Sala konferencyjna Papieża w formie głowy węża

Kiedy po raz pierwszy zdałem sobie sprawę z prawdziwej skali tego co przedstawia konstrukcja sali konferencyjnej Papieża, byłem zszokowany. I to pomimo 10 lat moich badań nad światowymi elitami, kontrolą świata, okultyzmem, ukrytą symboliką … Słyszeliście o sali konferencyjnej papieża?

Znana również jako Sala Konferencyjna Pawła VI lub Papieska Sala Audiencyjna, znajduje się częściowo w Watykanie, a częściowo w Rzymie, we Włoszech. Nazwana na cześć papieża Pawła VI i zbudowana w 1971 roku przez włoskiego architekta Pier Luigi Nervi, może pomieścić 6300 osób i znajduje się tam statua z brązu La Resurrezione, zaprojektowana przez Pericle Fazzini.

Jak dotąd wszystko to brzmi dość prosto, ale zagłębmy się w to, co czyni ten budynek tak dziwnym. Zaczniemy od mniej dziwnych rzeczy i stopniowo przejdziemy do coraz dziwniejszych.

Metoda budowy i konstrukcja

Budynek został zaprojektowany przy użyciu betonu zbrojonego przez słynnego architekta Pier Luigi Nervi. Znany jest on z prostych praktycznych projektów, trwałych i zrobionych rzetelnie…

Prosta krzywizna budynku może wydawać się bezpretensjonalna z zewnątrz, ale jest częścią tego, co zaczniemy odkrywać o tym budynku i obiecuję, że kiedy dojdziemy do końca, zobaczymy do czego zmierzam.

Spójrzmy na obrazek poniżej i porównajmy jego kształt z obrazem węża obok. Zwróćmy uwagę na szeroki tył, wąską zaokrągloną przednią część, oczy w środku, nozdrza z przodu i zakrzywioną górną część.

Okna

Jak widać na powyższym obrazku, po obu stronach budynku znajdują się dwa okna przypominające oczy. Są one wykonane z witraży i znajdują się pośrodku długości budynku po obu stronach.

W centrum oka znajduje się szczelina, która przypomina źrenicę gadów.

Aby zrozumieć całe ukryte znaczenie projektu, lepiej spojrzeć na oba oczy razem.

Nagle wszystko się przed nami otwiera, rzeczy przyjmują prawdziwą formę i zaczynamy dostrzegać całe sekretne znaczenie konstrukcji – dwoje oczu gada, które patrzą na ciebie, gdy obserwujesz scenę.

Łuski i kły

Spójrzmy jeszcze raz na powyższy obrazek – co zauważyliśmy w środku? W centrum stoi posąg, a po obu stronach dwa ostre kły. Dach i boczne części budynku również przypominają łuski węża.

Oto inny obrazek, który daje wyobrażenie o konstrukcji i zamyśle …

Teraz rozszerzmy nieco panoramę, abyśmy mogli naprawdę zobaczyć to, na co patrzymy. Na poniższym obrazku wszystko jest jasne i zrozumiałe. Oczy, kształt, łuski, kły, wygląd gada … wszystko to jest obecne na tej sali.

A teraz pomyślmy przez chwilę: jeśli cały budynek przypomina głowę węża, znacznie trudniej będzie to zignorować. Musimy zacząć rozumieć, że wszystko zostało zaprojektowane i zbudowane celowo.

W rzeczywistości istnieje oczywisty powód takiego obrazu.

Wielkie Pytanie

Możemy zapytać, jaki jest tego powód; Dlaczego ten budynek został zbudowany w taki sposób, że papież przemawia z ust gada? Jeśli nie zadamy tego pytania, po prostu zamykamy oczy. Nie chodzi o to, że nie ma dowodów, ale o to, że postanowiliśmy tego nie zauważyć. Istnieje siedem różnych elementów, które zawierają symbol węża lub gada. Jeżeli by to był jeden albo dwa, zrozumiałbym wasz sceptycyzm – nawet trzy. Ale kiedy jest siedem elementów razem, to nie mam cienia wątpliwości, że zrobiono to celowo.

Pomimo tego wiem, że to co mówię może być trudne do przyjęcia, ale każde trudne prawdy przechodzą fazy – śmiechu i drwin, częściowej akceptacji, a następnie w ostatniej fazie wydają się widoczne dla ludzi. Uważam, że zbliżamy się do trzeciego etapu, kiedy sprawa dochodzi do rozumienia, kto naprawdę działa i ma wpływ na nasz świat, dlatego symbolika węża jest tu obecna.

Badania wykazują, że istnieje głębokie państwo, które w dużej mierze kontroluje nasz świat – jest to grupa ludzi, którzy nie są Amerykanami, Europejczykami, Rosjanami, Kanadyjczykami itd., nie mają tożsamości narodowej i kontrolują cały nasz świat. Dawno temu już mówiono, że jest tam piekielny wpływ (bardziej poprawnie byłoby demoniczny, diabelski, który może wyglądać jak gady, które już od tysiącleci znajdują się na ziemi i pod nią. Istnieje również grupa ludzi, którzy wpływają na naszą planetę i są podporządkowani tym gadzim demonom i pracują z nimi na poziomie przywódców państwowych.)

Istnieje więcej dowodów na istnienie ET, niż ktokolwiek mógłby to sobie wyobrazić. Istnieje wiele dowodów na to, że sytuacja jest kontrolowana przez Deep State (Głębokie Państwo).

Nawet nasi właśni urzędnicy rządowi oświadczyli, że dobrze wiedzą o ET ale po prostu nie mówią o tym społeczeństwu. Mówił o tym były minister obrony Kanady Paul Heller.

Wiedza rządu na temat ET jest ogromna, a demaskatorzy-insiderzy pokazywali to wiele razy, z dużą ilością dokumentów na ten temat. Można obejrzeć film Unacknowledged na Netflix, aby dowiedzieć się więcej o tym.

Do czego jest wykorzystywana ta symbolika

Podczas wydarzeń w Kalifornii nazywanych „Kontakt na pustyni”, przeprowadziliśmy wywiad z Davidem Wilcockiem, wieloletnim badaczem okultyzmu. Podczas wywiadu wspomniał, że elity/Illuminati uważają, że muszą przekazać swoje intencje ludzkości aby w efekcie uzyskać od nas zgodę na ich przyjęcie. Przejawia się to w formie rytuałów podczas masowych wydarzeń sportowych i w symbolice wewnątrz całego społeczeństwa i w różnych branżach przemysłowych, w kinie i w muzyce.

Kiedy zaczniemy szczegółowo analizować ukryte znaczenie tego, czym naprawdę jest sala konferencyjna Papieża staje się jasne, że mówi on z paszczy węża. Staje on przed paszczą i mówi słowa Elit do wszystkich słuchaczy. Elita przemawia do ludzkości poprzez symbolikę, i tak jest w rzeczywistości.

Wywiad z Davidem Wilcockiem:

Wiele wybitnych światowych postaci o znanych nazwiskach mówi, że niektóre religie są używane do kontrolowania mas. Zobaczmy, na przykład, co się stało z ukrywaniem skandali przemocy seksualnej przez Watykan.

Na koniec nie proszę was, abyście wierzyli we wszystko co tu powiedziano, ale nie sugeruję też, żeby się z tego śmiać. Istnieją fakty, które można zbadać i które należy zbadać. Dzieje się coś bardzo rozmyślnego, przecież nikt nie wydaje bez przyczyny wielu milionów aby zaprojektować i zbudować watykański budynek, który tworzy oczywistą formę węża. Wykonajmy własne badania na temat gadów, elitarnych rodów i tego, co oznacza symbolika. Niech wasz umysł będzie otwarty, by połączyć wszystkie elementy mozaiki w jedną całość, aby spojrzeć na końcowy obraz, który u was powstanie.

źródło

źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 10 to “Sala konferencyjna Papieża w formie głowy węża”

 1. Wojwit Says:

  Cześć, Treborze
  Sformułowanie „głębokie państwo” jest dość niefortunnym tłumaczeniem. Lepiej: ukryte państwo, ukryta władza, tajne państwo albo nawet podziemne państwo ale nie głębokie państwo, bo automatycznie szuka się analogii z takimi nazwami historycznymi jak Górny Egipt, Stare Państwo, czyli wchodzi się w konotacje geograficzno-historyczne a nie przedmiotowe – tyczące form jego działania.
  Pozdrawiam!

  • treborok Says:

   No właśnie nie byłem pewny jak to przetłumaczyć. Wydaje mi się, że „tajny rząd” będzie dobrze.
   Pozdrawiam.

  • adambiernacki Says:

   VIDE INFRA to ukryte dzieci pana albo jak opisuje ich epos irański Devy (Deva) czyli boscy, pochodzący od Boga. Znani jako „nieludzie” i będący doradcami na dworach królów (takimi Prelatimi). Znani także jako budowniczy i najmowani do budowy wszelkich obiektów sakralnych i obronnych. W eposie irańskim Szahname jest zdaje się opis ich wyglądu i z tego co pamiętam pasował mi do Ormian (Ormianin był np doradcą na dworze Mieszka I) Oczywiście autorzy czy poprawiacze eposu mogli umieścić tam opis znienawidzonego narodu niemniej jednak Ormianie budowali coś na całym świecie więc coś w tym jest ;-) Devy (słowo używane w języku romskim i pochodzące bodaj z Sanskytu) kojarzyły mi się jednak z bezpaństwowymi diasporami ludzi uważających się za ulubieńców Boga a więc lepszych (tu pasują także tzw Żydzi będący rzekomo narodem). Nigdy nie uwierzę natomiast w podziemne jaszczurki, przepraszam.

 2. liberalnapinky Says:

  Czyli jednak wąż /gad/ Wychodziło by na to ,że Szatan , Lucyfer demon zła ,jutrzenka zaranna i jak go tam jeszcze inaczej zwą jest jednak gadem. Mam taki mętlik w głowie i jak zobaczyłam to zdjęcie doznałam szoku. Przeczytałam cały ten blog, zwłaszcza o Annunakach ,mam wszystkie książki Denikena,Sithina Swerdłowa a także wypracowania Wojmusa czytam czytam i jeszcze raz czytam. I nic nie wiem. Czy jestem taka tępa.? Według zaginionej księdze Enki to jednak wąż Bibilijny w Sumerze zwanym Enkim nie był taki zły. Pomagał ludzkości ,wspierał i bronił przed mściwą personą swego brata Enlila ,który identyfikowany jest jako Jahwe .Enki był ponoć pół reptylianinem ponieważ jego matka była reptylianką jako żona jego ojca Anu . Był wysokiej klasy uczonym w medycynie był lekarzem i genetykiem. dzielił się swą wiedzą z ludźmi. To on ponoć uratował Noego /sum. Zasiudrego/ któremu polecił wykonać arkę według swojej instrukcji ,gdy zgromadzenie Annunaki postanowiło ludzi zatracić w powodzi. Adam też był ponoć jego synem którego miał ze swoją przyrodnią siostrą Ninhursag. Nie wiem doprawdy co o tym wszystkim myśleć ?,Najprawdopodobniej nie dowiemy się nigdy jak to w rzeczywistości było. Cała wiedza jest przed nami ukryta i trudno się do niej dokopać a wszystko co nam podają to dywagacje i przypuszczenia,teorie i spiski.

 3. sandixei Says:

  Jak pisze Autor, mozna zamknąć oczy na dwa, trzy dowody ale nie więcej. Mnie jednak dobił dopiero kształt rzeźby za podium. O ile sam budynek wiele sugeruje, to tu juz nie ma miejsca na interpretację. Rzeźba jest jak ósmy dowód, jak czytelny podpis. Za podium rozgrywa się oczywisty horror dla tych, którzy mimo wszystko uznaliby poprzednie elementy za przypadek. Umysł chce się jeszcze ratować, ale oczu zamknąć juz się nie da.

 4. domingo30gda Says:

  tak podobno jeden obraz mówi wiecej niz tysiąc słów – swietny materiał
  ps
  10 lat badania i nic porównan do antychrysta – lepiej o gadach i new age ciekawe czy za 10 lat przyjmiesz w koncu ze new age pochodzi od masonów i to jest wiara jakaoni chca ludzkoci narzucic – a propagowana jest jakby była swiatłością swiata
  wszystko… byle nie chrzescijanswo biblijne,
  macie jak na dłoni ze biblia mowi prawde i szukcie jej wszedzie byle nie w biblii- szkoda

 5. Anna zmaja Says:

  Chodzi o Chrystusa połączonego z głową kozła?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s