Obecne przemiany !!

WSTĘP

image001

„Piotr, zwykły rybak, zdołał sięgnąć  do tajemnic Życia: Nieba i Ziemi. Klucze (złoty – materia, srebrny – antymateria, energie ,tworzywo) są więc w posiadaniu Wiedzy Człowieka”. Krzyż na kluczu – oznacza równowagę i współpracę

Gwoli przypomnienia – symbole :

koło – kula , przestrzeń , sfera,

kwadrat – bok sześcianu foremnego, podstawy 6 piramid, symbol możliwości budowania w górę, w pionie i poziomie – krzyż równoramienny.

Kula, przestrzeń zawiera energie zawarte w tworzywie.

Kula podzielona informuje, że wszelkie formy podlegają „budowie magnetycznej” a więc posiadają polaryzacje : dodatnia i ujemną.

Obie polaryzacje przedstawiane są jako postacie Adama i Ewy w materii oraz  Ewy i Adama  w antymaterii (świat równoległy)

Tworzywo – to kształt i forma geometryczna (fraktale), podstawowy budulec podlegający 12 prawom Uniwersalnym.

Kwadrat – program wg którego powstają formy, zawarty w najmniejszej cząsteczce. Wszystko poznaje i doświadcza nasza forma zewnętrzna (fizyczna). Wnioski gromadzi w spójnej Świadomości.

Więcej detali w różnych artykułach.

Myśl Ludzka przejawia się więc w symbolach podstawowych :

Koło wpisane w kwadrat. Te dwa symbole stanowią informacje o tworzeniu i możliwości doświadczeń w tworzeniu.

        NOWA   FAZA   ISTNIENIA   WSZECHŚWIATA !

       Wchodzimy w nową Fazę Istnienia Wszechświata.

Brak jednak nowych określeń do nowych zjawisk, nowego działania  biorąc pod uwagę, że korzystamy obecnie z sumy wiedzy „zebranej” przez wszystkie Istoty Ludzkie.

To równocześnie  świadome, wspólne tworzenie wg aktualnych potrzeb.  Ten proces możemy określić jako nowe doświadczenia naszych przejawów w dziele świadomego tworzenia.

Wynika z tego, że zawsze byliśmy stwórcami i twórcami a w szeregu  doświadczeń  nieświadomie powodowaliśmy różne skutki, nie zawsze wg programu. Program ustalaliśmy przecież wspólnie jeszcze przed wejściem w formę.  

        Przestrzeń, którą aktualnie poznajemy, jest przestrzenią w której zapadają wszelkie decyzje dotyczące form. Intelekt sprawny w doświadczeniach  materialnych jest nadal potrzebny ale bez zapisów, które kiedyś uznaliśmy (nasza świadomość zewnętrzna) za prawdę a podpieraliśmy się autorytetami. Nie zdawaliśmy sobie sprawy, że wszelkie przypadki, konflikty zawsze wynikały z braku wiedzy.  Opieraliśmy się na autorytetach  jako świętych , nawiedzonych  i powołanych przez siły wyższe dla naszego zbawienia itp.   Zaufanie  do autorytetów  powodowało, że nie   sprawdzaliśmy  treści przez nich głoszonych.

 

Nasze zaufanie dawało możliwości tworzenia nowej grupy społecznej, wydzielonej z całości i uznawanej za wybranych. Stworzyło  kastę,  hierarchię różnej barwy i maści panów, nauczycieli, guru itp.

        W ten prosty (wg klucza) sposób staliśmy się podległymi, podporządkowani sztucznym formom, grupom  społecznym. Przez wieki utrwalane, stały się naszym „naturalnym” schematem życia i bycia.  Niewolnictwo stało się normą !

Całość społeczeństwa podzielono pomiędzy sobą a wspólnota pieniądza stała się więzią,  łańcuchem,  którego rozerwać nie można. Każdy ruch wewnątrz jednej z grup staje się zagrożeniem dla pozostałych a więc zmusza do walki o swoje racje, dobra czy  zamierzenia. Stosowanie zasad klucza jest praktykowane  wszędzie i przez wszystkich. Różnica polega jedynie na tym, że jedni (nieliczni) znają jego działanie a inni wierzą swoim wybrańcom. To tyle o możliwościach poznawania lub ulegania zasadom klucza. Neutralność nie podlega żadnym procesom „naprawy” czegokolwiek lub  kogokolwiek.

A chcemy ratować świat, siebie i pouczać innych .

 Stajemy się wówczas nowymi nauczycielami i bogami. „Maleńkimi” ale jednak !

Nowa przestrzeń, w której zawierają się nasze wspólne doświadczenia i wiedza stają się historią.

Wspólnie uzyskane wnioski dają nam możliwość  unikania pomyłek w przejawach .

Przejawów przecież  nie opuszczamy.

Z naszych narzędzi  ”pracy” pozostaje tylko Intelekt. Jedynie jako środek pomocniczy w pierwszych fazach naszego pobytu i tworzenia w poznawanej przestrzeni.

Aby intelekt stał się naszym sprzymierzeńcem  konieczne jest

usunięcie zapisów energetycznych z podświadomości.

Intelekt szukał lub zapisywał wszelkie nowe informacje i „podawał” na ekran naszej świadomości .

Powoli i stopniowo uznaliśmy intelekt za siebie samego i powiększaliśmy zapisy  jako dowód na naszą inteligencję. Stworzono nawet „poziomy”  (iloraz)  inteligencji itp. bzdury.

Tak stworzone sztuczne mechanizmy „odciągają nas” od Siebie i zmuszają  do gromadzenia jeszcze większych zasobów zapisanych treści.

Doświadczenia, zjawiska, które już dają nam sygnał, że dokonuje się coś innego ale obejmuje  nasze pojedyncze  formy . Rozpatrujemy te zjawiska jeszcze wg starych teorii i dogmatów. Coraz nowsze i liczne zjawiska obejmuje  coraz więcej jednostek ludzkich .

Doprowadza nas tym samym do początków zaistnienia form i możliwości ciał ludzkich.

Coraz częściej widzimy i słyszymy o zdolnościach jasnowidzenia, jasnosłyszenia, przewidywania wydarzeń, przetwarzania liczb i cyfr z szybkością dużo większą  niż komputer, powołanie w swojej przestrzeni materialnej zjawiska i działania prądu (linki pod konie tekstu).

Coraz liczniejsze możliwości „podglądania” życia na innych planetach. O kontaktach między istotami – myśl – myśl.

To, co się dzieje u nas na Ziemi, dzieje się również i w całym Wszechświecie. Powracają początki naszej Ziemskiej  działalności w „zespole” planet naszego Układu Słonecznego.

To  powrót do klas pierwszych nauk naszego przejawu – ciała.  To, co zbędne w nowej przestrzeni, będzie zanikało w trakcie wspólnego działania w tworzeniu wg potrzeb.

Klucz zgodnie z zawartym programem informuje nas, że Myśli naszej  formy  przenoszą się  w wyższe częstotliwości energetyczne. Wszystko jest po to, aby „zamknąć” pojęcie , „zrozumienie całości” i swój indywidualny w nim udział.

Do rozpoznania budowy Całości dochodzimy do  początków naszego uczestnictwa w budowie coraz to większych obszarów Uniwersum.

Konieczne zatem jest poznanie braci i sióstr biorących udział w tym procesie.

Podróże w różne zakątki Kosmosu będą tak naturalne, jak dziś nasze pobyty w innych  krajach.

Obserwując  zbliżające się  możliwości można stwierdzić, że to  jest powrót do raju, powrót do rodzinnego domu.

O tych procesach informuje nas wiele  różnych starych ksiąg, przypowieści, proroctw.

Nie zwracaliśmy jednak na nie większej uwagi, ponieważ materia wciągała nasze ciała w różnego rodzaju rozgrywki.

To by było na tyle w bardzo dużym uproszczeniu.

Edward   –  12.03.13

 

Pomocne linki :

http://www.youtube.com/watch?v=KvRMptdaqOk&list=PLFA79556433581E35 

 http://www.youtube.com/watch?v=V3qF9E_fWCQ

 http://www.youtube.com/watch?v=uP7yOFIHJPA

image002image003

PRZEJŚCIE Z JEDNEJ PRZESTRZENI W DRUGĄ !

image004

NASTĘPNA

PRZEMYŚLENIA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: