Półtora tony zielonych i 18 września

Dość tajemnicza historia przydarzyła się pułkownikowi stołecznego MSW FR Dmitriejowi Zacharczenko. Zamknięto go za łapówkę w wysokości 7 mln rubli. Podczas zatrzymania znaleziono u niego kolejne 20 milionów. A potem w bagażniku samochodu znaleziono jeszcze 13 mln rubli i 176 tys. dolarów.

01-ptz

Taka sobie kwota, nie wiedział gdzie podziać górę pieniędzy. Marzenie skorumpowanego.

Ale to nie jest najbardziej interesujące. Najciekawsze znaleziono w mieszkaniu jego siostry. Tam znaleziono 340 mln. rubli, 129 mln. dolarów i 1 milion euro.

To prawie półtora tony zielonego papieru. Dostawał łapówki nie banknotami a cetnarami?

Co mnie zasmuciło? To, że mając 9 mld. rubli. Zacharczenko skusił się na jakieś śmieszne 7 milionów. Ma w chacie półtorej tony „zieleni”, a on jakieś tam drobne zbiera. Pieniędzy biedak nie ma gdzie złożyć to do domu ściąga.

Zupełnie zagadkowy człowiek i zupełnie tajemnicza historia.

Zebrał z łapówek? W stylu Korejko?

Jeśli założyć, że każda łapówka wynosiła 7 mln rubli, to brał on łapówki 1285 razy. Jeśli wyliczyć, że służył on 15 lat, to łapówkę 7 mln brał co cztery dni.

Nieźle.

I jeszcze śmieszniejsze, że depozyty dolarów, które znaleziono w mieszkaniu siostry leżały w opakowaniu systemu rezerw federalnych USA.

01-02-ptz
To jest w ogóle niewytłumaczalne zjawisko.

A tu już odpieczętowane.

03-ptz

Od razu przypomniały mi się kontenery dyplomatyczne ambasady USA na Ukrainie, którymi poprzedniego dnia Amerykanie zawozili swoje „zielone” do Kijowa.

W sieci pojawiła się hipoteza, że 9 mld. rubli, które znaleziono u Zacharczenko, to środki na rosyjski „majdan”, które „pindosy” zaplanowali zaraz po wyborach parlamentarnych. Cała postępowa ludzkość nie wątpi w to, że wybory będą sfałszowane.

Wynikać z tego może, że społeczność liberalno-demokratyczna w Rosji przygotowywała się do akcji protestacyjnych. Przy czym, wnioskując z nagromadzonej kwoty, masowo.

Myślę, że kanał dostawy „kasy” został przechwycony przez rosyjski kontrwywiad. Następnie niedoszłych „majdańczyków” wzięto pod lupę obserwując jak gromadzą rewolucyjne środki a następnie zatrzymano na dwa tygodnie przed wyborami.

Jeśli ta hipoteza jest prawdziwa, to wychodzi bardzo śmieszna historia.

W każdym razie nie trzyma się takiej gotówki i w takich opakowaniach pod łóżkiem. Do tego celu istnieją banki. Gotówkę przechowuje się w domu jeśli zamierza się ją wydać. I mam takie wrażenie, że te 130 milionów dolarów znalezione u Zacharczenki planowano wydać natychmiast po 18 września.

P.S. Wczoraj do dyspozycji FSB znalazły się dokumenty dotyczące rachunków zagranicznych firm, które zarejestrowano na Wiktora Zacharczenko — ojca Dymitra Zacharczenko. W sumie ujawniono sześć takich rachunków, głównie w Rothschild Bank i genewskim oddziale Dresdner Bank, na każdym z nich znajdowały się kwoty od 45 do 47 milionów euro”. Łączna kwota wkładów wynosiła około 300 milionów euro.

Teraz tylko idiota uwierzy, że wszystkie swoje pieniądze Zacharczenko zgromadził samodzielnie.

Andriej Wadżra

źródło
źródło 2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 12 to “Półtora tony zielonych i 18 września”

 1. nana Says:

  Rosjanie to mądry naród. Też bym tego pułkownika zaaresztowała za byle co, jakiś brak biletu czy coś w tym rodzaju. Wtedy badać można wszystko, a ujawniać niektóre.
  No i robić pożytek na bieżąco z tych zbadanych kierunków śledztwa.

  Tak naprawdę to te ojro czy dolce to tylko śmieć – dla unii czy ussa, jako że papier ten nie miał prawa wrócić „do domu”. W „ojczyźnie swej” spowodował by inflację, a za granicą to – bardzo praktycznie dla drukarzy – stworzył by tzw. czarny rynek rujnując lokalną gospodarkę i lokalny pieniądz.

  U nas, w Polsce Ludowej, ten numer nasi Patrioci przerabiali na bieżąco, a masy ludowe bezrozumnie dolara pożądały. No to mądra władza ludowa wymyśliła Pewexsy dla oszustów, a uczciwym ludziom zapewniła dostęp do tych „dóbr luksusowych” (za granicą w krajach zachodnich będących badziewiem pośledniego rodzaju) przy pomocy bonów dolarowych. Tym sposobem ratowano rynek wewnętrzny przed agresją dolara śmieciowego, przemycanego do Polski Ludowej na wszelakie sposoby.

  Więc nominalnie to można określić, że ów Zacharczenko dysponował kwotami miliardowymi, ale tak naprawdę to były tylko równo pocięte kawałki zadrukowanego papieru. W zależności od tego, ile ludzi dało by się za to kupić i co oni w zamian by robili, by tym pustym pieniądzom nadać wartość.

  Numer ten przerobił także już dawno niejaki Lenin, ale wówczas nikt przytomny za papier by się nie sprzedał, no to musieli dać owemu Leninowi złote monety – judaszowe, rozumie się.
  Potem tuż zaraz, gdy dorwał się on do carskiego skarbca, zwrócił Lenin to złoto z nawiązką, ale tego było zleceniodawcom za mało, bo w planie było wymordowanie Słowian i zrabowanie całego kraju (w ramach rabowania Rosja miała „wojnę domową”). Co już tak łatwo nie poszło no to pośmiertnie Lenin został przez zachód opluty i odarty z czci, której przecież i tak nie miał.

  Stalin dla zachodu to jeszcze większa zagwozdka, bo nie dość, że pozwolił Leninowi spoczywać w cieniu Kremla, to jeszcze wygrał Stalin wojnę i poważnie pogonił kota zachodnim bandytom. No to przecież jasne, że mu tego nie darowali i nie darują dostarczając durnej gawiedzi co rusz „nowe dokumenty” świadczące o „zbrodniach Stalina”.

  W Polsce pada to na niezwykle podatny grunt i Polacy nie zważają na to, że swoje państwo zawdzięczają Stalinowi i Armii Czerwonej więc obrażeni na Wschód jeżdżą dumnie na zachód myć kible i wycierać gestapowcom zadki. No, taką logikę posiada Polak.

  Stan wojenny w Polsce uratował życie setkom tysięcy Polaków, ale Polacy opluwają Generała Jaruzelskiego, ponieważ na te kilka lat pozbawił ich On dolców, przemycanych przez sutannowych w bagażnikach eleganckich samochodów marki zachodniej, przy czym samochody te były deklarowane jako przedmioty sakralne, nie podlegające nawet ocleniu.

  Wciąż mam nadzieję, że się mylę, ale im bardziej dogłębnie analizuję, tym bardziej poraża mnie ogrom głupoty i zaprzaństwa Polaków. Generalnie rzecz biorąc, bo detalicznie to jest parę naprawdę szacunku wartych osób.

  W kontekście tego Zacharczenki, to jestem pewna, iż większość naszych rodaków żałuje, że się nie dorwała do tej fałszywej kasy i w marzeniach taki Polak widzi siebie wysoko ponad maharadżą…

  Więc rekapitulując można rzec, że najpierw wolna europa radio przy wsparciu radia głos ameryki opracowali Polakom świadomość tak, że gówno z zachodu było wartościowsze dla Polaka niż złoto ze Wschodu.

  No, tak Polacy lubią i kto wie, czy nie jest to jednak jakaś fikuśna, ale miła nasza cecha narodowa?

  I gdy Polak przyzwyczaił się do zachodniego gówna widząc w tym ogromną nobilitację, uznał tym samym ów Polak, że sam jest gatunku pośledniego, a więc rola pomywacza czy parobka dla zachodnich, wysoko cywilizowanych obywateli jest dla niego w sam raz.

  Co widzimy obecnie najjaskrawiej, z tym że widzą to tylko niektórzy Polacy, a reszta z noskiem przy gestapowskim zadku nie ma czasu na rozglądanie się.

  W sumie w Polsce Ludowej nie stało się nic innego niż w carskiej Rosji w 1917 roku czy przedtem, z tym że Generał Jaruzelski zapobiegł rozlewowi krwi.
  Tym samym zachód co prawda zabrał nam nasz narodowy dorobek materialny, ale za to Polacy – a tak!!! – zostawią swoje geny na zachodzie, czyli ich strata większa !!!
  Tak to już jest, że nie ma nic jednokierunkowego, nic jednopłaszczyznowego i nic pewnego raz na zawsze.
  Bóg wiedział, co robi.
  A człowiek? a człowiek jest czeladnikiem u siebie samego i musi się jeszcze duuuużo nauczyć.

  • Ixtlan Says:

   Dobre i niesłychanie rzadkie słowo ”rekapitulując” dziadek Carlos by się uśmiał bo pisał o pasożytach już 50 lat temu. Pozdrawiam radośnie.

 2. PMAtMAks Says:

  A kto pamięta ile kasy poszło na jebaną solidarność przelewane przez sektę rzymsko katolickich sukinsynów? 2mld$!!! Za taką kasę można by przeprowadzić, gdyby nie ogromne zarobki zarządców sztucznych protestów/rewolucji, ze 500 przewrotów na ówczesne czasy!

 3. Lesław Says:

  Brawo nana i PMAtMAks tylko szkoda, że ciągle nie możemy się doczekać mądrze myślących ludzi na na jakiś wpływowych stanowiskach

 4. maniek Says:

  …jak_myslisz_z_czego_to_powstało?…
  https://www.google.co.uk/search?q=pa%C5%82ac+putina&client=firefox-b&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj9isTPv6zPAhUiLcAKHS31CQ0QsAQILA&biw=1280&bih=641
  …gierki_do_tej-samej_bramki…troche_wiesci!

  ciekawostka…
  http://swiatowaliga.blogspot.co.uk/2016/02/czy-putin-wciaz-jest-masonem-i.html
  KSIĘGA POWTÓRZONEGO PRAWA
  7.1/2 1 Gdy Pan, Bóg twój, wprowadzi cię do ziemi, do której idziesz, aby ją posiąść, usunie liczne narody przed tobą: Chetytów, Girgaszytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Chiwwitów i Jebusytów: siedem narodów liczniejszych i potężniejszych od ciebie. 2 Pan, Bóg twój, odda je tobie, a ty je wytępisz, obłożysz je klątwą, nie zawrzesz z nimi przymierza i nie okażesz im litości. 3 Nie będziesz z nimi zawierał małżeństw: ich synowi nie oddasz za małżonkę swojej córki ani nie weźmiesz od nich córki dla swojego syna, 4 gdyż odwiodłaby twojego syna ode Mnie, by służył bogom obcym. Wówczas rozpaliłby się gniew Pana na was, i prędko by was zniszczył. 5 Ale tak im macie uczynić: ołtarze ich zburzycie, ich stele połamiecie, aszery wytniecie, a posągi spalicie ogniem. 6 Ty bowiem jesteś narodem poświęconym Panu, Bogu twojemu. Ciebie wybrał Pan, Bóg twój, byś spośród wszystkich narodów, które są na powierzchni ziemi, był ludem będącym Jego szczególną własnością.

  http://www.nonpossumus.pl/ps/Pwt/7.php

  Tak dla przypomnienia;

  8 lipca 1986 roku państwo Izrael uchwalił prawo o „negowaniu Holokaustu” (nazywanym w Polsce „kłamstwem oświęcimskim”).

  Izraelski przepis mówi, że „ten kto pisemnie lub werbalnie wyraża jakąkolwiek deklarację, która neguje lub umniejsza proporcje aktów popełnionych w czasie reżimu nazistowskiego, które są zbrodniami przeciwko Narodowi Żydowskiemu lub zbrodniami przeciwko ludzkości, z zamiarem obrony sprawców tych aktów lub wyrażenia solidarności lub identyfikowania się z nimi, podlega karze pozbawienia wolności na okres 5 lat”.

  W listopadzie 2006 12 państw europejskich poszło śladem Izraela ( Hiszpania, Rumunia, Niemcy, Austria, Litwa, Polska, Francja, Szwajcaria, Słowacja, Holandia, Belgia i Czechy) i wprowadziło analogiczne przepisy do kodeksu karnego, zabraniające pod karą więzienia dyskutowanie z oficjalną wersją Zagłady. Oprócz przypadków szeroko komentowanych w środkach masowego przekazu trudno jest ustalić dokładną liczbę bezimiennych ofiar, które dostały się pod karzącą rękę sprawiedliwości. Ocenia się, że tylko w Niemczech, w okresie 1994-1999 było ich 58 tys. Tylko w ciągu 1999 roku wydano 11 248 wyroków… (Journal of Historical Review, maj/czerwiec 2000 t.19,nr 3 str.7)

  Na podstawie art. 55 Ustawy z dnia 18 grudnia 1998 r. o Instytucie Pamięci Narodowej – Komisji Ścigania Zbrodni przeciwko Narodowi Polskiemu zaprzeczanie publicznie i wbrew faktom zbrodniom, o których mowa w art. 1 pkt 1 powyższej ustawy, jest przestępstwem ściganym z urzędu zagrożonym grzywną lub karą pozbawienia wolności do lat 3. Wyrok podawany jest do publicznej wiadomości.

  Przepisy prawa karnego przewidują możliwość rewizji wyroków, gdy wyjdą na jaw nowe dowody lub okoliczności uniewinniające skazanego. Dlaczego więc jedynie ____holokit____ uważany jest za materię, której nie dotyczą uniwersalne normy prawa?…
  czy_o_tym_HOLOKAUSCIE_gdzies_sie_mowi?…poznałem_jednego-Niemca_ktory_tam_był!!

  https://www.google.co.uk/search?q=eisenhower%27s+death+camps&client=firefox-b&biw=1280&bih=615&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&sqi=2&ved=0ahUKEwjU1NOzxMTPAhXkLcAKHc-pAhgQsAQIQw

  żyd_Eisenhower_i_jego_ death camps

  https://www.google.co.uk/search?q=eisenchauer-todescamp&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=dGX1V6jLCK7A8gep7oGgAw#q=eisenhower%27s+death+camps

  Czerwiec 2003 r____________.Prawa_człowieka!!_______________


  Artykuł 19

  Każdy człowiek ma prawo wolności opinii i wyrażania jej; prawo to obejmuje swobodę posiadania niezależnej opinii, poszukiwania, otrzymywania i rozpowszechniania informacji i poglądów wszelkimi środkami, bez względu na granice.

  Artykuł 30

  Żadnego z postanowień niniejszej Deklaracji nie można rozumieć jako udzielającego jakiemukolwiek Państwu, grupie lub osobie jakiegokolwiek prawa do podejmowania działalności lub wydawania aktów zmierzających do obalenia któregokolwiek z praw i wolności zawartych w niniejszej Deklaracji.

  http://www.polskawalczaca.com/viewtopic.php?f=39&t=25369&start=0&sid=18d6e8497c4aa01e1b00c61fe946b45e

  • treborok Says:

   A ja myślę, że te satanistyczne towarzystwo wzajemnie się pozabija (przy okazji wielu ludzi zginie). Oni sami sobie nawzajem nie ufają i jakiekolwiek spółki między nimi kończą się kłótniami. Widziałeś gdzieś satanizm (=zło) i zgodę? Tak więc myślę, że uniwersalne prawo we wszechświecie, które mówi, co dajesz to z powrotem otrzymujesz, zadziała i tym razem. Pytanie tylko ilu niewinnych zginie w imię tych chorych praktyk?

 5. nana Says:

  Gdyby w tej Kosmicznej Grze chodziło o to, kto ma większy scyzoryk i więcej niewolników, no to te wszystkie zabawy w tajne stowarzyszenia miały by faktycznie jakiś sens.

  Ale człowiek rodzi się na tym świecie, by kiedyś tam, po wielu żywotach, osiągnąć doskonałość (charakteru?) i zjednoczyć się z Bogiem.

  Nam powiedziano, że Bóg to jakiś facet, z brodą albo ten powieszony na krzyżu w katolickim kościele.
  Jest to celowo wgrany ludziom fałszywy algorytm, według którego ludzie dekodują świat i wydarzenia na nim zachodzące.

  Gdyby jednak przyjąć, że Bóg to jest absolutnie wszystko: od najmniejszej cząstki mniejszej nawet od atomu aż do brzegów bezbrzeżnego Bytu Kosmicznego, że Bóg jest energią przenikającą wszystko i mimo że dla mózgu człowieka pozostanie Bóg nieosiągalny, to jednak coś, co można nazwać intuicją, przeczuciem, uczuciem w sercu pozwala człowiekowi bardzo łatwo nawiązać z Bogiem kontakt. Wyłącznie taki prywatny, indywidualny i bez żadnych pośredników – to wówczas życie człowieka nabiera zupełnie innego znaczenia.

  To jest fenomenalne!

  Nie ma żadnej wagi, że w Ciele Boga organizują się jakieś masony, że religie są szczute na siebie i ludzie wzajemnie się mordują w Imię Boga. Ludzie mają wolną wolę i mogą to robić.

  Liczy się tylko to, czy poszczególni ludzie potrafili zrozumieć swoją pozycję w Ewolucji, czy wykorzystali szanse na rozwój duchowy a tym samym na wejście na wyższy poziom świadomości.

  „Ja jestem czystą błogością i świadomością, ja jestem Shiva” powtarzają osoby wiedzące.

  I to jest sedno, wokół którego powinny krążyć ludzkie myśli i na czym powinna spoczywać uwaga ludzi.
  Macherzy mogą człowieka wcisnąć tu czy tam, mogą człowieka wykorzystać tak czy inaczej, ale podstawa, czyli ODBICIE BOGA WSZECHMOGĄCEGO W CZŁOWIEKU jest nietykalne, niezniszczalne, jest wieczne jak sam Bóg.
  Ludzie ignorują Boga i identyfikują się z tym, co mówią im inni ludzie. To jest podstawowy błąd i przyczyna obecnej sytuacji na Matce Ziemi.

  Nie jesteś tym, za kogo cię ktoś uważa, ale jesteś tym, czym jesteś.

  I twoim zadaniem na Matce Ziemi jest to odkryć, rozpoznać, zrozumieć.

  Zagłębianie się w produktach ludzkich i demonich mózgów w postaci teorii o masonach, żydach i cyklistach to tylko zabawa dla komórek mózgowych, posiadających na sobie piętno obcych i wrogich algorytmów.

  A więc jak stać się świadomym i niezależnym człowiekiem?

  A no właśnie, to jest dla każdego zadanie jego życia. I należy mieć na względzie, by w wypełnianiu go stać się mistrzem.

  • treborok Says:

   Zapomniałem dodać, że wspomniane uniwersalne prawo we wszechświecie jest prawem boskim.

  • maniek Says:

   „Ja jestem czystą błogością i świadomością, ja jestem Shiva”… powtarzają osoby wiedzące.
   ..idz_do…Shivy…po_polsku…idz_do_diabła!…:D…sorry!_a_Boruta_sie_cieszy!..
   Przeczytaj_”Klechdy_Polskie”_jest_tego_tam_od_groma!…to,ze_podane_”po_staropolsku”-wcale_nie_umniejsza_ich_wagI!
   Jest_to_waga_po_wielokroć_wieksza_bo_pomieszana_z_Kabałą…jako_dzieciak_to_czytałem_i_cały_czas_wraca!..

 6. Ktoś Says:

  Przecież to była kasa na „nowy lepszy ład”….. czyli kolejny majdan tyle iż kremlowski. A ów policjant tylko rozprowadzał kasę „na rozruch rewolucji”.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: