Polityka depopulacji – Medycyna

Mińsk wita z braterskiej Białorusi, Ewgenij Nowikow z „Nowości Słowian”. Dla K-Ra-Mola witajcie.

Polityka depopulacji – Medycyna PL  (Dailymotion)

Polityka depopulacji – Medycyna PL (Anyfiles)

Dzisiaj zakończymy rozważanie ogromnego tematu pod nazwą – “ Globalna polityka depopulacji ludności planety „. Przy tym zdaje sobie w pełni sprawę z tego, że ten cykl programów jest tylko małą próbą podniesienia kurtyny lub zajrzenia za kulisy. Czyli to co nazywa się Apokalipsą. Tą politykę urzeczywistniają całkowicie realne siły i realni ludzie – nazywamy ich światową elitą. Oni nie mają narodowych, religijnych lub barier językowych i korzeni.

01-pdm

napis: Flagi i krew: czerwona i niebieska

Różnią się od pozostałych mieszkańców planety jedynie składem krwi o czym wam mówiłem w poprzednich programach. Mają oni w składzie krwi oprócz żelaza również miedź jak zresztą i u wszystkich pozostałych Ziemian, z tą różnicą, że tej miedzi jest u nich „ciut, ciut” więcej. Są to dane niedawnych badań robionych przez zachodnich naukowców w tym również Izraelskich. Mają oni niebieską krew a pozostali ludzie czerwoną.

02-pdm

Mają większą liczbę schorzeń genetycznych,zaburzeń psychicznych i chorób skóry, ponieważ łuska będzie się zawsze łuszczyć (jak u gadów). Ale w każdym konkretnym przypadku trzeba koniecznie przeprowadzać badanie lekarskie. Miedź lub żelazo w krwi, oznacza – im czegoś więcej, tym taki kierunek polityczny. Cała polityka międzynarodowa dzisiaj i w przeszłości przez tysiąclecia niestety znajduje się w rękach niebieskiej krwi, czyli w rękach miedzi. U każdego człowieka wszystko odbywa się na poziomie biochemii krwi.

03-pdm

A kiedy ludzie o podobnym składzie krwi łączą się ze sobą, na przykład po zapachu, to dla was i światowa elita i lokalna albo miejska lub europarlament i na koniec kongres USA na każdym konkretnym poziomie, rozmieszczeni są w odpowiednich do tej grupy krwi proporcjach. A inni, którzy mają czerwoną krew są zdezorientowani podziałami narodowymi i religiami, kolorem skóry i wreszcie przez partie polityczne. To tak jak wojna lub pokój, śmierć lub życie, wiara lub wiedza, budowanie domów lub wybuchy domów w Damaszku, Bujnatskie(?) lub metro w Mińsku, to jest właśnie to co stoi za miedzią i żelazem w krwi każdego z nas lub tych ze światowej elity.

04-pdm

Jedni wierzą w Boga lub diabła a drudzy chcą wiedzieć, ponieważ wiedza to siła. Są to dwa oddzielne bieguny, za którymi stoją dwie absolutnie nie do pogodzenia siły, dwie nieprzejednane formy ludzkości, co widać na przykładzie nie ustających wojen na ziemi. Choć są tacy, którzy są po środku, o nich toczy się dzisiejsza wojna, cała nadzieja w nich, tych po środku, za nich teraz toczy się globalny bój, główna bitwa, to niczym Stalingrad lub zdobycie Berlina. Ta właśnie krew zawsze decydowała od tysiącleci o władzy jednej części ludzkości nad drugą. Jedni pracują w pocie czoła w kopalniach, na polach, w fabrykach i milionami zabijają siebie nawzajem w niezrozumiałych dla siebie wojnach. Drudzy zaś przez te same tysiąclecia bawią się i bogacą kosztem pozostałych przez religię, języki, partie polityczne. Co to za różnica gdzie kto należy, ważne jest to kto ma jaką krew.

Najwięksi myśliciele współczesności pracujący teraz w USA piszą tak, posłuchajcie: „Wiedza nie w mózgach, w mózgach są tylko odruchy, instynkty, wiedza jest we krwi. Cała genetyczna pamięć, wiedza człowieka znajduje się w krwi.” Tak zaprzecza się całej oficjalnej wielowiekowej nauce.

A więc po wojnie i truciznach na trzecim miejscu zgodnie ze sposobem globalnej depopulacji stoi medycyna agresywna. Wielu nawet nie może wyobrazić sobie, że medycyna może być agresywna, to znaczy, nie działać dla ratowania życia, a przeciwnie w celu zagłady milionów ludzi będąc w rękach doświadczonych władców tego świata.

05-pdm

Główną zasadę i przysięgę Hipokratesa po prostu odwraca się w stronę bajek dla niewtajemniczonych. Muszę powiedzieć, że agresywna medycyna działa ściśle według oficjalnych praw. Wspomnę tylko o niektórych podpunktach tego tematu: Pierwszy z nich to prawo przymusowego przerwania ciąży u kobiet i sterylizacja mężczyzn. Tak więc zobaczmy na historie krajów i statystyki.

Chiny – Mao Zedong będąc u władzy w latach 1948-76, w tym czasie populacja z 540 mln. wzrosła do 940 mln. ludzi. Obecnie populacja Chin dochodzi do 2 miliardów. Przewidując ten stan Deng Xiaoping w 1978 roku ogłosił politykę pod nazwą – „Jedna rodzina jedno dziecko”. Oficjalnie nazywali to polityką planowania rodziny „One-Child Policy”. Przed nami tabela liczby aborcji według lat i krajów:

06-pdm

Chiny na pierwszym miejscu, za nimi USA, Anglia, Kanada, Australia. Tylko pomyślcie od 1980 do 2010 roku w
Chinach dokonywano po 35 tysięcy aborcji dziennie a w latach sześćdziesiątych poprzedniego stulecia w Chinach przez aborcję nie urodziło się 400 milionów dzieci. W ciągu ostatnich 30 lat 55 procent kobiet w Chinach dokonało aborcji zgodnie z prawem. Powtarzam, zgodnie prawem. To ta sama polityka co Deng Xiaopinga, którego już nie ma wśród żywych. Polityka jedna rodzina jedno dziecko nadal kontynuowana jest w tym kraju. Chiny to jedyne państwo, w którym liczba samobójstw wśród kobiet jest większa niż u mężczyzn. Każdego dnia według statystyk prawie 500 Chinek odbiera sobie życie, zwykle biorąc truciznę. Na przykład biorąc wysoką dawkę środków nasennych lub innych. Spojrzycie jak to wszystko wzrosło w Chinach od 1950 do 2005 roku, jak widać na tej krzywej. Zostało to przyjęte, a co się stało z tymi unicestwionymi przez lekarzy dziećmi? Takie same dane mogę pokazać z każdego innego kraju, z USA, Rosji, Izraela, Białorusi, Anglii, w całej Unii Europejskiej. W całej Unii Europejskiej, na tym zlocie ludobójstwa narodów europejskich i europejskiej elity. Wszystkie te aborcje to robią ginekolodzy lub chirurdzy, przeważnie mężczyźni, oto i cała agresywna medycyna.

07-pdm

W Indiach istnieje polityka pod nazwą „Population control policy” (polityka kontroli populacji) rozpoczęła się w 1950 roku, następnie przenikła do polityki ogłoszonej przez Indiri Gandhi. Polityka nazywała się „State of Emergency” (Stan wyjątkowy) w latach 1976-77. Dane są przed wami, w ostatnich 20 latach 80% kobiet w Indiach „skutecznie”, mówię w cudzysłowiu z „powodzeniem” przeszły zabieg sterylizacji chirurgicznej, tzn.ginekolodzy po prostu zawiązali im jajowody. Ale niemniej jednak to w Indiach zwrócono uwagę wszystkich na sterylizację mężczyzn. Mężczyznom przywiązuje się dwa męskie nasieniowody, do czego nie konieczna jest duża wiedza. Jedno miejscowe znieczulenie i nitka z numerem pięć, następnie lekkie cięcie lub wiązanie moszny ponawia się, przewiązuje 2 nasieniowody a następnie nakłada się na skórę moszny i wszystko. Mężczyzna po tym zabiegu otrzymuje państwowy bonus za to, że poprawnie rozumie politykę partii rządowej Indii i nie tylko tego kraju. Pytacie jak pracuje wyobraźnia światowej elity? Od 1960 roku w Indiach w rezultacie sterylizacji mężczyzn nie urodziło się 250 milionów dzieci. W jednym roku dokonano 6 milionów zabiegów u ludzi w wieku rozrodczym. Za każdą moją cyfrą stoją oficjalne jeszcze do niedawna tajne informacje. Wrzuciłem je specjalnie na monitory waszych komputerów, ponieważ to jest systemowe unicestwianie ludzkości, a to tylko dane z Chin i Indii.

08=pdm

Oczywiście trzeba również zapytać o Związek Radziecki, absolutnie właściwe pytanie. Tak więc przed wami statystyka, z której wynika: w 1960 roku w ZSRR a potem w Rosji jak również w Europie w rezultacie takiej agresywnej medycyny nie narodziło się 400 milionów dzieci. Powtarzam, dane z ZSRR i Europy z 1960 roku. USA na aborcji i sterylizacji mężczyzn straciły 150 milionów, dane również z 1960 roku. Oto i cała medycyna nosząca nazwę „nie szkodzić”.

09-pdm

To jest tylko część góry lodowej pod nazwą „realny planetarny mord” jednej części ludzkości przez drugą z pomocą medycyny. Jeśli do tego dodamy jeszcze biznes kosmetyczny, medyczny nowoczesnych technologii kiedy rodzącej matce po tym jak pojawia się dziecko, często po 1-2 minutach zaciskają pępowinę, i to wszystko. Czekają kiedy łożysko odejdzie a następnie wkładają je w sterylny worek i do lodówki, łożysko idzie do przetworzenia. Tak więc powinniśmy poczekać, aż cała krew z łożyska dostanie matka zanim się przetnie pępowinę po narodzonym dziecku, tak aby przekazać mu wszystkie substancje odżywcze matki z całym jej zapasem. Cały zapas składników i antyciał, zapas pamięci genetycznej, którą przekazuje się z pokolenia na pokolenie. Dlatego zapewne tak rzadko mężom pozwalają na obecność w czasie porodów. To nadal nie jest uważane za jakąś normę w „mądrych” książkach i artykułach. Natomiast wymagają zacisku na pępowinę po minucie, a nie po 15 minutach puki serce matki nie przepompuje wszystkich swoich substancji przez łożysko dziecku.

Tak więc biznes kosmetyczny, medyczny to setki miliardów dolarów rocznie. Głęboko ukryty pod naszym nosem,
oto mamy całą agresywną medycynę. Następnie te łożyska przejmuje międzynarodowy rynek i z nich po przetworzeniu robią specjalistyczne lekarstwa, immunoglobuliny najwyższej jakości. To są dziesiątki miliardów dolarów na rok w tym biznesie. Sprawa jest prosta zaciskamy szczypce kochera na pępowinę dziesięć minut wcześniej lub później i miliardy dolarów w roku w skali planety.

I na zakończenie pragnę powiedzieć młodym badaczom – zacznijcie od tego tematu jak od drzewa poznania, kiedy to po raz pierwszy poszliście za swoimi nauczycielami, idźcie tą drogą dalej. Pytanie bardzo proste – dlaczego tysiącleciami jedni zabijają drugich, na jakiej podstawie i po co, jeżeli wszyscy ludzie urodzeni są dla szczęścia? Twierdzę, że na planecie była i jest grupa konkretnych ludzi, jeżeli można ich tak nazwać, którzy przez tysiąclecia popierają i sprzyjają globalnemu zmniejszaniu populacji ludności planety wszelkimi dostępnymi środkami. W odniesieniu do nauk Malthusa, które są oczywiście niewłaściwie, problem w tym, że nie wiadomo jak szybki następowałby wzrost liczby ludzi na Ziemi, to i tak równomiernie lub nierównomiernie rozłożone są światowe produkty. Gdzie, w którym momencie? Wystarczy przecież tego dla wszystkich, wody, gazu, ropy, chleba i złota nawet jeśli na Ziemi będzie mieszkało 50 i 100 miliardów ludzi. Ale tylko wtedy jeżeli będzie prawidłowo w sposób zorganizowany, wspólnymi siłami przeprowadzony podział produktów. Właśnie pytanie jest o produkcję i podział światowych środków, w czym obecna światowa elita nie sprawdza się.

Nadszedł czas, aby w skali planety powiedzieć GOOD BYE wszystkim tym Rothschildom, Sorosom, królom i królowym, zacznijmy również myśleć globalnie skoro z ewidencją nowych osiągnięć naukowych zaczęła wisieć groźba realnego, pełnego, totalnego unicestwienia. Ale nie dla ich „złotego miliarda” jak na to liczą. Oni liczą, że to ich nie dotknie, ale ich również to dotknie, dlatego, że wszyscy razem żyjemy na jednej planecie Ziemia. Z mojej strony to wszystko, z braterskiej Białorusi Ewgenij Nowikow z „Nowościami Sławian”, do zobaczenia wszystkim za tydzień.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: