„Protony” spadają z powodu niebezpiecznej zawartości

„Protony” spadają nie z powodu wad montażu, a z powodu niebezpiecznego ładunku.01-pszp
Najbardziej niezawodne na świecie Protony czasem spadają nie dlatego, że ktoś w nich czujniki młotkiem uszkadza. Montaż rakiety – to nie ślusarnia, czyż nie tak? Protony czasem spadają przez to, że ładują w nie niepotrzebne rzeczy…

„Protony” spadają z powodu niebezpiecznej zawartości

Autor – Dmitrij Bajda

Rakieta nośna „Proton” jest niekwestionowanym liderem wiarygodności wśród wszystkich kiedykolwiek istniejących podobnych wyrobów. Ale od 2010 roku zaczęła się dla niej „czarna seria” nieudanych startów. Wysokie komisje analizujące awarie na pewno wyciągnęły jakieś wnioski, ale społeczeństwo karmiono regularnie „gumą do żucia”, typu „syndrom nagłej śmierci niemowląt” – wymówki lekarzy, z pomocą której ukrywają obecne katastrofalne następstwa zaszczepień i innych procedur medycznych. Ale najciekawsze jest to, że te błędy zaczęły prześladować nasze wystrzeliwane rakiety „partnerów” – Amerykanów!

Gdzie tu pies pogrzebany?

Rozjaśnił nieco tę sprawę akademik Nikołaj Lewaszow. Kiedy latem 2010 roku światowy kahał atakował Rosję za pomocą klimatycznej i geologicznej broni, prawie na całym terytorium kraju zapanowały straszne upały i susza, było wiele pożarów. Nikołaj Wiktorowicz okazał się jedynym człowiekiem, który z powodzeniem oparł się oddziaływaniu stosowanego przez „partnerów” broni (szczegółowo o tej epopei w jego artykule Antyrosyjski Antycyklon” Część 1 i Część 2).

Wyjątkowy człowiek, był w stanie unieruchomić masy powietrzne nad centralną Rosją, zniszczyć niektóre satelity wojskowe USA biorące udział w tym ataku i znormalizować sytuację ruchu mas powietrza w atmosferze nad krajem (więcej na temat niektórych aspektów prac opisano w artykule „Kaprysy przyrody lub wojna cywilizacji”). Ponadto, Nikołaj Lewaszow, po zwróceniu się do niego o pomoc odpowiednich służb, miał zneutralizować próbę zatrucia milionów moskwian trującym gazem, zmyślnie ukrytym pod specjalnie wywołanym w Moskwie smogiem (o tym szczegółowo mówi w 2 części artykułu „Antyrosyjski Antycyklon”).

Dlaczego spadają sputniki w Rosji?

Następnie akademik Lewaszow otwarcie stwierdził, że znalazł nad planetą osobliwą „kopułę siłową”, która będzie blokowała wyprowadzenie na orbitę okołoziemską każdego aparatu kosmicznego zdolnego do wyrządzenia szkody ludności Rosji! Po tym zaczęły się „niefortunne wypuszczenia” wcześniej bezawaryjnych Protonów i amerykańskich rakiet nośnych.

Najbardziej znanym niepowodzeniem były „awaryjne” początki międzyplanetarnej stacji kosmicznej „Fobos-Grunt” na krótko przed szabasem 10 grudnia 2011 roku. Czy była na tej stacji aparatura do badania Fobos, nie wiadomo. Ale wiadomo, że była tam aparatura o wielkiej mocy do wpływu PSI na ludzi, która miała być aktywowana w odpowiednim czasie w trakcie przelotu stacji nad rejonem Moskwy. Po zadziałaniu, tłum powinien wpaść w szał i rzucić się do szturmu na Kreml (szczegółowo o tym w „Koniec starego i początek nowego Świata„). Jednak, kiedy Fobos-Grunt spadł do oceanu, cały pomysł przewrotu w Rosji zakończył się fiaskiem.

Ale nasi nieprzejednani „partnerzy” – światowa syjonistyczna mafia – oczywiście, nie zatrzymała się po tym niepowodzeniu, po tej porażce i natychmiast rozpocząła nową ofensywę. Jeszcze jesienią 2010 roku demokraci zabili we Francji żonę Nikołaja Wiktorowicza – Swietłanę, a na niego rozpoczęto ciągłe ataki za pomocą najbardziej wyrafinowanych zdalnych środków zabijania. Na początku czerwca 2012 roku wrogowie osiągnęli „sukces”. W walce ginie jeden z najbardziej niezwykłych ludzi naszej planety – Rosyjski uczony i pisarz, absolwent kilku akademii Nikołaj Lewaszow.

„Partnerzy”, uczcili Chanukę poza kolejnością – tak ucieszyli się ze swojego sukcesu. Ale nie tu on był! Okazało się, że Kopuła nad Ojczyzną ustawiona wielkim Rusom, nadal starannie spełnia swoją funkcję – chroniąc Ruś przed różnym paskudztwem, które pasożyty próbują wznieść na orbitę okołoziemską.

Nawiasem mówiąc okazało się, że ta Kopuła chroni nas również od nieproszonych gości z zewnątrz, którzy by chcieli dostać się na terytorium Rosji. Znany przypadek z „Czelabińskim meteorytem” jest tego wyraźnym potwierdzeniem! To był obiekt o kosmicznych kolosalnych rozmiarach, długości wielu kilometrów, który w rejestratorze wideo miał więcej niż 100 km! Ten obiekt poruszał się z ogromną prędkością i nagle spłonął w całości na wysokości kilku kilometrów nad ziemią.

Każdy uczeń wie, że meteoryt takich rozmiarów nie może się doszczętnie spalić w kilka sekund, które pozostały do upadku. A po upadku meteorytu o takiej masie na Ziemię świat doznałby poważnej katastrofy planetarnej. Ale … bardzo szybko został unicestwiony i nic się nie stało, z wyjątkiem kilku rozbitych okien w domach. Ziemskie OPL (obrona) na razie jeszcze nie jest w stanie zaobserwować obiektów lecących z takimi prędkościami. Jedynym sensownym wytłumaczeniem pozostaje działanie Kopuły ochronnej! Wszystkie inne rozmowy – to zwykła paplanina, próba rozmazania tego wydarzenia i usunięcie go z ludzkich umysłów …

Dzisiaj sytuacja wokół Rosji jest bardzo podobna do tej jesienną 2011 roku. Wydarzenia na Ukrainie – to przygotowywanie następnego ataku na Ruś! Sama Ukraina nikogo nie interesuje, ale na jej terytorium prowadzona jest kampania werbunku najemników z obowiązkową znajomością języka rosyjskiego! Oznacza to, że przygotowywane jest masowe przesyłanie do Rosję wyszkolonych terrorystów i prowokatorów, którzy będą organizować Rosyjski Majdan! Początek tego święta pasożytnictwa możliwe, że zaplanowano na niedzielę 18 maja. W tym dniu rosyjska piąta kolumna organizuje masowe mitingi w większości dużych miast.

Żeby to zadziałało, niezbędne są środki doprowadzenia tłumu do szaleństwa tj. odpowiednia PSI-aparatura do wpływania na duże masy ludzi. Jest prawdopodobne, że tym właśnie miał zajmować się „najpotężniejszy rosyjski satelita telekomunikacyjny Ekspress-AM 4R”, a ściślej to co było schowane w korpusie aparatu kosmicznego o takiej nazwie. Planowano go uruchomić akurat tydzień przed przewidywanymi wiecami 18 maja. Ale … „partnerom” znów nie wyszło. Bezawaryjny Proton nagle odmówił posłuszeństwa, i Produkt runął na ziemię:

” … Po wystrzeleniu rakiety nośnej „Proton-M” z najpotężniejszym rosyjskim satelitą telekomunikacyjnym „Ekspress-AM 4 R” nastąpiło awaryjne odłączenie silników … Specjalna komisja Roskosmos zajmuje się wyjaśnieniem przyczyn awarii wystrzelonej rakiety nośnej „Proton-M” z najpotężniejszym rosyjskim satelitą telekomunikacyjnym „Ekspress-AM 4 R”. Na czas pracy komisji wszystkie wystrzelenia rakiet zostały przełożone … „ Źródło

W pierwszą kolejność, może to oznaczać, że wrodzy agenci bardzo głęboko zakorzenili się nie tylko w Kremlowskich, okołokremlowskich korytarzach i w rządzie, ale też w najbardziej tajnych branżach high-tech opartych na WPK Rosji. Jestem absolutnie przekonany, że stworzenie tego „satelity telekomunikacyjnego” nie zostało zaaprobowane przez Prezydenta Putina i zostało przeprowadzone bez jego wiedzy. Ponieważ, jeśli Władimir Putin chciałby oddać władzę w Rosji syjonistom to i tak by ją oddał, „bez tych wszystkich kłopotów”: bez organizacji Olimpiady i budowy nowego Soczi; bez desperackiej likwidacji skutków powodzi na wschodzie; bez obrony Syrii; bez dziesiątków zamachów na jego życie; bez budowy tysięcy szkół i przedszkoli i bez mnóstwa innych nader kłopotliwych spraw, zabierających czas, życie i zdrowie.

Tak więc, Prezydent Rosji i jego najbliższe otoczenie na pewno nie starają się zrobić samym sobie pomarańczowej rewolucji. A wiele tysięcy „zwykłych obywateli”, którym zamieszano w głowach natrętną propagandą i potem niedrogo kupiono ich zielonymi papierkami, gotowi pomagać wszystkim demokratycznym przedsięwzięciom, przekonani, że robią to co trzeba i „walczą z totalitaryzmem”. Tutaj mimowolnie przypominają się opowieści o 1937 roku i represjach stalinowskich! Jeżeli towarzysz Stalin pracował w takich samych warunkach, to można mu tylko przyklasnąć głośno za to, że udało mu się zdziesiątkować piątą kolumnę przed wojną.

Teraz organizatorom zamachu stanu w Rosji pozostaje tylko liczyć na swojego Boga, swoich licznych agentów, mobilną aparaturę wpływu-PSI i bandy najemników tworzonych przez lokalnych oligarchów na Ukrainie, siedzących na krótkiej smyczy u syjo-demokratów. Miejmy jednak nadzieję, że i tym razem nic im nie wyjdzie! Dlatego, że ich czas dobiegł końca. Rosji pomagają obecnie takie Siły, o których żałośni „światowi władcy” nawet marzyć nie są w stanie!

To jest taka, niezupełnie zwykła historia upadku bezawaryjnego i w niczym nie zawinionego nosiciela rakiet Proton. Ciekawie będzie przeczytać potem co tym razem wymyśli „komisja specjalna” do zbadania przyczyn katastrofy…

16.05.2014

źródło

Reklamy

Komentarzy 5 to “„Protony” spadają z powodu niebezpiecznej zawartości”

 1. zecik szary Says:

  …starego misia na sztuczny miód?;)
  Spekulacje 1 klasa :) Trochę faktów wymieszanych w tyglu swojego subiektywnego postrzegania.
  Po 1: Od kiedy to Stalin był taką światłą postacią, że na koniec tego artykułu można gloryfikować jego zwyrodnialczo bestialskie poczynania? Czy te kilkadziesiąt milionów ofiar stalinizmu to walka dobra ze złem?
  2: Skoro Putin jest taki antyilluminati to:
  – Dlaczego w Rosji jest zjawisko chemtrails? NATOwskie samoloty sobie tak bezkarnie hasają nad przestrzenią powietrzną Rosji?
  – Dlaczego tyle mataczenia ze zwrotem tupolewa
  – Dlaczego śp Phil Shneider, człowiek z wewnętrznych technicznych kręgów „ciemnych” w USA opowiada, że widział na własne oczy jak o tym samym miejscu i czasie szkolone były jednostki specjalne USA, Chin i Rosji?
  – Skąd w tej Rasiji tyle imperialnego zacięcia? Ile razy słyszeliście o tym jak Putin swoim dyplomatycznym zacięciem chce kurki z gazem zakręcać?
  – Czy budowa gazociągu na dnie bałtyku z p/ominięciem Polski to nie przygotowania na czasy obecne gdzie Rosja odkroi swój „zapomniany” kawałek tortu z układu warszawskiego?
  Brzmi to wszystko zacnie ale to tak samo jałowe jak przedwyborcze obietnice „naszych” włodarzy.

  • treborok Says:

   Niech Miś nie je tyle miodku bo od nadmiaru cukru w cukrze dostaje sklerozy.
   1. Gdyby nie czystki Stalina w szeregach armii i aparatu to pewnie szanowny Miś by szprechał po Niemiecku jeśli by w ogóle się narodził.
   2. Co do Putina (nie jest on święty) proszę się douczyć np.oglądnąć wywiad z Albinem Siwakiem.
   3.Tupolew to inna sprawa związana zupełnie z inną rozgrywką.
   4.Phil Shneider mówił o wspólnym froncie przeciw obcym (USA, Rosja, Chiny)
   5.Jakiego imperialnego zacięcia, bo na razie jest w defensywie i nie Rosja atakuje a odwrotnie – USA.
   6. Z kurkami z gazem, to szanowny Miś „pojechał” po bandzie. Kto komu wprowadza sankcje?
   7.Gazociąg pod Bałtykiem, będąc na miejscu Putina też bym tak zrobił skoro Polska (politycy) jest na smyczy USA.
   Przez to, że polskie Misie karmią minioną amerykańską propagandą, Misie dostają po tym jakiejś wstecznej „czkawki” i wygadują głupotki (ciekawe czego dodają Misiom do miodku?). Czas zweryfikować swoje patrzenie przez pryzmat minionego i spojrzeć obiektywnie na współczesną Rosję – to zupełnie inny kraj.
   amen

   • zecik szary Says:

    Pysznisz się polski misiu;) Skleciłeś na swojej stronie ciekawe informacje a zapominasz niestety o także swojej historii, zakładając żeś Polakiem jest. Pozwolę sobie w tym niegrzecznym tonie z Tobą zamienić słowo…
    Ad.1 Nie napisałem o czystkach Stalina w swojej armii a represjach na ludzkości. „Mieczem wojujesz od miecza giniesz”…sprzężenie zwrotne dla ucywilizowanej wojskowej dziczy mnie nie mierzi. Chodzi o zwyklych ludzi w tym TAKŻE Polaków. Być mężem stanu trzymającym twardą ręką swój lud a zwyrodnialcem to wielka różnica. Wytłumacz to proszę prawnukom pomordowanej polskiej inteligencji w 39′. Możesz?
    Ad.2 W tej kwestii się zgadzamy:)
    Nie wiem ile w tym prawdy, że Władymir chce rosjan leczyć zapperami JT…ponoć człeka nie ocenia się po tym jak zaczynał więc w duszy trzymam kciuki. Święty nikt nie jest.
    Ad.3 Tupolew to inna sprawa… Odpowiedź bardzo średnia ale ok.
    Ad.4 Phil Shneider dość szczegółowo opisał schemat działania „czarnych projektów” jak i ich lokalizację. Rosja nie jest wyjątkiem na tej mapie i tak samo ma za uszami jak „reszta”. Jakbym miał zobrazować różnicę między Rosją a USA to wyglądałoby tak jak zestawienie sieci „żabek” do „freshmarketu” ;)
    Ad.5 Jakiego imperialnego zacięcia? Ta odpowiedź jest bliźniaczo podobna do Twojego punkt trzeciego. Zapomniałeś chyba o przedziale 1945-1989. Różnica była taka, że stolicą nie była Bruksela a Moskwa. Polska Kronika Filmowa i wszystko jasne jak pamięć podręczna szwankuje. Jednym szkodzi cukier innym fluor i aspartam. Takie czasy Panie kolego.
    Rosja nie atakuje bo jest w defensywie a robią to akurat amerykanie… Popatrz Pan, tak to już jest, że nie zawsze można rozdawać sążne klapsy. Polaryzacja musi być zachowana więc i siły zrównoważone. To że ciemni nie mogą się dogadać ze sobą bo każdy żyje w służbie dla siebie to już inna baja i powiem Ci, że bardzo na to liczę, że z tego ogniska ludzkość zje na czas swoje ziemniory ;)
    Swietna animacja pod ten piąty punkt

    Ad.6 „Z kurkami z gazem to szanowny Miś pojechał po bandzie”. Czyżby?:)
    Jeszcze kilka lat temu z wielką pompą Angela z Putinem tak się czule macali pod stołem. Kluczowe stanowiska objeli m.in Szreder i reszta łajdactwa. Karty rozdali wśród swoich więc jaka „jazda po bandzie”…
    Jeśli stałbyś w gronie swoich przyjaciół i ktoś z Twojego otoczenia witając się z wszystkimi nie podałby Ci ręki, byłbyś w stanie oszczować, że coś jest nie halo. Prawda?;) Tak samo jest z tym gazem. (patrz i ani słowem nie wspomniałem o wolnej energii;)
    Ad.7 „Gazociąg pod Bałtykiem, będąc na miejscu Putina też bym tak zrobił skoro Polska (politycy) jest na smyczy USA.”
    Odpowiedź tak samo średnia (to średnie jest bardzo naciągane) jak Twój pkt.3
    „Jedna śmierć to tragedia, milion – to statystyka”. Józef Stalin
    Taki sam cynizm jak i Twoje wytłumaczenie rosyjskiej zagrywki z rurą na dnie Bałtyku ale OKEEEJ, to w końcu wyuzdana strategia i polityka. Zasoby tego świata jak i reszta żywota należą przecież do tej marnej, chorej i pazernej garstki osób. PRAWDA?! (coś mi podpowiada, że jesteś wielkim fanem Mariusza Max Kolonko;)

    Co można na zakończenie dodać…nie wiem po czym kto czkawki dostaje, niech każdy wypowie się w swoim imieniu;) ale dość słabo Waść.
    Gdzieś w głębi wierze, że gramy w jednej ekipie i intencje Twe nie są złe. Z drugie strony brak wyobraźni szeroko pojętej jest gorszy od głupoty.
    3mam kciuki i pozdrawiam ;)

    • treborok Says:

     Cóż biorę na siebie całe te dywagacje (na „klatę”), jeśli Szanownego uraziłem to przepraszam. Nie mam ochoty, ani nie chce mi się tłumaczyć co się dzieje i dlaczego. Tak więc tylko kilka słów. Proszę wybaczyć ale z tym nie można nawet polemizować i zaraz powiem dlaczego. Tak więc wiedza istnieje na wielu poziomach, w tym kontekście szanowny pomieszał i poprzestawiał poziomy. Nie można odpowiedzieć z wyższego poziomu na niższy ponieważ wyższy dla niższego wyda się absurdalny i odwrotnie. Żeby się dogadać trzeba rozmawiać na tym samym poziomie (logiczne). Mówienie, przepraszam za określenie na nucie patriotycznej, polityce jest niższym poziomem rozumienia otaczającego świata. Wyższym poziomem, może warto zerknąć na latające piramidy, które parę lat temu przyleciały najpierw (po kolei) do Moskwy, Pekinu, Hiszpanii. Kto był w tych piramidach i dlaczego na świecie je spotykamy to już Szanownego Pana zadanie. Jest jeszcze wyższy poziom (nie będę o nim mówił) ale to już trzeba posiadać sporą wiedzę… tak więc nie z każdym można o niej rozmawiać, a z tego co Szanowny napisał na pewno nie z Panem. Osobiście wybrałem niższy poziom ponieważ trafiam do większej liczby ludzi, ale nie mam z tego powodu kompleksów, nie mam również problemów ze swoim EGO czego i Szanownemu życzę.
     Ostatni wpis w temacie

 2. Ktoś Says:

  „Rosji pomagają obecnie takie Siły, o których żałośni „światowi władcy” nawet marzyć nie są w stanie!”

  – nawet wy nie jesteście do końca świadomi tego KTO WAM POMAGA. ;p

  Boga judeonazipedałowni już nie ma…. poległ.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: