Kroniki hucpy cz. 1

Przegląd nowości związany z narodem wybranym. Aby czemuś skutecznie przeciwdziałać na początku trzeba się z tym dobrze zapoznać… Dlaczego powiedzenie „bezczelność to drugie szczęście” u niektórych narodów nabiera szczególnego znaczenia?

01-kc

Co oznacza to dziwne słowo – hucpa, można poznać tu: Co to takiego hucpa?

Hajdamak ma zamiar wywalczyć w sądzie u Lewajewa i Berl Lazara 750 milionów szekli

Główny przedstawiciel chabadu w Rosji Berl Lazar, największy chabadzki biznesmen Lewi Lewajew i główny sponsor chabadu (łącząc stanowiska partii „Sprawiedliwa Rosja”), znany oszust-awanturnik międzynarodowej rangi Arkadij Gajdamak dzielą w sądzie miliony zdobyte na kryminalnym handlu diamentami i bronią w Angoli.

W czwartek, 30 lipca, Arkadij Gajdamak złożył w sądzie okręgowym w Tel Awiwie powództwo na 750 milionów szekli przeciwko Lewi Lewajewowi i głównemu rabinowi Rosji Bierli Lazarowi w sprawie nieprzestrzegania warunków kontraktu, co przyniosło Gajdamakowi duże straty finansowe. Zgodnie z tym pozwani narazili Gajdamaka na straty finansowe w wysokości ponad miliarda dolarów uchylając się od podpisanej między nimi umowy.

W pozwie Gajdamak informuje, że naczelny rabin Rosji Berl Lazar nie chce przekazać mu kopi umowy podpisanej przez Lewajew-Gajdamak, którą otrzymał na przechowanie w 2001 roku twierdząc, że została zniszczona. Przy tym według słów Gajdamaka w odniesieniu do tego dokumentu Lazar kilkakrotnie zmieniał swoje zeznania. Gajdamak twierdzi również, że miał zaufanie do głównego rabina, a ten to wykorzystał. Na mocy tej umowy Lewajew otrzymał 50% biznesu diamentowego Gajdamaka w Angoli, a drugie 50%, przeniesiono pod zarząd powierniczy Lazara.

Jak wcześniej informował portal Gorskie.ru, z powodu tego skandalu żydowscy biznesmeni przestali mieć zaufanie do rabina Berla Lazara i poddali w wątpliwość jego obiektywizm jako sędziego sądu rabinicznego Rosji w sporach między przedsiębiorcami.

gorskie.ru

Nawet Putin ocenił waszych młodzieńców na Pejsach

Komitet śledczy zwrócił się do centrum zwalczania ekstremizmu GU MSW w regionie Perm aby sprawdzić groźby, szantaż i zniewagi pod adresem rosyjskiej aktywistki Eleny Zykiny ze strony nacjonalistów narodowości żydowskiej. Przez ostatnie miesiące Elena stała się obiektem internetowego terroru na portalach społecznościowych: obrzucano ją najbrudniejszymi epitetami, domagano się zaprzestania walki z „Chabadem Lubawicz”, grożono jej i rodzinie rozprawą.

Atakowano jej konto na Facebooku z niekończącymi tekstami w stylu: „Szalom skarbie, chciałem zapytać czy gdzieś można kupić gotowe do spożycia rosyjskie dzieci? W Permie są takie smaczne niemowlęta. W Macdonaldzie idą jak świeże bułeczki. Powiedz mi, w czym tkwi sekret waszych dzieci? A krew jaka smaczna!!! Nawet Putin docenił wasze dzieci na Paschach”. Do wniosku Zykiny dołączono skany wszystkich prowokacyjnych wypowiedzi.

Internetowe ataki na permiaczkę zaczęły się po tym jak aktywnie włączyła się ona w konfrontację z ultra ortodoksyjną izraelską sektą „Chabad Lubawicz” i po protestach przeciwko bezpłatnemu odstąpieniu lubawiczowskim chasydom działki w centrum Permu. Przypomnijmy, władze Permu bezpłatnie odstąpili Chabadowi odcinek obok Pałacu Kultury Kolejarza o wartości około 73 milionów rubli.

W zeszłym miesiącu Swierdłowski sąd okręgowy utrzymał w mocy wyrok na nauczycielu z Jekaterynburga z chabadowego gimnazjum Semiona Tykmana, wcześniej skazanego z artykułu 282 kodeksu postępowania karnego FR o ekstremizm. Sąd ustalił, że chasydzki pedagog uczył żydowskie dzieci plucia na prawosławne świątynie, mówił o niższości gojów i potrzebie ich zniszczenia.

Agencja „Peryskop”

Zabij, ukradnij miliardy – i niczego się nie bój. Interpol i tak cię ochroni

Jak wiadomo, były współwłaściciel JUKOSa Leonid Newzlin został  skazany zaocznie w Rosji na karę dożywotniego więzienia, poza tym wyczyścił on dane na swój temat z bazy w Interpolu.

Komisja do spraw kontroli danych w Interpolu na zamkniętym posiedzeniu 29 czerwca 2016 roku doszła do wniosku, że kryminalne zarzuty dotyczące Newzlina w Rosji mają „głównie charakter polityczny”, i na tej podstawie poleciła sekretariatowi Interpolu w Lyonie usunąć wszystkie informacje o nim. 4 sierpnia sekretariat wykonał polecenie oraz w dniu 10 sierpnia poinformował, że oligarcha nie figuruje już na tak zwanej Czerwonej Liście (Red Notice).

Russian-born Israeli businessman and philanthropist Leonid Nevzlin addresses the General Assembly of the Jewish Federations of North America in Washington on November 9, 2009. The Russian government is seeking Nevzlin's extradition over criminal allegations against him and other former executives of the dismantled Yukos oil company. AFP PHOTO/Nicholas KAMM (Photo credit should read NICHOLAS KAMM/AFP/Getty Images)

Newzlin to dawny partner najwybitniejszego akcjonariusza JUKOSa Chodorkowskiego, pod koniec 2003 roku otrzymał „obywatelstwo” „Izraela” i wyjechał tam na stałe. W styczniu 2004 został wszczęte przez Prokuraturę Generalną FR poszukiwania jego osoby za granicą. Byłego obywatela Rosji obecnie „Izraelczyka”, oskarżono o duże malwersacje, uchylanie się od płacenia podatków, organizowanie zabójstw i zamachów. W 2008 roku Moskiewski Sąd Miejski skazał zaocznie byłego szefa tzw. „rosyjskiego Kongresu Żydów” na dożywocie.

W 2014 roku spółka holdingowa GML Newzlina wygrała sprawę w Haskim sądzie arbitrażowym przeciwko Rosji: sąd przyznał strukturom GML ponad 50 miliardową kompensacje. Newzlin przyznał, że jest głównym beneficjentem tego wyroku. „Wszystko, co należało do Chodorkowskiego lub było zarządzane przez Chodorkowskiego, teraz należy do mnie„, — przyznał w wywiadzie dla izraelskiej TV w 2014 roku. Rosja odmówiła uznania arbitrażu i w kwietniu 2016 r. osiągnęła jego odwołanie. Jednak GML zaskarżyła to.

palestine-info.ru

Najbogatsze „ruskie” rodziny: Gucyrijew, Rotenberg, Szamałow, Szajmijew

Rosyjska wersja Forbes przedstawiła ranking najbogatszych rodzin w Rosji. Według danych wydania, najbogatszą rodziną w kraju są założyciel grupy BIN Michaił Guceriew ze stanem 9,8 mld.
Stan posiadania tej rodziny w ciągu roku zwiększył się 2,5 raza. Biznesem rządzą młodszy brat Guceriewa Sait-Salam Guceriew i siostrzeniec Michaił Szyszchanow. Drugie miejsce na liście zajęła rodzina Arkadija Rotenberga (w tym obywatela Finlandii), który stoi na czele firmy „Strojgazmontaż”. Stan rodziny ocenia się na 2,8 mld. Trzecie miejsce zgodnie rankingiem Forbes przypadło braciom Aleksejowi i Dmitrijowi Ananew, którzy są właścicielami banku „odrodzenie” i Promswiazbank. Ich stan ocenia się również na 2,8 mld. Na czwartym miejscu znalazła się rodzina Nikołaja Szamałowa, która po raz pierwszy znalazła się w rankingu. Stan rodziny wynosi 2,4 mld. Piąte miejsce w rankingu zajęła rodzina Radika i Ajrata Szajmiewych ze stanem 1,7 mld.

Przypomnijmy, że wcześniej izraelska witryna międzynarodowego ekonomicznego wydawania Forbes opublikowała listę 165 najbogatszych Żydów świata.

Na tej liście, razem z korporacją Oracle Larry Ellison (43 mld.),   Michaelem Bloombergiem (27 mld.) i Sheldonem Adelsonem (26,5 mld.) są obecni również obywatele Ukrainy – Rinat Ahmetow (15,4 mld., 47 miejsce), Wiktor Pinczuk (3,8 mld., 56 miejsce) oraz Piotr Poroszenko (1,6 mld., 931 miejsce).

I jeśli Pinczuk własnej przynależności do żydowskiego plemienia nigdy nie ukrywał, to pojawienie się na liście Achmetowa i Poroszenko jest bardzo interesujące. Obaj oligarchowie nigdy nie rozgłaszali publicznie, że są potomkami Abrahama.

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Komentarze 4 to “Kroniki hucpy cz. 1”

 1. maniek Says:

  …za WSZYSTKIMI PLUGASTWAMI tego swiata- zawsze stał i stoi zyd…

  https://ligaswiatowa.wordpress.com/2014/10/10/kanibalizm-to-nie-fikcja/

  • qrde blade Says:

   Odpowiedz

   qrde blade5 września 2016 04:37

   Cały ten artykuł popiera postawioną wcześniej tezę, że pozbawiony empatii i skrupułów wyalienowany od tubylczej ludzkości mający humanoidalny wygląd OBCY gatunek używa wszelkich strategii: korupcji, pieniądza, podstępów, propagandy kłamstw, konfliktów, wojen i chaosu oraz tzw. starannie historeycznie i religijnie wyselekcjowanego przez siebie, zmanipulowanego narodu do przejęcia totalnej władzy nad planetą. Sposoby oraz metody tego wrogiego przejęcia są zadziwiająco skuteczne i bezpretensjonalnie podane w poniższym unikalnym artykule: –> ( skopiuj do linii poleceń ) https://forumemjot.wordpress.com/2014/03/23/o-zydowskim-panowaniu-w-swiecie-i-przechwyceniu-chrzescijanstwa-wywiad-z-h-w-rosenthalem-z-1976-r-cz-1-opublikowany-przez-c-h-weismana-w-1992r/
   Zastanawiająca jednak jest przyczyna tak śmiałego zamieszczonego wyżej nieprawdopodobnego wyznania tych zamierzeń oraz zastanawiający brak odpowiedzi na niektóre, jak sądzę niezwykle ważne is-toryczne pytania pozwalające postawić kolejną TEZĘ, że wykorzystując unikalne cechy oraz wieloletnie wzmocnione manipulacją i kłamstwem mistyczno-materialistyczne słabości, tych nazwijmy ich oddanych tej sprawie, beznamiętnych najemników, pozwala niezwykle sprawnie dążyć do starannie wyznaczonych dla nich globalnych celów. Zadziwiające jest jednak jak umiejętnie i bezpardonowo posługuje się ona wiadomym tzw. wybranym narodem, totalnie wykorzystując go w swoim celu, dosłownie tymi samymi, chorymi moralnie metodami, jakimi wykorzystuje i totalnie ogłupia wszystkie pozostałe. Wybrani religijni bezpaństwowcy. wykorzystani są skutecznymi, prymitywnymi socjologicznymi metodami do podjęcia skrytej, bratobójczej walki z tubylcami uznanymi przez siebie za durne zwierzęta lub nawet szkodliwe robactwo. Najemnicy tymczasem nawet nie przeczuwają i zupełnie nie szukają tego manipulującego nimi OBCEGO GATUNKU, który starannie ukryty jest od wieków związany z nimi nie znającym litości SEKRETNYM PRZYMIERZEM… 
   Jak dowiadujemy się z tekstu wszystko, dosłownie cała is-toria, naród, dosłownie wszystko zostało zmanipulowane i w dużej części przez całe wieki wymyślone i w tym celu wykorzystywane, aby tak starannie zaprogramować ludzkie bioroboty, aby działały przeciw pozostałej, tubylczej ludności planety. Zatem ważkie staje się pytanie: Jaki OBCY ludzkości GATUNEK, robi ww. metodami totalną wodę z mózgu ponoć niezwykle bystrym wyselekcjonowanym przez wieki WYBRAŃCOM, aby czynić tubylcom i również wokół siebie tyle chaosu i zła?
   Odpowiedź na zadane pytanie potwierdzające postawioną wcześniej TEZĘ oraz wypowiedzi zainteresowanych stron i znanych ludzi, którzy od dawna wskazują na fakt spektakularnie czynionych prób wrogiego przejęcia totalnej władzy nad planetą wskazuje ten dokument na YT: (skopiuj adres do linii poleceń)–> https://youtu.be/bRmS9GJHyJg

 2. nana Says:

  Niby prawda, ale kto zrobił ich bogatymi? Gdybyśmy my, Polacy, czy szerzej: Słowianie, trzymali się razem, żaden „żyd” nie byłby nam groźny.

  Ich silę stanowi nasza słabość – tak to jest i nie ma sensu wymyślać, co to „oni nam zrobili”.

  A więc wyjściem z tego jest, by Słowianie/Polacy rozpoczęli poważną pracę nad własnym charakterem, a co za tym idzie, by wyzbyli się chciwości i egoizmu.

  Kiedyś ludzie pracowali, by móc kupić pralkę czy lodówkę czy choćby ubranie dla dziecka.
  Teraz nikt już w takich kategoriach nie myśli, lecz wszyscy chcą być bogaci, czyli mieć dużo pieniędzy.

  Tak się składa, że pieniądze jako takie nie istnieją. Jest natomiast towar, który można za pieniądze kupić.
  Ale ludzie nie są tego świadomi, że wiele mogli by wykonać własnymi rękami, co dało by im podstawową niezależność, czyli namiastkę jakiejś wolności na pewnym odcinku.
  I ludzie patrzą tylko, jak wykorzystać bliźniego i to na ile się da, możliwie bezkarnie.

  No to co innego może z tego wyjść, niż mamy?

  To nie „żydzi” zrobili nam takie życie, ale my sami. Niektórzy to nawet zgadują myśli „żydów” i to te, których „żydzi” wcale nie mieli. I potem nawzajem się tym straszą.

  Człowiek pracujący na siebie własnymi rękami, ma inną świadomość niż ktoś, kto marzy o wielkich pieniądzach po to, żeby móc nic nie robić.
  To nicnierobienie to fatalna decyzja, ponieważ organizm człowieka jest tak skonstruowany, że mięśnie muszą wykonywać jakieś czynności, i to we właściwym wymiarze. W przeciwnym razie następuje zanik mięśni, osłabienie kośćca, obwiśnięcie jelit, deformacja kręgosłupa itd.

  Sensowna i właściwa praca zapewnia człowiekowi zdrowie fizyczne, a nie żadne pieniądze przydzielane przez „żyda” według jego widzi mi się.

  Czy Polacy nie widzą, co się stało?

  Każdy chciał mieć „willę z basenem” i każdy miał mieć pieniądze za nic, za darmo.

  A co mamy?

  Mamy zdemontowany przemysł, Polacy pracują najdłużej ze wszystkich krajów unii, zarabiają bardzo mało i jest wiele osób bezdomnych i bezrobotnych.

  Czy to ktoś nas oszukał? Ależ nie! To my, Polacy, sami się przechytrzyliśmy a wykorzystał to cwaniak z pejsami czy bez.

  Więc zamiast szczuć na nich, Polacy powinni szybko zacząć pracę od podstaw, czyli starać się robić jak najwięcej własnymi rękami we własnym zakresie.

  Jeśli by Polacy poszli drogą sugerowaną przez „antysemitów”, no to przegrają. Od tych gier są już na świecie sprytniejsi i my, Polacy, zamiast uczyć się wyższej formy szalbierstwa, zacznijmy zwyczajnie żyć uczciwie, bądźmy uczynni dla bliźniego swego i to będzie procentować.

  Podam przykład:
  jeśli jednym samochodem jedzie wspólnota pięciu ludzi i ten samochód się zepsuje, no to są cztery osoby, by go zapchać do warsztatu. Albo wśród tych osób może być ktoś, kto potrafi to naprawić. I jest to w interesie każdej z tych pięciu osób.

  Ale w sytuacji, gdy każdy z tych pięciu ludzi jedzie swoim samochodem i ten samochód się zepsuje, no to taki właściciel skazany jest na dobrą wolę ludzi niekoniecznie mu życzliwych, czyli mogących widzieć dla siebie okazję do oskubania nieszczęśnika.

  Gdyby mieszkańcy jednej klatki schodowej w bloku wyświadczali sobie wzajemnie grzeczności czy przysługi, ich życie wyglądało by całkiem inaczej.

  Ale w sytuacji, gdy Polacy wszystko przeliczają na pieniądze – A KTO PRZELICZA WSZYSTKO NA PIENĄDZE, NO? – i jednocześnie chcą walczyć z tymi, którzy pieniędzmi zarządzają, no to cóż z tego może wyjść mądrego?

  „Zmiana, której oczekujesz], musi najpierw zajść w tobie” – jak to powiedział ktoś mądry już dawno temu.
  I jest to bardzo praktyczne podejście – nie ma się z nikim konfliktów, nie musi się z nikim walczyć. Po prostu taki człowiek staje się mistrzem siebie samego i żaden „żyd” nie jest mu straszny.

  Z tego, co chcą Polacy zrobić to ja widzę, że ma nie być „żydów” ale poza tym to ma być jak jest.
  Naiwne to i śmieszne, nie uważacie?


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: