Prarodzina białego człowieka

Pełna wersja wywiadu z znanym rosyjskim publicystą i politologiem Aleksandrem Sewastianowem, który poświęcony jest tematowi pochodzenia białego typu rozumnego człowieka i jego zasiedlenia w Eurazji. Aleksander Siewastianow podaje dane naukowe, cytuje również prace współczesnych uczonych.

Prarodzina białego człowieka PL (anyfiles)

Prarodzina białego człowieka PL HD (1-2) (youtube)
Prarodzina białego człowieka PL HD (2-2) (youtube)

01-pbcAleksander Sewastianow: Zagadnienie pochodzenia ojczyzny, praojczyzny Ariów, doprowadził do wielu sporów i dotychczas pozostaje nie wyjaśniony. Według mojego przekonania, praojczyzna Ariów znajduje się dziś pod lodami Oceanu Północnego, ponieważ najstarsze zabytki białych ludzi, znajdują się za kołem podbiegunowym, gdzie nie powinna powstać żadna rasa, ani biała, ani żółta, ani czarna, dlatego że tam nie było do tego żadnych warunków. Nie mogła powstać a okazuje się, że wskutek wielkich katastrof geograficznych powstała, to czy to była katastrofa litosferyczna gdy skorupa ziemska przesunęła się od uderzenia po spotkaniu z asteroidą, czy to była zmiana biegunów i w wyniku tego zmieniło się położenie ziemi do słońca do swojej osi.

Tak czy inaczej jest to fakt – najstarsze postoje człowieka z Cro-Magnon, białego człowieka, naszego przodka wszystkie one znajdują się poza kołem podbiegunowym. Przy czym rozprzestrzenili oni swoją
obecność na całą północną Eurazję, od Dalekiego Wschodu po prawie Skandynawię, do Europy. W ten sposób wiemy, że nasz przodek nie znalazł się nagle w temperaturze minus 70 stopni, kiedy zmarzły mamuty, ptaki, zwierzęta, ale widocznie, była już wystarczająco wysoka do tego czasu kultura naszego przodka do tego żeby przeżył w tych nieludzkich warunkach. Widocznie już znał ogień, umiał obrabiać skóry, itd. Przy czym, ciekawie, że asortyment wyrobów z kości, drzewa, rogu, kamienia w najstarszych miejscach postojów, jakość wykonania jest wyższa niż znacznie później. Oznacza to, że do czasu, gdy się nagle przenieśliśmy, tam na dalekiej północy byliśmy już bardzo rozwinięci. Biały człowiek od tego czasu, jeżeli wyobrazimy sobie powierzchnię kuli ziemskiej, on jakby spływał z tych wysokości północnych na południe, dlatego że im późniejsze postoje, tym bardziej na południe.

Ostatnie, najświeższe postoje Cro-Magnon miały miejsce na Przylądku Dobrej Nadziei, w południowej części Afryki, dlatego rozumiemy, że nasi przodkowie Ariowie, Aryjczycy jak ich nazywamy, rasa nordycka, szli z północy na południe, przy czym również na Daleki Wschód, i na przykład 15 tysięcy lat pne. duża formacja ludzi aryjskiego pochodzenia była nad brzegiem Ocean Spokojny. Inne, duże zgrupowanie Europeidów znaleziono w jaskiniach Zhoukoudian w pobliżu Pekinu w tym samym czasie. Wiemy, że w legendach Chin zachowały się wzmianki o Dinlinach, o Usułach, o Chakasach, którzy byli rudzi i zielonoocy, jasnowłosi. Jest jasne, że od północy Chin aż do Ocean Spokojnego, była ekspansja białego człowieka. I to samo stało się w Kazachstanie, w Azji, to co dzisiaj nazywamy Kazachstanem, i w Środkowej Azji, i na Pamirze, i na Kaukazie.

Wydałem taką książkę „Podstawy etnopolityki”, zacytuję tu wybitnych badaczy Azji Środkowej, znanych naukowców. Ginzburg i Trofimowa, którzy piszą o tym, że ludność Pamiru w epoce brązu była bardzo jednorodna i bez domieszki mongoloidalnej. Podstawą typu antropologicznego usunej (blondyni z Kirgizii na północno-zachodniej granicy z Chinami) siedmiorzecza, jak i Tianshui, istnieje rasa europoidów z niedużą domieszką mongoloidalną. Przy czym, sami oni piszą o terytorium współczesnego Uzbekistanu. Oni piszą, że silny wzrost składnika mongoloidalnego w rasowym typie Uzbeków miał miejsce prawdopodobnie tylko w 13-15 wieku, z powodu najazdu mongolskiego. A w połowie pierwszego tysiąclecia naszej ery, w związku z przesuwaniem się ze wschodu nowej fali Tureckich koczowników narasta domieszka mongoloidalna w składzie różnorodnych grup Azji Środkowej, w ludności koczowniczej jak i osiadłej. W wiekach 13-14 linie mongoloidalne ludności Kazachstanu, jak i na całym terytorium równin Azji Środkowej, jeszcze bardziej wzmaga się co jest przyczyną inwazji mongolskiej. Oznacza to, że do przybycia Mongołów przodkowie obecnych Uzbeków, Tadżyków wyglądali prawie jak my. To znaczy, że byli jasnowłosymi, jasnookimi ludźmi z europeidalnymi rysami twarzy.

Zrozumiałe jest, że inwazja Mongołów zmieniła antropologiczny rasowy fenotyp dużej ilości narodów, w tym nawet tak dużych jak Tadżykowie i Uzbecy. Wiecie, że Tatarzy i Mongołowie nigdy nie żyli na Rusi, dokonywali najazdów, porywali do haremów Słowiańskie kobiety, w miastach słowiańskich mistrzów i rzemieślników, niewolników, i potem przysyłali baskaków (urzędników) z zadaniem. Dlatego z nami, z Ruskimi nie stało się to co z Uzbekami, Tadżykami i z innymi narodami Azji Środkowej, na terytoriach których wojska Timura, Czyngis-chana żyli długo i mieszali się z miejscową ludnością.

Ale to nie jest tylko odbicie kampanii Czyngis-chana i jego potomków w historii, w rasowej historii
Azji Środkowej i Kazachstanu. Pozwolę sobie powołać się na jeszcze jedno ciekawe badanie. Bałanowscy, matka i syn, w swojej książce „Ruski genotyp na równinie Rosyjskiej” piszą o wielkiej rasowo-antropologicznej katastrofie, o której nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Okazuje się, że półtora tysiąca lat a nawet tysiące lat przed naszą erą na terytorium współczesnego Kazachstanu składnika mongoloidalnego ludność nie było w ogóle, był tylko stuprocentowy europoidalny. To znaczy, że tam gdzie dzisiaj jest Ałma-Ata, Astana, tam nie było w ogóle mongoloidalnych ludzi, te ziemie były zaludnione europoidami, czyli naszymi dalekimi przodkami. Następnie, 500 lat pne., pojawia element mongoloidalny, ale jest dość skromne, w wysokości 20%. Oznacza to, że żadnego stosunku do Tataro-mongołów, do Czyngis-chana już nie ma, to przyszła ekspansja z terytorium mongoloidalnej etnogenezy i rasogenezy, to znaczy jest to Mongolia, Buriacja, Tuwa, to jest właśnie epicentrum rasogenezy mongoloidów. Do końca pierwszego tysiąclecia naszej ery europoidalne i mongoloidalne składniki zrównały się, 50/50%.

Na marginesie pragnę zauważyć, że Chińczycy także pojawili się stamtąd, przeprawili się z północy przez góry jak głoszą legendy, „sto czarnogłowych rodzin” przybyło na terytorium obecnych Chin. Skąd przybyli? Z tego centrum mongoloidalnej etnogenezy. Stamtąd przybyli również do Kazachstanu. Pod koniec pierwszego tysiąclecia naszej ery europoidalne i mongoloidalne składniki zrównały się, 50/50, a do 2000 roku mongoloidzi wzrośli do 75%. I to pomimo faktu, że władza radziecka jak wiadomo, utworzyła przez bolszewików Kazachstan, którego nigdy wcześniejsze nie było, wcieliła do niego ziemie Uralu Południowego, zaludnionego przez Ruskich semireczeńskich Kozaków. Jeśli weźmiemy pod uwagę ten fakt, trzeba przyznać, że przed nami odbyła się pełna zamiana jednego rasowo-antropologicznego fenotypu na tak ogromnym terytorium na inny. Jak to się odbyło? Tu już na Czyngis-chana, na Timura nie ma co składać, odbywało to się stopniowo na przestrzeni 3500 tysiąca lat, wyparcie europoidalnego składnika i zamiana go na mongoloidalny, w tym, oczywiście, przede wszystkim, odbywało się przez mieszane małżeństwa. To znaczy, najwyraźniej odlegli przodkowie obecnych zasiedlających Kazachstan, rozważali na zasadzie, jaka tam różnica czy mongoloidzi czy europoidzi, byleby był dobry człowiek. A w rezultacie tego wyszła ogromna katastrofa rasowo-antropologiczna. Ludność całkowicie zmieniła swój fenotyp, była jednym a stała się drugim.

Ale nie chciałbym się ograniczać tylko do przykładów Azji Środkowej i Kazachstanu. Coś podobne miało miejsce również w innych regionach kuli ziemskiej. Przypomnimy sobie Hellenów, starożytnych Persów, Ormian, i wiele innych narodów zamieszkujących nad Morzem Śródziemnym, którzy zaludnili północ Afryki i południe Europy. Dzisiaj trudno być może sobie wyobrazić, dziwne się wyda, ale też wiele legend i zabytków historycznych świadczy o tym, że te narody były kiedyś rudymi, złotowłosymi i niebieskookimi ludźmi. Kiedy dzisiaj przyjeżdżamy do Grecji i patrzymy na współczesnych Greków, to przypomina się Aleksander Siergiejewicz Gribojedow: „A ten to kto, Turek czy Grek? To czarnomorski na nóżkach żurawich”. Oznacza to, że dzisiaj rozumiemy, że odróżnić Greka od Turka dzisiaj jest dość trudno,
oni wszyscy mają brązowe oczy, ciemne włosy, ale kiedyś było inaczej, niemiecki naukowiec Ziegler, w 1935 roku wydał wielkie bardzo poważne dzieło, w którym analizuje szczegółowo antropologiczny typ greckich bogów, greckich bohaterów, zarówno mitologicznych jak i rzeczywistych. Następnie taką samą dokładnie pracę wykonał z rzymskim panteonem i z rzymskimi bohaterami, mitycznymi bohaterami, rzeczywistymi i historycznymi. I co mu wyszło?

Okazało się, że tylko około 20% greckich bogów miało ciemne włosy i ciemne oczy a ponad 70% to złotowłosi i niebieskoocy, w tym Zeus, Afrodyta, Eros, Atena i wielu innych. Aleksander Macedoński był złotowłosym, Pitagoras, nauczyciel Aleksandra Wielkiego Arystoteles był jasnowłosym, również złotowłosym i niebieskookim, jasnookim człowiekiem. Ale co ciekawe, grecki panteon i rzymski, przecież rzymscy bogowie – to kalki greckich bogów. To ten sam „asortyment” lub „lista inwentarzowa” może słowa niezbyt stosowne, ale to ten sam komplet postaci, tylko imiona inne. Ażeby tylko imiona.

Okazało się, że i fenotyp, to znaczy wygląd zewnętrzny przez wszystkie stulecia i w przedziale tysiąca lat oddziela powstanie greckiego panteonu od rzymskiego. W ciągu tych lat zaszła radykalna zmiana, dlatego że już w rzymskim panteonie istnieje tylko 30% jasnowłosych i niebieskookich bogów, a pozostali są ciemnowłosi i ciemnoocy. Oznacza to, że bogowie którzy u Greków mają złote włosy u bogów Rzymian często mają ciemne włosy. To samo jest z bohaterami i postaciami historycznymi. Oznacza to, że taka jest fala protoariów, naszych przodków, którzy kiedyś w charakterze starożytnych Hellenów (Greków), najpierw Achajów, potem D’arian, kiedy spływała z północy na południe mieszała się z autochtonami, z miejscowymi narodami. I na przestrzeni lat, w trakcie dalszego przesuwania się na południe ciemniały im włosy i oczy, zmieniał się fizyczny typ swojej wyglądu. Oto co się stało. Jest to jak sądzę, bardzo interesujące przypomnieć sobie i się zadumać.

tłumaczenie trebor

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: