Sabat Illuminatów w Petersburgu

W „Dniu Jedności Narodowej”, kochani! Niezłe święto urządzili nam sataniści!!! Moja dawna dobra przyjaciółka włączyła telewizor piątego listopada, i oto co zobaczyła:

01-sip

Wydawałoby się, że jakie? Święto światła, bardzo piękny widok. No-no … Święto mówcie? Światła, mówcie? Dobrze rozbierzmy je razem. Na początek, co mówią oficjalne media:

„Autorzy pokazali wydarzenia, w czasach których ludzie łączyli się aby pomóc miastu, krajowi i sobie nawzajem. Tysiące widzów zobaczyło obrazy powodzi z XIX wieku, rewolucję z 1917 roku i straszne sceny blokady. Jan Woskresenski zobaczył historię miasta…

Zmieniono nie do poznania arcydzieła. Najnowsze osiągnięcia w dziedzinie projektowania oświetlenia zmieniły wygląd atrakcji Petersburga. Montserrat i Stackenschneider – w mieście nad Newą zbudowali nie tylko największą świątynię i wspaniały pałac – po ponad pół wieku – budynki stały się ogromnymi ekranami do pokazu technologii wizualnych. Do spektaklu zaangażowano główny zabytek kuratora obu obiektów – imperatora Mikołaja I … „

A teraz rozbierzmy ten „świetlny spektakl” na kadry. Na początku wyraźna aluzja do początków Iluminatów, egipscy kapłani, oświeceni, święci, od których zapożyczono nazwę tajnego zakonu satanistów. Teraz dalej:

02-sip

Widzicie postrzępione twarze? Bardzo dobrze widać na prawej części fasady. No a co… Na święto. Raduje się stado! (u góry)

03-sip

Ruiny i rzeki krwi, zdaniem autorów „Święta światła”, powinny wprowadzić w dobry nastrój. I niestety, nie pomylili się! Tłum wiwatował! Wszyscy w euforii, jakby sceny z apokalipsy były tym na co wszyscy czekali aby się radować.

04-sip

Budowa Petersburga lub hak rzeźnika? A może szubienica?

05-sip

Straszne, ale nie jest jasne. Kto to w ogóle? Jaki ma to związek z historią Petersburga?

06-sip

I kulminacja … Królestwo Mordoru, walące się miasta i … Uwaga na napisy w górnym lwem rogu ekranu. „Moskwa, wrzesień 2016 r.” skąd to nagle? Po co? „Błąd” pracowników telewizji? Nie wierzę!

07-sip

Ogień. Morze ognia. I z nad tego ognistego morza unoszą się cztery konie. Cztery konie dla jeźdźców apokalipsy. Asocjacja bardziej, niż przekonująca. Tylko dla kogo ona? W lewym rogu nadal „Moskwa wrzesień 2016г.”. Kto ma się do tego przygotować? A może już wszystko się skończyło a my tego nie zauważyliśmy … Od wrześnie upłynęło już sporo czasu?

08-sip

A tu w ogóle bajka! Zaczyna się potop, a dla wtajemniczonych świecą się napisy po angielsku „Wyjście”. I strzałeczki na purpurowe zasłony. Oczywiste jest, że ratunek tylko dla swoich.

09-sip

I oto co nas wszystkich czeka, zdaniem autorów „święta”.

10-sip

Wesoły świąteczny obrazek. Przypomnijcie mi, bohaterem którego hollywoodzkiego horroru była ta postać, bałwan – zabójca w ubraniu marynarza?

11-sip

No i zamknięte oko Saurona. Być może mojej przyjaciółce wszystko to się przywidziało?

Przejrzałem wszystko od nowa, i odszukałem reportaż o tym „święcie”, na Petersburskim piątym kanale. Zauważyłem jeszcze parę szczegółów:

12-sip

Oto potop, zmywający Petersburg, w całej swej krasie. Tak jakby autor widział to wszystko na własne oczy. Zwracam uwaga, to nie powódź! To ogromna fala, zmywająca miasto. Można nawet wywnioskować skąd przyszła. Nie z Bałtyku, a od strony Ładogi i morza białego!

13-sip

A na deser – twarz głównego autora „święta”. Nie ma wątpliwości w jego szczere pragnienie podarowania mieszkańcom Peresburga radości i zabawy. Zwróćcie uwagę na jego imię! U Iluminatów liczy się każdy szczegół. Dlatego jestem pewny, że to nie przypadek, że nazywa się Joseph Christian. W stylu, ojciec Jezusa?

Ciekawe co na to wszystko powiedzą sami mieszkańcy Petersburga? To jak, spodobało się wam święto? Wesołe było? A widzieliście, pod jakimi obrazkami tam skakaliście? Co się dzieje z naszym narodem!?

Przeraża mnie to …

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Komentarzy 7 to “Sabat Illuminatów w Petersburgu”

 1. Mezamir Says:

  Wesoły świąteczny obrazek. Przypomnijcie mi, bohaterem którego hollywoodzkiego horroru była ta postać, bałwan – zabójca w ubraniu marynarza?

  Pogromcy Duchów

 2. ddd Says:

  hmm co do potopu i konca swiata – to moze okazac sie ze 2012 jest teraz w 2016. i te katastroficzne filmy i majowie to wlasnie teraz. co ciekawe niejaki Keshe wlasnie zapowiada te wydarzenia w tym roku. , papiez mowil o swietach bozonarodzeniowych ze to ostatnie swieta 2015 i krolowa brytyjska ze trzeba uciekac. hmmmmmmmm
  coz pozyjemy zobaczymy to mysl tworzy rzeczywistosc.

  • Mezamir Says:

   mysl tworzy rzeczywistosc.- politycy kreują naszą rzeczywistość a proroctwa nie istnieją,to tylko inna nazwa zapowiadanych i realizowanych przez władzę planów
   Nie mogą tego robić oficjalnie więc dają zielone światło swoim „prorokom”
   „Prorocy” wieszczą co władza kazała,władza robi co chce
   a lud pada na kolana przed „prorokami”

 3. ddd Says:

  i Klimuszko ze potop zatopi 10% powierzchni Polski to juz miliony ” i jego grob zaleje rowniez (Elblag).
  mimo wszystko jestem optymista bo strach to potezna machina.

 4. henry Says:

  Żałosne zaklinanie rzeczywistości przez zdychającą bestię.

 5. sebzen Says:

  Z tym 4 letnim opóźnieniem naszego czasu to prawda, jeden mnich spisując biblię pomylił się o cztery lata, czy przypadkiem, czy zarządzenie odgórne ?… tego nie wiem. Jest o tym gdzieś w Biblii tysiąclecia. Teraz mamy 2020 rok.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: