opracował raport o tym samemu imperatorowi. Imperator doszedł do wniosku, że prace nad badaniem Gołębiej Księgi trzeba kontynuować ale wtedy zaczęła się rewolucja, a po rewolucji Gumelew, który miał o tym informacje, został po prostu zabity. Główną przyczyną śmierci Gumelewa było to, że odkrył ten fantastyczny artefakt – Gołębią Księgę. Trzeba było ją zniszczyć. I co zrobili trockiści? Postanowili zbudować w miejscu, tak zwanej Gołębiej Księgi, to są napisy na granitowych megalitach. Stworzyli białomorski zbiornik wodny, po prostu zatopili. Mieliśmy programy badawcze tych megalitów, nawet naukowe prace ludzie chcieli z tego robić, ale był zakaz. Swego czasu zajmował się tym deputowany Konstantyn Sewenard. Wszystko zostało przykryte. Są to przykłady zaradcze przeciwdziałające studiowaniu artefaktów Ruskiej starożytnej cywilizacji.

Zagadka magicznych kamieni

Sall – Zagadka magicznych kamieni (3-6) PL HD

Wiecie, że istnieje wiele kultowych kamieni, ogromne megality, które są rozproszone na wielu terytoriach. U nas mamy również mnóstwo kultowych kamieni, np. znany jest głaz „sim”, mający niezwykle właściwości. Jest to również przedmiotem kultu dlatego, że kamień takiej ogromnej objętości gromadzić informację przodków i korzystali z tego zapewne dawni mieszkańcy. Kamień ten został rzucony do Chołmata(?) uderzając w jezioro, leżąc tam stopniowo wznosi się coraz wyżej w górę, tzn. on chce wrócić swoje dawne miejsce. Powiedział bym, że ten magiczny kamień obdarzony jest świadomością i z pomocą jakiś mechanizmów on może tak działać.

17-s2014

„Geologiczy fenomen, przesuwające się  kamienie lub jak nazywają je jeszcze pełznące znajdują się w USA w Dolinie Śmierci w wyschniętym jeziorze. Długie ślady po tych kamieniach świadczą o ich ruchu, dzieje się to bez niczyjej pomocy. Jednak nigdy ani jeden przyrząd nie zarejestrował tego przemieszczania.”
Zadziwiające rzeczy, zadziwiające i dla nas niezrozumiałe. Są to w istocie żywe organizmy.

”Czarna arystokracja” miesza w Rosji

Sall-”Czarna arystokracja” miesza w Rosji (4-6) PL HD

W rzeczywistości artefakty są niszczone. Co jest przyczyna takiej polityki międzynarodowej społeczności naukowej? Naukę akademicką stworzyła masoneria i do tej pory ją kontroluje, w tym naszą Rosyjską Akademię Nauk. Dlatego jeżeli mówimy o tym, co napędza tą siłę, która niszczy artefakty starożytnej Ruskiej historii to, trzeba powiedzieć o kilku faktach.

Pierwszy – to geopolityczny. Jeżeli spojrzymy na przedstawicieli światowej elity tzw. „illuminatów”, jest to szczyt współczesnej masonerii. To znaczy, że ich plany dotyczące narodu rosyjskiego są znane. Geopolityczny plan składa się z tego, żeby zdobyć ogromny obszar Rosji z jej zasobami, a naród rosyjski objąć najpierw znaczną redukcją swojej liczebności, następnie całkowicie unicestwić. Trzeci etap, który sformułowano – to w całkowite wykreślenie słowa „Rosjanin” z historii, tzn. w nowej historii, którą oni chcą stworzyć, nie będzie w ogóle miejsca dla Rosyjskiej cywilizacji. Taki jest cel geopolityczny.

Drugim celem jest – rasizm. Illuminaci to straszni rasiści, przy czym rasiści takiej kategorii, o której mało kto mówi. Oni uważają siebie za potomków dawnych bogów, dlatego wszyscy ludzie dla nich są zwierzętami. Przy czym, rasę żółtą oni oni uważają za bardzo przystosowaną do służenia im, czyli jako bardzo dobrych niewolników. Rasę negroidalną oni uważają całkowicie za niepotrzebną, podlega ona unicestwieniu ze względu na swoją nieprzydatności do służenia im. A białą rasę chcą w całości zlikwidować, i to sformułowanie słychać w wielu wypowiedziach przedstawicieli światowej elity, na przykład, Abe Foxmana (członek komitetu trzystu), który jest szefem ligi Przeciw Zniesławieniom (ADL). On po prostu powiedział w swoim przemówieniu, które było w Observer, że biała rasa zostanie zniszczona, całkowicie zniszczona przez zmieszanie z innymi rasami, ale również przez zniszczenie genetyczne, poprzez zmniejszenie współczynnika urodzeń. A ponieważ wiemy, że Rosjanie – to podstawa białej rasy, Rosjanie w tym sensie również podlegają zniszczeniu.

Trzecia przyczyna – to religijna. O tym również mało kto wie a powód jest bardzo poważny. Jeżeli zwrócimy uwagę na to co robią przedstawiciele elity w Bohemian Grove, to prawdę mówiąc włosy się jeżą. Oni tam spuszczają na wodę (rzeczkę Ruską) kukłę przedstawiającą Chrystusa. Podpalają wypchanego Chrystusa i do tego krzyczą: „Pal się ukrzyżowany!”, ale co ciekawe, oni sami uważają, że są potomkami Chrystusa. Przecież to jest promowane w takim dziele jak „Kod Leonarda da Vinci” Dana Browna. Jak rozwiązać tą sprzeczność, a jest ona bardzo poważna. Problem w tym, że czarna arystokracja (Illuminati) uważają się za potomków egipskich królów Hyksosów, a potomkami Hyksosów byli Ptolemeusze. Kleopatra jak wiecie, została żoną Cezara. Cezar również reprezentował czarną arystokrację ale żyły krótko. Kleopatra była również przedstawicielką czarnej arystokracji, czyli wszyscy mieli krew Lewitów. Mieli oni syna Cezariona, po zabójstwie Cezara, zaistniało dla niego bardzo poważne niebezpieczeństwo, że go mogą zabić i dlatego Kleopatra wywiozła go do Indii. W Indiach, mieszkał przez kilka lat ze służbą, potem wrócił do Egiptu, następnie udał się na Bliski Wschód i tam stworzył naukę, która była rozwinięciem egipskiej. Zaczęła ona nosić nazwę kultu Bachusa, potem powstał kult Dionizosa itd. To była kontynuacja egipskich nauk, ale na celu miała zniewolenie świata. Cezarion i Kleopatra powiedzieli, że będziemy ujarzmiać świat za pomocą religii, nie wojny, a za pomocą religii. W rezultacie działania Cezariona powstały, kościół katolicki i Watykan.

Przedstawiciele czarnej arystokracji uważają za Jezusa tego właśnie Cezariona – to jest ich Jezus Chrystus. A dla izraelitów wymyślili nową wersję, że Jezus Chrystus to syn rzymskiego legionisty i prostytutki. Dlatego izraelici powinni według ich planów nienawidzić Chrystusa, sami oni natomiast uważają się za potomków zupełnie innego Chrystusa, a dla chrześcijan, dla katolików i w tym dla prawosławnych, wymyślili nową wersję, że Jezus to syn Ducha Świętego, którego urodziła dziewica Maria. Ale w rzeczywistości, jak wyjaśnili tacy ludzie, jak Fomienko i Nosowski, i trzeba im oddać należne uznanie, pomimo tego, że bardzo oczywiście pokręcili historię, ale w tej sprawie dokonali, bezwarunkowo, naukowego wyczynu. Wykazali, że w rzeczywistości ukrzyżowanie Jezusa miało miejsce w judejskim królestwie na Bosforze, czyli w pobliżu Cargradu (Konstantynopol),  a Cargrad – to Ce-Jar-Grad, tak się nazywał. W pobliżu Cargradu były kolonie żydowskie, tak zwane Bosforskie judejskie królestwo i tam był posłany Ruski wołchw, który postanowił uratować zagubione owce Domu Izraela i tam zaczął szerzyć swoją naukę, która naturalnie miała wedyjski charakter. A potem, oczywiście dzieci Chrystusa i Marii Magdaleny zostały wywiezione do Europy, do Hiszpanii, jak to już zostało wykazane przez Nikołaja Lewaszowa i jego żonę. I tam oni zaczęli, już na osnowie dawnego kościoła katolickiego, rozwijać naukę Jezusa, tzn. była to całkowicie nowa nauka. W tym czasie istniała nauka Wedyjska.

Przyszła ona również na Ruś. Dlatego przedstawiciele czarnej arystokracji, illuminaci, doskonale wiedzą kim był prawdziwy Jezus, dlatego wymyślili kilka wersji Jezusów, dlatego oni z jednej strony mówią, że są potomkami Chrystusa, a z drugiej strony, palą jego kukłę i wołają „Spalić ukrzyżowanego!”, tzn., że oni mają na myśli różnych Jezusów. Dlatego Prawosławna Ruś jest dla nich nieprzejednanym wrogiem. W tym sensie podlega zniszczeniu, w dodatku prawosławie, które z jednej strony głosi nauki Jezusa, z drugiej strony te idee, które były w wedyjskiej Rusi. Dlatego prawosławie podlega zniszczeniu, pomimo tego, że w wyniku reformy Nikona, reformy Piotra I, a następnie w dużym przekładzie na język rosyjski wydanego Starego Testamentu, co miało miejsce tylko w końcu XIX wieku, prawosławie w Rosji w pełnym znaczeniu stało się nauką judeochrześcijańską. Ale, rzeczywiste jego korzenie są całkowicie inne. Dlatego prawosławie jest nieprzejednanym wrogiem illuminatów, i dlatego w związku z tym, naród rosyjski podlega unicestwieniu. Dlatego naród rosyjski nie może mieć żadnej historii ich zdaniem, tzn. ci ludzie, których oni przedstawiają powinni być dzikimi plemionami, które dopiero tysiąc lat temu wyszli z lasu i Waregowie stworzyli za nich państwo, czyli przedstawiciele dzisiejszej Norwegii i Szwecji. Chociaż, w rzeczywistości, w tym czasie, naturalnie wszędzie istniał tylko język ruski w Europie, dlatego mówienie o tym, że jakiś Wareg przybył na Ruś i zaczął rządzić jest całkowicie nieprawidłowe. Wszystko to jest zakazanym tematem w historii, a podstawą  tego wszystkiego jest nienawiść, tak, nienawiść do narodu rosyjskiego i Prawosławia.

Jak nasi przodkowie przetrwali Apokalipsę

Sall-Jak nasi przodkowie przetrwali Apokalipsę (5-6) PL HD

Oto co się wydarzyło 11 tysięcy lat temu podczas potopu. Na Ziemię spadł satelita. Jego odłamki, w większości wpadły do Oceanu Spokojnego. Główna część fali poszła na Centralną i Południową Amerykę, czego dowiodła ekspedycja Sklarowa. Eurazji przypadło oczywiście, mniej. Ale najwyraźniej wysokość fali również wynosiła około kilometra, możliwe, że w niektórych miejscach i więcej. I cała ta cywilizacja została zniesiona (przez falę).

Nie wiem czy wiecie, że na północy Syberii znaleziono ogromna liczbę mamutów, innych zwierząt, wszystko to zostało zmieszane z lasem a potem zamarzło. Dlatego, że strefa przesunęła się na 2 tysiące kilometrów w głąb lądu, i wszystko gwałtownie ochłodziło się. To znaczy najpierw wszystko to zniosła fala z błotem i kamieniami a potem wszystko zamarzło. Część cywilizacji z Arktydy, prawdopodobnie zdążyła się ewakuować. Dlatego, że księżyc Fatta spadał w ciągu kilku dni i kapłani zrozumieli, że muszą iść w góry, najwidoczniej część cywilizacji zdążyła uciec w góry, w Syberyjskie góry. Ale potem całą Syberię zalała woda. Utworzyły się nowe morza, Ural w tym czasie był bardzo długą wyspą. Cywilizacja tym grzbietem górskim przedostała się na południe. Gdzie? W tę samą Górną Szorię, którą obecnie bada ekspedycja Sidorowa w Chinach, w Tybecie.

Starożytna arktyczna cywilizacja, ona stworzyła cywilizację Chińską. Potem zaczęły powstawać konflikty z przodkami dzisiejszych Chińczyków. Wedyjska cywilizacja zaczęła przenosić się stopniowo na zachód. Siedem lub osiem tysięcy lat temu przybyła na tereny równiny wschodnioeuropejskiej. Poszła dalej na północ, założyła Hyperboreę, tzn. na wyspach w morza Białego i półwyspie Kola. Gdzieś około 5-6 tysięcy lat temu, według różnych ocen, na Ziemi wydarzył się straszny kataklizm, nie jest do końca jasne co to było, w każdym razie w różnych rejonach Ziemi znajdują się pozostałości stopionych skał, zniszczonych miast, prawdopodobnie była to wojna światowa, która była o charakterze jądrowym. W rezultacie rozpoczęły się największe trzęsienia ziemi tego czasu, ruchy skorupy ziemskiej. W tym czasie cieśnina Bosfor i Dardanele zostały oddzielone a wody morza Śródziemnego przedarły się do Morza Czarnego a po kilku miesiącach poziom morza Czarnego podniósł się na 200 metrów. To znaczy, że te piramidy, które teraz znajdują w pobliżu Teodozji, Sewastopola, w pobliżu Rumunii są pozostałościami tej właśnie cywilizacji, która istniała na dnie starożytnego morza.

Działy się u nas straszne rzeczy, te naruszenia doprowadziły do utworzenia się przesmyku w Zatoce Fińskiej. Ładoga wcześniej była częścią Zatoki Fińskiej. W wyniku wszystkich tych naruszeń Ładoga zaczęła się podnosić, zapełniając się wodami deszczowymi. Potem wody te utworzyły przesmyk i tak powstała Newa. Czyli w sumie około 5000 lat temu. Newa około 5000 lat. W wyniku tych ruchów zmienił się prąd Golfsztrom. W tym czasie na półwyspie Kola i Morzu Białym woda nie zamarzała.

W tamtym czasie był dość łagodny klimat. Co pozwalało wtedy na zaistnienie cywilizacji hyperborejskiej na wyspach Morza Białego i półwyspie Kola. Po tym wszystkim nastąpiło bardzo silne ochłodzenie. Najprawdopodobniej Golfsztrom został zatrzymany lub mocno osłabiony i dlatego cywilizacja z Hyperborei migrowała na południe. Kultura Tripolska to pozostałość tej cywilizacji a następnie przenieśli się w obszary Morza Czarnego i dalej na Południe na półwysep Arabski i do Egiptu. Egipt stworzyli przedstawiciele Hyperborei. W historii Egiptu napisano, że przypłynęli na statkach. Przypłynęli z Morza Czarnego. Wcześniej jeszcze stworzono cywilizację Sumeryjską, to również cywilizacja Wedyjska która, niestety została „zatruta” przez resztki przedstawicieli szatańskiego atlantyckiego imperium, która pozostała na szelfie Morza Czarnego. To była mieszanka filozofii wedyjskiej i satanistycznej. Stopniowo cywilizacja sumeryjska poradziła sobie z tym ale potem została zniszczona, wskutek nowej wojny.

A co dotyczy Europy, to przecież do potopu biegun północny był w pobliżu Grenlandii, cała Północna Europa była wtedy pokryta lodem, natomiast w Europie Południowej istniała cywilizacją. W Grecji były resztki kolonii atlantyckich. Grecja po potopie, według niektórych źródeł, nadal walczyła z pozostałościami atlantyckich kolonii, w ciągu wielu stuleci toczyły się tam wojny. Tak, można powiedzieć, że są to również pozostałości starożytnej wedyjskiej cywilizacji, które istniały na południu Europy. Potem ta cywilizacja połączyła się z narodami, które przybyły z Tartarii, tzn. są to przodkowie ruskiego narodu. Stopniowo zaczęli oni zaludniać Europę. Tak przykładowo migrowała biała ludność na świecie.

Pozostałości Wedyjskiej cywilizacji

Sall – Pozostałości Wedyjskiej cywilizacji (6-6) PL HD

Takie artefakty znajdują się na całym świecie. Jeżeli mówimy o piramidach, to ostatni taki bardzo jaskrawy przypadek mamy w Bośni, jest tam piramida, która jest dwa razy większa od największej egipskiej. Z pewnością, słyszeliście o tym.

CDN.

Siergiej Albertowicz Sall

Reklamy

Komentarze 3 to “Sall – Wykład z 2014”

  1. qrde blade Says:

    Co do orientacji piramid pełna zgoda. Istnieją te zbudowane przed kataklizmem i te po. Co do jednak tzw. ruskich budowniczych, a tym bardziej napisów, to już prawdziwa manipulacja, gdyż Sall dobrze wie, że piramidy były obłożone licówką, która spadła lub ją rozkradziono, więc opowieści o napisach , to naciągana, narodowa bajka dla naiwnych. Podobnie jeśli chodzi o ich przeznaczenie jako chramów. Po pierwsze podobnie jak o wiele prymitywniejsze dolmeny budowane były jakby miały chronić pojedyńczych osobników przed czymś, co zagrażało im bezpośrednio w czasie przebywania na powierzchni planety. Jedni uważają, że światłem słonecznym na który ta rasa była szczególnie wrażliwa i zwykła była przebywać w licznych podziemnych korytarzach, inni tłumaczą to psychiczną nadwrażliwością i obawą nabytą po gwałtownym katakliźmie związanym z deszczem meteorytów, czy odłamków skalnych. Pamiętajmy że Wielka Piramida ma własności energetyzujące i konserwujące ciało, mogła być wykorzystana jako dom dla niebieskiego lub reptyliańskiego patrz kształt otworów wejściowych do dolmen kosmity szczególnie wrażliwego na światło słoneczne i szkodliwe promieniowanie naszej gwiazdy. W czasie licznych medytacji w komnacie królewskiej w której nomen omen znaleziono mnóstwo białego proszku zabezpieczonej opuszczanymi blokami kosmita lub Atlant mógł podczas medytacji podróżować jako ciało świetliste lub kontaktować się w z licznymi opisanymi w szmaragdowych tablicach bóstwami. Trzy komnaty w tym jedna ze studnią, ówcześnie zalana wodą i wykonane ukryte, tajemne przejście wykorzystywane były w czasie różnych faz i aktywności naszej gwiazdy i spełniały również funkcje pomieszczeń domowych i dla chroniącej go bóstwa i służby niewolniczej.

  2. qrde blade Says:

    Ten pierwszy film oglądałem już dawno temu, drugi był dla mnie tylko w pewnym sensie nowością i świadczy o licznych spektakularnych zmianach duchowych i klimatycznych prognozowanych w nadchodzącym czasie. Wiadomo, że tzw. upadek związany z płodzeniem potomstwa na obcej planecie tworzy prawo karmiczne i naturalnie na karmiczny okres związuje dusze upadłych kosmitów z planetą i ich odradzającym się w podobny sposób potomstwem. Dusze tych kosmitów będą odradzały się w ciałach ludzkich na planecie, a magiczne umiejętności nabyte we wcześniejszym życiu będą pomocne do zasiedlania bezwolnych ludzkich awatarów i portali organicznych, co znane jest od niedawna i to tylko w ograniczony sposób. Wiadomo tylko, że zgodnie Biblią ósmego dnia stwórca stworzył klona, awatara i co jest znamienne łączy się to z tradycją obrzezania ósmego dnia, który to traumatyczny fakt tworzy sytuację w której dusza na skutek traumatycznych przeżyć, nieprzygotowana na ten początkowy, bolesny epizod może w pewnym sensie skulić się lub wycofać z ciała tak powstałego, młodego, ludzkiego awatara gotowego do zaprogramowania na portal organiczny lub zasiedlenia przez innego energetycznego, duchowego symbiota. W ten sposób w wiadomych społecznościach może nadal istnieć świadoma rasa pradawnych boskich kosmitów. Badania tego typu możliwości swoistego programowania i wypierania świadomości traumatycznych przeżyć były prowadzone przez nazistów, a w szczególności na żydowskich więźniach obozu przez dr. Mengele, a później kontynuowane przez wiadome służby specjalne. Piramidy w Gizie stworzono do długotrwałych medytacji przy pomocy shem-any, tzw. chleba pokładnego, monoatomowego złota używanego do karmienia ciała świetlistego medytującego kapłana .

  3. treborok Says:

    Wywaliłem mój ostatni wpis bo nie każdy do niego dojrzał.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: