Na Antarktydzie topniejący lód odsłonił część starożytnej cywilizacji

Niezależni badacze korzystający z Google Earth szukają wielu interesujących rzeczy na naszej planecie, które wcześniej uniknęły uwagi naukowców, na przykład podwodne piramidy, geoglify pod piaskami egipskich pustyń podobne do słynnych rysunków z Nasca i wiele innych.

Ostatnio badacze korzystający z map Google Earth są szczególnie zainteresowani Antarktydą, gdzie topniejące lody ujawniając niesamowite rzeczy, na przykład piramidy stworzone przez człowieka, tajemnicze bazy, struktury, ruiny … Wśród najnowszych odkryć wirtualnych archeologów jest droga i most w górach na Biegunie Południowym.

Jak twierdzi autor filmu (patrzcie poniżej), lód odkrył coś dziwnego. Jeśli przyjrzymy się uważnie, zauważymy drogę bardzo podobną do naszej asfaltowej o długości około pół mili. Ponadto z jednej strony tej drogi widać most z łukiem. Wszystko to oczywiście jest na wpół zrujnowane i na wpół zamrożone przez stuletnie lody. Nie sposób aby nie zrozumieć, że nawet pozostałości tych roztopionych fragmentów, kiedyś na najzimniejszym kontynencie naszej planety, należały do wysoko rozwiniętej cywilizacji.

Rzeczywiście istnieje taka teoria, że ​​nasza cywilizacja nie jest pierwszą na Ziemi, a ślady poprzednich są bardzo trudne do odkrycia, ponieważ czas i klęski żywiołowe prawie całkowicie starły je z powierzchni. Jeśli jedna z tych cywilizacji znajdowała się na Antarktydzie, która z jakiś powodów (przesunięcie na przykład biegunów) zamarzła wraz z kontynentem, to dzisiejsze intensywne topnienie lodów może rzeczywiście odkryć nam naprawdę fantastyczne obrazy.

Niestety, usługa Google Earth wraz z jej mapami nie może służyć jako dowód jakiegokolwiek odkrycia, ponieważ trzeba odwiedzić miejsce osobiście, powiedzmy tej samej piramidy lub drogi „asfaltowej”. Na Antarktydzie jest to trudne z wielu powodów, nawet dla naukowców o światowej sławie, nie mówiąc już o entuzjastach dzisiejszego wirtualnego świata.

Wideo: Na Antarktydzie topniejące lody odkryły odcinek drogi i mostu

Średniowieczny zamek na Antarktydzie

Antarktyda zaskoczyła naukowców kolejną zaskakującą niespodzianką w postaci gigantycznej struktury przypominającej fort, która została odkryta przez międzynarodową grupę badaczy używających kamery 3D Google Earth.

Symetryczność ogromnych ruin daje powód przypuszczać, że budowla ta wzniesiona została przez starożytną cywilizację mieszkającą kiedyś pod kołem podbiegunowym. Owalna struktura, przypomina średniowieczny zamek, ma ponad 120 metrów szerokości. Przypuszcza się, że ruiny są niczym innym jak średniowiecznym zamkiem. Jeśli okaże się to prawdą, zmieni to zasadniczo historię rozwoju człowieka, ponieważ wiemy z historii, że nie ma faktów wskazujących, że na Antarktydzie istniała kiedykolwiek cywilizacja.

Niektórzy sceptycy sugerują, że te „ruiny zamku” to po prostu sastrugi – śnieżne barchany, które powstały dzięki wielu latom silnych mroźnych wiatrów i obfitych opadów śniegu. Ale zwolennicy „teorii zamku” zauważają, że takie barchany, na ogół stanowią śnieżne zniekształcenia, którym kierunek nadał wiatr. W tym przypadku istnieje wyraźna forma owalu.

Zauważmy, że według dostępnych danych, ponad 5 wieków temu, admirał turecki Piri Reis odwzorował ślady egzystencji starożytnej cywilizacji na Antarktydzie. Czy aby na pewno wiemy wszystko o tym kontynencie?

Artykuły o podobnej tematyce:

Zagadki mapy Piri Reisa

Atlas Mercatora świadectwo Da’ari (Hyperborei)

źródło

źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarze 3 to “Na Antarktydzie topniejący lód odsłonił część starożytnej cywilizacji”

 1. observer Says:

  jak moga byc sredniowecznym zamkiem jak wtedy Antarktyda byla zamarznieta… jesli to sa ruiny czegos to sa przedpotopowe …8000 lat

 2. karwan Says:

  Przed potopem bieguny były w innym miejscu więc Antarktyda była przyjazna do zamieszkania. We wpisie: ” ​​nasza cywilizacja nie jest pierwszą na Ziemi, a ślady poprzednich są bardzo trudne do odkrycia” ktoś raczy sobie żartować, śladów jest aż nadto:
  J.Bieszk „Cywilizacje kosmiczne na Ziemi”

 3. Olga Says:

  No wlasnie te slady sa i jest ich duzo na calej ziemi a moze nie tylko na niej .Blędne jest tylko zalozenie (Sitchin ,Daniken) ze to kosmici . Cala wiedza ,artefakty i budowle sa nasze bo kiedys istniala juz taka cywilizacja jak dzis z tym ze wyzej rozwinieta technicznie .Potem nastal jej koniec najprawdopodobniej poprzez nadciagającą w poblize ziemi planete Nibiru ktorą starozytni nazywali niszczycielem .Nastapil koniec cywilizacji ale garstka ludzi przetrwala i zaczela stawiac ją od nowa

  Tym razem tez bedzie tak samo .


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s