Kwantowy świat pulsującej materii

Laureaci Nagrody Nobla w dziedzinie fizyki udowodnili, że świat fizyczny jest jednym oceanem energii, który powstaje i znika w milisekundzie ciągle pulsując. Nie ma w nim nic ciągłego i stałego. To świat fizyki kwantowej.

Udowodniono, że tylko myśl pozwala nam gromadzić i trzymać razem te „obiekty”, które widzimy w ciągle zmieniającym się polu energii. Dlaczego więc widzimy człowieka, a nie migającą wiązkę energii?

Wyobraźmy sobie taśmę filmową.

Film to zestaw kadrów o częstotliwości około 24 klatek na sekundę. Kadry są podzielone pewnym odstępem czasu. Jednak ze względu na szybkość, z jaką jeden kadr następuje po drugim, powstaje iluzja powodująca, że widzimy ciągły i ruchomy obraz.

Teraz pomyślmy o telewizji.

Rurka katodowa telewizora jest po prostu tubą z wiązką elektronów, które napotykając ekran w określony sposób tworzą iluzję formy i ruchu.

Takie właśnie są wszystkie obiekty. Mamy 5 zmysłów (wzrok, słuch, dotyk, węch i smak). Każdy z nich ma określony zakres (np. pies słyszy dźwięk w innym zakresie, niż my; wąż widzi światło w innym zakresie, niż my, i tak dalej).

Innymi słowy, twój zestaw odczuć postrzega otaczające morze energii z pewnego ograniczonego punktu widzenia i na tej podstawie buduje obraz. Nie jest to kompletny i dokładny obraz. Jest to tylko interpretacja. Wszystkie nasze interpretacje opierają się wyłącznie na „wewnętrznej mapie” rzeczywistości, która została w nas uformowana, ale nie bazuje na obiektywnej prawdzie. Nasza „mapa” jest wynikiem doświadczeń gromadzonych przez całe życie. Nasze myśli są związane z tą niewidzialną energią i determinują to co ta energia tworzy. Myśli dosłownie sortują wszechświat cząstka po cząstce, aby stworzyć fizyczne życie.

Rozejrzyjmy się wokół. Wszystko, co widzimy w naszym świecie fizycznym, zaczęło się od idei – idei, która rozwijała się w miarę jak się nią dzieliliśmy i wyrażaliśmy, dopóki nie urosła wystarczająco, by stać się przechodząc przez kilka etapów obiektem fizycznym.

Dosłownie stajemy się tym, o czym najwięcej myślimy. Twoje życie staje się tym, w co najbardziej wierzysz. Świat – to w dosłownym znaczeniu tego słowa twoje lustro, które pozwala doświadczyć cię w świecie fizycznym, jest to tym co uważasz za prawdę dla siebie, dopóki nie zmienisz punktu widzenia.

Fizyka kwantowa pokazuje nam, że świat wokół nas nie jest czymś sztywnym i niezmiennym, jak mogłoby się wydawać. Wręcz przeciwnie, jest to coś nieustannie zmieniającego się, zbudowanego na naszych indywidualnych i zbiorowych myślach.

To, co uważamy za prawdziwe, jest w rzeczywistości iluzją, prawie sztuczką cyrkową.

Na szczęście zaczęliśmy ujawniać tę iluzję, i co najważniejsze, szukać okazji do jej zmiany.

Z czego składa się nasze ciało? Ciało ludzkie składa się z dziewięciu systemów: krążenia krwi, trawienia, układu hormonalnego, układu mięśniowego, nerwowego, rozrodczego, oddechowego, szkieletowego i układu moczowego.

A z czego się one składają?

Z tkanek i narządów.

Z czego składają się tkanki i narządy?

Z komórek.

Z czego składają się komórki?

Z cząsteczek.

Z czego składają się cząsteczki?

Z atomów.

Z czego składają się atomy?

Z cząstek subatomowych.

Z czego składają się subatomowe cząstki?

Z energii!

Ty i ja – to czysta energia-światło w jej najbardziej pięknym i rozumnym wcieleniu. Energia pod powierzchnią ciągle się zmienia, ale jest pod kontrolą naszego potężnego intelektu. My – to jedna wielka gwiaździstą i potężne Istota Ludzka.

Gdybyśmy mogli zobaczyć siebie pod mocnym mikroskopem elektronowym i przeprowadzić eksperymenty na sobie, przekonalibyśmy się, że składamy się z wielu ciągle zmieniających się energii w postaci elektronów, neutronów, fotonów i tak dalej.

Podobnie wszystko, co nas otacza. Fizyka kwantowa mówi nam, że to właśnie akt obserwacji obiektu sprawia, że jest taki jakim go widzimy. Obiekt nie istnieje niezależnie od obserwatora! Tak więc, to jak widzimy nasze spostrzeżenia, naszą uwagę na coś i intencja, dosłownie tworzą ten obiekt.

To jest udowodnione naukowo. Twój świat składa się z ducha, umysłu i ciała. Każdy z tych trzech elementów, duch, umysł i ciało, wykonuje funkcję, która jest unikalna dla niego i nie jest dostępna dla innych. To, co widzą twoje oczy i czuje twoje ciało – to świat fizyczny, który będziemy nazywać Ciałem. Ciało to efekt stworzony z przyczyny.

Tą przyczyną jest Myśl. Ciało nie może tworzyć. Ono może tylko czuć i być odczuwane … w tym jest jego unikalna funkcja. Myśl nie może odczuwać … może tylko wymyślać, tworzyć i wyjaśniać. Potrzebuje świat względności (świat fizyczny, Ciało), aby odczuwać samą siebie.

Duch jest Wszystkim co Istnieje, jest tym co daje Życie, Myśli i Ciało. Ciało nie ma mocy tworzenia, choć daje taką iluzję. Ta iluzja jest przyczyną wielu rozczarowań. Ciało – to po prostu rezultat, i nie ma mocy aby stać się przyczyną lub tworzyć coś.

Kluczem w całej tej informacji jest okazja do nauczenia się spostrzegania Świata inaczej, tak aby móc wcielać wszystko to, co jest naszym prawdziwym pragnieniem.

źródło

źródło2

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Komentarzy 15 to “Kwantowy świat pulsującej materii”

 1. Andrzej Says:

  Pozdrawiam i bardzo się ciesze z tego tematu . Zdarza mi się zapominać w towarzystwie i podejmuje przy okazji poruszanych tematów , próby powiedzenia o tym ,co pięknie Pani(Pan ) to zapisał .
  Tak bycie świadomy tego że sala naszych luster kierowanych umysłem jest tak piękną iluzją zwana światem materii .

 2. nina Says:

  “Kwantowy świat pulsującej materii” jak zmusić te kwanty aby naprawiły mi kręgosłup :)) boli jak cholera.

  • Andrzej Says:

   Pozdrawiam nina
   Duch jest Wszystkim co Istnieje, jest tym co daje Życie, Myśli i Ciało. Ciało nie ma mocy tworzenia, choć daje taką iluzję. Ta iluzja jest przyczyną wielu rozczarowań. Ciało – to po prostu rezultat, i nie ma mocy aby stać się przyczyną lub tworzyć coś.
   Mówiąc krócej Twoja cudowna dusza , dokonuje odczytu z pola i epatuje na ciało poprzez DNA .
   Co jest w niej i jaką przeszła drogę . no cóż tylko Ona wie , jak masz z nią kontakt to znajdziesz odpowiedz .Ale musisz być gotowa na wszystko ponieważ w istnieniu nie zawsze byliśmy aniołkami .
   Cudownej drogi poznania .

  • joachim Says:

   naprawić ten kręgosłup może ci tylko sól bogata w pierwiastki śladowe, uwierzyłaś w durnotę jaką głoszono ze sól jest nam szkodliwa, tak jest szkodliwa ale ta biała drobna wyczyszczona i pozbawiona całkowicie tych pierwiastków

  • Alex Says:

   Ja polecam książkę „Natychmiastowe uzdrawianie” Serge Kahili King. Wbrew tytułowi nie jest ona tylko o natychmiastowym uzdrawianiu, ale w początkowej części w bardzo dobry sposób tłumaczy jak funkcjonuje nasze ciało i umysł i potem pokazuje różne sposoby jak wpłynąć na umysł i ciało, żebyśmy mogli osiągnąć określony cel. Są tam także podane przykłady osób, które bolał kręgosłup. Są tam ciekawe ćwiczenia na podświadomość. Oczywiście każdy jest inny i nie wiem, czy Tobie się spodoba, ale dla mnie ta książka okazała się bardzo użyteczna. Pozdrawiam :)

 3. Alicja Says:

  No właśnie , jak zmusić te kwanty do naprawienia zdrowia ale i naprawienia stanu psychicznego danej Istoty .
  Może następny temat będzie na ten temat , jak praktycznie te wszystkie cudowności , subatomy wykorzystać w życiu.
  Pozdrawiam

  • Andrzej Says:

   Pozdrawiam Alicja
   Patrzenie na istnienia przez pryzmat tylko jednego życia powoduje nie zrozumienie istnienia i żądania szczególnie zdrowia .Ale może po kolei i krótko !!!
   1. Jesteśmy obecnie w wyjątkowym miejscu we wszechświecie (nie „każdy” może tu być !!!)
   2. Plan bycia tutaj jest przed zejściem ustalony ,od początku do końca i musi być zgodny z energią wszechświata .
   3.Istotą ŚWIADOMEJ ENERGII zwanej przez nas stwórcą lub bogiem ,nie jest gęsta energia ,tylko to co jest w nas!!! a dokładnie celem bycia jest odzyskanie cząstek duszy (restytucja ) i następnie zjednoczenie (rezurekcja)
   4. Istotą bycia nas tutaj JEST – jesteśmy jego oczami , jesteśmy jego uszami, jesteśmy jego myślami , jesteśmy jego ustami , jesteśmy jego czynami .poprzez nas ma możliwość poznania (jaki tego cel , odzyskanie )
   5 Ciało to tylko kombinezon na bycie tu i teraz !!ale przez na przenika ta energia pola , inaczej by nas tu nie było i dzięki niej tak zwanie żyjemy , w chwili odcięcia dopływu opuścimy nasz kombinezon , i tu zaczyna się zabawa bo teraz właśnie trzeba być gotowym na przejście i nie danie się zwieść . Odyseja Homera (podróż przez ….??)
   6. To miejsce jest po nadzorem upadłych , z tego należy sobie zdawać sprawę -kto jest władcą Ziemi
   7.Michał Anioł -w kaplicy Sykstusa zostawił informacje , na oczach wszystkich .
   8. Cóż mam powiedzieć , bardzo wiele istot nie ma duszy i bardzo wiele istot to hybrydy sterowane przez upadłych ,
   co doskonale pokazuje historia ludzkości i KK
   9. Utrata cząstek duszy to handel naszymi pragnieniami (polecam Pan Twardowski) to nie bajka tylko tak się to odbywa za dobra materii , kariera , zdrowie , pieniądze płaci się cząstkami duszy .
   10 Dlatego to jest szkoła , odwyk , więc należy się liczyć z tym co pragniemy , jeśli mamy tylko jedno pragnienie pełne miłości i tęsknoty to jest to początek cudownej drogi do DOMU .
   ps. Fizyka kwantowa to nazwa współczesna ale wiedza starożytna , nazwy inne ,ale istota jest w pojmowaniu prawa wszechświata i zobaczeniu odkryciu tego co stoi przed naszymi oczami , bo nikt tego nie zakrywa .
   Gra słów tajemnica , szczególne miejsce , wyjątkowy człowiek , cudowne miejsce ,itd .
   To wszystko jest w nas i tak mamy się czuć i być .
   I jeśli zgodnie z planem Stwórcy masz marzenie bycia uzdrowioną to tak się dokona , bo któż wie to najlepiej ???
   ale człowiek to człowiek co robi jak za długo się nie spełnia ??? napomina , złorzeczy ,oburza się i to już jest pole do popisu dla upadłego tylko na to czeka .
   Ja o nic nie proszę któż wie najlepiej co dla mnie na daną chwile istnienia jest najlepsze??? więc jestem spokojny i wdzięczny za to co dostaję .
   A czas dany mi na tą część drogi poświęcam na pracę nad sobą .
   miłego wieczoru andrzej

   • Pelagia Says:

    Panie Andrzeju. Pięknie Pan wyłożył prawdę o naszym istnieniu. Interesuje mnie tematyka łącząca podejście duchowe z naukowym. Czy mogę prosić o namiary z jakich materiałów Pan korzysta? A jeśli jest to wiedza pochodząca z Pana wnętrza, to jakiś kontakt – gdzie Pana w ogóle szukać.

    • Andrzej Says:

     Pozdrawiam Pani(a) Pelagia
     To co zapisałem to mały odpis na zapis autora strony .
     „””Interesuje mnie tematyka łącząca podejście duchowe z naukowym.””” rozdzielenie duchowości od wiedzy a raczej nauki to bardzo niedobry dla ludzkości krok . To są dwie sfery połączone bardzo mocno. Rozdzielenie spowodowało to że nauka błądzi i duchowość utknęła na religijnych dogmatach sprzecznych z prawami wszechświata .Bardzo dobrze to jest widoczne w medycynie , nie pojmujemy dlaczego nas spotyka dane zdarzenie .
     Fizyka kwantowa pokazuje jakie to jest spójne . Dla mnie przejawia się zrozumieniem czym jest życie i czym jest w świetle fizyki kwantowej DUSZA -DNA – CZŁOWIEK
     Miłego wieczoru
     ps. Na tej stronie jest bardzo wiele cudownych zapisów, które są kluczem do poznania .

   • Alicja Says:

    Bardzo dziękuję za obszerną odpowiedź , nie spodziewałam się ale jestem wdzięczna za wiedzę.
    Jestem na początku drogi , szukam , cały czas szukam i odnoszę wrażenie, że coś mnie nagli i zaczynam trochę
    jakby tęsknić za innym odczuwaniem .Tego nie da się wytłumaczyć na ludzki język , to się czuje , nie zawsze ale
    ostatnio coraz częściej , nie wiem co to oznacza .
    Kwantowy świat pulsującej materii ,przeczytałam jednym tchem i codziennie czytam go ponownie , nie wiem jak tu
    trafiłam , jakiś przypadek? podobno ich nie ma . Szukam prawdy, jestem na etapie niemowlaka.
    Pozdrawiam serdecznie
    Alicja

    • Andrzej Says:

     Pozdrawiam Alicja
     W takim obszarze nie ma „Jestem na początku drogi ” ani bardziej mniej lepiej itd. w tzw. duchowości nie istnieje miara ziemskiego postrzegania , jest realizowanie tego co dusza ma zaplanowane na obecny czas istnienia , dlatego nie weryfikujemy nie oceniamy .
     To co Pani pisze to cudowna tęsknota i wołanie duszy do Pani świadomości .
     Cudownego stanu istnienia

  • Bożena Says:

   Spróbuj kodów kwantowych,znajdziesz je na wiedźma Gabriela kody numeryczne uzdrawiające,aktywuj intencją💕

 4. was Says:

  Nieco pachnie Castanedą. Spotkałem się z poglądem że „życie to sen wariata”. Może to sen ale nie wariata…
  Mam nadzieję. Ale po co? Co to zmienia?

 5. danny Says:

  A jak postrzegać nasz świat inaczej pisze w książce Transerfing rzeczywistości Vadim Zeland.


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s