Konfrontacja Setha z Horusem – Gieorgij Sidorow

Początkowo Seth był bogiem światła, ciepła i miłości. Ale miał również drugą stronę – spopielający żar i śmiercionośny ogień. Z czasem został sztucznie podzielony – Seth został bóstwem, niosącym zniszczenie i śmierć. Drugim jego obliczem stał się Apollon (Apollo) – bóg miłości, piękna, poezji. Od tej pory egregor Setha pracuje na zniszczenie i degenerację. Naszą planetą kieruje obca inteligencja. Ona ciągle zastępuje w środowisku czołowych intelektualistów dobrych ludzi na swoich protegowanych. Ziemianie już kilka razy walczyli z przybyszami. Dlaczego Szatan Woland u Bułhakowa jest wiernie oddany? Kim jest „tetragramaton”, Jahwe, Jehowa? Jak pojawił się Amon? Jak przenikają do rządów państw słudzy tajnych stowarzyszeń? Co  łączy Setha i współczesny liberalizm? Czym się różnią rosyjskie służby specjalne od pozostałych?

Porządek Setha

Gieorgij Sidorow: Mamy coś takiego tutaj. Dwa porządki: porządek Setha i Horusa – to jest bardzo poważny temat. Nie opiera się to na trzech wnioskach, a wymaga poważnego podejścia, bardzo poważnego. Zaczniemy od Setha. Co to takiego ten Seth? To najstarszy Bóg Słońca. To Bóg światła, Bóg bardzo stary, Bóg Atlantydy. To Bóg Atlantydy. To Bóg atlantów. Seth – to światło. Inna jego hipostaza – to czyste światło. Seth – światło. Czujecie, brzmienie? Znalazły się siły, które podzieliły pojęcie Seth na dwie połowy. Bóg światła, słońca, Bóg wiedzy, Bóg mądrości. Ta część została potem oddzielona od tej świetlnej gamy, od siłowej gamy, od Boga wysokich temperatur, Boga pustyni, Boga śmierci. To również światło. Na pustyni jest wystarczająco dużo światła.

Podział ten odbył się w dość późnych czasach, dlatego jest dwóch Sethów. Tak więc, pierwszy Seth – to nasz Apollon – bóg poezji, muzyki, słońca, ciepła, miłości, światła, bitwy, bóg zwycięstwa. I to Apollo lub Apollon i Seth – to jest właśnie jasny Seth. To jest jedno i to samo. To jest Apollon – to bóg Hyperborei. Seth – to również Apollon starożytnej Atlantydy. Ale, w późniejszych czasach podzielili go. Wzięli z niego tę gamę oddziaływania odpowiadającą za ciemną stronę i ciemną stronę od każdego bóstwa, dowolnej mocy i częstotliwości zawsze obecnej po ciemnej stronie. To zakończenia przejścia częstotliwości. Jeżeli spojrzymy jak idzie parabola, która określa jakąś wyliczoną tabelę w zależności od ilości energii. Nie ma jej dużo – rozchodzi się, gdzieś jej mniej pada. Tak jak i u człowieka, nawet najlepszego, znajdzie się gdzieś jakaś ciemna strona i jasna. Dominuje przeważnie jakaś jedna. Dlatego wzięli i ją wyodrębnili. Z tego zrobiono z Setha potwora. Zrobili bóstwo, które nie podporządkowuje się żadnym siłom i to bóstwo faktycznie miało służyć powstaniu wyodrębnionego egregora, i stało się bóstwem odpowiadającym za zniszczenie i degenerację. Przede wszystkim, degenerację. Degenerację.

Po co to zrobiono? Było to bardzo sprytnie zrobione. Po co? Po to, żeby w przyszłości zniszczyć całą ludzkość. Przecież nasza planeta jest obecnie rządzona przez obcą inteligencję. Czy chcemy się do tego przyznać czy nie, nie ma to kompletnie znaczenia. Ktoś może tego nie uznawać, powie, tego nie ma, Bóg z nim. Ktoś kto o tym mówi czy to rozumie, w żaden sposób na nic nie wpływa. Pozaziemska inteligencja kieruje procesami zachodzącymi na Ziemi. Tak więc wszystkie te podziały przedtem i teraz są pod jej dyktando. To pozaziemska inteligencja stale zastępuje w środowisku trzeciego wyższego kapłańskiego stanu lub filozofów, uczonych zastępuje niektórych ludzi, swoimi podstawionymi, a oni prowadzą ludzkość do zagłady. Po co? Po to aby nie zakłócać ogólnego prawa wszechświata. Jeżeli wdzierasz się na cudzą planetę, aby rozpocząć jakiś bezczelny i bezwstydny podbój, to zawsze dotrzesz do prawa działania – karmiczne uderzenie. Tak już było. Były na Ziemi wojny, poważne wojny i były inwazje. Przy okazji, te wojny wszczynali właśnie Ziemianie, nie obcy. Obcy przybywali współpracować, wymieniać kulturami, że tak powiem, wartościami, ale Ziemianie wiedzieli kim oni są, przyjmowali ich na bagnety i walki były poważne. Tak zostały zniszczone planety Faeton, Astra, Mars ale długo by opowiadać. Wszędzie przez obecność tych twarów.

Podzielili pojęcie światła – Seth Atlantyckii lub pół bóg Atlantów, żeby można było tą drugą połowę wykorzystać. Dlaczego oni tak delikatnie to zrobili? Dlatego, że wierzyli w Setha. Setha znali tylko z dobrej strony. I wtedy Seth przeobraził się w szatana czyli sztucznego egregora, który całkowicie stracił swój wysoki pierwiastek dobra. Czasem jest to widoczne w bajkach i legendach, że szatan przychodzi ludziom z pomocą. On nie zawsze jest zły. On jest czasem bardzo dobry i nawet pomaga. Na przykład, mądry Bułhakow ukazał Wolanda lub szatana z dobrej strony.

W pewnym momencie Seth stał się Bogiem „narodu wybranego”. Miał on jeszcze inne nazwy takie jak Tetras Grammaton, Sabaoth, Bóg Iyahvi, Jehowa i jeszcze 33 inne. Prawdziwe imię Seth. Ale nie należy sądzić, że właśnie to jest ten Seth. Kiedy odbywają się uroczystości oni wymawiają prawdziwe imię Boga ale zna go, zawsze je znał tylko arcykapłan. Arcykapłan mówił Seth. Ale to nie ten właściwy Seth. Zrozumieliście, to Wujaszek Wania ale Wujaszek Wania z toporem, a nie Wujaszek Wania z bukietem kwiatów, chociaż jest Wujaszkem Wanią. Rozumiecie? Tak więc wzięli takiego Wujaszka Wanię, który jest nie potrzebny nikomu. Chociaż jego imię pozostawili. To bardzo sprytne posunięcie.

Teraz, w związku z tym, chcę powiedzieć, że cały projekt biblijny zbudowano na Amonie. Przecież Seth i Amon to jedno i to samo. Amon to jedno z jego imion. Boga pustyni, słońca, wypalonej pustyni, wypalonej ziemi, suszy, śmierci, żeby tego Seta zrobić bardziej niezależnym od innych bogów. Zrobić go takim mobilnym i komunikatywnym. Dali mu inną nazwę a funkcje jego zostały zachowane. Funkcje zniszczenia zachowano.

Jak to się odbywa? Oni wszyscy wykonują rytuały. Ale był, na przykład, pan Schwarzman. Był Czernow, na przykład. Przyjął ruską nazwę, istota się nie zamieniła. On po prostu przejął … ale nikomu nie przyszło do głowy, że pan Czernow – to pan Schwarzman. Rozumiecie? Schwarzman wybrany przez boga, Schwarzman obrzezany. Schwarzman służy Kahałowi, pracuje dla Chabadu, być może i dla Chasydów. Schwarzman pełni funkcję Setha i jest kierowany. Ale tutaj, w tej chwili on jest Czernowem, wszyscy go biorą za innego. On swój człowiek, dopuszczony do władzy, do pieniędzy, jest wszędzie. Ale nad nim jest ta siła, i kiedy towarzysz Czernow zaczyna rozumieć gdzie się znalazł i komu służy, jeśli zaczyna się buntować, to temu byłemu Schwarzman-Czernowowi po prostu odrąbują głowę. Umiera od choroby, albo odchodzi z jakiejś innej przyczyny. Takie jest akurat życie tych, którzy służą Sethowi.

Ten naród, ten nieszczęśliwy naród jest głęboko oszukany i powiem wprost, że jest bardzo wykorzystywany, bardzo go wykorzystają. W jaki sposób go wykorzystają? Ten sam schemat. Zamienia się nazwa, nazwisko, znak ale wszystko pozostaje jak dawnej i to właśnie oni wykorzystują. Wszystko jedno. Nic nowego tu nie ma. Był kiedyś Seth, został Amonem. Był towarzysz Schwarzman, został Czernowem. Oto przykład. Nic się nie zmienia, wszystko idzie w ten sposób. Wiec z Amonem jest tak. Zasłaniając się Amonem oni rozwijają, ci kapłani Egipscy, rozwijają projekt Starego Testamentu, zwany Bibliją Starotestamentową. Wypływają stamtąd wszyscy najgorsi bohaterowie – zboczeńcy, szumowiny. Jednym słowem, degeneraci. Począwszy od swojego ojca Abrahama, Jakuba, Kain. Abel nieszczęśliwie ginie. Dobrzy wszyscy giną, śmieci pozostają. I ten sam Dawid Wielki, który zaczął najpierw współżycie z Saulem potem został królem. To jest, jak się okazuje, przeinaczone, nie będę więcej o tym mówić, ludzie dobrze to znają. Nie chcę przedłużać. Wszyscy oni służą Sethowi. Seth, to ich, że tak powiem, bóg. I wtedy otrzymuje on jeszcze jedną nazwę Jehowa, Jahwe. Tak. To jest plemienny „bożek”, którym został wielki atlantycki bóg słońca, światła on przekształca się z czasem w mroczną istotę. Ta istota jest bardziej mroczna i straszniejsza. Teraz służy syjonizmowi – Syjon. Oznacza to, że służy on wybrańcom boga i ich inspiruje, że oni są naj-naj-naj i, że cały dobytek gojów im się należy. A najgorsze jest to, że tym nieszczęśliwym ludziom wbili do głowy, że oprócz świata materialnego niczego innego nie ma. Ich po prostu zmaterializowali. Nie wszyscy Żydzi na to poszli. Jest bardzo wielu porządnych, uczciwych, dobrych ludzi, wspaniałych pisarzy, poetów, muzyków. Weźmy takiego wielkiego Isaaka Dunajewskiego, który pisał niebiańską muzykę. Jest takich wielu. To bojownicy z tym nieszczęściem, ale jest ich mało, można ich policzyć na palcach tych, którzy się zbuntowali. Weźmy takiego Kaganowicza, który nigdy nie zdradził Stalina, chociaż próbowano go zdyskredytować. W rzeczywistości tak nie było. Jakoby Kaganowicz miał córkę, ktoś mówił, że córka inny, że siostra a z niej Stalin. Ale nie było ani córki ani siostry. Wszystko to bajki. Właśnie tak. Ale jest ich niewielu.

A teraz trzeba zrozumieć jedną rzecz, gdzie prowadzi ta ciemna postać Setha, Jahwe. Wszystko to właściwie zmierza do unicestwienia ludzkości. Finansowy projekt biblijny skierowany jest dokładnie na to. Liberalno-demokratyczna idea to, że tak powiem, organiczna kontynuacja projektu biblijnego tylko, że już w porządku administracyjnym, który wpisuje się nie z pozycji ideologii a z pozycji kija i marchewki. Jeżeli nie będziesz działał będziesz antydemokratą, trzeba ciebie wyprasować, jesteś taki-siaki trzeba cię rozgnieść, trzeba posadzić. Spróbuj napisnąć coś przeciwko „libierastom” lub „liberoidom” w Niemczech albo powiedz coś we Francji lub w Anglii – nie zostanie na tobie sucha nitka. W Rosji można o tym mówić. Oni mówią Rosja to w ogóle. U nas tego nie ma, sława Bogu, u nas dzieci w Moskwie umieją myśleć i nasze służby specjalne również. Ale to w Rosji, to ruskie służby specjalne, to ruska nasza duma. Ruskie otoczenie prezydenta i sam prezydent to nasz człowiek, który rozumie gdzie to wszystko zmierza. To są koniec końców nasze mózgi. Na zachodzie tego nie ma, tam jest świat dualny. U nas jest nie dualny. To trzeba również zrozumieć, ale to już inna historia. Rozpatrując co się dzieje wszyscy ci chłopcy, których można znaleźć nawet w służbach specjalnych rozpatrują dziejące się procesy nie z pozycji dualnej. Oni rozpatrują to wielowymiarowo. Dlatego obecnie tych wszystkich dualistów jest coraz mniej, również w służbach specjalnych. Zostają ludzie, którzy służą wierze i prawdzie przyszłości. Nie koniecznie Rosji, po prostu przyszłości. I dzięki nim musimy powiedzieć, że jesteśmy dobrzy, zuchy.

Cz.2

W czym obecnie rzecz? Jaką rolę obecnie odgrywa porządek Setha? On konsoliduje, łączy razem wszystkie
te siły z centrum w Chabad. Chabad to potężna organizacja, pieniędzy mają pod dostatkiem, finansują ich transnacjonalne korporacje, kupują w dolarach i w euro, wszystko się dzieje w ten sposób, ale pieniądze nie wszystko rozwiązują. Rozwiązują natomiast wszystko systemy okultystyczne, magia. Z grubsza mówiąc wiedza o subtelnym świecie albo psychofizyka. Co psychofizyczne? Technologie. Oni wszystko tym rozwiązują.

W bankach nie było pieniędzy właściciel bał się, wystąpiła kwestia ze zdrowiem, wymiera jego rodzina i ze zrozumiałej przyczyny co się dzieje – on musi płacić. Komu płacić? Chabadowi, Chasydom. Tym „przyjaciołom”, którzy go niszczą, i którzy potrafią tylko niszczyć. Ci są sługami, grupy niszczycielskie stoją jeszcze wyżej. Są to illuminaci poniżej, których jest strefa buforowa naszego świata wraz z naszymi ludźmi. To nie są ideologowie, od ideologii są inni ludzie ale to już inny temat.

Chcę powiedzieć, że porządek Setha skupia to wszystko razem i dyryguje. Rozstawia wszystkie figury, takie jak Gorbaczow, Jelcyn, Gajdar itd. Nie Jelcyn z Czubajsem to robił, szybko można ocenić kto ten bun zgotował. To są tacy ludzie. To jest to czym zajmuje się porządek Setha. Kontroluje w planie zniszczenie całej planety. Celem jest wyeliminowanie, wybicie całej białej rasy. Mówi się o unicestwieniu całej ludzkości, to nieprawda. Nawet o tym nie wspominają, ludzkość nie będzie unicestwiona do końca ponieważ potrzebują na Ziemi ludzi w charakterze niewolników. W charakterze darmowej siły roboczej, która by tylko wykonywała polecenia i za wiele nie myślała. Kogo na przykład? Chińczyków oczywiście, ludzi którzy będą harować i za wiele nie myśleć. To ulepszony aarchantrop, i nie ma co tego negować – to prawda. To są wystarczająco pracowici ludzie, to najbardziej ulepszony aarchantrop, austalo-afrykański negroid. Skura austalo-afrykańskiego negroida jest żółte, to są nasi bracia Chińczycy. Oni doskonale się sprawdzają, nie umieją jednak lepiej pracować niż Rosjanie. Tacy ludzie właśnie są potrzebni w przyszłości.

Biała rasa jest jak „ość w gardle”. Dlaczego? Opisywałem to w swoich książkach. Dlatego, że prawa półkula jest większa od lewej, i nie ustępuje w logicznym myśleniu obcoplanetarnej inteligencji. My również jesteśmy z kosmosu, dlatego pewnie tak jest. Przewyższamy ich organizacją prawej półkuli dlatego, że związana ona jest polem informacyjnym naszej planety. Możemy na przykład wykorzystywać wiedzę przez swoje półkule, otrzymując ją gotową. Uczonych którzy posiadają takie zdolności jest u nas wielu, oni się po prosu ich boją. Jeśli dla tych twarów, które tu przybyły i próbują nas naszymi własnymi rękami zabić i zastanowiają się, łamią głowy i na bazie doświadczenia chcą osiągąć takie rezultaty to my bez żadnego doświadczenia, na przykład bierzemy tą wiedzę i doświadczenie. A jasne jest co dostaliśmy. Dlatego,
że dziś biała rasa ma zginąć. Nie ma prawa mieć przyszłości.

Biała rasa żyła i zajmowała na Ziemi ogromne terytoria, na początku obie ameryki były zajęta przez nią. Na gigantycznym kontynencie Mu na Pacyfiku połowa ludności była biała. Druga połowa należała do czerwonych ale połowa była biała. To wszystko jest dość łatwe do udowodnienia. To samo cała Azja była zamieszkała przez białą rasę. To Asja-assja państwo Asów, tylko południe było zamieszkałe przez mongoloidów. Czarni Drawidowie zamieszkiwali na połódnie od Indii gdzie żyją potomkowie Lemurii. Tak więc ogromne terytoria należały do białej rasy, było ich dostatecznie wielu do tego aby rządzić całą planetą. To było tzw. Wielkie Ruskie Imperium, tak je nazywano, ze względu na to, że włos ruski-rysy, język starożytny ruski był jedynym. W Biblii jest to dobrze opisane. To był jedyny język. Dowiedziono, że wszystkie języki europejskie i nie tylko związane są z ruskim. Np. arabski jeśli go czytamy odwrotnie to wychodzi ruski. Wychodzi na to, że daliśmy im swoją kulturę i język, tylko nauczono ich mówić odwrotnie. Ale to jest oddzielny temat, nie chcę go poruszać ponieważ jest zbyt szeroki.

Opisuję tylko to pole działań, którym zajmuje się porządek Setha. Nie tego prawdziwego Setha a drugiego, którego oddzielono. Otóż ten pierwotny Seth przyjął postać Apollina. Jest dawny mit masoński, którego wzięli od starożytnych Ariów, naszych przodków. Mit ten nie dotyczy Apollina (Apollona) a Kupały, z tym że Kupała i Apollin to jedno i to samo – bóg Słońca, światła. Tak więc Apollin pokonuje mieszkańców Olimpu. Kidy Apollon tam przybył to zepsucie bogów sięgało zenitu, boginie stały się lesbijkami, bogowie – pederastami. Rozwścieczyło to go do takiego stopnia, że razem Artemidą stają do walki z nimi, była ona jego siostrą. We dwoje zabijają wszystkich mieszkańców Olimpu, pozostaje tylko jedna Hekate.

Na mity nie należy patrzeć jak na coś nie godnego naszej uwagi. Mitologia to skarbnica na tyle delikatna rzecz, na tyle potrzebna, niezbędna nam, że nadal trzeba badać, kto stworzył ten zbiór. Apollon lub Kupallon czyli nasz Kupała to wielki bóg Słońca, on pokonuje wszystkich bogów. Kto ich pokonuje? Świetlista postać Atlantydzkiego Setha. To jest jedno i to samo. Znajduje też swoje miejsce bogini Hekate, na Księżycu. Księżyc jest jej schronieniem i pod ziemią. Księżyc i podziemne królestwo. Tu działa magia Hekate, jej siły, tam ukrył się demon zła, który jest cieniem bogów z Olimpu, dlatego że Hekate uprawiała z nimi magię. Obecnie wznosimy się ku górze.

Reklamy

Komentarze 4 to “Konfrontacja Setha z Horusem – Gieorgij Sidorow”

 1. Tosza Says:

  „papierogłowa” należy przetłumaczyć „w poprzek gardła”, lub jak „ość w gardle”

  • treborok Says:

   Dzięki,
   szukałem właśnie tego znaczenia ale nigdzie nie mogłem znaleźć. Zaraz poprawie.

   • Tosza Says:

    po rosyjsku było powiedziane :”в поперек горла”, towarzyszył temu też gest ręką. To idiom, więc naprawdę trudne, żeby rozpoznać znaczenie, jeżeli z takim wyrazem nigdy nie miało się do czynienia.

    • treborok Says:

     Popełniłem dwa błędy, po pierwsze – źle zrozumiałem słowa, a po drugie – źle przetłumaczyłem.
     Sporo szukałem ale nie miałem prawa tego znaleźć ponieważ źle zrozumiałem słowa Sidorowa,
     tym większe podziękowanie.

     Potrzebuję kogoś do współpracy, sam nie mam już tyle sił, jeśli będziesz zainteresowana to napisz na maila:
     treborok@yahoo.com
     Pozdrawiam


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: