Kroniki hucpy cz. 2

Przegląd nowości związany z narodem wybranym. Aby czemuś skutecznie przeciwdziałać na początku trzeba się z tym dobrze zapoznać… Dlaczego powiedzenie „bezczelność to drugie szczęście” u niektórych narodów nabiera szczególnego znaczenia?

01-kc2

Co oznacza to dziwne słowo – hucpa, można poznać tu: Co to takiego hucpa?

Główny Słowianin

Już w 2001 roku Janez Drnovsek (prezydent Słowenii) mówił W. Putinowi o idei stworzenia Forum Słowiańskich Kultur (FSK) — organizacji międzynarodowej, która przyczyniałaby się do zachowania i rozwoju Słowiańskiego świata. Rosja ( reprezentowana przez jej prezydenta), była całkowicie za tą koncepcją. I oto już w 2002 roku ministrowie kultury dwunastu słowiańskich państw podpisują deklarację, w której oficjalnie ogłoszono stworzenie Forum.

Kto był “ głównym Słowianinem „ze strony Rosji?! Michaił Szwydkoj. O ile mi wiadomo do tej pory kieruje on Forum Słowiańskich Kultur z naszego kraju. Dlatego fakt, że wśród Słowian kontakty zostały zredukowane do wyjazdów biurokratycznych i pojedynczych koncertów (na przykład, w Brukseli! A dlaczego nie w Waszyngtonie, ciekawe?!) całkiem nie dziwi. To, że Ukraina i Białoruś w ciągu tych lat znacznie oddaliły się od Rosji wynika z pracy (lub sabotażu) i Forum Słowiańskich Kultur również. Czego jeszcze można oczekiwać od człowieka, który był dumny ze swojego show: „Rosyjski faszyzm jest gorszy od niemieckiego”?! Taka jest postawa publiczna Michaiła Efimowicza do Rosjan i do Słowiańskości.

Lidija Syczewa,
gł. redaktor zasobów „Słowianie – Forum Kultur Słowiańskich”

źródło

Z tej samej opery: za program budowy 200 prawosławnych świątyń w Moskwie odpowiada członek prezydium Rosyjskiego kongresu żydowskiego Władimir Iosifowicz Resin…

Biden podziękował żydowskiemu Hollywood za promocję pederastii (małżeństw homoseksualnych)

02-kc2

W 2013 roku, Joe Biden, w przemówieniu z okazji miesiąca poświęconego żydowskiemu dziedzictwu w Stanach Zjednoczonych ogłosił, że wpływ żydowskiej kinematografii (w Hollywoodu) i żydowskiego oddziaływania medialnego w 85 % odpowiada za zaakceptowanie przez Amerykanów małżeństw homoseksualnych.

Jak wyglądają sędziowie, zezwalający na małżeństwa homoseksualne w USA…

Za legalizacją małżeństw homoseksualnych w Stanach Zjednoczonych w 2015 roku głosowało trzech członków Sądu Najwyższego – ich nazwiska stały się znane opinii publicznej. Prawo zostało uchwalone przy wsparciu Elena Kagana, Ruth Ginsburga i Sonii Sotomayer …

03-kc2

Ci sami sędziowie, nawiasem mówiąc, byli trzema z pięciu głosujących w 2013 roku za zniesieniem prawa o ochronie małżeństw, definiując małżeństwo jako związek między mężczyzną a kobietą. Wtedy ustawa nie została uchylona – a raczej była, ale w jej części: samo pojęcie małżeństwa unieważniono, za to pozostawiono prawo każdego ze stanów do zakwestionowania ….

Rosyjscy Żydzi żyją lepiej niż gdziekolwiek indziej na kontynencie europejskim

Do takiego wniosku doszli uczestnicy odbywającego się w Moskwie międzynarodowego zjazdu rabinów.

Przypomnijmy, nieco wcześniej we wrześniu 2002 roku, z okazji żydowskiego Nowego Roku 2-4.09.2002 główny rabin Rosji Berel Lazar powiedział, że „ostatnie lata pokazały, że najlepszym krajem dla Żydów obecnie jest Rosja”.

Gerstein – Potrzebna jest wielka ukraiński ściana do obrony przed rosyjskimi migrantami i uchodźcami

Tak zwany „wał króliczy”, ściana na granicy Ukrainy z Rosją, na którą wydano 4 miliardy hrywien, zainicjowana była przez Arsenija Bakajma (Jaceniuka), czekającego na kolejne transze z budżetu. Potrzebę postawienia anegdotycznej Ściany wytłumaczył Anton Gerstein (Geraszczenko).

Prawda-matka

Władimir Wolfowitz Edelstein (Żyrinowski) szczerze, ale na tamten czas nader delikatnie powiedział jacy ludzie stoją u władzy. Wideo stare, ale nie mniej aktualne.

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Komentarze 2 to “Kroniki hucpy cz. 2”

  1. gajun Says:

    dla tych co ruskiego nie znają,
    małą wartość filmy załączone mają…

    Pozdrawiam


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: