Jak ”zacierane” są ślady prawdziwej historii Świata

01-jzsW obwodzie Władymirskim znaleziono świątynię z XII wieku w stylu włoskim. Odkopano a później zakopano… Po raz pierwszy usłyszałem tę historię kiedy znajdowałem się za kierownicą. Ze śmiechu mało nie wjechałem na drugi pas.

„Naukowcy z Instytutu Archeologii Rosyjskiej Akademii Nauk znaleźli  (okręg Władymirski) romański portal świątyni z XII wieku. Prawdopodobnie zbudowali go architekci z Włoch, których zaprosił książę Andriej Bogolubski. Tak o znalezisku mówi oficjalny komunikat prasowy instytutu.

Znaleziony Portal (wejście główne do budynku) jest częścią świątyni, która została zniszczona w 1722 r. Później na jej miejscu wzniesiono Świątynię Bożego Narodzenia w Bogolubowie, która zachowała się do naszych czasów. Odkrycia dokonała grupa archeologów pod kierownictwem członka-korespondenta RAN Władimira Sedowa.

Bogolubowo założył w 1158 roku książę Andriej Bogolubski jako swoją osobistą rezydencję. Według opinii archeologów do budowy świątyń i swojego „zamku” książę poprosił cesarza Fryderyka Barbarossę o przysłanie mu architektów z Włoch, o tym ma mówić charakterystyczny styl budowy i rzeźb, którymi ozdobiony jest portal.

„Podobnych budowli nie ma nie tylko w Rosji, ale też w Zachodniej Europie. Jest parę soborów w północnych Włoszech, które przypominają nie tyle architekturą co pewnymi szczegółami. W całości niczego podobnego nie ma”, – powiedział Sedow.

Pomimo wagi ustaleń, portal będzie musiał zapaść w sen. Do czasu, kiedy nie zostanie ustalona kwestia bezpieczeństwa tego cennego zabytku architektonicznego nie będzie można go publicznie oglądać.

Natychmiast przypomniałem sobie zdumienie mojej krewnej, która oglądała popularnonaukowy film, o tym jak archeolodzy wykopali gdzieś nieznane nauce ruiny. W filmie jeden cieszący się wielkim autorytetem uczony na przemian z innym opowiadali o odkryciu, dosłownie wszystko. W co ubierali się mieszkańcy i jakim językiem mówili.

Były nazwy cesarzy, filozofów, astronomów, poetów i wodzów. Przy czym z datami i masą szczegółów, jakby jeden z „braci naukowej”, sam był mieszkańcem tego miasta i dożył do naszych czasów. Nasuwa się pytanie: – „Jeżeli odkrycia dokonano przypadkowo i niczego oprócz ruin budowli i zasypanych przez piasek fundamentów nie znaleziono, to skąd w takich szczegółach są znane wszystkie fakty „historyczne”?”

Natychmiast powstaje drugie pytanie: – „Co by się stało, gdyby te ruiny nigdy nie zostały odkryte? Gdybyśmy się dowiedzieli o tych wszystkich znanych cesarzach, poetach i generałach”?

Bezczelność historyków nie zna granic. Mało tego, że, w biegu wymyślili historię powstania tego co odkopali, to jeszcze nie zapomnieli o możliwości obsmarowania przeszłości naszych przodków. Jak bardzo trzeba nienawidzić wszystkiego co ruskie, żeby dorobić do pochodzenia znalezionego arcydzieła jakiegoś mitycznego Barborossę i włoskich architektów! Cóż, niektórzy włoscy architekci mogli żyć w tym czasie!?

W dwunastym wieku Władimir było metropolią. Mistrzostwo Ruskich architektów było niezrównane. Właśnie o miastach złotego pierścienia mówiono w Europie z zachwytem: – „Gardarika! Kraj grodów,”! Włochów w tych opowieściach nie było. W szesnastym wieku Frankowie, których zaczęto nazywać Włochami pracowali jako gastarbeiterzy przy budowie Moskiewskiego Kremla. A teraz ktoś chce to wszystko przewrócić do góry nogami.

Dlaczego ci „włoscy architekci” u siebie niczego podobnego nie zbudowali? Dlatego, że sami w tym czasie żyli na ruinach przedpotopowych struktur, które utrwalił Piranesi na mnóstwie swoich obrazów,

02-jzs

i przyjeżdżali do Rosji dorabiać na budowach, żeby wyżywić swoje rodziny. A teraz nasi uczeni mówią, że to podobno „wielcy Włosi” zbudowali Władimr, Suzdal, Pieriesławl, Iwanow, Jarosław, Rostow i Zagorsk?

Zauważmy, że to się dzieje obecnie, kiedy durniów już jest mniej. Co z czasami, kiedy nie było żadnych źródeł informacji, oprócz kościoła i tłumu łajdaków nazywających siebie uczonymi, którzy za parę srebrnych monet mogli dokonać dowolnego odkrycia. Ale najsmutniejsze jest to, że „ukrytego” było niewspółmiernie więcej, niż odkrytego. I praca ich była prostsza od parzenia rzepy.

Pamiętacie jak niespodziewanie okazało się, że całe wschodnie wybrzeże USA zbudowane jest na przedpotopowych ruinach?
Przypomnę:

Megality Nowego-Jorku

Amerykańska starożytność

A nam tu pletli bzdury, że na kontynencie północnoamerykańskim do przybycia ludzi z Europy były tylko gołe prerie, zasiedlone przez czerwonoskórych dzikusów. No tak, oczywiście… Dopiero teraz staje się jasne, że nie wszystkie przedpotopowe ruiny zostały zrównane z ziemią, część z nich najwidoczniej przebudowano, a te zbyt oczywiste ślady „nie naszej” kultury, barbarzyńsko zniszczono. W Petersburgu wymyślono bajki o tym, że „antyczne” posągi, to zwyczajna stylizacja na dawne czasy, że na Marsowym Polu w Sankt Petersburgu stoi posąg Suworowa w charakterze „Starożytnego Rzymskiego” żołnierza.

03-jzs

Amerykanie zrobili prościej. Po prostu zdjęli z cokołów wszystko co nie mieściło się w ramy oficjalnej wersji historii.

04-jzs

Andriej Gołubiew

źródło

Kto jest dzikusem?

Dzikusy (tak tak, to ci w kapeluszach i perukach, którzy wydali rozkaz i obserwują na boku) to ci, którzy przewracają pomnik antycznego cesarza w Nowym Jorku na Browling Street w 1776 roku

04-jzs

05-jzs

06-jzs

07-jzs

08-jzs

09-jzs

10-jzs

11-jzs

W przypadku kolumny rostralnej umieszczono na niej Kolumba. A na cokół dodano nowy pomnik. Tak to zrobiono:

12-jzs

A tak się stało

13-jzs

14-jzs

Na tym cokole stał niegdyś antyczny cesarz na koniu.

15-jzs

Było sobie antyczne miasto, przybyli Europejczycy i osiedli na gotowe. Oto i cała bajka.

źródło 1

źródło 2

 

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Jak ”zacierane” są ślady prawdziwej historii Świata”

 1. Młody Says:

  Збигнев Бжезинский (энлиль, переменный-стройный)
  http://postimg.org/image/hu0o9ors7/
  http://www.thelivingmoon.com/49ufo_files/03files2/Alien_EnLil_Fake.html (анг)

  Чужой в ТВ, в правительствах…
  https://www.youtube.com/user/Pocholo986/videos

  Енна Буш – Прэдатор 2 (повредить генетическая голография или молодой рэптоид)

  Рэптоид Анджела Мэркэль ис а Рэптильян

  Лазерное сжечь полицейского на службе в США
  http://paranormalni.pl/starozytnikosmici.php?30

  Медведев не шутил говоря о существовании чужаков. Существование чужих то FAKT- 7 XII
  2012

  АЛЬЕН РАЦЕС РУССЯН СЭЦРЭТ БООК (анг)
  http://exopolitics.blogs.com/files/russian.secret.alien.races.book.pdf
  http://pl.scribd.com/doc/168009661/Green-Guys

  Сопоставление чужаков, номер 28 праве как святой
  http://postimg.org/image/oplqkei8f/

  Зиря
  http://postimg.org/image/boiz7rj37/


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: