Kiedy Rosja szukała wrogów za oceanem, ”Chabad” ujarzmił ją od wewnątrz

Wczoraj jeden z moich znajomych wyraził niepokój w związku z nagłym zniknięciem z sieci niejakiego Bodena. (27 sierpnia 2016r.) Osobiście internetowy nick nic mi nie mówił, więc zacząłem wypytywać. Znajomy odpowiedział mi, że ten Boden prowadził informacyjną wojnę z najbardziej fanatycznymi adeptami chasydzkiego faszyzmu, czyli członkami wspólnoty „Chabad”. Wielokrotnie otrzymywał od nich pogróżki i nagle zniknął, nikt nic nie wie od dwóch miesięcy o jego losie. Jedynym rezultatem poszukiwań Bodena była ta informacja:

01-krsw
TŁUMACZENIE
BEZSZELESTNA KORBANIZACJA.
https://vk.corn/gabrielboden
„Zwróćcie uwagę na tego antysemitę. Ten gojowy chłopczyk od zimy zaczął aktywnie obrzucać błotem naszych braci, demaskować schematy CHABAD i osobiście rebe Biela Lazara w swoich nikczemnych wideo. Poczytajcie nacyka (nacjonalistę), on otwarcie i aluzyjnie nazywał nas „żydami”, „parchaczami”, „chabadowskim brudem” itd. Nie minęło kilka miesięcy jak bracia zwrócili uwagę na tego zuchwalca, wyśledzili faszystę po IP i wysłali do niego do domu drużynę korbanizacyjną.

Jak widać goj od 4 lipca nie pojawił się w sieci… Korbanizacja została powiązana w czasie z dniem niepodległości Syjonistycznych Stanów Ameryki. Oto co będzie z tymi, którzy zechcą otwierać paszczę na nasz kaganat i osobiście na naczelnego rabina Berie Lazara. Dremow, Chodos (opuszczeni), Dulski (został inwalidą po spotkaniu z Azowem), Mozgowoj, Boden… Tel Hai!”

Podkreśliłem to co przede wszystkim przykuło moją uwagę. Sam komunikat przypomina fantazje niezrównoważonego nastolatka. Ładnie. Z Bodenem jeszcze tamto i siamto, ale spojrzyjcie, jakie znane nazwiska stoją z nim w jednej linii! Dremow, Chodos, Dulski, Mozgowoj … może to po prostu tania zagrywka? I tu mnie przeszyło …

Najpierw o Dulskim. Oto krótki film, który wiele wyjaśnia:

Znów pojawiają się pytania kto w rzeczywistości zabił Dromowa i Mozgowoja. W to, że to dzieło rąk DRG (grupy sabotażowo-rozpoznawczej) wierzą tylko idioci. GUR (izraelski wywiad) samo nie zaprzecza swoich związków z aktami terrorystycznymi tylko dlatego, że maja satysfakcję z tego, że komuś może przyjść do głowy to, że oni zdolni są do prowadzenia podobnych operacji specjalnych. Ale ci, którzy są świadomi od razu zauważą, że działania zaplanowane i wykonane na najwyższym profesjonalnym poziomie, nie są dostępne dla wszystkich agencji wywiadowczych na świecie, tylko dla najlepszych z najlepszych.

Tak więc ta wiadomość z „Sion 2,0” może być czymś więcej niż tylko chwaleniem się? Żeby się w tym połapać trzeba przypomnieć sobie znaczenie terminu „korbanizacja”, który wprowadził do obiegu Eduard Chodos. A kiedy ostatni raz słyszeliśmy o nim?

———————-
INFORMACJA:
Eduard Dawidowicz Chodos (ur. 6 czerwca 1945 roku) — ukraiński działacz społeczny. Głowa żydowskiej reformistycznej wspólnoty Charkowa i tegoż regionu. Ukończył w Charkowie Instytut Pedagogiczny. Bojownik z wpływami chabadu. Autor serii demaskujących książek, poświęconych Lubawiczowskiemu ruchowi „Chabad”. Kolekcjoner dzieł sztuki i sklepu z antykami.
Działalność literacka: Autor broszury „Topór nad prawosławiem, lub kto zabił Mojego ojca”. W 2008 roku wyszła jego nowa książka „Na brzegu mogiły? lub Dzikie chazarskie tańce”, opisująca rzeczywistą sytuację na Ukrainie po „pomarańczowej rewolucji”.
———————-

Zacząłem szukać informacji i to co znalazłem było prawdziwym szokiem. Okazuje się, że on również zniknął, jeszcze w marcu 2016 roku. 8 marca wstawiono ostatnie wideo na jego kanale na „YouTube” a 10 marca ostatni raz odwiedził swoje strony w sieciach społecznościowych. Wszystko. Więcej nic o nim nie ma. Jedyna wiarygodna wiadomość powiązana z jego imieniem to:

Wszystkie pozostałe nieliczne wiadomości o tym, że jakoby, Eduard Dawidowicz po prostu postanowił odpocząć, nie budzą zaufania. Tak nie bywa. Chodos to nie piosenkarka jakaś, nawet nie Kirkorow, o którym wszyscy przypominają sobie dwa razy w roku, kiedy on kogoś „urodzi”, czy obrazi publicznie.

Chodos to duża figura, zdolna wpływać na politykę całych regionów. Jak to się mogło stać, że zniknął bez śladu i nikt nie zaczął krzyczeć w sieciach społecznościowych: – „Pilne!!!! Zaginął człowiek. Roześlij tę wiadomość..”, No i… Dalej wiecie, jak to się robi.

Pamiętajcie głośny skandal kiedy cała Rosja słaniała się z nóg w poszukiwaniu w sumie – nic znaczącej (proszę o wybaczanie za cynizm) żony jakiegoś to mało znanego blogera, który w rezultacie sam okazał się jej zabójcą? Tą informacją żył cały kraj przez tydzień. A tu … zniknął sam Chodos! I nic!!! Zupełna cisza! To po prostu niemożliwie. Niemożliwie byłoby ciche zniknięcie, na przykład Chazina, Starikowa, Dugina lub Fiodorowa.

Jak to możliwe? Z pewnością nie doceniłem niebezpieczeństwa i potęgi tej szajki pod nazwą „Chabad”. Dla tych, którzy nie w temacie, krótka informacja: CHABAD – judeo-nazistowska ultra-ortodoksyjny sekta znana jako Chabad-Lubawicz. Sekta powstała w XVIII wieku na styku granic trzech słowiańskich państw – Rosji, Ukrainy i Białorusi – w miejscowości Lubawiczi (w tym czasie na terytorium Ukrainy, obecnie obwód Smoleński należy do Rosji). Pojawienie się Chabadu, według ideologów sekty, było odpowiedzią na prześladowania ze strony Bogdana Chmielnickiego, którym towarzyszyły masowe mordy Żydów. Chabad-Lubawicz – jedyny ruch w judaizmie z koniecznością posiadania wodza na czele – Lubawiczowskiego Rebe. Od 200 lat lub siedmiu pokoleń, tytuł dziedziczony jest w spadku.

02-krsw

Od chwili swojego powstania sekta działała według zasady klanowej. Wejście do Klanu było bardzo ograniczone a jego członkowie wyróżniają się agresywnym, graniczącym z obłędem fanatyzmem religijnym.

Mężczyźni w Chabad muszą nosić brody, noszą czarne ubrania i kapelusze. Kobiety golą głowy do gołej skóry i okrywają je perukami. Laicy często mylą Chabad z chasydami. W rzeczywistości, w chasydyzmie (ortodoksyjny judaizm) istnieje szereg wpływowych trendów: Karlinstounskie, Bracławskie, Satmarskie oraz innych chasydów, którzy nie mają żadnego związku z radykalnym Chabad, a wręcz przeciwnie często odnoszą się do niego wrogo.

Tym nie mniej, Chabad-Lubawicz bezpodstawnie ale celowo utożsamia się ze wszystkimi chasydami, chociaż już dawno wyodrębnił się jako oddzielny kierunek nie tylko w chasydyzmie, ale też w judaizmie ogólnie.

Na początku 1930 r.  Józef Stalin, który w swoim czasie studiował w Tibiliskim seminarium duchownym dobrze orientował się w tajnikach religii, wysłał CHABAD za Granice ZSRR jako Faszyzującą Sektę – przy czym tradycyjny judaizm nadal istniał na radzieckim terytorium. Miało to miejsce w okresie kierowania ruchem szóstego Lubawiczewskiego Rebe Josefa Icchaka Schneersona.

Działanie sekty jest skrajnie zakonspirowane, w tym czasie FARYSEJSKI wystawia się na widok jako wyjątkowa świątobliwość, religijna pokora i tolerancja.

W przeciwieństwie do innych przedstawicieli ortodoksyjnego judaizmu chabadczycy nie tylko nie uznają Jezusa Chrystusa ale darzą go ogromną nienawiścią. Za swojego najgorszego wroga Chabad uważa Prawosławie, mają odpowiedni stosunek do nosicieli tej religii.

Chabad aktywnie sprzeciwia się procesowi asymilacji Żydów stając się fanatycznym bojownikiem o czystość krwi. Podstawowa zasada faszystowskiej ideologii sekty jest następująca: „Żydzi ponad wszystko, a CHABAD – ponad Żydami”. I pomimo tego, że to wszystko nie jest dla nikogo tajemnicą. W przeciwieństwie do „DAISz”, „Al-Kaidy” lub „Prawego sektora” w Rosji Chabad nie jest zabroniony. Mało tego, flirtują z nim przywódcy wielu krajów, w tym naszego.

03-krsw

2494.jpg

05-krsw

Jak można to wyjaśnić? Moim zdaniem tylko jednym – siłą tej organizacji. Są zdolni do niszczenia nie tylko poszczególnych „skoczków”, którzy odważyli się zbuntować przeciw bezkarności tych faszystów ale mogą wywierać również presję na państwa.

Zresztą, najbardziej przekonująco wyjaśnił to sam Eduard Chodos w jednym z swoich ostatnich wystąpień. Patrzcie, słuchajcie, zapamiętujcie, porównujcie znane fakty i sami przekonajcie się, że mówi prawdę. Zderzyliśmy się ze zjawiskiem, które obecnie jest bardziej niebezpieczne od „międzynarodowego terroryzmu”, imperializmu i ptasiej grypy razem wziętych, tysiące razy! Niemieccy faszyści byli niewinnymi owieczkami, w porównaniu z chabadem. Takiej groźby świat jeszcze nigdy nie widział!

Nie mam żadnych złudzeń co do „absolutnej szczerości i bezstronności” wybitnego Edwarda Dawidowicza, choć takie zjawisko jak „bezinteresowny Żyd” nie istnieje w przyrodzie (będę wdzięczny, jeżeli ktoś mnie przekona do zmiany zdania). To oksymoron, „gorzka słodycz”. Ale w tym przypadku, interesy osobiste Chodosa i jego Ojczyzny – Ukrainy, ucierpiały jednocześnie, a narzędzie naruszające wspólne interesy były w tych samych rękach. Dlatego to o czym jest mowa w filmie nie jest panikarstwem ani przesadą. To przerażająca rzeczywistość, na którą wszyscy wolimy przymykać oczy.

Już za późno aby mówić o tym do Ukraińców,  ich kraj jest całkowicie zniewolony przez „Chabad”, który ma absolutną władzę i wpływ na ich umysły, nastroje, marzenia i dążenia.

Dobrze by było gdyby wreszcie zrozumieli Rosjanie, kto ma najpotężniejszy wpływ na negatywne procesy wewnątrz Rosji. Bojaźliwe protesty mieszkańców Permu, Jekaterynburga i Sewastopola, momentalnie toną w  oskarżeniach o antysemityzm.

06-krsw

07-krsw

08-krsw

Ale gdzie tu antysemityzm, jeżeli mowa o faszyzującej sekcie? Kiedy walczyliśmy z „Aum Shinrikyō” Japończykom nie przyszło do głowy aby oskarżać cały świat o „antyjaponizm” lub „japonofobię”?

Dlatego trudno nie obejść się bez banalnego cytatu „Uświadomiony jest uzbrojony”. Wszyscy musimy zrozumieć co się dzieje, aby zapobiec powtórzeniu ukraińskiego scenariusza przejęcia przez Chabad naszego domu. Lekceważenie zagrożenia z tej strony jest zbrodnią.

To oni, sami chabadczycy podkarmiają wszelkiej maści nacjonalistów, a przede wszystkim tzw. „antysemitów”, choć nie jest jasne, kto to taki. Jeśli nie istnieje pojęcie „semityzm” to jak rozszyfrować pojęcie „ANTYsemityzm”?

To oni kontrolują deputowanych i ministrów jak również całe media, w tym te, których pakiet kontrolny akcji znajduje się w posiadaniu państwa. To oni odwracają waszą uwagę od wydarzeń: zarówno nieistotnych jak i „światowych sensacji” aby ludzie omawiali cokolwiek, tylko nie to co dzieje się u nich pod nosem.

To oni kneblują usta swoim zdrowo myślącym współplemieńcom, takim jak Kobzon, Guzman i Jakubowicz, którzy będąc porządnymi ludźmi nie raz próbowali wskazać na oryginalne źródło podżegania do nienawiści między narodami.

I rzecz najważniejsza!!!

Nie myślcie, że o wszystkie nieszczęścia oskarżam „Chabad”. Nie. Obecność pasożytów to symptom gnijącego organizmu. Chabadczycy rzucają się jak wrony na osłabionego, chorego, umierającego, a nie na silnego i zdrowego. To jest sygnał dla nas wszystkich, przy czym, ostatni. Innego ostrzeżenia już nie będzie. Jeżeli nie rozumiemy, że przyczyna leży w nas samych, to ugrzęźniemy w konsumpcji, zepsuciu, korupcji, żądzy pieniądza, sławy i wiecznej darmochy, wtedy pasożyty nas wykończą! Tak jak to zrobili z Ukrainą.

Musimy wstać i otrząsnąć się. W tym celu trzeba zmienić się samemu. Ponieważ nasza „przegniła władza” to również my. Nasi łapówkarze, począwszy od policjanta drogówki kończąc na ministrze, nie zostali omyłkowo przysłani zza oceanu, oni wszyscy to my sami. I ci, którzy głośno krzyczą o korupcji, robią to nie tyle przez to, że im „za władzę przykro”, a z banalnej zazdrości, że to nie oni siedzą na fotelu, który zapewnia im łatwe życie, zagraniczne wczasy, leczenie, naukę, elegancki dom i prestiżowy samochód.

Jak tylko „bojownik z partią oszustów i złodziei” otrzymuje upragniony tytuł, to od razu staje się ich zagorzałym obrońcą. Jest to fakt! Dlatego „nie czas na pretensje do zwierciadła, że twarz jest krzywa”. Oczyśćmy duszę i myśli ze zgnilizny i pomóżmy w tym bliźniemu.

Tym samym pozbawimy pasożytów pożywienia, wtedy sami pójdą tam gdzie im będzie łatwiej je zdobyć.

P. S. Może to objaw paranoi ale w czasie gdy pisałem tę notatkę robiąc zapytania w „Google” w celu uściślenia informacji i doboru ilustracji, kilka razy samoczynnie włączała mi się kamera wideo w moim notebooku. Wcześniej nic takiego nie miałem. Stąd wniosek, że moja aktywność w poszukiwaniu informacji na temat „Chabad” przyciągnęła czyjąś uwagę. Zobaczymy co będzie dalej. Mam nadzieję, że „korbanizatorzy” nie uznają tego za zbyt niebezpieczne dla siebie.

źródło

DO POBRANIA:

DOCX

PDF

***

Reklamy

Komentarze 4 to “Kiedy Rosja szukała wrogów za oceanem, ”Chabad” ujarzmił ją od wewnątrz”

 1. maniek Says:

  …zasłoń_kamere_ale-jesli-uzywasz_windowsa_10_to_na_nic_poniewaz_masz_Cortane!/oko_boga/

  https://www.google.co.uk/search?q=palac_putina&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gfe_rd=cr&ei=wMwoWPCVNqjS8AewwLiwCA#q=dom+putina+za+miliard

  …niewielu_to_rozumie!…ale_albo_MY-albo-ONI!!

  NIE_MA_INNEJ_OPCJI!!!..

  ps._”maniek”_był_od_początku_u_Ciebie_moją_ksywą…,inne_manki_to_poddjełki!…:D

 2. Rafał Says:

  W roku 2020 szatan zostanie zniszczony do czwartego pokolenia ! ! ! Polacy ocaleją ! Polska od Atlantyku po Ocean Spokojny !

 3. huntdar Says:

  Wychodzi na to, że min wojny były po to aby podkładać w suwerenne państwa ustroje kolonialne i kolonialne systemy finansowe oraz tzw inżynieria społeczna zmieniająca narody i uzależniające je od agresora.
  Za przykład może nam posłużyć Polska.
  Polska padła z końcem 18 w , ale dlaczego ? W dużym skrócie.
  Wojny wytaczane Lechistanowi potem RP miały na celu zmianę naszej pozycji i stosunku do świata, czyli struktur ustrojowych. Każdy zawarty pokój wymagał ustępstw i chodzenia na ugody i kompromisy . Tylko problem polega na tym, że Słowianie są uczciwi i mają zupełnie inną naturę, usposobienie na świat. Nie wnikamy i nie narzucamy obcym swej kultury, a szanujemy je dotąd, aż jawnie obcy nie chcą nas zniszczyć. Ale obce narody mają swoje kultury , czyli przejaw ich jestestwa , natury i usposobienia w świcie jawi jest inny tak jak ich cele , dążą do niszczenia, samozniszczenia, zniewalania, wyzysku itd co widać z perspektywy czasu. Mimo trwania pozornego pokoju i otwierania się Słowian w przeszłości na tzw zachód, oni przenikali w nasze społeczności z misjami zniewolenia naszego narodu. Ponieważ trwało niszczenie naszych rodów słowiańsko aryjskich, a w ich miejsce były podstawiane obce ludy genetycznie z dużą pomocą kościoła katolickiego ( który toczył wojnę z chrześcijaństwem w obrządku słowiańskim i starą wiarą- pierwotną wiedzą Słowian ). Tak obcy dostali się do sejmu i przejęli nasz handel ( czyli obrót monety po 16 w) , za ich sprawą i spiskami wszczynane były wojny i konflikty , gdzie to Polacy R1A1 chodzili przelewać krew, a oni „bezbronne baranki” przejmowali struktury wewnętrzne. Tym sposobem została podmieniona moneta w RP , a złoto wywiezione do Anglii 16/17 w ( Czyż nie w tym czasie rozpoczyna się kolonializm na USA? ) Dalej w RP to już było dogrywanie i planowanie „świętego przymierza” czyli Rozbiorów Polski.
  Kolejne wojny miały na celu drastyczne wymazanie świadomości Słowian oraz unicestwienie Słowian jeżeli to możliwe , czyli przerwanie więzi łańcucha pokoleń , aby można było prowadzić inżynierię społeczną. Czyli wprowadzać, rzeczy które wcześniej byłyby nie do zaakceptowania ! Każda taka zmiana społeczna charakteryzowała się zmianą struktur społecznych i stopniowe zniewalanie. Powstaje coś takiego jak polityka-pasożytnictwo. Wdrażane są systemy polityczne, czyli ustroje kolonialne zniewalające społeczeństwo, a pozwalające utrzymywać się u władzy kolonizatorom. Wdrażanie systemów obsługujących ustroje kolonialne jak np system finansowy oparty na długu i lichwie wdrażany dwiema wojnami światowymi, a uzależniający narody, państwa od właściciela tego systemu i emitowanego przez niego monety ! I to jest właśnie ich siła, ich struktury .

 4. qrdeblade Says:

  Natomiast w POlsze działa równie skuteczny algorytm –> https://tomekbieniek.files.wordpress.com/2016/11/banksterka.jpg?w=529


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: