„Popatrzcie Rosjanie, jak Ukraińcy honorują swoich martwych bohaterów!” (+18)

Artykuł ten adresuję nie tylko do Rosjan, ale i do Ukraińców! Na samym początku chcę dotknąć bardzo smutnego tematu. Powodem było dzisiejsze odkrycie filmu umieszczonego w Internecie, gdzie umieszczono napis: „Spójrzcie „bracia” Rosjanie jak Ukraińcy honorują bohatera-cyborga, który zginął z rąk ruskich okupantów!”. Nawet nie rosyjskich, a ruskich okupantów!

Takich wideo w Internecie na ukraińskim kanale YouTube jest wiele! Umieszczono tam sporą ilość z najróżniejszymi ukraińskimi bohaterami. Ale dla przykładu chcę pokazać właśnie to, ponieważ Ukraińcy w nim wtykają Ruskim w twarz, że są dla nich „braćmi” ale w cudzysłowie, że nie tylko nie są braćmi ale są okupantami, i że ruscy chowają swoich zabitych bohaterów z nienależytymi honorami, z którymi powinno odprowadzać prawdziwych bohaterów się w ostatnią drogę. A oni, Ukraińcy, robią to jak trzeba!

Co do „ruskich okupantów”, bez litości zabijających na Ukrainie bohaterów-cyborgów, (których potem martwych cała Ukraina, starzy i młodzi, odprowadzają na ostatnią drogę klęcząc), powiem tak.

Parę dni temu napisałem i opublikowałem artykuł „Moralny wyczyn Mariany Polańskiej z Ukrainy!„. W tym artykule mówiłem o dziewczynie z miasta Czortkow w obwodzie tarnopolskim, gdzie (jedna z niewielu spośród 40 milionowej ludności Ukrainy), zachowała jasność świadomości w zrozumieniu tego, co się dzieje wokół.

Prawdziwymi okupantami dla Marianny Polańskiej są nie ruscy, a żydzi, którzy przejęli pełną władzę nad umęczoną Ukrainą i ustanowili na całym jej terytorium taki pół-faszystowski reżim, który jest skrzyżowaniem żydowskiego judaizmu z niemieckim faszyzmem.

Wyrażając swoją opinię do władz na Ukrainie, Marianna redaktor miejscowej gazety wydała w „Czortkіwskim wіsniku” artykuł „Żydzi czy jewreje?”, pragnąc zapewne, jak to wynika z nazwy, uściślić poprawną nazwę dzisiejszych władców Ukrainy — żydów czy jewrejów?!

Swoją odezwę do ukraińskiego narodu Mariana Polańska rozpoczęła od słów: „Być może, po opublikowaniu tego artykułu zostanę oskarżona o szowinizm, antysemityzm lub inne śmiertelne grzechy, ale jestem patriotka, nacjonalistką (nie mylić z nazistą!). Zebrawszy się na odwagę, chcę zapytać: „Dlaczego rządzi nami tak wielu żydów?” Nie musicie odpowiadać na moje pytanie. Sama to wyjaśnię… „

Dalej Marianna Polańska wylicza głównych ukraińskich żydów po nazwisku: „Piotr Poroszenko (Walcman) — czołowy przedstawiciel narodowości żydowskiej, który jak widać nie myśli o kraju a o własnych korzyściach. Tymoszenko (Kapitelman) jest jewrejką, Jaceniuk – jewrej, Groysman – jewrej. Jeśli chodzi o Rabinowicza jego nazwisko mówi samo za siebie…”

Czytając tekst gazety zacząłem obrazować twarz każdej z wymienionych postaci i zapragnąłem w swoim artykule zilustrować słowa Marianny Polańskiej. Wszedłem do Internetu w poszukiwaniu niezbędnych portretów i znalazłem wiele plakatów i obrazów, którymi wielu ludzi od dawna próbuje obudzić umysły 99,9% Ukraińców, którzy nie są w stanie zrozumieć tego co dzieje się na Ukrainie. Oto tylko dwa z wielu zdjęć dostępnych w sieci WWW:

Jednak, zadziwiające jest to, że bracia-Ukraińcy nie widzą i nie rozumieją tego! Dla nich okupanci to Rosjanie! Żydzi ich zainspirowali, a teraz są zamroczeni jak zombie! Przytłaczająca większość Ukraińców ma otwarte oczy, ale umysł odłączony! Jota w jotę jak w sytuacji gdzie Chrystus-Zbawiciel mówił Żydom: „Słuchać będziecie, a nie zrozumiecie, patrzeć będziecie, a nie zobaczycie. Bo stwardniało serce tego ludu, ich uszy stępiały i oczy swe zamknęli, żeby oczami nie widzieli ani uszami nie słyszeli, ani swym sercem nie rozumieli: i nie nawrócili się, abym ich uzdrowił.” (Mf. 13: 14-15).

Wszystko co opisano w Ewangelii było początkowo tylko u jewrejów! Miało to miejsce za całego życia Jezusa Chrystusa, a teraz to samo dzieje się z Ukraińcami! Ogarnęła ich „mentalna ślepota”, a wszystko dlatego, że żydzi, ci najbardziej biblijni Judeje (Żydzi) z dużej litery, „zgromadzenie satanistyczne”, jak nazywają to w Biblii (Objawienie 2: 9), teraz manipulują jewrejami i Ukraińcami!

To są manipulacje świadomością, jakie one w ogóle mogą być później trochę o tym opowiem, aby zapobiec przynajmniej u niektórych ludzi czytających ten artykuł niebezpieczeństwu zombifikacji przez żydów.

To, że dokonywane jest to przez żydów, a nie przez jakiekolwiek istoty pozaziemskie, jasno dowodzi całej ludzkości ukraińska telewizja. Nie tak dawno pokazała ona twarz i głos całkowicie ziemskiego stworzenia o imieniu i nazwisku Sawik Shuster. Ta istota użyła wielu magicznych zaklęć tuż przed kamerą i próbowała namalować w wyobraźni Ukraińców obraz ich wroga – „nowego Adolfa Hitlera”.

Na tym filmie widać nie tylko Sawika Szustera w całej jego żydowskiej okazałości z martwymi jak u wampira oczami, ale też widać dziesiątki lub setki siedzących w sali studia telewizyjnego Ukraińców. Spokojnie słuchali wszystkiego co im mówił ten przedstawiciel „ludu bożego”.

Dla wielu obywateli rosyjskich pozostaje tajemnicą, dlaczego ci i inni Ukraińcy potulnie słuchali Żyda S. Szustera, kiedy on im po raz pierwszy powiedział: „Nie powinniśmy myśleć, że jesteśmy na krawędzi wojny, jesteśmy naprawdę w stanie wojny, na terytorium Ukrainy i Rosji jest wojna” , kiedy nagle porównał rosyjskiego prezydenta Władimira Putina do szefa nazistowskich Niemiec Adolfa Hitlera ?!

Ukraina jedna z pierwszych poznała na sobie, co to jest niemiecko-faszystowska okupacja, począwszy od pierwszych miesięcy drugiej wojny światowej rozpętanej przez Adolfa Hitlera przeciwko Związkowi Radzieckiemu 22 czerwca 1941 roku. Ponadto okupacja Ukrainy przez niemieckie oddziały faszystowskie trwała długie trzy lata do października 1944 r., kiedy to Siły Zbrojne ZSRR uwolniły ją dopiero po 15 operacjach ofensywnych (11 operacji strategicznych i 4 operacje frontowe).

Niemieccy saperzy rozminowują budynek muzeum Lenina na ulicy Korolenko, 57 (współczesna ulica Władymirska). Wrzesień 1941 roku.

I do puki Ukraińcy byli pod okupacją, wpajali im wytrwale ich narodowi zdrajcy ideę, że „przywódca wielkich Niemiec – Adolf Hitler jest ich wyzwolicielem!”.

Obecnie zamieszkali na Ukrainie żydzi starają się przekonać Ukraińców za pomocą mediów, że Władimir Putin to nowy Adolf Hitler. On nie jest wyzwolicielem Ukrainy, ale okupantem!

Dlaczego Ukraińcy spokojnie słuchają żydów (takiego Sawika Szustera, i wielu innych!) zamiast obić im mordy tam gdzie bezczelnie i cynicznie kłamią rozpalając tym samym wrogość między braterskimi słowiańskimi narodami?

Sam odpowiem na to pytanie. Ukraińcy w większości dlatego ich spokojnie słuchają, ponieważ żydzi mają klucze do ich rozumu! Dlatego posiadając takie klucze, żydzi mogą manipulować nimi jak chcą!

Cóż, na razie Ukraina gra w fałszywy patriotyzm …


Pierwsza dekada maja 2015 roku, Ukraina. Mieszkańcy Kamienia-Kaszyrskiego, regionu Wołyńskiego reagują na przejazd zabitego w Szyrokino przy wykonywaniu obowiązków żołnierskich bohatera – Iwana Setnika, żołnierza batalionu „Donbass”

Jakie są „klucze do umysłów” Ukraińców, którzy są własnością żydów, postaram się odpowiedzieć jak tylko będę miał więcej czasu …

17 lutego 2018 r. Murmańsk. Anton Blagin

Komentarze:

Obliko Morale: Czy żydzi zasiadają tylko w ukraińskim parlamencie? Na Kremlu ich nie ma … Palców u rąk i nóg nie starczy aby policzyć kremlowskich żydów, a także Gobliny, Leonowy, Wassermannowie – błaźni grochowi wszędzie przy lalkarzach!

Anton Blagin: Przyjacielu, nie myl żydow i jewrejów! W/na Ukrainie rządzą właśnie żydzi! W Rosji żydzi są w opozycji do Kremla, w którym, zgadzam się, jest sporo żydów! Dlatego Rosja diametralnie różni się od Ukrainy!

źródło

źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarze 24 to “„Popatrzcie Rosjanie, jak Ukraińcy honorują swoich martwych bohaterów!” (+18)”

 1. ./ Says:

  „Żyd zabijając chrześcijanina nie grzeszy, lecz jak uważają, składa Bogu przyjemną ofiarę.
  Safer Or Izrael 177b: Zniszcz życie goja i zabij je; będziesz bowiem miły Majestatowi Boskiemu, jako ten, który składa ofiarę z kadzidła [113-114]

 2. maniek Says:

  Mozeby wreszcie zaczac wlasciwie artykulowac slowo ZYDZI!!…to ludy semickie z polwyspu Synaj – Palestyny – natomiast „”toto” co nazywa sie zydami – to SCIERWA CHAZARSKIE – ktore podszywaja sie pod ZYDOW …

  https://justice4poland.com/2016/01/25/roznice-miedzy-zydami-syjonistami-a-chazarami/

  http://fischer.neon24.pl/post/140474,chazarzy-to-nie-zydzi

  „dyskusja” z tymi osobnikami jest skuteczna – jedynie w przypadku posiadania – karabinu maszynowego – co potwierdza historia ostatnich 5.000 lat…i WSZYSCY co tego nie rozumieja to po prostu – glupcy!…

  NIE MA INNEJ ALTERNATYWY – ALBO MY – ALBO ONI!!…

  dopoki ta plugawa satanistyczna sekta bedzie istniec – NIC SIE NIE ZMIENII!!

  …im wiecej cierpienia – krwi i zbrodni – tym bardziej ten pierdolony ichni jhvh – jest „zadowolony”…nawet nie probuje tego zrozumiec…jakim zboczonym psychopata staje sie „czlowiek” – „wyznawca” „religi” talmudu…

  …pare dodatkowych linkow….

  https://treborok.wordpress.com/kim-jest-jahwe/

  https://marucha.wordpress.com/2018/02/21/judenraty-w-gettach-udzial-zydow-w-zagladzie-zydow-zbydlecenie-i-degeneracja-narodu-wybranego/

  https://marucha.wordpress.com/2018/02/19/zagiew-zydzi-jako-zdrajcy-mordercy-i-szmalcownicy/

  …itd…itd…itd…

  • ./ Says:

   Istnieje teoria która stwierdza iż pojęcie chazarów wraz z ich rzekomą historią jest specjalnie wbudowywane w naszą świadomość aby uzasadnić nadchodzącą przeprowadzkę żydów z Izraela – kończą się u nich zasoby wody pitnej.

   • treborok Says:

    Kochani musicie zrozumieć jedno, to woja pasożytów przeciwko ludzkości. Żydzi czy inni (szarzy, gadziny) są tylko pośrednikami. Wojna toczy się o nasze DUSZE!

    • ./ Says:

     @treborok, przytaczasz tezy Davida Icke’a – Ziemia jako plantacja reptyli a my to tępe bydło hodowlane. A co jeśli nie posiadamy żadnej duszy(trzecie prawo murphy’ego)?

     • treborok Says:

      Zbyt wiele jest dowodów na to, że Ją (Duszę) jednak posiadamy. Same te tzw. elity nie wymyśliły rytualnych mordów, one po prostu naśladują swoich panów.

     • maniek Says:

      …czyli jednak jestesmy hodowani – bo jak inaczej to wytlumaczyc?…komu jest potrzebna „pusta” Ziemia?…dla kogo stanowimy zagrozenie?
      Twoj film – sporo wyjasnia..

      …kiedy zaczolem sie tym zajmowac i zaczelo mnie to interesowac – nagle podskoczylo mi cisnienie/ cisnieniomierz – warjuje – 110/ 210…/kupilem teraz an Allegro – stary rteciowy i…sie uspokoilo!!/ chociaz czuje sie normalnie- dostaje biegunki – latam do klopa 10 razy na dzien/kiedy ruszam ten temat/…gwizdze i piszczy mi w uszach od kilku lat – po dwoch dniach – jajko kladzione pod lozkiem – jest ugotowane na twardo /moje wlasne doswiadczenia – nie wierzylem w to!!/- a „czasami” – wloka sie za mna rozne auta…nie skarze sie – bo nauczylem sie z tym zyc – i pewne rzeczy wiem – zanim sie wydarza/krotki czas przed../…troche jest lepiej – kiedy przemieszczam sie – ale nie na dlugo …potem wszystko wraca do „normy”!Wywalilem wszystkie srajfony i uzywam starych telefonow – troche tez sie poprawilo – bo jak gdzies dzwonie – to wiem ,ze ktos „siedzi” na drucie – u odbiorcy wyswietla sie napis – rozmowa przekierowana …ezoteryka to fajna rzecz – tylko gdzie czerpac wiedze?…yelity zazdrosnie jej strzega – swoja skladamy jak puzzle – a cos wiedzacy sa „uciszani” i wysmiewani…


      https://stopzet.wordpress.com/2016/05/27/dr-rauni-kilde-o-kontroli-umyslu/

      ksiazka… Rauni Kilde – Jasne światło w ciemności tunelu
      sporo wyjasnia – ale jest to technologia jaka posiadaja ci tzw „rzydzi” – natomiast duchowosci podejrzewam moznaby szukac i uczyc sie u szamanow w Afryce…

      …oprocz Ciebie – jest jeszcze Liga Swiatowa…

      cyt..
      Cudowne Lata, 2008 – 2016 :

      14 pobić, zablokowane dwa konta bankowe i 6 kont PayPal, utrata dwóch serwerów i 36 stron www, zablokowanie 146 blogów, utrata pracy, gigantyczne, wyssane z palca rachunki od różnych tzw : państwowych firm, utrata 340 tysięcy przeznaczonych na wybory prezydenckie w wyniku kradzieży – brak przyjęcia zgładzenia przez policję, całkowite zniszczenie życia zawodowego i prywatnego, odrzucenie zebranych głosów w czasie kampanii na prezydenta polski, 2 wylewy – ataki psychotroniczne – z tego jeden, doprowadził do częściowej utraty słuchu i problemów z błędnikiem, odmówiono mi przyjęcia do szpitala, ponieważ lekarz uważał, że symuluje i podważam jego autorytet …

      https://czuwajacy.blogspot.de/2016/?view=classic

      …im wiecej grzebe tym…mniej wiem – za to wygrzebalem…ocean gowna!

      …dobrze,ze tacy ludzie jak WY – istniejecie…

     • ./ Says:

      @maniek, hodowani jak kapusta, króliki, drób – niestety, tego nie da się wykluczyć. Ostatnią książkę pani dr. Luukanen Kilde udało mi się kiedyś kupić w języku polskim. Obecnie w ofercie widzę tylko wersję angielską. Również polecam ją wszystkim serdecznie.

     • ./ Says:

      @treborook, również należę do istot identyfikujących się ze swoją duszą. Ale wewnętrzne przekonanie o jej posiadaniu to jedno a rzeczywistość to drugie. Dzisiaj nawet co do kształtu Ziemi nie możemy mieć 100% pewności – dlaczego na każdej wysokości linia horyzontu jest na poziomie oczu, nawet kiedy jesteśmy nad spokojnym oceanem?… Wiem, takich pytań można stawiać do jutra a fizyka klasyczna nie znajdzie na nie jednoznacznej odpowiedzi. Wracając do twojego artykułu; najważniejsza jest przyczyna. W mojej opinii obecnie żydzi talmudyczni zostali zepchnięci w niebyt decyzyjny. Dokonali tego wyznawcy tez które zapoczątkował Sabataj Cwi, przejął Jakub Frank a sprytnie rozwinął i nadał im pędu światowego Karol Marks. Jest to najczystsze zło, sprawujące okupację nad nami. Dzisiaj na szczycie tej piramidy stoi ród Rothschildów a za ich plecami stoją demony jako panowie i zleceniodawcy

     • Maniek Says:

      Rotszyldowie i spółka to tylko elita głównych księgowych.Za ich plecami nie stoją żadne demony czy jakieś duchy.To są normalni ludzie bez twarzy,peselów czy paszportów.Tych ludzi nie zobaczysz w internecie.Żadnych
      zdjęć.
      O co chodzi?Jak nie wiadomo o co to zawsze chodzi o władzę w stadzie.
      Kto produkuje pieniądze ten ma władzę nad wszystkimi niewolnikami.
      Nie ma żadnych demonów czy ufoludków.To tylko odwracanie uwagi złodzieja żyjącego na koszt reszty społeczeństwa.
      Numer polega na odwróceniu uwagi.Bo prawda jest prosta.Wszyscy niewolnicy mają być podzieleni wszystko jedno jak.Na to idzie wielka kasa.Kasa jest drukowana.Złota już nikt nie ma.Nie długo nawet nie będzie już potrzebna drukarnia.
      Ezoteryka po religii to druga siła.
      Jakbyście czytali kaballah to byście wiedzieli że w centrum świata jest ostatnia sfera zwie się IHVH to inaczej
      zwana Akasha.Jądro z zapisem wszystkich naszych myśli od początku całej inkarnacji.To jest pamięć wszystkich wydarzeń,historii od początku.Cały świat tam jest zapisany.To jak obraz Iso całego jestestwa.
      To nie jest bogiem ani Stwórcą.
      Wiecie jak działa system?Na zasadzie bardzo prostej.Co siejesz to zbierasz.Jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.Jak wybierasz wiarę zamiast wiedzy to ty i twoje potomstwo będzie niewolnikami.
      Sumienie dane w dniu powołania to cząstka Stwórcy.Empatia.To zdolność odróżniania dobra od zła.
      Czyjemy zimno lub ból.Tak samo czujemy wstręt do zabicia psa lub człowieka.Tylko zmysł duchowości działa
      trochę inaczej.Nie w mózgu a w szyszynce.To prawdziwa świątynia boga czyli nasza.
      Dlatego jak medytujesz to rozmawiasz z sobą.Religijne wymioty spowodowały dekonstrukcję medytacji!na modlitwę do kogoś kogo nie ma czyli egregora który został uruchomiony na zasadzie co siejesz to zbierasz.
      I to zostało zapisane w Akashy.Przez religię został powołany egregor.Sztuczny byt nazwany Bogiem.
      Po co to wszystko?Aby elita mistyków żyła kosztem reszty.Nie sieją a zbierają plony.
      Dla niewolników i najemników wprowadzono fetysz pieniędzy,seksu,władzy niewolnika nad inną grupą niewolników,tytuły,medale,dyplomy i cała reszta hierarchi.
      Kiedyś też wierzyłem w demony co doją z nas lusz.To odwracanie uwagi na fałszywego złodzieja.
      Oni nas okradają ponieważ dobrowolnie wyrażamy na to zgodę.Wszędzie składamy swój podpis.
      Już przy urodzeniu rodzić dobrowolnie oddaje nas firmie.Dobrowolnie przechodzimy edukację prania mózgu.
      System NWO działa na zasadzie wolnej woli.Każdy z nas wyraża zgodę do bycia niewolnikiem obojętnie czy jest
      świadomy czy nie.
      Dlatego spec służby dzielą nas żeby przebudzeni nie zebrali się razem !!!

     • Wojwit Says:

      Maniek, ten Twój wpis jest niezły!

 3. konservaTor Says:

  Jak zwykle świetny art,trzymasz poziom,wielkie dzięki.

 4. maniek Says:

  …odtrutka i przeciwwaga….chociaz dopiero raczkuje ta idea – ale zatacza coraz wieksze kregi…pomimo wszelkich przeciwnosci „narodu wy*ranego”…

  Przykazania Słowian
  I. Czcijcie Rodziców swoich, i utrzymujcie ich w starości, bo jak wykażecie troskę o nich, tak i o Was zatroszczą się dziecięta Wasze.
  II. Zachowajcie pamięć o wszystkich Przodkach Rodów waszych i wasi potomkowie będą pamiętać o Was. Brońcie starych i młodych, ojców i matek, synów i córek gdyż to krewni Wasi, piękno i mądrość narodów Waszych.
  III. Nie czyńcie cudów dla dobra własnego, a czyńcie cuda dla dobra Rodu Swego i Rodu Niebieskiego. Czyńcie dzieła dobre ku chwale Rodu Waszego i przodków Waszych, a otrzymacie opiekę od Bogów jasnych Waszych.
  IV. Nie twórzcie (cudów) dla dobra własnego, lecz co wielkie twórzcie dla Rodu Swego i Rodu Niebieskiego.
  V. Obmywajcie po pracach ręce Wasze, bo kto rąk nie obmywa siłę Bożą traci.
  VI. Pogłębiajcie w dzieciach Swoich miłość do świętej ziemi Rasy, żeby nie łakomili się cudami zamorskimi, a mogli uczynić cuda wspanialsze i piękniejsze ku chwale świętej ziemi waszej.
  VII. Nie sprzedawajcie ziemi waszej za złoto i srebro, gdyż przekleństwa na siebie ściągniecie i nie będzie przebaczenia po wszystkie dni bez reszty.
  VIII. Kto ucieknie na obczyznę w poszukiwaniu życia łatwego , ten odstępcą Rodu Swego, nie będzie wybaczenia Rodu jego, bo Bogowie odwrócą się od niego.
  IX. Nie przechwalajcie się swą siłą łapiąc za broń, lecz chwalcie się sukcesami na polach bitwy. Zachowujcie w tajemnicy mądrość Bożą. Mądrości tajnej cudzoziemcom nie dawajcie.
  X. Nie przekonujcie tych ludzi, którzy nie chcą słuchać Was i wysłuchiwać słów Waszych.
  XI. Pomóżcie bliźniemu w nieszczęściu jego, a gdy do Was nieszczęście przyjdzie pomogą Wam bliźni Wasi.
  XII. Zachowajcie Sanktuaria i Świątynie od pohańbienia przez cudzoziemców. Jeśli nie zachowacie Świątyń Świętej Rasy i Wiary Przodków Waszych nawiedzą was lata smutku, krzywd i cierpienia.
  XIII. Nie nadużywajcie chmielonych napojów, miejcie umiar w piciu, bo kto alkoholu nadużywa ten traci ludzki wymiar.
  XIV. Utwierdzajcie na Ziemi waszej Prawa Niebieskie, które dali Wam Jaśni Bogowie Wasi.
  XV. Żony odzień męskich nie noście gdyż kobiecość stracicie, a noście żony to co wam polega na naturze.
  XVI. Kochajcie żony mężów swoich, gdyż oni obroną i oparciem waszym i całego Rodu waszego.
  XVII. Nie zabijajcie dziecięcia w brzuchu matki, gdyż kto zabije dziecię w brzuchu ściągnie na siebie gniew Boga – Stwórcy Jedynego.
  XVIII. Nie radujcie się z nieszczęścia cudzego, gdyż kogo nieszczęście cudze cieszy, ten do siebie nieszczęście wzywa.
  XIX. Żyjcie prawami RITA i prawami Boga Roda – Stwórcy Jedynego, gdyż tymi prawami żyją wszystkie światy i Ziemie we wszystkich wszechświatach.
  XX. Nie czyńcie krzywdy ludziom innej wiary, gdyż Bóg – Stwórca Jedyny jest na wszystkimi Ziemiami i wszystkimi Światami

  http://www.armiaslowian.pl/

 5. maniek Says:

  …@maniek…cyt…Nie ma żadnych demonów czy ufoludków.To tylko odwracanie uwagi złodzieja żyjącego na koszt reszty społeczeństwa….
  ..maniek – sorry!…ale komenty czytasz po lebkach…powyzej jest film Treboroka/o innych nie wspomne!!/ ten na dole..tez!

  Tajemnica Instytutu Atticus. HD (2015) Lektor.pl
  https://www.cda.pl/video/10497463f

  …co do szyszynki – polecam male doswiadczenie – sam czesto to robie -..patrz w slonce – kiedy „nie parzy” i oslepia…rano i wieczorem…15 – 20 minut sesja…i zapisuj wrazenia…warunek – Z DALEKA OD JAKICHKOLWIEK ANTEN…

  cyt…Dlatego jak medytujesz to rozmawiasz z sobą…

  …albo jestes przesluchiwany…film powyzej – mam te wiedze /z roznych zrodel!/,ze w stosunku do nas jest stosowana ta technologia.. https://ligaziemi.wordpress.com/2016/03/15/bron-samozaglady/

  …jak sadzisz – rozmaite instytuty i uniwerki na calym swiecie – zajmuja sie jak mowisz „pierdolami”…np Oxford – Harward.. Bern…


  troche „fantastyki”…

  https://www.cda.pl/video/11831416b

  http://davidicke.pl/forum/schody-do-nieba-maszyna-ozyrysa-w-szwajcarskim-cernie-t11198.html

  …wiesz – mam tez to marzenie,e moze kiedys podlacze sie do tego pola Swiadomosci- Akaszy…chociaz na 10 minut…:))

  o ktorym mowi dosc dokladnie prof Szypow…

  http://www.oswiecenie.com/pola_torsyjne.htm

  • Maniek Says:

   Możesz sobie wierzyć w ufoludki,bożki,i inne cuda.
   Ja studiuję wiedzę dosyć długo.Nie opieram się na filmikach z yt.ani discovery.
   Ja wolę czytać antyczne dzieła niż się nabierać na telewizję.
   Proszę,tu link do wiedzy:
   http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html
   Jak dotąd,dymają mnie nie zjawy czy ufo ale zwykli złodzieje w garniturkach.
   Pokaż mi tych co cie dymają zza światów a ja ci pokaże ci tych co bawią się na twój koszt ;)
   Pozdrawiam

   • treborok Says:

    Cytat:”Możesz sobie wierzyć w ufoludki,bożki,i inne cuda.”
    Głupoty pierdzielisz Maniek.

    • Maniek Says:

     Jakoś starożytni nic nie pisali o ufoludkach,zjawach i upiorach.
     Chyba,że wierzycie w bajki opisane w Wedach.
     Wierzycie w to co system wam narzuca.
     Jaracie cię wszyscy obrazkami i filmikami w necie tak spreparowanymi aby kontrolować stado.
     Żaden z was nawet nie czytał Dzieje Herodota ani rozprawy
     Hugona Kołłątaja który był autorem konstytucji USA oraz polskiej.Protokoły mędrców syjonu to pewnie błazenada…
     Oj,treboroku bądź obiektywny nie zachowuj się jak reszta w stadzie.
     Pozdrawiam

     • treborok Says:

      Pisali o bogach, czyli to to samo. Kolor zielony u ufoludków występuje rzadko, kolor okupantów to szary. Może żaden z nas, jak twierdzisz, nie czytał Dzieje Herodota ani rozprawy Hugona Kołłątaja, ale sam osobiście na pewno czytałem co trzeba. Drogi Mańku podnieś przyłbicę z tej zakutej zbroi i poszerz trochę swoje horyzonty :)
      https://treborok.wordpress.com/about/przeoczone-aspekty-obecnosci-obcych/

      Pozdrawiam

     • maniek Says:

      …dorzuce bo to tez wydaje mi sie wazne – moze na razie bo „toto” stawia WSZYSTKO na glowie – ale kiedy ogladam ten film znikaja napisy w dosc istotnym momencie – i „trzesie” kompem – poza ty, gosc ktory o tym mowi…Płaska Ziemia – Największy Sekret Świata – Dave Murphy – Flat Earth – Polskie Napisy

      https://www.cda.pl/video/9922098a

      mowi spojnie i to trzyma sie kupy…

      powiazany temat z tego artykulu…odzwierciedlony w filmie!!

      …tak na marginesie – uczyli nas w roznych szkolach – trygonometrii – tandensy – cotandensy – pierwiastki – sinusy – cosinusy i inne „mondrosci”…czy przez swoje zycie miales cos z tym choc raz do czynienia? – jesli tak – to ile razy…zakladam,ze nie jestes nauczycielem matmy!
      Ja raz to widzialem – kiedy moja siostra dostala decyzje o przyznaniu emeryturu…:))…jest tam wzor z pierwiastkiem ile sie Tobie „nalezy”…mozna „penc” – jak mowila moja pani od polskiego…kazdy emeryt takie dostaje – moj kolega – matematyk – parsknol smiechem na ten widok…

     • Maniek Says:

      Treborok,starożytni pisali o bogach.
      A kto to są bogowie?Czy potrafisz etymologicznie oraz z przekazów antycznych dociec kim byli bogowie?
      Kopiując i wklejając z neta historyjki na potrzeby stada nikt nigdy nie dojdzie do prawdy.
      Jakbyś badał,dociekał osobiście to byś wiedział,że bogowie to ludzie.
      W filmikach tego nie pokazują.
      Słowo bóg pochodzi od słowa bohater.W grece od słowa heros.W hebrajskim od słowa elohim co znaczy bogowie,aniołowie.
      Bóg to też rzeka a w czasach antycznych zwana była też Mars.
      Nie musze ci przypominać że rzymski cezar August oraz Juliusz byli bogami.Na pamiątkę nazwane zostały miesiące i są nazywana do dzisiaj.
      Poczytaj Hugona Kołłątaja Rozbiór krytyczny o początkach rodu ludzkiego.
      http://dir.icm.edu.pl/Rozbior_krytyczny/
      Wątpię czy wogóle czytasz historię.Na wszystko pewnie masz gotowy filmik z yutuba.
      Najlepszym praniem mózgu jest telewizja.Nie trzeba wogóle myśleć i wyciągać wniosków ponieważ mamy
      gotowca.
      Czytając rozwijamy wyobraźnię a tym samym inteligencję.Filmy ryją beret i tym zachód niszczy rozum.
      Tu masz link jak działają specsłużby w necie.To jest na wielką skalę.Wszyscy myślą jak ktoś dużo trzepie ustami
      o masonach,ufo,żydkach,iluminati,ezo,szczepionkach i matrixie to mówi prawdę.

      To tylko mały pryszcz.
      Kopiujesz i wklejasz dużo z rosyjskiego neta.A pomijasz treści jak zmieniono czas i historię.I tu wilk pogrzebany.
      Wiem,że nie pasuje to dla waszych pryncypałów.

     • treborok Says:

      Maniek, chłopie, zarzucasz mi, że opieram się na jakiś filmach z youtube, po czym sam je przedstawiasz. Pytasz się czy czytałem historię? Otóż tą historię związaną z np. zwojami z Nag Hammadi tak, polecam przeczytać konkretnie Hipostazę Archontów tam trochę jest (o szarych). Na sumeryjskich tabliczkach i egipskich płaskorzeźbach są wizerunki części z nich (bogów podobnych do ludzi i do gadów). Szczególnie Credo Mutwa pokazuje wizerunek takowych. Poza tym tylu było tych „bogów”, że teraz płacimy za to wszyscy. Polecam „Bogowie Edenu” tam poglądy, które reprezentuje bardzo ładnie przedstawiono.

      Moich pryncypałów? No to to teraz świetnie się zmieściłeś w kanon tego co się w środowisku dzieje… prawie każdy oskarża każdego (polskie piekiełko). Kładę na to wszystko przysłowiową laskę… i będę robił swoje (niezależnie czy ci się to podoba czy nie). Naczytałeś się dydymusa i udajesz chojraka (bezkrytycznie). W odróżnieniu do ciebie, mam do tego wszystkiego dystans i dzięki temu nie muszę z byle powodu się podniecać. Na polu wiedzy mam poczucie zrozumienia, i jest to zupełnie inny poziom niż twój. Niepotrzebnie w ogóle wchodziłem z tobą w dyskusję.
      Bez odbioru.

     • maniek Says:

      …Treborok!…chylę czoła…

 6. Trixie B Lulamoon (@TrixieBLulamoo4) Says:

  uwielbiam kiedy ludzie sie dziela zamiast jednoczyc. to nie wazne w co kto wierzy albo nie wierzy. wazne zeby sie zjednoczyc przeciwko wspolnemu wrogowi a na razie to wy sobie nawzajem do gardel skaczecie . mowie o manku i treboroku. jak dzieci sie zachowuja

  • maniek II - od dzisiaj Says:

   …w zacietrzewieniu – niektorzy staja sie …daltonistami…:))…nie wynika to moze ze zlej woli i zarozumialstwa – ale jak mi sie wydaje – przerabianej wielokrotnie tej samej „lekcji” – co w tym przypadku – jest zrozumiałe jedynie dla prowadzacego…My „studenci” poszukujemy nadal – tylko wypowiedzi staja sie bardziej ostrozne…


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s