Rosja pomyślnie wypróbowała silnik antygrawitacyjny Leonowa » 02-rpw

01-rpw

Komentarze 4 to “02-rpw”

 1. Jerzy Pliński Says:

  Tak to wygląda . Przeczytaj artykuł . Brzmi prawdopodobnie , ukryte przez światowe korporacje bo paliwo jest praktycznie niepotrzebne do tego napędu – bankructwo wielkich tego świata .

 2. Gary Luis Says:

  Zdaje sie ze to jest ten sam naped nad ktorym pracowali Niemcy podczas Drugiej Wojny Swiatowej, zdaje sie ze nazywalo sie to „Dzwon” („Die Glocke”), oraz uzyte w pojazdach serii Vril oraz Haunebu.
  Zapraszam do poczytania o tym co tez ciekawego dzialo sie w Gorach Sowich. Cierpliwym wyszukiwarka dostarczy reszty odpowiedzi.

 3. axel Says:

  Niemcy pracowali nad prawie wszystkim, co mogło im dać wygraną w wojnie, jednak duże koszty tych badań i rozproszenie środków oraz ich czyste marnotrawstwo na projekty nie mające żadnej perspektywy („Maus”, „Gustaw” , „Die Glocke”, „Haunebu” itp.) jak wiadomo nie pomogło w prowadzeniu wojny. Gdyby rzeczywiście dokonali jakiegoś odkrycia w zakresie antygrawitacji (czyli, że to jest możliwe…), dysponując techniką połowy XX w. z dziesiejszego punktu widzenia dość prymitywną, to do dziś już dawno by to powtórnie odkryto. A wielcy tego świata wcale by nie zbankrutowali, tylko czerpali by z takiego odkrycia wielokrotnie większe zyski. Tak więc uważam, że żadnej antygrawitacji nie było i nie ma, co nie wyklucza takiego odkrycia w przyszłości. Do każdego wynalazku potrzebne jest otoczenie technologiczne, jeśli tego nie ma to jest tylko mrzonka. Leonardo da Vinci „wynalazł” wiele rzeczy, jednak brak właśnie otoczenia technologicznego uniemożliwił ich realizację. A Edison dokonał tylu swoich wynalazków, gdyż istniało już otoczenie, które mu pozwoliło na ich realizację. Podobnie jest i dzisiaj!

 4. czart Says:

  Niemcy nie mieli wygrać tej wojny i nie to było zasadniczym celem dla nazwijmy to pewnej agendy .
  Prymitywna technika w połowie 20 wieku ?:)No tak przecież „fura ,skóra i komóra ” to szczyt dzisiejszej techniki .:)
  Tak się składa ,że jeszcze w IX wieku w Niemczech dokonano wielu wynalazków ,Naukowcy niemieccy przed 2 wojną przodowali w dziedzinie elektromagnetyzmu ,a jak wiadomo siły elektromagnetyczne rządzą całym Wrzechświatem .
  Zatem czy grawitacja może się zmienić w lewitację ?Odpowiedź jest na tym wykładzie na temat czym naprawdę jest ta siła z empirycznym przykładem :


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s