Co z Nami Będzie ??

 „CO  Z  NAMI  BĘDZIE ??….”

 

Coś niepokojącego  zaczyna się dokonywać w Kosmosie…

Przytoczę  fragmenty informacji , jakie ostatnio otrzymałem.

„Dzień 13 grudnia 2012 r.

Często w trakcie wypoczynku, relaksu nawiązywałem kontakty z Istotami z innych wymiarów i bytu. Ostatnio ogromnie nasiliły się dziwne zjawiska, które mnie zaniepokoiły. Kontakty nie były dla mnie czymś niezwykłym jako zjawisko. Ale ostatnio spotykam się z „nowością” w kontaktach. W relaksie skupiam się  na poszczególnych częściach ciała w celu ich rozluźnienia. I zaczyna się coś dziwnego : pojawiają się szybko twarze o różnych kształtach i rasach. Szybko mijają , choć widzę,że otwierają usta ale nie odbieram od nich myśli. Ogólnie zauważam duże zniecierpliwienie, niepokój wyrażony w grymasach twarzy. Można stwierdzić jedno – postacie są bardzo przestraszone.  Pragną informacji i odpowiedzi na swoje pytania. Tak szybko przebiegały te istoty,że nie mogłem udzielić odpowiedzieć na zadawane pytania. Kiedy zanikły twarze, przypomniałem sobie, że łączność została nawiązana i „niewidzialny” drut połączeń nadal istnieje. Pośpiech jaki oglądałem był wynikiem zbyt małej energii potrzebnej do dłuższego kontaktu.

Uspokoiłem ciało i odpowiadałem na pytania, które jak na liście ukazywały mi się w umyśle. Najczęściej zadawane pytania dotyczyły nagłych i ciągle przyspieszanych zjawisk  na ich planetach. Następowały tak szybko,że w ogólnym chaosie nie można było sobie nawzajem pomagać. Wszelkie więzi ulegały zanikowi , jakby ich nigdy nie było.

Częściowo przypisywano sobie opieszałości w uzyskaniu odpowiedzi z innych rejonów Kosmosu. Zapomniano o Ziemianach,choć jak wynika z różnych informacji to na Ziemi nie widać było paniki, wszystko przebiegało „normalnie”. Utarte wiekami wieści o Ziemianach ,kundlach kosmicznych , na których odbywały się wszelkiego rodzaju eksperymenty . Logicznie więc biorąc ziemianie nie byli traktowani poważnie. Dzisiejszy spokój na Ziemi był jednak informacją,że dawne historie o Ziemianach były fałszywe.

Starałem się im przekazać jak najwięcej informacji o zachodzących obecnie zjawiskach w całym Wszechświecie a nie tylko na poszczególnych planetach. Zwracałem uwagę na świadomym sterowaniu własnymi reakcjami , myślami.

 

Podawałem proste ćwiczenia, które umożliwiały nawet w chaosie ,zapanować nad reakcjami własnego  ciała. Często padały pytania,dlaczego Ziemia nie przeżywa podobnych tragedii? Przypominałem wówczas ,że Ziemianie i cały układ Słoneczny rozpoczynał kończący się obecnie proces i jako ostatni zamykają wszelkie procesy materialne. Byli zaskoczeni tym,że nikt ich o tym nie informował, pomimo że ta jak na Ziemi mieli swoich przywódców ,którym ufali i wierzyli. Spotyka ich za to zaufanie wielka tragedia. Przywódcy pierzchli w najdalsze zakątki Kosmosu, ale jak wieści niosą, również się rozpadają. Sprawiedliwość jednak istnieje. Tylko co to komu da jak umiera ?

     Uspakajałem ,że życie Ludzkie  nie umiera. Możemy mówić jedynie o formie. Przecież nie jesteśmy formą, lecz ją posiadamy. Obecnie przejmujemy inne formy a myśl ludzka nadal trwa i rozpoczyna  inny proces Wszechświata. Czułem,ze moje odpowiedzi niewiele pomagały w opanowaniu ciał. Kilka istot w czasie kontaktu trwały dłużej i wymiana zdań i myśli przebiegała sprawnie. Niestety wyczuwało się jednak ogromny niepokój. Jedna z Isto utkwiła mi bardzo w pamięci. Była to postać kobiety o rysach „miękkich”, łagodnych ale całe ciało pokrywały włosy. Na twarzy owłosienie przypominało miękki , gładki atłas. Oczy, wargi , uszy nie były pokryte owłosieniem. Szyja , klatka piersiowa pokrywały dłuższe włosy,łagodnie spływające ku stopom.

      Kiedy ujrzałem tę postać, widać było, że moja osoba  ją zaskoczyła. Chyba nie jestem tak przeraźliwie przystojny,że nastąpiło tak wielkie zdziwienie. A może moja nie owłosiona twarz była dla niej zaskoczeniem ? Chyba zostałem uznany  w jej  pojęciu jako  „Łysol” ziemski ? Przyglądała się moment i zaczęła zadawać mnóstwo pytań. Nie będę wymieniał pytań, bo podobne zadają i inni..

Zauważyłem jednak ,ze w trakcie kiedy wyjaśniałem co jest przyczyną różnych zjawisk , jej ciało uspakajało się,na twarzy pojawił się spokój i ogromne skupienie na tym co odpowiadałem. W trakcie „rozmowy” pojawiały się inne istoty,:pojawiały się i znikały. Po udzieleniu informacji rozmowa została zakończona.

I to dziś  na tyle.” Czołem !

Podobnych kontaktów  jest wiele , będę informował o  ciekawszych kontaktach.

12 grudnia 2012 r

Edward

Sekret – Jak Wydostać się z Naszego Matrix za Pomocą Wyobraźni i Świadomości

PRZEMYŚLENIA

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: