Rząd USA testował na Amerykanach nową broń i oskarża o to Rosję!

Przygotowując się do wojny z Rosją rząd USA prawdopodobnie wypróbował nową broń masowego rażenia tworząc pożary lasów w zachodnich stanach. Jastrzębie z Pentagonu nie miały okazji przetestowania nowej broni niezauważenie podczas konfliktu zbrojnego w Syrii, ponieważ nie było warunków politycznych do jej użycia. Prawdopodobnie to jest jeden z powodów, jak również wskutek tego, że „nie mają już czasu„, rząd USA wypróbował nową broń na swoim narodzie, maskując swoje działanie pod spontanicznymi „pożarami lasów”!

To niesamowite, ale wygląda na to, że to fakt!

A w przypadku gdyby wśród Amerykanów ktoś się domyślił i zaczął trąbić na cały świat, że „problem nie leży w naturalnych anomaliach, a w czyichś złych zamiarach!”, rząd USA wymyślił taktycznie chytry wybieg — rozpuścił plotkę o możliwym wykorzystaniu przez Rosją przeciwko USA „broni klimatycznej”!

Ponadto zapobiegawczo, żeby nikt nawet nie pomyślał o podejrzeniu rządu Stanów Zjednoczonych o taką zbrodnię przeciwko własnemu narodowi, powołano specjalnego prokuratora „do spraw ingerencji Rosji w klimat USA”!

link

Muszę powiedzieć, że w Stanach Zjednoczonych mam przyjaciół, i to właśnie od nich dowiedziałem się, że wśród Amerykanów rozprzestrzeniana jest plotka, że ​​Rosja będzie niszczyć Amerykę bronią klimatyczną.

08 stycznia 2018, otrzymałem wiadomość od znajomej Tatiany, gdzie były takie słowa: „A może odpowiedź leży w Ameryce? Kalifornia płonie, Floryda jest zalana, obecnie jest bardzo mroźno, pomarańcze zamarzają, środkowa część Ameryki jest pokryta śniegiem i są tam wielkie mrozy. Mój mąż i ja nie mamy nic przeciwko rozpadowi imperium zła …”

Kiedy z czystej ciekawości postanowiłem zobaczyć wideo zapisy, na których z dokumentalną dokładnością utrwalono potworności w USA, byłem zaszokowany zarówno skalą amerykańskiej tragedii jak i kłamstwami amerykańskich i światowych mediów.

Spojrzyjmy na ten obrazek. Na jego pierwszym planie zgliszcza z pięciu spalonych domów. Uderzające jest to, że te pięć domów spaliło się dosłownie na popiół. I sądząc z najcieńszej warstwy popiołu pozostałego z domów, temperatura spalania była taka, że szkło i metal po prostu się stopiły! Nawet muszle klozetowe nie zostały! W tym samym czasie na wielu rosnących drzewach liście nie ucierpiały!!! Jak to możliwe?

Oto zdjęcie spalonych domów w mieście Santa Rosa. Obejrzyjmy obrazek. Domy doszczętnie spalone! Rosnące w pobliżu drzew pozostały zielone!

Poczytajmy, jak media komentowały tę tragedię:

„W wyniku następujących po siebie klęsk żywiołowych i szalejących pożarów w północnej Kalifornii, ewakuowano mieszkańców miasteczka Santa Rosa. Ponad 1,5 tysiąca budynków zostało zniszczonych przez pożar. Żywioł wzrasta na sile … Ogień zniszczył prawie całe miasto. Zdjęcia i skala katastrofy są porażające … Ogień unosi się nad drzewami i pokrywa domy. Klęska żywiołowa jest monitorowana przez tysiące użytkowników online. Sytuacja jest krytyczna ze względu na fakt, że siła wiatru w tym rejonie wzrasta, a ogień przez to rozprzestrzenia się bardzo szybko …Źródło.

Gdzie tu widać, że ogień przenosił się poprzez drzewa? Czy silny wiatr przyczynił się do rozprzestrzenienia strasznego ognia?

Gdyby był wiatr, który rozprzestrzenia ogień i żar, musiałby spalić drzewa razem z domami! Ale bardzo wiele drzew otaczających domy pozostało nienaruszone!

Ponieważ w USA jest wielu rozumnych ludzi to nie uwierzyli, że są to zwykłe pożary. Zobaczyli akurat co innego, że nie są to zwykłe pożary!

Autor poniższego wideo, przedstawionego na Youtube, skomentował go w następujący sposób:

„Czego władze USA nie opowiedzą wam o tak zwanych „leśnych pożarach” w północnej Kalifornii. Uważam, że te pożary były bezpośrednim rezultatem technologii zwanej bronią energetyczną. Czy możecie powiedzieć, patrząc na te zniszczenia, że są to zwykłe pożary? Jak myślicie? „


Tak było przed pożarem w Santa Rosa.


A tak było po pożarze w Santa Rosa.

A oto już rosyjska analityka tych wydarzeń od Natalii F.:

Jeżeli postawimy pytanie związane z tragedią w USA, że za tym stoi rząd Rosji, to proponuję wszystkim zastanowić się czy za tym nie stoi przypadkiem rząd USA, który przygotowując się do wojny z Rosją wypróbowując na Amerykanach nową broń masowego rażenia.

Amerykańska polityka w ciągu ostatnich 200 lat już nie raz zademonstrowała diabelską naturę jej prezydentów i dowódców wojskowych. O tym mówi również oficjalnie istniejący w USA od 1966 roku Kościół Szatana (The Church of Satan). W kraju, w którym znajduje się „Kościół Szatana”, można spodziewać się wszystkiego od rządu, wszelkiej podłości!


The Church of Satan w Los Angeles (USA).

Co ciekawe, hollywoodzki przemysł filmowy, mieszczący się w tej samej Kalifornii, przewidział amerykańską tragedię tworząc fantastyczną katastrofę w filmie „GEOSTORM”. Zdjęcia do niego kręcono w 2016 roku, a premiera w USA miała miejsce 20 października 2017 roku, dokładnie w szczycie amerykańskiej katastrofy.

Jak zauważył niedawno w swoim sensacyjnym oświadczeniu aktor Keanu Reeves: „Hollywood jest wykorzystywane do programowania społecznego i kontroli umysłu …”. Szczegóły.

Dlatego winnych amerykańskiej tragedii trzeba szukać nie w Rosji, a w USA!

Powiem więcej: prawdy należy szukać między tymi dwoma materiałami wideo:

1. Izraelski kabalista M. Laitman bezpośrednio ze studia izraelskiego kanału telewizyjnego przewiduje początek kolejnej eksterminacji Żydów w USA, twierdząc, że będzie ona szersza i głębsza niż w Niemczech.

2. Wykład M. Matajewa na Brooklynie (rejon Nowego Jorku), gdzie przepowiada (od dawna!), że miasta w USA pewnego razu przeobrażą się dosłownie w „kamienne dżungle”, przeżyją w nich tylko szczury i ci Żydzi, którzy staną się kanibalami.

Między tymi dwoma poglądami na temat przyszłości Stanów Zjednoczonych musimy szukać prawdy o dzisiejszych wydarzeniach, które wydają się mistyczne w imperium Zła.

23 stycznia 2018 r. Murmańsk. Anton Blagin

źródło
źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 11 to “Rząd USA testował na Amerykanach nową broń i oskarża o to Rosję!”

 1. maniek Says:

  …to sie dzieje…testy inne TYCH SAMYCH broni…HAARP….SURA…EISCAT…tej samej „druzyny”…psychopatow!!

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/w-kazachstanie-przyszedl-taki-mroz-ze-zwierzeta-zamarzaja-na-kosc-w-biegu#comment-402028

 2. maniek Says:

  cytat z sąznistego artykułu – polecam bo powinien otworzyc wiele oczu……

  Główne miasta dotknięte bronią psychotroniczną:

  Rumunia :

  1. Bukareszt
  2. Braszów
  3. Cluj Napoca
  4. Iasi
  5. Galati
  6. Varna
  7. Arad
  8. Timişoara
  9. Craiova
  10. Focsani

  Polska:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Szczecin
  4. Kraków
  5. Poznań
  6. Łódź
  7. Wrocław
  8. Opole
  9. Rzeszów
  10. Katowice

  Godziny emisji: 00:00, 04:00, 09:00, 12:00, 15:00, 18:00, 21:00.

  Posty podprogowe : seksualne, cielesne, propagandowe wiadomości : skandaliczne zachowania polityków, nienawiść , gniew, morderstwa i ataki fizyczne.

  Myśli i emocji, w większości przypadków nie wynikają z toku twojego myślenia, ale są spreparowanymi ciągami myślowymi …

  Wpływ tych narzędzi jest odczuwalny wiele razy w ciągu doby, a człowiek pogrąża się dalej w powierzchowności, nienawiści, złości, dysharmonii i separacji.

  To jednak nie zwalnia Cię z poczucia dyscypliny i samozaparcia . Każdy jest odpowiedzialny za swoje czyny.

  Więc co możesz zrobić, aby uniknąć wpływu subtelnych informacji podprogowych i nie szukać winy w kimś innym?

  Pamiętaj możesz być podatny na sugestie choć tego nie dostrzegasz, popatrz na ludzi w klubach i internecie myślisz, że pociąg do butelek i nagości wypływa z ich naturalnych form myślowych ?

  Pamiętaj też, że decyzje zawsze podejmujesz ty sam, musisz zrozumieć, że demoralizacja pociąga za sobą kolejne elementy upadku duchowego, psychicznego i fizycznego …

  Staczanie się jest procesem, którego dusza nie odczuwa od razu… Ale wyrzuty sumienia często prowadzą do śmierci duchowej lub prób samobójczych i nie jest to wina jak to próbują wam wmówić psychologowie i psychiatrzy depresji …

  Od razu, wychodząc na przeciw waszym pytaniom, zarzutom, spekulacjom, powiem, że pozyskane przez nas informacje pochodzą z wiarygodnego i sprawdzonego źrodła, z brygad wojskowych nazywanych PSYOPS, zajmujących się psychologicznym aspektem na polu walki …

  Tak Polska, Rumunia, Niemcy, Anglia, Francja, USA … To pola bitew, na których umierają dorośli i dzieci , morderstwa, samobójstwa i nałogi to skutek działania wiadomości podprogowych, których wielu słabych ludzi nie potrafi niestety znieść …

  Informacje na temat Polski i Rumunii pochodzą od byłego szef Sztabu Generalnego Wojska Rumuńskiego – Chelaru, który mówi nam, że w dużych miastach Rumunii i Polski anteny mocowane są jako broń przeciwko „zamieszkom” ,która utrzymuje ludzi na skraju psychicznego załamania nerwowego, co wpędza ich w złość, depresje, nałogi i próby samobójcze, niekiedy patologie i morderstwa .

  „Fakt jest taki ,urządzenia psychotroniczne stały się tak zaawansowane, że mogą utrzymać populacje w letargu na terenie całego kraju…

  Oczywiście, wielu z was zapewne zastanawia się, jak to jest możliwe, że w kraju takim jak Polska, Rosja czy Rumunia, które przez dziesięciolecia były okradane i upokarzane, ludzie naprawdę nie są w stanie reagować nawet na rażące i nagminne procedery łamania prawa przez polityków, księży i elitę …

  Przecież niszczenie rolnictwa, przemysłu, medycyny, szkolnictwa, ceny gazu, wyprzedaż majątku narodowego, szczepienia, kradzieże, kominy płacowe, życie elit na koszt społeczeństwa … To wszystko ma swoje negatywne i destruktywne konsekwencje … Nikt w Polsce nie myśli na tyle logicznie aby wraz ze mną z tym walczyć … !!!

  Dlaczego znów wybieracie prezydenta, sejm i senat, dlaczego niewolnicy znów wybierają swoich panów ?! Dlaczego setki tysięcy lub miliony ludzi nie wyjdą wraz ze mną na ulicy… Wszyscy jesteście niezadowoleni ale boicie się wyjść z domu… Boicie się konsekwencji i prawdy, ale nie boicie się alkoholizmu, raka, biedy, głodu i deprawacji seksualnej !!!

  Większość ludności, jest tak naprawdę nieświadomymi tchórzami, obojętnymi na losy polski, świata czy los swoich dzieci, lepiej udawać, że nic się nie dzieje , prawda ?

  Przeprowadziliśmy w Rumunii kilka testów i pokazów z użyciem broni psychotronicznej.

  Dr Chelaru, były szef Sztabu Generalnego Wojska Rumuńskiego, były szef Kontrwywiadu Dyrekcji Generalnej SRI, mówi:

  D R: To prawda, że broń psychotroniczna jest wykorzystywana przeciwko ludności cywilnej ?

  Gen. Chelaru: Zacznijmy od początku, osoby rozmieszczające nadajniki nie mają pojęcia o ich funkcji. Zdalna aktywacja nadajników odbywa się na kilka sposobów: czasowo, za pomocą satelity, z pokładu samolotu mającego nadzorować zamieszki lub protesty.

  Nadajniki dużej mocy są instalowane tylko w dużych miastach – zarodkach konfliktów, w małych miastach stosuje się nadajniki mobilne.

  Urządzenia psychotroniczne badano w okresie 1995-2005, w teatrach i otrzymano wyjątkowe rezultaty.

  Psychotroniczne broń, jak to działa!

  „Naukowcy zaproponowali stosowanie mikrofal jako broń przeciwko ludziom kilkadziesiąt lat temu.

  Całość stała się łatwiejsza wraz z pojawieniem się sieci telefonii komórkowej GSM 900 i GSM 1800
  , które stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia.

  Agencje wywiadowcze i służb obronne w Europie, USA i Azji posiadają dokumenty dotyczące biologicznych skutków promieniowania elektromagnetycznego, spowodowanego przez częstotliwości radiowe i kuchenki mikrofalowe, które pokazuje, że wszelakiego typu częstotliwości mikrofalowe powodują wiele problemów zdrowotnych w następujących obszarach: układ krążenia, ośrodkowy układ nerwowy, układ pokarmowy, skład krwi, funkcje komórek, metabolizm, reprodukcja…

  Echipamentele, systemy wizualne stosowany do testowania telefonów komórkowych pokazują, że częstotliwość i intensywność mikrofalowa tych produktów jest podobna do tych, w kuchenkach mikrofalowych.

  Na przykład, testowane były przez nas dwa telefony komórkowe (starszej i nowszej generacji) ,które pokazują poziom promieniowania na poziomie 100 mW / cm2 i 50 mW / cm2.

  Maksymalne dopuszczalne promieniowanie wynosi tylko 5 mW / cm2 ,a rosyjscy naukowcy zajmujący się bronią mikrofalową niszczyli komórki przy użyciu promieniowania na poziomie zaledwie 10 mW / cm2.

  Prosta arytmetyka i kalkulacja pokazuje, że telefonia komórkowa jest co najmniej 10 razy bardziej niebezpieczne niż jakakolwiek broń mikrofalowa !

  Twój telefon komórkowy jest prawdziwym „koniem trojańskim”! Australijscy naukowcy wykazali, że sieć telefonii komórkowej (GSM/LTE) jest odpowiedzialna za masową produkcję raka u myszy (w laboratorium).

  Dokumenty te pokazują, że mikrofale przechodzą przez skórę i docierają do organów. Fale niekorzystnie wpływają na wewnętrzne gruczoły i krwiobieg .

  Temat ten został podłapany przez służby wywiadowcze w latach 1975-1976.

  https://stopzet.wordpress.com/2015/02/10/dowody-zastosowania-broni-psychotronicznej/

  w kontekscie tego filmiku…

  • Maniek Says:

   Szczytyński miał najzwyklejszy wylew a nie atak skalarny.
   Jak agent chce kogoś zlikwidować to go likwiduje a nie bawi się w kotka i myszkę.
   Masz przykład z Leppperem.
   A Szczytyński robi dobrą robotę elicie.To co on głosi nie jest w konflikcie z elitami i nigdy nie było.
   Faceta już dawno rozkminiłem i pisałem to na kurewskiej tv aby ludzie weryfikowali a nie wierzyli.
   Oczywiście zostałem zbanowany.

   • maniek Says:

    …Rauni Kilde – zmarła – przyczyna …choroba…

    https://www.google.co.uk/search?q=rauni+kilde+%C5%9Bmier%C4%87&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=OPd1Wp_cJ4HZ8AeU2oSgBQ

    Szczytynski…najzwyklejszy wylew – powiadasz…na marginesie mozna sie z niego „wyleczyc”…igła – sprubój – jak bedziesz miał…moj Tato miał wylew – zmarł!…nikt nie znał tej metody…

    https://www.google.co.uk/search?q=igla+ratuje+zycie&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&dcr=0&ei=y_h1WvPPKJLZ8Aevj4WQDw

    https://stopzet.wordpress.com/2015/02/10/dowody-zastosowania-broni-psychotronicznej/

    …cyt…Tak Polska, Rumunia, Niemcy, Anglia, Francja, USA … To pola bitew, na których umierają dorośli i dzieci , morderstwa, samobójstwa i nałogi to skutek działania wiadomości podprogowych, których wielu słabych ludzi nie potrafi niestety znieść …

    Informacje na temat Polski i Rumunii pochodzą od byłego szef Sztabu Generalnego Wojska Rumuńskiego – Chelaru, który mówi nam, że w dużych miastach Rumunii i Polski anteny mocowane są jako broń przeciwko „zamieszkom” ,która utrzymuje ludzi na skraju psychicznego załamania nerwowego, co wpędza ich w złość, depresje, nałogi i próby samobójcze, niekiedy patologie i morderstwa .

    „Fakt jest taki ,urządzenia psychotroniczne stały się tak zaawansowane, że mogą utrzymać populacje w letargu na terenie całego kraju…

    …tak na marginesie – sporo jezdze – wszędzie i sporo spostrzezen Szczytynskiego moge potwierdzić…np gwiazdy – raz są – raz ich – nie ma…czasami mozna zwątpic…a co o tym powiesz?

    https://www.cda.pl/video/17547103c

    …to nie tylko dla Ciebie…pozdrawiam!…:))

    • Maniek Says:

     Napisałem tylko i wyłącznie o Szczytyńskim.
     Reszta nie musi być wcale nie prawdą.
     Ty po prostu nie weryfikujesz i przyjmujesz to na wiarę.
     Szczytyński nic nie odkrył a powiela to co już dawno
     wiedziano.Miesza prawdę z kłamstwem.Powiela religijne bzdety.
     Nie ma religi wyższej ponad prawdę.Wiele mu udowodniłem
     ale wszystko usunął.On pracuje na zlecenie pewnych ludzi.
     Ma bardzo dobre kontatky z masonem Potockim.
     Żadne filmiki nie dowodzą prawdy a półprawdy.
     Prawdę szuka się w książkach historycznych które napisono co najmniej 150 lat temu.Filmiki ryją beret bo nie myślisz tylko odbierasz narzuconą spreparowaną półprawdę.
     Szczytyński propaguje starą masońską szkołę pan i niewolnik
     Czyli jaskinię platońską.
     Poczytaj wszystkie materiały Wojtka Dydymskiego a zobaczysz
     kto kłamie.
     Pozdrawiam

 3. Ripsonar News Says:

  Kalifornijskie pożary a broń laserowa na przykładzie Santa Rosa

 4. qrde blade Says:

  Zdecydowana większość anomalii pogodowych, które nomen omen zdarzają się Europie i Ameryce ostątnimi laty jest spowodowana działalnością HAARP to jest mikrofalowej instalacji anten o ogromnej mocy mające w swym zamyśle grzać jak ustawiona w niebo mikrofalówka cząsteczki wody w jonosferze. Jeśli taka instalację umieścimy w okolicach podbiegunowych to działalnością swą, będziemy powodować rozdzielenie i skierowanie w inne rejony gromadzących się tam naturalnie mas arktycznego powietrza. Tak więc nie bez kozery taka właśnie instalacja powstała na Alasce, aby tak realizowanym grzaniem wypychać i rozdzielać zimne , arktyczne powietrze z nad bieguna na południe planety. Oczywiście taka działalność nie jest zupełnie niewidoczna dla tych którzy tzw. mają choć odrobinę oleju w głowie , gdyż nadchodzące anomalie pogodowe i gwałtowne sejsmiczne i wulkaniczne ( spowodowane działalnością tej ogromnej mikrofalówki ) będą zaobserwowane przez liczne stacje mierzące przykładowo częstotliwość rezonansu Shumana i po pojawiających się tam anomaliach w wykresach natychmiast można poznać, że wielki brat ma zamiar grzać atmosferę na biegunem czy gmerać w pogodzie. Naturalnie taką działalność można prowadzić impulsowo lub ciągle symulując pogodę na całej półkuli północnej i powodując prawdziwy H’armagedon w zwiększającej się aktywności sejsmicznej planety. Wielu naturalnie powie, że to kolejna teoria spiskowa, stworzona przez gorące głowy, ale należy w tym miejscu przypomnieć, że trwa cichy, globalny wyścig o złoża surowcowe znajdujące się na terenach podbiegunowych, które można by eksploatować powodując ocieplenie w tym miejscu klimatu ( naturalnie kosztem kolejnych katastrofalnych zim w Ameryce i anomalii pogodowych w Europie ) – ma to również jak widać swoje wiadome, biznesowe uzasadnienie. Jeżeli jednak ci twardogłowi nadal będę bez durnie nadal głosić, że to bzdury niech łaskawie obejrzą sobie powyższe wykresy rozkładu stref zimna w kolejnych latach –> https://wolnemedia.net/obrazki/ep-lod-01.jpg
  i niech łaskawie sprawdzą, że za każdym razem takie katastrofalne dla Ziemi i pogody anomalie są poprzedzone zaobserwowanymi w pomiarach rezonansu Shumana w stacji w Omsku anomaliami.
  Tak więc drogi PREMIERZE masz mało bystrą kadrę specjalistów, albo nie zwyczajnie wolą dla własnego bezpieczeństwa i św. spokoju cicho siedzieć…
  Jeśli więc naturalnie wysoko opłacane jaśnie Państwo, się nie ocknie z mentalnego letargu, to znowu w porze kwitnienia w maju będziemy mieli przymrozki !
  wężykiem, wężykiem

  • Maniek Says:

   Witaj qurdeblade
   Ciekawy komentarz dałeś pod najnowszym filmikiem
   na kanale Ktv.odnośnie kształtu ziemi.Pasuje to do struktury Fibonacciego czyli 9 lub 6 jak spirala dna
   Pozdrawiam

 5. Adam Says:

  HAARP ma niewyobrażalne możliwości, a idioci w centrum kontroli armii USA niszczą i mordują … ludzie bez przyszłości i bez celu…

 6. lori Says:

  A co na bandytyzm wobec własnego narodu mówią władze stanowe, miejskie, społeczność lokalna, prasa i telewizja każdego szczebla, wreszcie autorytety rządowe, parlamentarne, prokuratura, sędziowie, policja, służby paramilitarne stanu Kalifornia. czy wszyscy morda w kubeł i jest OK. Gdzie zryw mordowanego narodu wspieranego przez patriotów wszystkich stanów. Dziś mordują nas, jutro wykończą was. Czy są siły w USA zdolne stawić czoło pogardzie i anihilacji morderców w białych kołnierzykach.

 7. Easy Rider Says:

  Tego rodzaju broń była już znana i zastosowana w czasie 9/11. Nie chodzi tylko o kompleks WTC, ale o samochody, które stały w oddaleniu od WTC i zostały spalone. Najbardziej podejrzany jest przykład samochodów, które stały pod estakadą przy East River, ok. 1 km od WTC. Na poniższych zdjęciach widać samochód w dwóch ujęciach, który został w połowie spalony, a w drugiej połowie nienaruszony. Oznacza to, że czynnik niszczący działał z góry, ale samochód był częściowo przysłonięty przez estakadę i dało to taki efekt, jak załączonych obrazkach.

  Trudno powiedzieć, czy jest to broń tylko laserowa, czy o jakimś bardziej kompleksowym działaniu. Są przypuszczania badaczy, że może chodzić o Particle Beam Weapon – broń powodującą rozpad cząsteczkowy materii. Podejrzewam, że podobną bronią jak w Kalifornii wywołano pożar katedry Notre Dame, bo samoistnie tego rodzaju pożar nie miałby prawa zaistnieć.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s