Profesor L. Klikow o związku religii ze światowym rządem

Już teraz wielu niezależnych badaczy doszło do wniosku, że wszystkie kłopoty współczesnej ludzkości, w tym niesprawiedliwość społeczna, pasożytnictwo drapieżnik-konsument i niskie skłonności degradacyjne, nie są pierwotnie „ludzką naturą”, ale wynikiem ingerencji w naszą historię pasożytniczych satanistycznych „sił zewnętrznych”.

Siłom tym udało się w przeszłości przechwycić naszą planetę i ujarzmić ludzkość zmieniając jej większość w stado uległych i nierozgarniętych zwierząt, skupionych na materialnych interesach i instynktach zwierzęcych.

Tajne stowarzyszenia i hybrydowi nie-ludzie tworzą tzw. „Światowy rząd”, również całe kasty wynajętych mówców mają zadanie odwrócenia uwagi ludzi od „zakazanej” prawdziwej wiedzy i swojej prawdziwej natury. Jedną z takich kast są religijni kapłani, którzy stworzyli religie ortodoksyjne. Na przykład co powiedział o religiach jeden z niezależnych badaczy  – doktor filozofii, profesor Lew Klikow: „Każda religia ma za zadanie wychować uległego człowieka. Jeśli to zrozumiesz, zrozumiesz również jak to się robi. Na przykładzie chrześcijaństwa mogę powiedzieć, ponieważ sam służyłem w kościele i widziałem na własne oczy, czym jest współczesne chrześcijaństwo … To – okupacyjna religia, którą przynieśli nam Polacy na początku XVII wieku.

Jaka jest liturgia, która pojawiła się wraz z krzyżowcami przybyłymi do nas i którą później Nikon uczynił religią państwową? Wcześniej nie mieliśmy liturgii. Liturgia jest ofiarą Chrystusa, tj. przy każdej liturgii jest On rytualnie zabijany. Następnie wszystkim \ po tym zabójstwie „udziela się komunii”. Takie jest znaczenie służby. Przy czym, nikt tego nie ukrywa i jeżeli będziemy uważni i zechcemy się z tym wszystkim zapoznać, wystarczy przeczytać książkę pod nazwą – „Boska liturgia”.

W rzeczywistości jest to nieco zmodyfikowana forma, która istnieje w judaizmie. Oprócz składania ofiary z Chrystusa istnieje jeszcze praktyka niszczenia Chrystusa, na wypadek gdyby się zjawił. Ta praktyka jest zorganizowana zgodnie z magią Voodoo, z chleba robi się taki bloczek. Są na nim osobiste charakterystyki, tzn. jest napisane „Jezus Chrystus” i ten bloczek przekłuwany jest specjalną włócznią. To robi duchowny-ksiądz. Kim jest taki ksiądz? Okazuje się, że kapłan jest oficerem, ponieważ pod wspaniałymi szatami, które widzimy, znajdują się szaty z mieczem i buławą, a na plecach zawsze znajduje się krzyż. Jest to oficer krzyżowców. Nie ma prawa służyć bez miecza i bez buławy (palicy, pałki)…

Wcześniej nie było ikonostasu, ponieważ w świątyni była jedna przestrzeń i nie było oddzielenia ludzi od Stwórcy, świat był jeden. I jeżeli pamiętamy, – wszyscy siedzieli jak na Zachodzie, gdzie ma to miejsce do tej pory. Teraz wszyscy stoją. Dlaczego? Dlatego, że teraz wszyscy są niewolnikami, okupowanym narodem. Religia jest stworzona specjalnie dla ludzi, którzy ubóstwiają Chrystusa i nazywa się ją „chrześcijaństwem”, ale jeśli przeczytamy „Siłę Wiary”, okaże się, że kościół i religia nie zostały stworzone przez Chrystusa, ale przez apostołów. W rzeczywistości jest kościołem (cerkwią), nie chrześcijańskim…

Co jeszcze jest bardzo ważne? Bardzo ważne jest, że Chrystus głosił Miłość. Powiedział: „Kochaj swojego Boga!” W „chrześcijaństwie” w ogóle nie znajdziemy ani jednej modlitwy, gdzie człowiek mówi Panu, że „Cię kocham!”. Jest to również zrozumiałe, ponieważ jest niewolnikiem i nie ma prawa kochać „pana”. A kim jest ten „pan”? Okazuje się, że nie jest to Ojciec Jedyny, w którego wierzy każdy kto chodzi do kościoła, ale jest to bóg Sabaoth lub żydowski bóg. Ponieważ wszyscy jesteśmy „Gojami” i chodzimy do kościoła, wszyscy jesteśmy „niewolnikami bożymi”, to znaczy: niejako „niższą rasą” w porównaniu z tymi, którzy wyznają judaizm ”.

Czy nadal są wątpliwości, że współczesne „chrześcijaństwo” jest „filią” judaizmu? Istotą reform Nikona było przekształcenie w nią kościoła św. Sergiusza z Radoneża. Ale ostateczne nawrócenie na judeo-chrześcijaństwo nastąpiło po uznaniu żydowskiej Tory – „Starego Testamentu” – za „pismo święte”, a także żydów za „wybranych przez boga”. Tak więc istota wyrażeń we współczesnym chrześcijaństwie „niewolnik boży” lub „sługa boży” w rzeczywistości oznacza niewolników żydowskiego boga plemiennego – Sabaotha (alias Amon-Set-Jahwe-Jehowa-Szatan), a zatem – niewolników samych żydów.

Rytuał ofiary Chrystusa jest prawdziwym rytuałem satanistycznym. Nie na próżno każdy hybrydowy nie-człowiek ze światowej „elitki” i służący im zdegenerowani służący dokonują prawdziwych satanistycznych ofiar w Bohemian Grove w Kalifornii, Watykanie i wielu kościołach katolickich, jak szczegółowo opisała to G. Carewa w swoim filmie „Ośmiornica”. Nawet dzisiejsi papieże nie ukrywają satanistycznej esencji Watykanu. Oczywiście wielu zwykłych wierzących jest po prostu oszukanych. Zbliżenie „szczytu” Rosyjska Cerkiew Prawosławna i Watykan wcale nie jest zaskakujące. A jak myślicie, z czyich pieniędzy buduje się tak wiele cerkwi we współczesnej Rosji? Ani parafianie, ani nawet sama RCP, ze wszystkimi jej „lewymi dochodami”, nie ma takich funduszy.

Nie jest przypadkowe, że święci prorocy z przeszłości mówili o ofensywie na Rosję, kiedy „wiele cerkwi zostanie zbudowanych a ich kopuły będą lśniły złotem, ale Boga tam nie będzie i dlatego nie będzie można chodzić do takich cerkwi”. Ponadto niektórzy niezależni badacze zauważyli również, że wszystkie te współczesne kościoły i świątynie nie są bynajmniej budowane spontanicznie, a w niektórych miejscach mocy. W lokalizacjach takich świątyń istnieją właściwe sobie masońskie figury. Jednak aby zobaczyć masońską symbolikę w samych współczesnych kościołach, nie trzeba mieć oka na czole. Satanistyczna symbolika Watykanu bije na zewnątrz. Kim są ci wszyscy, którzy służą Watykanowi? Są takimi sami sługami Szatana jak sam papież.

Katolicyzm od samego początku był „gałęzią” judaizmu, choć przez długi czas ukrywał swoje prawdziwe oblicze. Obecnie głównym zadaniem Watykanu jest zjednoczenie wszystkich religii Abrahamicznych i pozostałych w religię ekumeniczną – Kościoła Szatana opartego na judaizmie. Wszystko to jest szczegółowo opisane w książce byłego brytyjskiego oficera wywiadu J. Colemana „Komitet 300”, jako jeden z obowiązkowych punktów, w planie ustanowienia „nowego ładu światowego”, opublikowanej w 1992 roku. Możemy sami zapoznać się szczegółowo z treścią tej książki w celu zrozumienia wielu procesów zachodzących we współczesnym świecie. To prawda, że książka ta nie mówi o tych, którzy faktycznie wymyślili cały ten szatański plan zniewolenia i późniejszego zniszczenia ludzkości. Natomiast każdy człowiek, który nie stracił zdolności analitycznego myślenia zrozumie, że tzw. „światowy rząd” ma swoich panów wrogo nastawionych do ludzkości. To im on służy. Podobnie jak wszyscy ci, którzy służą „światowemu rządowi”.

źródło
źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 14 to “Profesor L. Klikow o związku religii ze światowym rządem”

 1. nick Says:

  Chrześcijaństwo było na Rusi wczesniej niż w Polsce więc pan profesor bredzi o przyniesieniu religii przez Polaków w XVII wieku.

  • vt Says:

   Jemu nie chodzi o dawne chrześcijaństwo na Rusi, ale o to co powstało na wskutek reform Nikona, zainspirowanego przez polski katolicyzm. Na przełomie XVII i XVIII wieku w Rosji był bardzo duży opór wobec reform Nikona.

 2. JanusZ Says:

  A przed reformami Nikona to chrześcijaństwo ruskie było takie fajne? Nie opierało się na żydowskiej Biblii?

  Chyba o tym samym: http://www.klubinteligencjipolskiej.pl/2020/02/judeochrzescijanstwo-religia-doskonala-autor-opracowania-metro/

  • treborok Says:

   Wcześniej nie było w „Ruskiej Biblii” tzw. Starego Testamentu. Weź to pod uwagę, jeśli chcesz obiektywnie podejść do tematu.

  • JanusZ Says:

   A tego nie rozumiem.
   Bo jak? Przecież oni przyjęli chrześcijaństwo z Konstantynopola. Pierwsze sobory ustaliły kanony wiary i oparły chrześcijańską mitologię na mitologii żydowskiej. Początek Ewangelii Mateusza to rodowód Jezusa (http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=244), który ma pochodzić z rodu Dawida. Tego, który w mitologii żydowskiej był wielkim królem a archeolodzy w Izraelu twierdzą że to niemożliwe bo Jerozolima za tych czasów to zapadła wiocha (https://lubimyczytac.pl/ksiazka/122556/dawid-i-salomon-odkrycia-archeologiczne-ktore-podwazyly-wiarygodnosc-biblii). Pochodzenie z rodu Dawida miało być legitymacją Jezusa do tytułu żydowskiego mesjasza.
   Jeśliby ruska Biblia nie miała Starego Testamentu, to byłaby wyraźna antychrześcijańska herezja. Tak to rozumiem.

   • JanusZ Says:

    Kanon „Pisma Świętego” jest jeden dla prawosławnych i katolików. Nie ma „Pisma Świętego” bez „Starego Testamentu”. Co najwyżej oni mogą nie akcentować parszywych korzeni swojej religii lub całkowicie błędnie je interpretować. Robi to zresztą zarówno Kościół prawosławny jak i rzymski.

    Anatol Blagin to na pewno inteligentny i odważny człowiek, który nie waha się nazwać kłamstwa kłamstwem. Rosyjska tradycja jest inna niż polska, która jest oparta na papizmie. Rosja ma chrześcijaństwo wprost z Rzymu, z Konstantynopola dokładnie. To inne chrześcijaństwo, mniej w nim zniekształceń i przekłamań. Niemniej uważam że każdy, kto kupuje bez zastrzeżeń historię o Jezusie synu boga i bogu zarazem, sam sobie szkodzi.

    Stąd (https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-zydowskiego-rasizmu/):

    Franz Rosenzweig:
    .
    „Żydzi są dziedzicami Objawienia, a chrześcijanie, uznając je, są spadkobiercami swojego Objawienia. … Żydzi muszą strzec świętego płomienia, a chrześcijanie mają roznosić jego światło we wszystkich kierunkach. Czyli po prostu, chrześcijanie są rodzajem “chłopców na posyłki” prawdziwych dziedziców naszej planety. Żydzi zaś są prawowitymi “panami świadomości” ludów które dały się schrystianizować.”

    Tam jest lepszy cytat z Marcusa Eli Ravage, ale i dłuższy, więc go nie cytuję.
    Jezus, syn ladacznicy Miriam, to wewnętrzna judejska sprawa i nic nam do tego.
    Chrześcijaństwo to broń psychologiczna, żydowska broń psychologiczna.

    • treborok Says:

     Lew Tołstoj też pisał o innym „Piśmie świętym”. Gdzieś mam o tym artykuł. Wydaje mi się, że „chrześcijaństwo” ma o wiele starsze tradycje. W filmie Klausa Dony (tłumaczonego na moim kanale) jest mowa o artefakcie, gdzie w odczytanym piśmie pra-sanskrytu napisano: „Syn stwórcy przyjdzie”.
     https://treborok.wordpress.com/about/klaus-dona-ukryta-historia-rasy-ludzkiej/
     Tak więc są to znacznie starsze wierzenia.

    • JanusZ Says:

     Z tego co wiem, to chrześcijańskie „Pismo Święte” jest jedno. Ktoś mógł odrzucić pojedyncze księgi, sfałszować tłumaczenia, itp. Ale „Pismo Święte” jest jedno i jako takie nie ma sensu.
     Stary Testament to po prostu antyczna żydowska mitologia i historia a Nowy Testament to historia zbuntowanego proroka Jezusa i jego naśladowców.
     Chrześcijanie nie potrafią zrozumieć Starego Testamentu, to ich bolączka. Zresztą pewnie dlatego go nie czytają.
     Oczywiście że chrześcijaństwo zostało stworzone jako nowa wersja starych religijnych memów w czasach cesarza Konstantyna i później, przez kapłanów z Egiptu czy Mezopotamii, więc jest to echo starszych tradycji z Bliskiego Wschodu.

     Lektyka papieska:

     Czy na czymś takim poruszałby się Jezus, ten sam który mył nogi jakimś łachmytom? Jest lektyka w kurii rzymskiej, ale to Egipt czy Babilon.

     Muzułmanie są bardziej dojrzali od chrześcijan. Muzułmanie tłumaczą „kontrowersyjne” fragmenty Tory tym, że źli żydzi sfałszowali przesłanie dobrego Mojżesza. Pomijam realność tego tłumaczenia, istnieje – to przemawia na korzyść muzułmanów. A głupi chrześcijanie taktownie omijają te „kontrowersyjne” fragmenty, po prostu nie potrafią ich przeczytać i zrozumieć!

     Judeochrześcijaństwo istnieje. Judaizm to religia panów a chrześcijaństwo to religia ciemnych i posłusznych niewolników, co odbiorą nagrodę za posłuszeństwo, ale dopiero po śmierci.

 3. yattakaj Says:

  Czy można jakieś namiary w temacie tych sił , Archonci np. ?

 4. Lcoyote Says:

  W wyszukiwarce Duck też po wpisaniu „Archonci” pojawił mi się link jeszcze inny
  https://krystal28.wordpress.com/2015/04/11/kim-sa-archonci/


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s